Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Beynimizdeki Kristal Manyetit

Beynimizde kristaller olduğunu biliyor muydunuz?

Bilim adamları , üçüncü göz veya ruhun yuvası olarak bilinen epifiz bezi de dahil olmak üzere beynimizde yaşayan küçük kristalize Magnetit parçalarının varlığını keşfettiler .

Manyetit, gezegendeki en manyetik maddelerden biridir ve kendi iç pusulamız gibi davranarak Dünya'nın elektromanyetik alanını tespit etmemize izin verir.

Vücutlarında Magnetit kristalleri olan sadece insanlar değil, hayvanlarda da var ve bu kristallerin Dünya'nın elektromanyetik alanına girmelerine yardımcı olduklarına ve böylece hangi yöne göç edeceklerini veya seyahat edeceklerini bildiklerine inanılıyor.

Bu kristallerin varlığı, yerli kabilelerin bu kadar güçlü bir yön duygusuna ve şeyleri takip etme içgüdüsel yeteneğine sahip olduğunun nasıl gösterildiğini de açıklayabilir.

Modern toplumumuzda, belki bunu yapmak için kendi doğal yeteneklerimizi unutmuşuzdur. Telefonlarımızdaki GPS'e güveniyoruz ve nadiren duyularımızı kullanarak gezinme konusunda endişelenmemize gerek duyuyoruz.

Etrafta dolaşmak için teknolojiye olan güvenimiz muhtemelen yakın zamanda hiçbir yere gitmeyecek olsa da, psişik yeteneklerimizi geliştirmek ve çevremizdeki dünyanın frekanslarıyla bağlantı kurmak dahil olmak üzere başka şeyler için beynimizdeki bu kristallere dokunmaya ve onlarla çalışmaya başlayabiliriz.

Dünyanın elektromanyetik alanıyla senkronize olduğumuzda, hava olayları ve psişik fenomenler gibi şeyleri daha çok hissedebiliriz. Uzaktan görme veya telepati kullanma becerimizin de arttığına inanılıyor.

Bu yeteneği güçlendirerek, aynı zamanda Schumman Rezonansı kullanılarak kaydedilen gezegenin frekansları ile çalışmamıza izin verir.

Schumman Rezonansı, Dünya'nın elektromanyetik enerjilerini toplar. Şu anda 7,83 Hz'lik bir taban çizgisindedir, ancak rezonansın da dalgalandığı, bazen aşağıya düştüğü ve bazen de zirveye çıktığı bilinmektedir.

Bununla ilgili somut bir sonuç bulunmamakla birlikte, Schumman rezonansı dalgalandığında gözlemlenen modeller vardır. Düştüğü zaman, depresyon ve anksiyete duyguları ile ilişkilendirilmiştir.

Zirveye ulaştığında, artan yaratıcılık ve artan üretkenlik dahil olmak üzere daha olumlu etkilere bağlanmıştır.

Bazen Dünya'nın bizim evimizden daha fazlası olduğunu unutuyoruz. Bizim bir parçamız. Burada yaşayarak, onun enerjisi ile birleşiriz ve o bizimkiyle birleşir. Bir Yıldız Tohumu olduğunuzu hissetseniz bile, şu anda bu gezegendesiniz bir sebepten dolayı.
Dünyanın elektromanyetik alanıyla bağlantı kurarak, gizli ve unutulmuş bir güce erişebiliriz. Bitkiler, hayvanlar ve yıldızlarla çalışabiliriz. Her kayanın, çiçeğin veya ağacın içine gömülü olan kayıp bilgeliğe bağlanabiliriz.

Doğa çok şifalı ve bunun nedenlerinden biri elektromanyetik alanının kendimizi sıfırlamaya yardım etmesidir ve belki de anahtarı tutan bu Magnetit kristalleridir.

Çoğumuz kristallerimizi tezahür ettirmek ve korumak için şarj etme konusunda oldukça iyiyiz, ama neden beynimizdeki kristalleri yüklemeyi düşünmüyorum ki bu Dünya'nın enerjilerine daha iyi bağlanıp hizalanabilelim?

Kendinizi topraksız hissediyorsanız veya bu dev kayanın üzerindeki yerinizi kaybetmişseniz. Yüksek zihninizde doğru olduğunu bildiğiniz şeyle karşılaştırıldığında Dünya'nın size uygun olmadığını hissediyorsanız, belki doğada biraz zaman geçirerek ve beyninizdeki kristallere bilinçli farkındalık getirerek, daha fazla uyum yaratmaya başlayabilirsiniz ve Kullanılmayan potansiyelinizin bir kısmıyla bağlantı kurun.

Kristal krallıkta, manyetit tezahür çalışması için kullanılır. Manyetik özelliklere sahip olduğu için, ihtiyaç duyulanları çekmemize ve ihtiyaç duymadığımız şeyleri geri püskürtmemize yardımcı olduğuna inanılıyor.

Aynı zamanda çakralarımızı hizalamamıza yardımcı olan ve ruh dünyasından indirmeler almak için kullanılabilen bir koruma taşıdır .

Dış dünyada bu kristal ile kesinlikle çalışabilirken, bedenimizde zaten canlı ve mevcut olan bu iç kristallerle bağlantı kurmanın çok daha güçlü olduğunu hissediyorum.

Gözlerinizi kapatın ve beyninizdeki bu kristalleri görün. Onları hafif parlayan pırıltılar olarak görselleştirin. Birkaç derin nefes alın ve nefesinizin onları harekete geçirdiğini hayal edin. Onların donuk parıltılardan daha parlak olanlara dönüştüğünü görün. Beyninizdeki kristallerin elmas gibi parladığını görün.

Bu alıştırmayı, mümkünse, tercihen insan yapımı sinyallerden uzakta doğada birkaç kez tekrarlayın.

Bunu birkaç kez yaptıktan sonra bir ağacın, nehrin, akıntının veya çalının yanına oturun ve elektromanyetik alanıyla bağlantı kurun. Dünyanın ve çevrenizdeki dünyanın enerjilerini toplayabilecek misiniz bir bakın.

Bunu birkaç kez uygulamak zorunda kalabilirsiniz, ancak kendinizi Dünyanın elektromanyetik alanıyla uyumlu hale getirirken, daha topraklanmış, dengeli, bağlantılı, köklenmiş ve huzurlu hissedebilirsiniz.

Gerçekten ilerlediğinizde, bunu bir arkadaşınızla deneyin ve elektromanyetik alanları kullanarak birbirinize telepatik mesajlar gönderip gönderemeyeceğinizi görün.

Henüz keşfedemediğimiz pek çok kullanılmamış potansiyel var. Bedenlerimiz, inanmak zorunda bırakıldığımızdan çok daha yeteneklidir. Beynimizin içinde kristaller var! Ve bu sadece başlangıç gibi geliyor. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık