Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ocak Ayının En Şanslı Burçları

Ocak 2022'de En Şanslı 5 Burç
1. Koç

2. Boğa

3. Akrep

4.Yay

5. Kova

*****

Ocak 2022'de En Şanslı Burçlar ?
1. Koç
Ocak 2022 kişisel yaşam ve mali sırayla şeyler koymak için cazip fırsatlar getiriyor sizlere. Ancak, yeni romantik ilişkilere başlamak ve iş dünyasında yükselmek için ayın başlangıçlar için acele etmemelisiniz.  Neredeyse tüm dönem boyunca (29 Ocak'a kadar), Venüs ♀ tekrarlayan durumlar için emsaller oluşturacak, deneyimlere dönüş sağlayacak bir retro devrede. Geçmişten gelen ortaklarla toplantılar da mümkündür. Mevcut ilişkileri güçlendirmeye odaklanmalısınız. Sorumluluk ve görevlerde artış mümkündür. Sıkı çalışma ve özveri, fiziksel aktivite ve profesyonel görevler Koç'un iyi durumda hissetmesine yardımcı olacaktır.

Ocak 2022'de En Şanslı 5 Burç

Kariyerde Şanslı
2022 Merkür retrosu, sizi her zaman istediğiniz yüksek pozisyona bir şans vermeye teşvik ediyor. Artık kariyerinizde daha yüksek başarılara gitme zamanı. İyi planlama, işte istediğiniz her şeyi elde etmenize yardımcı olacaktır. İş arkadaşlarınızı, birlikte organizasyonunuzdaki tüm hedeflere ulaşacağınız konusunda teşvik etmeye devam edin. Aylık denetimler, kariyerinizde ne kadar ilerleme kaydettiğinizi gösterecektir.

Güvendiğiniz kişiler önümüzdeki ay boyunca pek yardımcı olmayacaktı. Bu nedenle, zor durumlardan kurtulmak için temel olarak kendi kapasitenize güvenmek iyi bir fikir olacaktır. ir. Genel olarak, dikkatli adım atmanız ve kendi çabanıza güvenmeniz gereken bir ay.

Para 
Ocak 2022 tahminleri Koç burcu insanları için ek bir gelir kaynağı olduğunu gösteriyor. Çevrimiçi işiniz bu ay başlayacak. İnternetteki tüm potansiyel müşterilere ulaşacak, dikkat çekici bir reklam geliştirmelisiniz. Bu 2022 zodyak, teknolojiyi kullanma becerinizin işinizi pazarlamada büyük bir rol oynayacağını gösteriyor. Mali durumunuz söz konusu olduğunda, ne satın aldığınıza dikkat edin. 

Sağlıkta 
Aylık Ocak 2022  depresyonu engelleyen gıda alımınızı artırdıkça iyi sağlık vaat ediyor. Kilo almamak için yediğiniz yiyeceklere, özellikle yağ içeren yiyeceklere dikkat edin. Formda kalmanıza yardımcı olmak için günlük rutininize hafif egzersizler ekleyin.


Koçlar şansı yakalmanız da ıskalamanız da olası bi aydasınız. 


Boğa
Ocak ayının başlarında Merkür, Boğa için iletişimde memnuniyetsizlik ve abartma eğilimi olarak kendini gösterebilen Kova burcuna girer. Sakin soğuk kanlı ve ılımlılığa bağlı kalmanızı öneririm. Oğlak burcundaki Güneş, burcunuzla üçgen açı oluşturarak kendini ifade etmek için uygun fırsatlar yaratacaktır. Yaratıcı çabalar onay bulacak ve çocuklarla iletişim uyum getirecektir. 2 Ocak'ta, aktif eylemden ziyade planlamaya daha iyi yönlendirilen Oğlak burcunda yeni bir ay gerçekleşecek. Aynı zamanda, Yay burcundaki Mars, Güneş'inizde gerginlik yaratır ve bu da kişisel hırs ile başkalarının iradesi arasında bir dengesizliğe yol açabilir. Sizlere önerim kibir ve sinirli davranışlara dikkat edin  dengeyi ve doğruluğu korumayı özen gösterin. 

20 Ocak 2022'de Güneş Kova burcuna geçerek Boğa burcunda gergin bir açı oluşturuyor. Gurur ve bencillik temperlenmeli, tüm işleri üst üste üstlenmemelisiniz. Dönemin şifresi "sıra" kelimesi olacaktır. 25 Ocak'ta Mars, Boğa burcunun kişisel girişimleri teşvik etmede olumlu bir ivme yaratacak olan Oğlak burcuna geçiyor. Hırsı gerçekleştirmek ve güven oluşturmak için doğru zaman. Ek olarak, retro evrede olan Merkür, 27 Ocak'tan itibaren tekrar Oğlak burcuna girerek Boğa'ya eski çözülmemiş konulara geri dönüşe bağlı olarak iyi bir performans sağlayacak. Ocak ayının sonunda, Boğa burcu, kişisel ilişkilerde işleri düzene koymanızı ve önemli konulara başlamamanızı, ancak geçen ayın sonuçlarını özetlemenizi önerir.

Sağlıkta Şanslı
İyi talihin sağlığınızı kutsadığı n ciddi bir endişenizin olmadığı mükemmel bir ay. Aslında, sisteminizin tükettiğiniz diyetten tam olarak yararlanabileceği, besleyici maddeleri özümseyebileceği ve sisteme olağanüstü güç ve canlılık kazandıracağı bir elverişli koşullar büyüsünü dört gözle bekleyebilirsiniz.


Kariyer 
Mesleki başarılarınızda size yardımcı olacak oldukça faydalı sonuçlarla dolu bir ay. Oldukça faydalı olacak iyi bir seyahat fırsatını dört gözle bekleyebilirsiniz. r. Ayrıca, bir kadın meslektaşınız veya iş ortağınız tarafından size yapılan bir iyilik yoluyla önemli kazançlar elde etme olasılığı da vardır.

 

Boğa: bazı alanlarda şanslı… diğerleri pek değil.
 Kariyerleri ve finansal hedefleri söz konusu olduğunda, bunu kendileri için sürdürme eğiliminde olacaklar. Fakat aşk hayatınızda dikkati elden bırakmamalı sakin bi tutum içinde olup yeni ilişkilere başlangıç yapmamalısınız. 

 

3. Akrep
Ay boyunca Mars'ın yapıcı yönleri sayesinde Ocak 2022, Akreplerin orijinal fikirleri ve stratejik planları somutlaştırması için harika bir zaman. Girişim ve cesaret, profesyonel alanda başarı elde etmenizi sağlayacaktır.  Yaratıcı enerjileri etkili bir şekilde kullanmak, dikkat çekici bir öz disiplin ve konsantre olma yeteneği gerektirecektir. Ancak kariyer basamaklarını tırmanırken veya bir iş geliştirirken, Akrepler aile ve kişisel hayatı unutmamalıdır  sonuçta, işteki başarı büyük ölçüde sevdiklerinizle karşılıklı anlayışa bağlıdır. Çevre ile ortak bir dil bulmak ve düşüncelerinizi doğru bir şekilde iletmek bu ay göz korkutucu bir görev olabilir. 

Ayın başında Güneş'in ☉ olumlu etkisi Akrepleri canlılık ile doldurur. Bu, yenilikçi projelerin ve sosyal faaliyetlerin uygulanması için mükemmel bir dönemdir. 2 Ocak Yeni ayından sonra planlarımızın uygulanması için fırsatlar doğabilir. Ancak, Merkür'ün Güneş'inize karesini dikkate almaya değer. Görünüm, sinirlilik nedeniyle düşünceleri ve yanlış anlamaları ifade etmede zorluk yaratacaktır. Ocak ayı için Akrep burcu, sonuçlara acele etmemenizi ve sakin kalmanızı önerir. Burcunuz için altmışlık Venüs manevi bir tatmin duygusu verebilir. Liderlik pozisyonu alma veya beceri ve yetenekleri geliştirme şansı vardır. Ancak romantik ve finansal alanlarda hızlı bir ileri hareket beklememelisiniz. Burç şunları tavsiye eder: iş hayatında kararlılık göstermek,

Aşk 
Bu ay sevdiğiniz kişi ve ailenizin sizi siz olduğunuz için seveceğini öngörüyor gezegenler. 

Kariyer 
Bu ay işte hedeflerinize ulaşacağınızı gösteriyor gezegen geçişleri. Her zaman olmak istediğiniz yerde olacaksınız. . Başkalarını memnun etmek için çalışmayın. İşinizi özenle yapın ve başkalarının da aynısını yapmasına izin verin.

4.Yay


Yay için Ocak 2022, yeni fikirlerin ortaya çıkması ve bunların uygulanması için birçok fırsat ile sevinecekler.  Artan titizlik ve kararlılık, yüksek iş verimliliğine yol açacaktır. İletişim becerileri ve aktif özveri bir kariyerde meyve verecektir. Yay Ocak 2022 Burç, duanın hayatınızdaki kötü durumları iyi durumlara dönüştürmede büyük rol oynayacağını taklınızdan çıkartmayın. Hayatınız ne kadar zor olursa olsun, olumlu bir tutum sergileyin.  Sadece anda kalın ve başarının tadını çıkarmak için sıranızı bekleyin.

Kariyer 
Bu ay işyerinde daha iyi beklentilere işaret ediyor gökyüzü sizler için.  Sessiz çabalarınız kısa sürede işyerinizdeki herkes tarafından fark edilecektir. İşinizde yaratıcılığı uygulamaya çalışmaktan vazgeçmeyin.

Eğitim 
Gökyüzü final sınavlarınızda başarıyı öngörüyor. Tüm yıllık hazırlıklarınız sonunda meyvesini verecek. Rahatlayın ve yıllar içinde öğrendiklerinizi ifade etmek için zaman ayırın. Bu seviyedeki başarı, akademik hayatınızda yeni bir başlangıcı işaretleyecektir.


5. Kova
Ocak 2022 burç, Kova'ya yeteneklerin gelişimi, gerekli becerilerin kazanılması ve halka açık faaliyetler için mutlu bir dönem vaat ediyor. Artan merak, bilginin artmasına ve zihnin hareketliliğine - etkin kullanımına katkıda bulunacaktır. Zarafet ve zarafet karşı cinsle başarının anahtarı olacak. Bununla birlikte, burç romantik maceralara atılmayı ve finansal yatırımlar yapmayı önermez. Ocak, entelektüel çalışma ve verimli iş iletişimi için uygundur. Kova burcu, her yerde zamanında olma ve herkesi memnun etme arzusunun fazla çalışmaya yol açabileceğini gösteriyor. Refah, bir amaç duygusu ve kolektif ile kişisel arasındaki dengeyi koruma yeteneği ile desteklenecektir.

Burcunuzla birlikte yarı altmışlıktaki güneş, ruhsal büyümeye giden içsel uyumu sağlayacaktır. 2 Ocak'taki yeni ay en iyi planlamaya adanmıştır. Transit Merkür, temas çemberini genişletecek ve argümanların güvenilirliğini artıracaktır. Kişi, yetki sahibi başkalarına baskı uygulamadan, düşüncelerini doğrudan, açık bir şekilde ifade etmeli ve muhatapları dikkatle dinlemelidir. Bu aynı zamanda, hava burcunun temsilcilerine kendilerini enfes bir zevke sahip büyüleyici bir insan olarak kanıtlama fırsatı veren ve Mars'ın altmışlık açısının boş boş oturmalarına izin vermeyecek olan Venüs ♀ yönü tarafından da tercih edilmektedir. İzole edilmiş aktivite arzusu ve sonucu hemen elde etme arzusu ile karakterizedir. Kova burcu, yüzeysellikten ve acelecilikten kaçınmayı önerir.

Para 
Gökyüzü Kova burcu insanlarının finansmanı için harika bir ay öngörüyor. Miraslardan veya beklenmedik kaynaklardan para bekleyebilirsiniz. Hisse senedi piyasaları ve ticaret, mali durumunuzu önemli ölçüde artıracaktır. Yeni girişimlere ve uzun vadeli yatırımlara başlamak için uygun bir ay.

Venüs iyi bir konumda olduğu için bu ay para akışı size iyi gelecek. Önceki aylarda yaşadığınız herhangi bir düzensizlik ve mali stres bu ay tersine çevrilecek. Takılan ödemeler Allah'ın lütfuyla size ulaşabilir, evdeki büyükleriniz size olumlu bir şekilde rehberlik edecek ve tasarruf hakkında size bir iki şey öğretecektir. Kredilerinizi ve borçlarınızı kardeşleriniz ve arkadaşlarınızın yardımıyla temizleyebilir ve bundan sonra hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz.


Sağlık
 Gereksiz stresten kaçınmak için aktivitelerinizi planlayarak sağlık daha da iyileştirilebilir. Meditasyon ve egzersiz, soğukkanlılığınızı korumanıza yardımcı olacak ve zihinsel sağlığınızı iyileştirecektir. Gezegensel konumlar yardımcı olduğu için, refahınız için neredeyse hiçbir engel bekleyemezsiniz.

Bu, iyi şansın sizi sağlıkla kutsadığı faydalı bir aydır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık