Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Doğum Haritalarınızda Satürn Uranüs Karesi Ne Anlama Geliyor?

Doğum haritasındaki Satürn  Uranüs  KARESİ ne anlama geliyor?
Bu hizalama inanılmaz miktarda gerilim getiriyor. Size kendiliğinden olan ve sizi son derece üretken kılan, aynı zamanda tartışma konusu yapan sonsuz bir enerji kaynağı sağlar. Güçlü bir şekilde bağımsız hissedebilirsiniz. Ayrıca kendinizin farkında ve ilericisiniz. Ancak bunlar, sağlam bir sorumlu olma duygusu ve geleneğin sağladığı yapı ve istikrarın takdir edilmesiyle yumuşatılır. Bireysellik ve sorumluluk arasındaki bu içsel itme ve çekme, gerginliğinizin ve aynı zamanda yaratıcı dürtünüzün temel nedenidir.

Sorumlu bir insan olmaya çalışmak ve kendin olma özgürlüğüne sahip olmak, sürekli bir iç savaştır. Bu, kariyerinizdeki değişikliklerin yanı sıra ani ilişki ayrılıkları yaşıyor olabilirsiniz. Ayrıca, ani öfke patlamalarına neden olabilecek, ilişkilerdeki taahhütleriniz hakkında anlaşmazlıklar olacaktır. Ayrıca, işteki üstlerinizle ve genel olarak yetkililerle sürtüşme yaşıyor olabilirsiniz. Özgürlüğünüzü sınırlayan kurallara uyarken zorluklarla karşılaşmanız olasıdır. Bu kuralların yaratıcılığınızı ve kendinizi ifade etmenizi engellediğini hissediyorsunuz.

Başkaları üzerinde kutuplaştırıcı bir etkiye sahip olmanız mümkündür, bu da hem destekçilerle hem de karşı çıkanlarla sonuçlanır. Geleneklere olduğu kadar hükümetlere de derin bir saygınız var, ancak bu sadece bir yere kadar gidecek. Sonunda, kişisel özgürlüğe daha güçlü bir inancınız var. Hem insan hakları hem de çevre için bir aktivist  mücadeleci bir savaşçı olmanız mümkündür. 

Hayatınız boyunca, göreviniz ve kişisel özgürlüğünüz arasında kritik bir denge bulmak zorundasınız . Yani işbirliği yapmalısınız. Bireysel kararlar almak için yeterli özgürlüğe sahipken bir yapı ile çalışabildiğinizde en iyi kendinizsiniz. Birçok deneme yoluyla, rutinin angaryası ile eğlence arasında hayati bir denge öğrenebilirsiniz. 

Çok fazla isyan eden biriyseniz, nihai başarınız için arzuladığınız desteği, yapıyı ve güvenliği kaybedeceksiniz. Rutininize sadık kalmanız çok önemlidir. Ancak her zaman kurallara uymak, hayal gücünüzü azaltacak ve endişe ve gerginliğinizi kaynama noktasına kadar artıracaktır. Yaşadığınız toplumun talimatlarını ve etik kurallarını görmezden geldiğiniz için bir tuhaf olarak etiketlenmiş olmanız da mümkündür. Kendiniz olma özgürlüğüne sahip olmalısınız, ancak etik kaygılarla yumuşatılmalıdır.

Rahatlamayı ve iç enerjinizi daha iyi organize edilmiş bir şekilde yönlendirmeyi öğrenirseniz bu size yardımcı olacaktır. Transandantal meditasyonu denemek isteyebilirsiniz.

Sonuç olarak…
Bu Satürn Uranüs karesi yeni bir çağın başlangıcını işaret ediyor. Her fırsatta eskiye meydan okuyun ve yeniyi düşünün ve ona dayalı dengeli kararlar alın. Bazı noktalarda galip gelecek, bazılarında ise kaosu kucaklayacaksınız. Her iki durumda da, bu yılı hayatınızda radikal değişiklikler yapmak için kullanın ve Evren sizi ödüllendirecektir…

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık