Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ocak 2022'ye Genel Bir Bakış

Ocak ayında Oğlak burcundaki yeni ay, Güneş'in Plüton ile birleşmesi, Güneş'in Kova burcuna geçmesi veya Merkür gezegeninin bu burçtan ayrılması gibi diğer Astrolojik hareketlerden de etkileneceğiz.  Ocak ayı boyunca Venüs geriye dönük hareket ederken, bu yönün yeni yılın ilk ayını nasıl etkileyeceğine bakalım. Venüs yaklaşık olarak her 18 ayda bir retro hareketine girer. Belki de diğer tüm gezegenler arasında 12 zodyak işaretini en az etkileyen gezegendir.

Venüs'ün bu retrograd hareketi, belirli olumlu etkilerin yanı sıra olumsuz enerjileri de beraberinde getiriyor. Venüs'ün bu yönde geçişi, romantizme daha fazla önem vermemiz gerektiğini güçlü bi şekilde hatırlatır bizlere bu geöiş uyumlu bir ilişki içinde olanları da etkiler, çünkü bazılarınız her zamankinden daha fazla romantizme ihtiyaç duyacaktır. İletişimde yanlış anlaşılmalara karşı daha duyarlı olmalıyız.

Bu dönemde ilişkideki sorunlar dürüst ve açık bir şekilde çözülmezse, daha sonra yüzeye çıkıp ciddi sorunlara yol açabilir. Venüs'ün hareketi, ilişkimizle ilgili  duygusal dengesizlikleri düzenleme ihtiyacını güçlendiriyor. Bu dönem yeni aşk arayanlar için uygun değildir, çünkü geri giden Venüs'ün etkisi altında kalıcı bir beraberlik oldukça güç olacaktır.  . Geri giden Venüs'ün sırasında başlayan ilişkiler, çoğu zaman gelecek için bir ders anlamına gelir, çünkü uzun sürmezler. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık