Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İkizler Dolunay Çalışması

İKİZLER DOLUNAY ÇALIŞMASI


2021'in son Dolunayı İkizler burcuna denk geliyor ve tatlı bir enerji getiriyor ve yılı tamamlarken iletişim gücümüzü ve ruhumuzu güçlendiriyor.

2021'i kapatırken, bu Dolunay yeni yılda artık yanımızda ruhumuzda götürmek istemediğimiz her şeyi özgürleştirmek şifalandırmak ve yaşadığımız dersler ve deneyimler için şükretmek için güçlü bir zaman.


Bu ÇALIŞMA Aralık ayında  en iyi 15-25  Aralık arasında  bir kez yapılır.

Malzemeler
3 Adet Defne Yaprağı
3 Adet Beyaz Mum
1 Adet Kırmızı İplik
İkizler Dolunay Okuma 2021
Talimatlar:
Niyetinizi belirleyin Ruhsal Fiziksel Psikolojik Maddi konularda ŞİFALANMAK gibi.

“Bir yıl daha geçmek üzere, 2021 yakında tamamlanacak. Bildiğim, büyüttüğüm ve korku yerine sevgiyi seçtiğim her şey için kendime saygı ve sevgimi  sunuyorum. Hayat yolculuğuma, duygularıma  saygı duyuyorum  şimdi Yüce Allahtan Ay Ana'dan, Evrenden ve ışık ve sevgi meleklerinden beni artık hizmet etmeyen her şeyden arındırmalarını ve şifalandırmalarını istiyorum. ben arındım iyileştim. yenilendim ben arındım iyileştim. yenilendim.

“Huzur, neşe, barış, sağlık ve refah için yer açmak için tüm yaşamsal alanlarımın enerjisini temizliyorum. Bu alanda yaşayan veya yürüyen herkes korunmuş, güvende ve sevilmiş hissedecek. Işık ve sevgi melekleri bu alanı sağlıkla, şifayla ve sevgiyle koruyor. Alanım temizlendi. Burada sadece sevgi ve ışık yaşar.

Ardından, 3 mumunuzu alın ve arka arkaya yerleştirin. Solunuzdaki mum geçmişi temsil edecek. Ortadaki mum şimdiyi, son mum ise geleceği temsil eder. Kırmızı İpinizi üç mumun etrafına bağlayın, böylece birbirlerine bağlanırlar. Mumlarınızı yakın.

(Eğer ipi mumlarınızın etrafına bağlayamıyorsanız, ipi mumların altına veya önüne düz bir şekilde yerleştirin.)

Bunun yanı sıra yıl boyunca deneyimlediğiniz acı tatlı her olay için minnettar hissettiğiniz tüm dersleri zihninizden geçirin odaklanın.

Defne yapraklarınızı bir kabın içine koyun ve yakın.

Şimdi Kendiniz için yaratmak istediğiniz somut bir şey veya hatta bir duygu alanı olabilir. Alternatif olarak, bu yıl şimdiye kadar kazandığınız bilgeliği zihninizde merkeze alın ve mumlarınıza 17 saniye kadar odaklanarak bu düşünceler içinde bakın.

Bunu yaptıktan sonra elinizi kalbinizin üzerine koyun ve  5 derin nefes alın içinizden 5 e kadar sayın ve nefesinizi bırakın bunu 5 kez terkar edin.

 

“Yüce Allahtan Evrenden, meleklerimden beni tüm korku şüphe kaygılarımdan kurtuluşu ve şifayı bulmam için bana rehberlik etmelerini istiyorum. Şimdi tüm bunların enerjik alanımı terk ettiğini, zihinsel alanımı terk ettiğini, fiziksel alanımı terk ettiğini ve dönüşüm için eterlere döndüğünü hissediyorum ve öylede oldu.

Ardından  3 kez

"Şu anda hissettiklerimi onurlandırıyorum ve bu anda ortaya çıkan şey ne olursa olsun kendimi tamamen  sevmeye, kendimi onurlandırmaya ve kendimi sevgi saygı şifa ile beslemeye karar veriyorum. Kendimi ve beni sevenleri seviyorum."

Elinizi kalbinize koyun ve eliniz kalbinizdeyken aşağıdakileri okuyun:

"Korunduğumu biliyorum iyi doğru güzel olana yönlendirildiğimi biliyorum. Yolculuğumun şifaya huzura şansa aşka çıkacağımı biliyorum, daha güçlü, daha cesur ve güçlüyüm. Yeni yıl dileklerim herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde tezahür etsin ve öylede oldu.

 


Ardından

Okunacak esmalar:

129 YA LATİF
70 YA BERRU
70 YA HAY
298 YA RAHMAN
94 YA AZİZ
128 YA GAFFAR
131 YA SELAM
Esmalarını okuyabilirsiniz.


Hangi dine ve inanca mensup olursak olalım, Güneş ve Aytutulmalarında dua etmek ruhumuzu arındırıp farkındalığımızın artmasına, kainatın bir parçası olduğumuzun idrakına varmamıza yardımcı olur. Hüsuf namazını Ay tutulması gerçekleşmeye başladığından sabah ezanına kadar kılabiliriz.

Anne Karnında 120.günden itibaren yıldızlardan gelen ışınların özelliklerine göre beyinde özel bir devre açılır. Bir Melek gelir SAİD'Mİ ŞAKİ'Mİ Olduğunu yazar. 120 nci gün CHİRON Yıldızının diğer gezegenlerle oluşturduğu açıların meydana getirdiği Anlamın beyindeki resmidir. 120nci günden itibaren gelişmesini sürdürerek 7nci aya erişen beyin Gezegenlerden gelen etkileri tesirleri çok Güçlü bir şekilde etkilemiştir. BEYİN en son doğum anında en güçlü GEZEGENSEL Etkileri alır ve ruhsal planımız o anla şekillenir.

Türk İslam kültüründe ebced avrupada numeroji olarak adlandırılan sayısal ve rakamsal hesaplamalarda gezegenlerle ilişkilidir. İslam astrolojisinde İLMİ NUCM ile görevlendirilen İDRİS Peygamber Rabbimizin 99 ismini Esmaül Hüsna yı her harf bir sayıya denk gelen bir gezegenle ilişkilendirmiştir. Bedende her organ her harf her sayı her renk her bitki her kristal bir gezegenle ilişkilidir. 

HİNT ASTROLOJİSİNE GÖRE Okuyabileceğiniz mantra: ‘’Mantralarda ses enerjisidir gezegenlerle ilişkili sayısal ve rakamsal değerlerden oluşur. Yaydığı ses titreşimleri ile gezegenin zararlı enerjilerini azaltmaya yardımcı olur.
TUTULMA SIRASINDA OKUNACAK MANTRANIZ
"Om som somaaya namah" 34 KEZ okunur. ‘’Rabbimiz bize şah damarımızdan yakındır ona giden yolda niyetlerimizdir önemli olan. Hangi dine inanca mensup olursak olalım Güneş ve Ay tutulmalarında dua etmek bizleri yüceltir ve arındırır

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık