Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Mart Yeni Ayı ve Burçlara Etkileri

21 Mart 2023 günü saat 13:23'te gerçekleşecek olan Mart 2023 Yeni Ay'ı, Koç burcunda tam 0 derecede ilerliyor - 2023 Balık sezonu titreyerek sona eriyor. Koç burcu 2023 sezonuna , 2023 Bahar Ekinoksu'na ve herkes için yeni başlangıçlara "Merhaba" deyin .

Yıldızlar bize bunun büyük bir başlangıç enerjisi olduğunu işaret etmek isteselerdi, daha az incelikli olamazlardı. Bu Yeni Ay, dikkat çekecek cesur ve  dönüştürücü enerjileri getiriyor yeryüzüne. Yeni Ay, kişisel hayatımızda olduğu kadar kolektif hayatımızda da tamamen yeni bir bölümün başlangıcı.

Koç burcundaki Yeni Ay, astrolojik Yeni Yıl'ın başlangıcıdır, ancak hepsi bu kadar değil. Aynı zamanda güç sahibi Plüton'un yenilikçi Kova burcuna geçiş yaptığı ay geliyor. Ayrıca, Mars'ın başka bir kardinal ve başlatıcı burç olan Yengeç'e girmek için son derece uzun bir kalışı sona erdirdiğini göreceğiz.

Tüm bu enerji, her zaman yerden kalkmak istediğiniz ancak başlamak için irade, enerji veya cesarete sahip olmadığınız bir şeyi başlatmak için devasa bir kozmik yeşil ışık gibidir. Yeni girişimler ve maceralarla yüzleşirken bizi destekleyen yıldızlara sahip olduğumuzu bilmek, korkularımızı ve şüphelerimizi bir kenara bırakmamız için hepimize destek verecek!

Yeni Ay Mart 2023, niyet tohumları ekme zamanıdır. Bunun nedeni, Yeni Aylar sırasında yaptığımız eylemlerin ve hatta sahip olduğumuz ve inandığımız düşüncelerimizin ekstra ağırlık ve önem kazanmasıdır. Nasıl veya ne zaman tezahür edeceğinizi merak ettiyseniz Yeni Ay mükemmel bir zamandır.

KOÇ BURCU

Mart 2023 Yeni Ay kişisel benliğinizin ilk evini güçlendirirken, Evrenin ve geleceğinizin sınırsız, sonsuz olasılıklarını hatırlayın. Düşüncelerinizi olmak istediğiniz kişiden olmak istediğiniz kişiye dönüştürmek için bu Yeni Ayı kullanın,  Hayal edecek, tezahür ettirecek, inanacak ve sonra olacak kadar cesur ve cesursanız, şu anda mevcut parlak yeni bir gelecek var. Bunu yapana kadar numara yapmak diyebilirsiniz veya bu Yeni Ayın enerjisini her zaman olmak istediğiniz kişi olmak için asla çok erken veya çok geç olmadığını görmek için kullanabilirsiniz. Ve olması gerekiyordu.

BOĞA BURCU

Bu Yeni Ay, büyük şifa titreşimleri ve umduğunuz zihinsel, duygusal ve ruhsal sağlığınız için yeni bir başlangıç sunuyor. Zodyak burçları arasında son yıllarda kozmik zorluklardan nasibini aldığınız bir sır değil. Şimdi değişen her şey yenilenmeniz ve yeniden başlamanız için. Mart 2023 Yeni Ay ile bilinçaltınızın on ikinci evinizde, sağlığınıza ve kalbinize bakmanız gerekenleri kendinize çekiyorsunuz. Kendinizde görmezden geldiğiniz veya eleştirdiğiniz yanlarınızla yeniden bağlantı kurarak kendinize karşı daha nazik olmaya doğru geçiş yapabilirsiniz. Kötü kısım yok bu yüzden yeni yolculuk için akışta kalın.

İKİZLER BURCU

Mart 2023 Yeni Ay ile on birinci arkadaş ve grup evinizde, sosyal takviminizin hızla dolmasını bekleyin. Tamamen yeni bir dizi temasla yeni bir yolculuğa çıkıyorsunuz ve bu, bol enerjinize kimin erişebileceğini yeniden ayarlamanızı gerektirebilir. Sosyal hiyerarşiler, statü ve gücü güçlendirmek için tasarlanmıştır ve bu sizin için şimdi her zamankinden daha fazla büyütülecektir. Adım atmaya ve ilgi odağı olmaya ve çevrenizde daha lider benzeri bir pozisyon almaya hazır olduğunuzu görebilirsiniz. Tam anlamıyla yörüngenizi değiştirecek yeni ve dönüştürücü bir figürün aniden ortaya çıkması mümkün olduğu kadar. Değerlerini hatırla, İkizler.

YENGEÇ BURCU

Gökyüzü kelimenin tam anlamıyla Her zaman neyi hayal ettiniz -ebeveyn olmak? İşinizde terfi mi alıyorsunuz? Kendi işini mi açıyorsun? Kariyerle ilgili onuncu evinizdeki bu çok önemli, güçlü ve dönüşümsel Yeni Ay'ın büyük seviye atlama titreşimleri var. Şu anda tezahür ettirdiğiniz her şey hızla yükselebilir, ancak bir süredir (hatta belki de tüm hayatınız boyunca) bunun hayalini kurduğunuz için bunun için fazlasıyla hazır olduğunuzu unutmayın. Buna inan. Güç, tamamen kullanmaya alışkın olduğunuz bir şey olmayabilir, ancak kendinize adım atmanın zamanı geldi. Kariyerinizi heyecan verici ve hak ettiğiniz yeni zirvelere yükseltirken tamamen direksiyon başındasınız.

ASLAN BURCU

Aslan, son birkaç yılda hayat daraldı ve dünyan muhtemelen küçüldü. Münzevi modu gerekli ve ihtiyaç duyulan bir mola iken, şimdi sıfırlama zamanı. Dokuzuncu ruhsal büyüme evinizdeki Mart 2023 Yeni Ay ile artık maceraya hazırsınız. Bu zorlu dersleri alın ve onları iyi bir şekilde kullanın. Kalbinizi ve hikayenizi sevdiğiniz insanla paylaşın. Ve sonra onlarınkini dinle. Farklı yaşam alanlarından insanlarla bağlantı kurun, farklı yerlere seyahat edin ve yeni diller veya kültürler öğrenin. Her zaman denemek istediğin bir şeyi başlat çünkü bu Yeni Ay senin için gerçekleşen bir rüya. Sevdiğin insanın fikirlerine de kalbine de güvenerek cesaretle ilerle.

BAŞAK BURCU

Kozmik nimetler söz konusu olduğunda şanslısın Başak. Karmik borçlarla ilgili sekizinci evinizde Mart 2023 Yeni Ay ile, siz ve hayatınızdaki diğer insanlar arasındaki finansal ve duygusal dengesizliklerin her zamankinden daha fazla farkındasınız. Sıfırlama düğmesine basmanın ve geçmişi ait olduğu yerde, geçmişte tutmaya kesin olarak karar vermenin zamanı geldi. Bu enerji, kozmik bir kısasa kısas ve borçlu olduğunuz şeyin bir bilançosunu çıkarmakla ilgili değildir. Bunun yerine, zamanınızın ve enerjinizin bazı yatırımlarının düşündüğünüz gibi gitmediğine karar vermekle ilgili, ancak bunların nerede olduğuna dair birçok net örneğiniz var. Ve bunlar geleceğinizin yolunu temiz bir sayfa ile işaret ediyor.

TERAZİ BURCU

Yeni birine ilk kez aşık olma hissini biliyor musun? Bağlı ilişkilerden oluşan yedinci evinizdeki bu eğlenceli, cilveli ve ateşli Yeni Ay'ın imzası budur. Mevcut ilişki durumunuz ne olursa olsun, Teraziler arasında aşkın neden favori bir konu olduğunu size hatırlatan yeni bir başlangıca ihtiyacınız olabilir. Mevcut ilişki durumunuzu değerlendirin  sizi romantik bir rutinden çıkarmak için biraz heyecana mı ihtiyacınız var? Daha fazlasını yapıyor olabilir misin? Savunuculuk ve kabul etme konusunda daha iyi olabilir misiniz? Şimdi arzuladığınız ve hak ettiğiniz sevgiyi elde etmek için gerekli değişiklikleri başlatma zamanı.

AKREP BURCU

Günlük işleriniz ve görevleriniz sıkıcı ve öngörülebilir geldiyse, Mart 2023 Yeni Ay, rutininizde bazı yeni ve heyecan verici değişiklikler başlatabilir. Alışkanlıklarla ilgili altıncı evinizde yer alarak, sizi tekdüzelikten kurtaracak yeni bir şeye başlamak için muazzam bir fırsatınız var. Hiç kimse kendisini çok yıllık bir dönen dolapta gibi hissetmek istemez  peki sizi daha fazla ilham almaktan alıkoyan nedir? Yürüyüşler veya egzersizler, hatta meditasyon veya günlük tutma için zaman planlamayı düşünüyorsanız, bunun için gidin. Unutmayın, bastırılmış enerjiyi vücudunuzda depolamak yerine serbest bırakmanıza izin veren her şey, şu anda sizin için çok faydalı olacaktır, Akrep.

YAY BURCU 

Yaratıcı tekdüzelikler kimse için eğlenceli değil  ama senin için şanslısın Yay, seninkinden kurtulmak üzeresin. Beşinci eğlence evinizdeki bu ateşli Yeni Ay ile, sanki hediyelerle gelen İlham Perileri tarafından ziyaret ediliyorsunuz. O hediyeler? Yaratıcı arayışlarınızı sıfırdan başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz ilahi ilham. Ayrıntılar size kalmış  sanatsal bir proje olabilir, bir flört uygulamasında "kendinizi öne çıkarmaya" karar verebilirsiniz veya çok istekliyseniz, Mart 2023 Yeni Ay bebek doğuracağı için ailenizi genişletin. her yerinde sizin için yazılmış aktivite. Enerjinizi neye harcarsanız verin, bilin ki yıldızlar bu konuda sizi destekliyor.

OĞLAK BURCU

Bu Yeni Ay, Ev ve aileden oluşan dördüncü evinizi etkileyecek Evin size nasıl hissettirdiğini ve şu anki yaşam ortamınızda küçük bir bahar temizliği gerektirebilecek herhangi bir bölüm olup olmadığını değerlendirmenin tam zamanı. Bu cümle kesinlikle içsel bir sıfırlamaya ani biraz dinlenmeye ve rahatlamaya  katkıda bulunabilse de, sizi büyük bir hamle yapmaya veya bir ev yenileme projesi başlatmaya davet edebilir. Ev hayatınızda neyin eksik olduğunu düşünün ve daha sonra evinizi daha çok bir sığınak gibi hissettirebilecek konuşmaları ve eylemleri başlatmak için şimdi adımları atın.

KOVA BURCU

Üçüncü iletişim eviniz Kova'daki bu Yeni Ay ile merakınız ve yaratıcılığınız şu anda canlanıyor. Bu, enerjinizi odaklamaya karar verdiğiniz herhangi bir konunun size ekstra ilham verici geleceği anlamına gelir. Kendinizi yeni büyüleyici konulara doğru çekerken bulurken, en sevdiğiniz konulardan bazıları için de aynı şekilde yenilenmiş bir tutku bulabilirsiniz. Ancak şimdi, yepyeni bir çift yeni gözlere ve taze bir bakış açısına sahip olacaklar. İki kafanın birden daha iyi olduğunu unutmayın, bu nedenle fikirlerinizi yansıtmak için bir arkadaşınıza ulaşmaya ve mesaj atmaya meyilli hissediyorsanız, bu havaya güvenin. İkiniz için de ortak ve verimli yeni bir girişimin başlangıcı olabilir.

BALIK BURCU

Finansmanla ilgili konularda şanslısın, yeni bir gelir akışı ve diğer para kazanma fırsatları yaşıyor olabilirsin. Yeni Ay Mart 2023 ile ikinci kaynak evinizde, bu, kendiniz için bazı finansal hedefler belirlemek için mükemmel bir zaman, Balık. Bunun Koç'un başlatıcı enerjisi olduğunu unutmayın, bu nedenle büyük, uzun vadeli kararlar verme fikri bunaltıcı veya göz korkutucu geliyorsa, şu anda oyunun adı küçük ve hızlı kazançlardır. Fikirlerinizin değerli olduğuna dair olumlu bir pekiştirmeye ihtiyacınız var, bu da sizin gibi düşünen ve size yatırım yapmak isteyen iş arkadaşlarınız, meslektaşlarınız veya diğer ortaklarla uyum sağlamak için mükemmel bir zaman.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık