Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Satürn Balık Burcunda Uyanış Başladı

Satürn Balık Burcunda  2023 - 2026

Yılın en önemli geçişlerinden biri Satürn'ün Balık burcuna girişidir. Balık burcundaki Satürn, Kova burcundaki Plüton'dan oldukça farklı bir havaya sahip olacak. Satürn ikamet ettiği burçlarda olduğunda: Oğlak ve Kova, en iyi bildiği şeyi yapar disiplinli ve çok çalışmak.

Satürn'ün ikametgah burcundan ayrılmasıyla ilgili iyi haber şu ki, önümüzdeki 2,5 yıl içinde biraz daha rahatlayarak motivasyonumuz yükselerek çalışacağız. Balık burcundaki Satürn aynı zamanda yorucu, çelişkili, 2 yıllık Satürn-Uranüs karesini resmen “bitirdiğimiz” anlamına geliyor. Bu kesinlikle kutlamak şükretmek  için bir sebep!

Balık burcundaki Satürn, sistemik değişimle (ki bu elbette çok çalışma gerektirir) değil, Balık ideallerimizi tezahür ettirmekle ilgilenir. Satürn, Balık burcundaki Neptün ile güçlerini birleştirerek bu Neptün hayallerini gerçeğe dönüştürmemize yardımcı olacak.

Satürn ve Neptün kavuşmayacak ancak  birbirlerini daha iyi tanıyacaklar ve ortak bir yaklaşımda anlaşacaklar. Satürn ve Neptün birkaç yıl sonra Koç burcunda 0 derecede buluştuğunda, tamamen yeni bir gerçeklik yaratıyor olacaklar.

Balık burcundaki Satürn, en derin hayallerimizin yanı sıra hayatımızın doğal olarak sona eren alanlarını netleştirme şansımızdır. Balık, burcun son burcudur ve Balık herkes için bir bitiş enerjisi olmasa da, on yıllardır üzerinde çalıştığımız bazı projelerimizi en yüksek düzeyde tezahür ettirme beklentisi var.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık