Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürn Uranüs Buluşması Yenilenme Döngüsü

YERYÜZÜNDE Kötülüğe ait ne varsa temeli KISKANÇLIKTIR. Satürn Uranüs Kare şimdi düşünme zamanı kıskançlar hayatlarımızdan neleri çaldı neleri yaktı yıktı geçti. Hep bana hep benim diyerek sahip çıkamadığımız etki altında kalıp Yalanı Doğruya tercih edipte sınıfta kaldığımız sevgiyi aşkı emeği çalışmayı bizden aldı. Bu enerjiler Habil ve Kabilin Kutsal kitaplarda ki yaşadıkları ile ilişkilendirilebillir.  Kuran-ı Kerim de Maide suresinde ki Ayette;Onlara Âdem'in iki oğluyla ilgili haberi hakkı ile oku. Hani her ikisi birer kurban sunmuşlardı, birinden kabul edilmiş, diğerinden kabul edilmemişti. (Kurbanı kabul edilmeyen, ötekine):" Seni öldüreceğim" demişti. Diğeri ise şöyle demişti: "Allah, yalnız kendisinden korkanlardan kabul eder"."Allah'a yemin ederim ki, sen beni öldürmek için bana el uzatsan da, ben seni öldürmek için sana el uzatacak değilim, ben âlemlerin Rabb'i olan Allah'tan korkarım."Ben isterim ki sen, benim günahımı da, kendi günahını da yüklenip ateş halkından olasın! Zalimlerin cezası budur".

Bunun üzerine kurbanı kabul edilmeyenin nefsi kendisini, kardeşini öldürmeye teşvik etti ve onu öldürdü. Böylece zarara uğrayanlardan oldu. Bu bize bir insanın kardeşini ilk öldürdüğünde başlayan ebedi savaşı anlatmaktadır.  Buradan anladığımız mesajla kardeş kavgasından uzak durmalı nefsin şeytanını meleğimiz ile yenmeliyiz! Birlikten tamlığa bütüne ulaşabilmek için hatalarımızı telafi edebilmeli bizim olanı bizde olanı korumak yeniden kazanmak için mücadele etmeli SEVGİ BAŞARI AŞK SAĞLIK KAZANÇ için yüreklerimizde var olan ASLANI özgür bırakmayı SEÇMELİYİZ!

Bu kombinasyon  tüm dünya da yönetim hükümetler ve siyasiler için fazlası ile önem taşımakta.r.Uluslararası diplomatik girişimler ve ülkemiz liderlerinin akılcı ve stratejik yaklaşımları dünya genelinde ülkemiz üzerinde oynanmak istenen oyunları boşa çıkarabilir. Yeni ve Reformist yaklaşımların çok sesliliğini yaşayacağımız enerjilerle karşı karşıyayız. Dünya İnsanlık YENİLENİYOR!
Özünde sabır, cömertlik, dürüstlük, azim olanlar için ise bu ay kalıcı ve şahane etkilere sahip görünmekte.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık