Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kanlı Ay Tutulması Ve Dolunayın Burçlara Etkileri

Nisan yağmurları Mayıs çiçekleri açtıracak. Hayatlarımızdaki her türlü çiçek açması değişikliğine ilham vereceği  enerjiler hakim şimdi. 26 Mayıs sabahı yükselen bu kameri bir dolunay ve yılın ilk tutulması  bu bizim yollarımızda önemli dönüm noktaları,dönüşüm yenilenme  gücüne sahiptir  Kaotik tutulma enerjisi öngörülemezlikle dolu.

Bu ay tutulması, macera, seyahat ve ruhsal genişleme arzumuzu ateşleyen Yay burcunun ateşli ve özgür ruhlu burcunda gerçekleşiyor . Büyük resmi gözden kaçırdığımız detaylarda kaybolmak yerine geri adım atmamızı ve hayatlarımızı daha geniş bir açıdan değerlendirmemizi ister. Tutulmalar çalkantılı astrolojik dönemler olabilir, ani dönüşler yapabilir ve hayatımızda büyük dönüşümler yaşayabiliriz bu nedenle daha geniş bir perspektife sahip olmak, evrenin yolumuza gönderdiği her şeyi bütünleştirmemize yardımcı olacağının bilinci ile kucaklayabilmeliyiz. Neyse ki, ateş işareti olarak Yay'ın enerjisi iyimser bir yaklaşımı teşvik edecek ve bu yeni yön duygusunu benimsememize yardımcı olacaktır.

Bu süpermoon aynı zamanda geniş gezegen Jüpiter ile zorlu bir T-kare görünümü oluşturuyor , bu da bize "BÜYÜK DÜŞÜN AİT OLDUĞUN YERE GİT" Diyor sınırları zorlamak istememizi sağlıyor. Bununla birlikte, tutulma döngüsünün getirdiği istikrarsızlık göz önüne alındığında, aşırılık yerine ılımlılığa yönelmemiz daha iyi duygularımız, kararlarımız veya olaylara tepkilerimizle zirveye çıkmak için harekete geçirecek bizleri. 

İşte Mayıs 2021 tam süper ayının burcunuza göre sizi nasıl etkileyeceği , böylece yılın ilk tutulması nihayet geldiğinde ne bekleyeceğinizi bilirsiniz.

KOÇ
İster okulla, seyahatle veya hatta ruhsal bir arayışla ilgili olsun, yüksek fikirli bir yolculukla, İle ilgili herhangi bir şey söz konusu olduğunda, ani sonlara veya fevri kararlara dikkat edin. Kendinizi fikirlerine güvendiğiniz insanlarla fikir alışverişlerine odaklayın. Değişiklikler istikrarsızlık hissi uyandırabilir, ancak sizin için en iyisini bildiğinize güvenin ve ilerleyin. 

BOĞA
Bir dünya burcu olarak, doğal olarak somut konulara odaklanırsınız, Fakat bu tutulma sizden enerjik olmanızı ve her şeye eşit derecede yakın ilgi göstermenizi istiyor. Verdiğiniz ancak tutmadığınız sözler veya ödemeyi ertelediğiniz borçlar var mı? İlişkimizdeki bu dengesizlikler görünmez olabilir, ancak yine de çelik kadar ağırdır, bu yüzden kendinizi yükten kurtarın. Sevmeye Sevilmeye Vermeye alıştığınız gibi almaya da odaklanma zamanı sizler için. 

İKİZLER
Hayatınızdaki ortaklıklar şu anda değişiyor, İkizler, bu yüzden samimi bir şekilde görünmeye hazır olun ve size yakın insanlarla açık fikirli konuşmalar yapın. İlişkiler genellikle, tek bir yerde kalmak istiyor olsak bile, rahat alanlarımızın dışına çıkmamızı gerektirir -bu nedenle, en yakın bağlantılarınızı sürdürmek için akışa devam etmeye ve kendinize meydan okumaya kendinizi yenilemeye istekli olun.

YENGEÇ
Son zamanlarda ruhsal bir pus içindesiniz, Son dönemlerde bilinçaltı fantezilerine günlük görevlerinizden daha fazla odaklanıyorsunuz. Ancak bu tutulma, üretkenlik seviyenizi sarsıyor ve öncelik listenizi yeniden yapılandırıyor, bu nedenle sorumluluklarınızı gerçeğe dönüştürmeye hazır olun. Kendinize dikkat etmek, hayalleriniz ve gerçekliğiniz arasında bir denge kurmak anlamına gelir, bu nedenle her ikisi için de biraz zaman ve enerji tasarrufu yapın.

ASLAN
Bu tutulma haritanızın en romantik bölümüne vuruyor bu yüzden radarınızda ani Gelişmelere hazır olun kendinizden kaçarkan bir dönüm noktasına gelirseniz şaşırmayın.Sevgilinizden ayrıysanız barışabilir onun adına affetmez unutmaz dediğiniz şeyleri atacağınız bir adımla ebedi sevgiye dönüştürebilir ya da bir sevgili eşe dönüşebilir  ama her iki durumda da aşk hayatınızdaki heyecan verici enerji akışı, hayatınızın diğer alanlarına da yansıyacak ilhamla dolup taşacaktır. .

BAŞAK
Ev hayatınız şimdi dikkatinizi çekiyor Başak, bu yüzden işten bir adım geri çekilmeniz önemli olacak, böylece bu özel meseleleri tüm dikkatinizle ele alabileceksiniz. Ev hayatınıza önem verin ve ev yaşam durumunuzdaki bir değişiklik veya bir aile davası olsun, bu eve yakın sorunlar sizi kararsız ve duygusal hissetmenize neden olabilir. Kendinize karşı nazik olun ve kalbinizdekine güvenin.

TERAZİ
Bu dolunayın ateşli ve giden enerjisi artık arkadaşlarınızla, ailenizle ve meslektaşlarınızla bağlantı kurmanız için size ilham veriyor, Tüm bu sosyalleşme beklenmedik bir tutulma draması anlamında değil. Dedikoduları aşırılıklara götürürken veya sosyal planlarla kendinizi fazla rezerve ederken dikkatli olun, çünkü gerginlikler yüksek olacak ve herkes için heyecanlı olacağından, iş programları ve konuşmalar her zamanki kadar kolay olmayabilir.

AKREP
Akrep, kalbinizde meydana gelen duygu girdabından uzaklaşın ve bu tutulma sırasında ölçülebilir para meselelerinin rahatlığıyla dikkatinizi dağıtın. Mali hayatınızda ani değişiklikler getirmesi muhtemeldir zam alabilir, öngörülemeyen bir masrafla karşılaşabilir veya fazladan boş zamanınız olması için bir yan işi bırakmaya karar verebilirsiniz. Her ne kadar tezahür ederse etsin, bu değişiklikleri kendi yararınıza kullanın. Her bulutun gümüş bir astarı vardır. Unutmayın. 

YAY
Burcunuzda mutlu dolunay, İlişki ekseninizde bu yıl gerçekleşen tutulmalarla birlikte, arzularınızı herhangi bir bağlılık olmadan derinlemesine inceleme zamanı. İlişki dinamikleri değişiyor, ama siz de değişiyorsunuz bu yüzden kendi düşüncenize net bir şekilde bakmaya istekli olun, aynı zamanda gördüğünüz şeyin zamanla yeni bir şeye dönüşeceğini anlayın.

OĞLAK
Bu dolunay senin için ruhani enerjileri getiriyor, Oğlak burcu. Ve tutulmaların kaos ve değişim getirmesine rağmen bu enerji muhtemelen sizi daha ince ve sessiz bir şekilde vuracak, bu yüzden titreşimlerine uyum sağlamak için dikkat etmeniz gerekecek. Bilinçaltı arzularınız değişiyor, bu yüzden mistik yönünüzle temasa geçin  ve mesajları iyi duyun hayatınıza yansıtın. 

KOVA
Şimdi sosyal ekibiniz arasında drama dikkat edin, Çünkü bu alıngan tutulma haritanızın arkadaşlık alanına çarpıyor ve dedikodu potunu karıştırıyor. Grup dinamiğindeki ani değişiklikler  sözde arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini ortaya çıkaracak.Oyuna gelmeyin. Kavgaların üstesinden gelmek ve büyük resmi görmeye çalışmak size kalmış, böylece biraz ahenk yeniden doğru olandan yana olmanızı ve dramayı dağıtmaya yardımcı olabilirsiniz.

BALIK
Şu anda kariyerinizde işler sarsılıyor ve parçalanıyor, Bu yüzdene değişikliklere hazır olun. İster bir iş değişikliği, ister işte ani bir haber veya tüm profesyonel çabalarınız için beklenmedik ancak hoş karşılanan bir takdir olsun, büyük şeyler oluyor. Dik durun ve yeteneklerinize ve becerilerinize güvenin bu tutulma sizi yeni ve daha iyi bir yola GETİRECEK enerjiler olarak yansıyacak yaşamlarınıza. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık