Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

3 6 9 Altın Oran Sayılarının Uygulaması

3 6 ve 9 rakamlarının ihtişamını ve önemini bilseydiniz EVRENİN kapılarını açacak bir anahtarınız olurdu. Nikola TESLA Çemberin sonsuzluğun matematikte ki kök sayıları - 3 + 6 + 0 = 9 Evrenin neresinde olursanız olun 1 + 2 her zaman 3'e eşittir. Evrendeki her şey bu yasaya uyar. Evrende doğal olarak meydana gelen örüntüler,  vardır: galaksiler, yıldız oluşumları, evrim ve neredeyse tüm doğal sistemler. Bu kalıplardan bazıları Altın Oran ve Kutsal Geometridir. 369 ALTIN ORAN DEĞERİDİR. Bu 369 yöntemiyle ilgili sevdiğim şey, tezahürü etkili ve kolay olması. Bu bir tekrarlama uygulamasıdır."

İşleyiş şekli şöyledir: İlk olarak, tezahür ettirmek istediğiniz şeyin ne olduğunu seçin. Örneğin bir terfi. Sabah uyandıktan kısa bir süre sonra, bu tezahürü üç kez söyleyin . Öğleden sonra altı kez söyleyin. Son olarak, geceleri dokuz kez söyleyin dilek ve duanızın baş harfleri ile not alın ve not aldığınız kağıtları yakın küllerini evinizde bir çiçeğin toprağına serpebilir suyla akıtabilirsiniz Potter , bu sayıların numerolojisinin önemli olduğunu unutmayın.Uygulamada, üç rakamı bizi doğrudan evrene veya kaynağa bağlar, altı rakamı kendi içimizde sahip olduğumuz gücü temsil eder ve dokuz geçmişi arındırmamıza yarım kalanın devam etmesine yardımcı olur. Frekans, tezahür uygulamalarında önemli bir faktördür ve bu sayılardan (ilahi olsun ya da olmasın) yararlanmak, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. (Elon Musk'ın arabaya adını verdiği adam), üç, altı ve dokuzunu "ilahi sayılar" olarak adlandırdı Bu teoriye göre, niyetlerinizi üç, altı veya dokuz kez yazmak ya da SÖYLEMEK en az 17 saniye sürecektir ve gerçek tezahür durumuna erişmenize yardımcı olur.
Birkaç strateji, 369 tezahür tekniğini daha da güçlü hale getirmeye yardımcı olabilir. İlk olarak, yazarken, tezahür ettirmeye çalıştığınız şeye zaten sahip olduğunuza inanmaya çalışın  kendinize onu gerçek olarak tasavvur etmenize izin verin, "Zihniniz OLABİLDİĞİNCE ODAKLANMALI," diyor. TESLA 
DUANIZI Olmasını istediğiniz konuyu "Sadece merkeze geri getirin."

Yazılı onayınızı ifade etme şekliniz de önemlidir. İfadenizi, tezahür ettirdiğiniz şeye zaten sahipmişsiniz gibi ifade edin. 21 gün devam edin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık