Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürn R Durağan Konumunun Faydaları

SATÜRN R DURAĞAN KONUMUNUN FAYDALARI 
SATURN RETRO  DURAĞAN TARİHLERİ
23 Mayı - 11 Ekim 2021 
Öğretmen Satürnün, Sizi amacınızla (ve düşünmekten kaçındığınız şeyler ile) yüz yüze getirir ve bu amacı hayata geçirmek için inşa ettiğiniz mimari etrafında güçlü bir gerçeklik elde etmenizi ister. Zayıf noktalarınızı göstermenin ve sizi kendi direncinizin üstesinden gelmek için biraz daha fazla çalışmaya çağırmanın önemli bir etkisi ile karşı karşıyasınız. 

SATURN, ZOR AŞKIN TANIMIDIR.
Her yıl yaklaşık 5 ay boyunca, Zorlayıcı gezegen durağan konumda oluyor.
Ve engellemeler ve engeller birleşerek kendi zayıf noktalarınızı ve kendi kendini sabote etme eğilimlerinizi ortaya çıkarır. Bu da, çoğu durağan gezegen de olduğu gibi , Bu astrolojinin bir düşünme ve yeniden değerlendirme zamanını başlattığı anlamına gelir.R Durağan Satürn'ün, mesela bir Merkür R Durağan konumunun etkisi ile aynı olmadığını bilin. Bu gezegensel enerjiyi ne kadar hissedeceğiniz, büyük ölçüde Satürn'ün doğum haritanızda nerede oturduğuna bağlıdır. Sabit burçların 1º'sinde (Boğa, Aslan, Akrep veya Kova) veya 25 ile 30 Ağustos 2020 arasında  (Koç, Yengeç, Terazi veya Oğlak) herhangi bir gezegeniniz varsa. Hayatınızın hangi alanlarına dokunulabileceğine dair daha iyi bir fikir edinmek için, bu geçişin hangi evlerinizden geçtiğine de önemselisiniz. Bireysel doğum haritası analizi bu konuda size oldukça faydalı olacaktır. 

1. KISITLAMALARINIZI KABUL EDİN
Kendinize birkaç basit soru sorarak başlayın:
Kısıtlanmış hissediyor musunuz?
Dış etkenler tarafından nasıl kısıtlanıyor kıskanılıyormusunuz?
Kendinizi nasıl kısıtlıyorsunuz?
Sizi ne korkuttu?
Tutulan, gizlenen veya odak noktanızın sınırlarının dışında kalan nedir?
Ve bu sınırlamalar size yardımcı oluyor mu yoksa zarar veriyor mu?
Biraz zaman ayırın ve bu sorulara gerçekten derinlemesine yüzleşin, hatta farkındalığınızın yüzeyine neyin yükseldiğini keşfedin. Satürn, araştıran ve şiddetli bir eleştirel yaklaşıma sahiptir (onuncu evde güçlendirilmiştir), bu yüzden bundan ne kadar fazlasını toplarsanız, ortaya çıkaracağınız kavrayış o kadar büyük olur.
2. KORKULARINIZDAN KURTULUN!
Hayatınızdaki (hem gerçek hem de yanıltıcı) sınırlamaların doğasını daha iyi anladığınız zaman, onların içinde güçlenmek mi yoksa onların ötesine geçmek mi istediğinizi yeniden değerlendirmek için çok daha büyük bir konumda olacaksınız.Sınırlar her zaman kötü bir şey değildir Satürn disiplin ve rutin, düzen ve güvenilirlik sunar. Bu enerji hayatımızdan geçmeden, hepimiz oldukça hızlı bir şekilde sıcak bir karmaşa içinde oluruz, bu yüzden ortaya çıkardığınız tüm sınırlamaları olumsuz veya gereksiz yere kısıtlayıcı olarak göz ardı etmeyin.

Bunun yerine korkularınıza odaklanın.

Bunlar büyümenizi ve yaşamdan aldığınız zevki gerçekten kısıtlayan şeylerdir.

Ancak iç dünyanız hakkındaki bu içgörüleri ortaya çıkarmak, göz korkutucu olmak anlamına gelmez. Bunların üstesinden gelme yolculuğu, ortaya çıkış hikayenizin büyük bir bölümünü oluşturur. Korkularınızın üstesinden gelmek için çalışmak, yaşam deneyiminin geldiği yerdir (ve yaşam deneyimi Oğlak burcudur!) Ve bu işi Satürn'ün R Durağan konumu altında yapmak hayatınızı değiştirebilir. Çünkü bu, çalışmanın karmanın çözülmesine yardımcı olacaktır. Hatalarınızı tekrarlama olasılığınız azalacak ve bu noktadan itibaren eylemleriniz için sorumluluk alma olasılığınız artacaktır.

Ama olay şu. Her şeyi tetiklemeyin ve henüz yeni, korkusuz benliğinizi dünyaya yasıtmaya başlayın. Satürn R DURAĞAN konumu dahili çalışmayı destekler  temeli sağlamlaştırır ve perde arkası yapımını yapar. Çekirdeğinizi güçlendirin. Araştırmanızı yapın, uzun vadeli planlarınızı geliştirin ve hazırlayın. Gezegen istasyonları 11 Ekim'de yönlenene kadar, yürüyüş botlarınızı giymeden koşmayın.
3. SATURN ENERJİSİNİ YENİDEN TAHSİS EDİN
Bu astrolojik geçişten (ve ona aktif katılımınızdan) yararlanmanın bir başka harika yolu, Satürn'ün enerjisini yaşamınız boyunca yeniden tahsis etmektir. Çünkü gerçekten çok çalışıyorsanız ve ilerleme arayışındaysanız, ancak hala sonuç bekliyorsanız, o zaman yaşamınızın yanlış alanlarında sadece Satürn'ün etkisini kullanıyor olabilirsiniz ve biraz yeniden yapılanma gerekli olabilir, Örneğin:Hayatınızın belirli alanlarında kendinizi çok ciddi ve kısıtlanmış hissediyorsanız, o güçlü, boğucu Satürn enerjisini başka bir yere, odaklanmadığınız ve dağınık olduğunuz yere doğru ilerleyin. 
Titreştiğiniz ve ulaşmak istediğiniz bir nihai hedefe gerçekten bağlı olmadığınız yerde, Satürn'ün odaklanmış kalmak ve çok çalışmak için ısrarcı ve kararlı arzusunun bir kısmını harekete geçirin. 
Korku sizi geride tutuyorsa, Satürn'ün en büyük armağanı olan son derece dürüst ve hesap verebilir enerjiye kendinizi açın.

Ve eğer hızlı sıkışıp kaldıysanız, hayatta kalma modu, son birkaç aydır (veya ötesinde!) Her şeyden önce para ve güvenliği gelecek kaygısı her birimizi yordu çabalarınızı  Aşk güzellik, zevk, sanata veya kalbinizin uzun süre şarkı söyletmesine neden olan başka herhangi bir şeye odaklayın. İNANIRSANIZ YAPABİLİRSİNİZ! 
YENİLENMEK KENDİNİ YENEREK MÜMKÜN!
Satürn kendimiz ve yaşamlarımız için sorumluluk almamızı istiyor. Takıntılar korkular hatalar zihninizi yiyip bitirirken bu döngüde öğretmen satürnün  enerjisi zayıflarımızı güce dönüştürmemiz için büyük bir fırsattır aslında. 
Satürn aynayı kendimize benliğimize tutar. Ne kadar derin göründüğünüz ise BAKIŞ AÇINIZIN SEÇİMİ Olacaktır. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık