Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

29 Mayıs 2021 Merkür R Durağan Konuma Başlıyor Burçlara Etkileri

KOÇ
Merkür R Durağan konumu, özellikle hayatınızdaki iletişim söz konusu olduğunda baş döndürücü olacak, Koç. İş e-postaları, arkadaşlarınızla yapılan kısa mesajlar veya komşularınızla küçük sohbetler gibi en sıradan günlük sosyal etkileşimler bile engellere çarpabilir ve drama veya yanlış anlamalara dönüşebilir. Bununla birlikte, düşünceli bir şekilde konuşmak ve yakından dinlemek için ekstra özen gösterin.

BOĞA
Merkür R Durağan döneminde para meseleleri biraz kafa karıştırıcı olabilir, Bu yüzden banka hesaplarınızı yakından takip etmek isteyeceksiniz. Geciken ödemeler veya kazara fazla harcama potansiyeli nedeniyle, şimdi herhangi bir büyük satın alım yapmaktan kaçınmak en iyisidir tüm  yazıları okuduğunuzdan ve daha sonra iade yapmanız gerekmesi durumunda makbuzları sakladığınızdan emin olun. Ayrıca özel yaşamınızda barışmalar geri dönüşler yaşayabilirsiniz. 

İKİZLER
Merkür R Durağan bu da karışıklıkların kendinizi ifade etme şeklinizi etkileyebileceği anlamına geliyor. Yanlışlıkla insanlara karışık sinyaller göndermeniz mümkün olacak, bu yüzden kendinizi nasıl ifade ettiğiniz konusunda daha fazla bilinçlenmenize yardımcı olacaktır. Sözlerimiz bu dönemde kolaylıkla yanlış anlaşılabilir, bu yüzden kendinize başkalarının gözünden bakmaya çalışın ve düşüncelerinizin kristal netliğinde olduğundan emin olun.

YENGEÇ
Merkür R Durağan konumu. Ruhsal olarak düşünülmüş bir su burcu olarak, yüksek benliğinizle temas halinde olmak sizin için önemlidir, Yengeç  bu enerjiyi sizler için daha da sinir bozucu yapan da budur. Sezginize erişmekte zorlanabilir ve bilinçaltınızın size anlatmaya çalıştığı şey konusunda kafanız karışabilir. Yaşadığınız bazı karışık duygular üzerinden konuşmanıza yardımcı olabilecek güvenilir bir arkadaşınızın içgörüsüne güvenmelisiniz. 

ASLAN
Merkür R Durağan Konumu, Hayatınızdaki grup dinamikleri bu enerji altında karmakarışık olabilir bu nedenle başkalarıyla işbirliği yapmak zorunda kalacaksanız, organizasyon ve netlik söz konusu olduğunda ekstra özen göstermek isteyeceksiniz. İş yerindeki ekip projeleri gecikmelere ve yanlış iletişimlere maruz kalabilir ve kaos sosyal hayatınıza da sıçrayabilir. Dedikodulardan ve söylentilerden uzak durun ve dramayı bırakıp. İletişim tarzınızı yenileyin aşkta ve işte kazanın. 

BAŞAK
Merkür R Durağan konumu, Çalışma hayatınızda ağır bir şekilde etkileniyorsunuz, bu yüzden yeni profesyonel girişimler başlatmaktan veya bağlayıcı sözleşmeler imzalamaktan kaçınmaya çalışın. İster patronunuzdan gelen gözden kaçan bir e-posta, ister büyük bir projedeki gecikmeler veya yanlış saat diliminde planlanmış bir toplantı olsun, herşeyin kesişmesini bekleyin. Herhangi bir büyük yanlış anlamadan kaçınmak için kelimelerinize dikkat edin. 

TERAZİ
Merkür R Durağan Konumu, Bir tatil için can atıyor olsanız da, Bu enerji altında, seyahat etmek veya büyük yolculuklar yapmak için harika bir zaman değil. Şehir  dışına çıkmayı telaşlı ve stresli hissettirebilecek beklenmedik gecikmelere, ulaşım sorunlarına veya diğer seyahat engellerine daha yatkın olacaksınız. Eğer sabredebilirseniz bu süreçten sonra her şeyin daha sorunsuz ilerleyeceği büyük planları saklayın.

AKREP
Merkür Durağan konumu sırasında bilgi ve ince baskılar konusunda net olmak zordur, bu nedenle şu anda herhangi bir kredi almak veya diğer insanlara bağlayıcı sözler vermek için iyi bir zaman değil. Dürüstlük sizin için önemli ise Aen basit borçlar ve anlaşmalar bile bu enerji altında karmaşık hale gelebilir. Kızgınlıklardan ve kötü söylemlerden kaçının ve retro geçene kadar bekleyin. 

YAY
Merkür aşk gezegeni değildir Yay, ama bu durağan konum ilişkileriniz üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Bu dönemde romantik bir partnerle iletişim karmakarışık olabilir ve yanlış anlaşılmalar kolaylıkla dramaya yol açabilir. Partnerinizle ilişkinize ekstra özen gösterin ve yanlış yorumlanan metinleri veya kafa karıştırıcı davranışları daha ciddi bir şeye dönüşmeden önce temizleyin.

OĞLAK
Merkür R Durağan Konumu programınızı alt üst ediyor Oğlak burcu, bu da sinir bozucu birkaç hafta sürebilir. Her şeyin zamanlaması yanlışmış gibi gelebilir  sizlere belki de toplantılarınız gecikiyor, randevu için yanlış zamanı yazmışsınız veya evden her çıktığınızda beklenmedik trafiğin içinde kalıyorsunuz. Planlarınızın ayrıntılarını üç kez kontrol etmek ve işleri halletmek için fazladan zaman bırakmak, aksaklıklardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

KOVA
Merkür R Durağan konumu ile , Özel hayatınız biraz dağınık olabilir, bu yüzden kafa karışıklığını önlemek için duygularınız konusunda daha açık olun. Merkür durağan konumu sırasında başladığımız şeylerin genellikle kalıcı bir gücü olmadığı için aşk hayatınızda önemli kararlar vermekten kaçının (yeni bir ilişkiye başlamak veya bir partnerle yaşamak gibi). Daha sonra geri adım atmak zorunda kalmamak için flörtleri geçici olduğunu bilin. 

BALIK
Merkür R Durağan konumu, özel hayatınıza biraz stres katabilir, Bu yüzden olayları dramadan uzak tutmak için elinizden gelenin en iyisini yapın ve yaşam durumunuzda büyük değişikliklerden kaçının. Ev arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle evdeki gerilimi artıran yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz ve ev onarımları veya kira ödemeleri ile ilgili iletişim normalden çok daha uzun sürebilir. Kendinizi toparlamanıza yardımcı olmak için kalbinize yönelin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık