Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ocak 2022

Ocak 2022'deki Önemli Tarihler


• 02 Ocak 2022 : Yeni Ay Oğlak burcunda ve Merkür Kova burcunda

• 09 Ocak 2022 : Güneş ve Venüs kavuşumu

• 16 Ocak 2022 : Güneş Plüton kavuşumu

• 17 Ocak 2022 : Yengeç burcunda Dolunay

• 20 Ocak 2022 : Güneş Kova burcuna giriyor

• 24 Ocak 2022 : Mars, Oğlak burcuna giriyor

• 26 Ocak 2022 : Merkür Kova'dan ayrılıyor

• 30 Ocak 2022: Güneş Uranüs'le kare açı


Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
Ocak 2022 Koç burcu , kişisel yaşamınızda ve mali durumunuzda işleri düzene sokmak için iyi fırsatlar sunuyor. Ancak, yeni romantik ilişkilere başlamak ve iş dünyasında yükselmek için ayın başlangıcı uygun değildir. Neredeyse tüm dönem boyunca (29 Ocak'a kadar), Venüs  tekrarlayan durumlar için emsaller oluşturacak, deneyimlere dönüş sağlayacak bir retro evrede. Geçmişten ortaklarla toplantılar da mümkündür. Mevcut ilişkileri güçlendirmeye bir ay ayrılabilir. Sorumluluk ve görevlerde artış mümkündür. Sıkı çalışma ve özveri, fiziksel aktivite ve profesyonel görevler Koç'un iyi durumda hissetmesine yardımcı olacaktır.

Ocak ayının başında, Merkür ☿ Güneşinizin karesinde: sözlerinize dikkat edin, sonuçlara acele etmeyin. Ancak zaten 2 Ocak'tan itibaren, iletişimden sorumlu gezegen, Koç burcunun temsilcilerine iletişim ve temas kolaylığı sağlayacak olan Kova takımgezegen ına taşınacak.
Ancak burç, başkasının iradesini bastırmaktan ve kendi fikrini empoze etmekten kaçınmayı önerir. Ayrıca 2 Ocak'ta, harekete geçmekten çok planlamaya ayrılan Oğlak burcunda yeni bir ay olacak. Kariyer başarısı, kısıtlama ve alçakgönüllülüğe bağlı olacak ve sorumluluk, profesyonel büyümeye yol açacaktır. Sorumluluk sayısında bir artış mümkündür, bu nedenle sabrı korumalısınız.

Ayın ilk ve ikinci on gününde Mars Yay'da Koç'a daha fazla atılganlık ve verimlilik kazandıracak. Artan inisiyatif ve girişim, birçok sorunun çözülmesine yardımcı olabilir. Gezegenler bunun fiziksel aktivite ile ilgili yeni başlangıçlar için iyi bir zaman olduğunu gösteriyor. Güneşle kare açı yapan Venüs, Ocak ayı boyunca Koç burcunda gergin bir görünüm oluşturur.Bu dönemde yiyecek ve içeceklere kendinizi kaptırmamalı, ve diyet yapmalısınız. Diplomasi eksikliği olabilir, bu nedenle iş görüşmelerini ve anlaşmaları imzalamayı ertelemek daha iyidir. Tembellik ve aşırı harcama yapma eğilimi olabilir. Koç Burcu, görevlerinizi unutmamanızı ve parasal açıdan daha ekonomik olmanızı öneririm.

18 Ocak'taki dolunay, Ateş burcu için gerginlik yaratacak olan Yengeç burcunda gerçekleşecek. Burç, kendi ruh halinizin liderliğini takip etmemenizi ve ayrıca başkalarının görüşlerini kendi pahasına almamanızı önerir. ☉ Güneş 20 Ocak 2022'de Kova burcuna geçerek, Koç burcu için üretkenlik ve liderlik için başkalarından, özellikle de üstlerinden destek sağlayacak fırsatlar yaratıyor.

Bununla birlikte, 25 Ocak'tan beri Mars'ın Güneşiniz için gergin bir görünüm oluşturması nedeniyle Koç burcu, hırsınızda kısıtlama göstermenizi önerir. 14 Ocak'tan bu yana geriye doğru hareket eden Merkür, 27 Ocak'ta yeniden Oğlak burcuna girecek ve bu da birinci ve ikinci on yılların zihinsel planının tekrarını oluşturacak. Bu, hataları düzeltmek ve vakaları tamamlamak için harika bir fırsat. Ayın sonunda, kendinize bir hafta sonu tatili ayarlamak daha iyidir - buna ek olarak, azalan ay, dinlenme ve geçmiş dönemin analizi için idealdir.

KOÇ Ocak 2022 Aşk için Aylık Burç - İlişkiler

Aşk hayatında tüm ışıklar yeşildir. Venüs size Oğlak burcundan tutkulu ateşler gönderir. Başlangıcın çok hızlı olmamasına dikkat edin, kendinizi rahatsız hissedebilir veya biraz karmaşık bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gerçekten de, aşk gerçek olsa bile, aşk ve arzu arasında ayrım yapmakta zorlanacaksınız.

Hayatınızın aşkı sizi her türlü zarara karşı korumak ve korumak için her zaman yanınızda olacaktır. Koç Ocak 2022 , siz ve eşiniz arasındaki anlayışta büyüme öngörüyor . Partnerinizle yüksek düzeyde bir yakınlığın keyfine varacaksınız. Koç burcu, ilişkinize sarsılmaz destek getirecek bir aşk geliştirmenizi teşvik eder.

Hayatınız boyunca sevgiyi birçok kez ifade etmelisiniz. Bir zamanlar ruhunuzu yakan aşktan vazgeçmeyin. Başkalarına verdiğiniz sevgi miktarı, geri alacağınız sevgi miktarını belirleyecektir.

Kendinize sadık kalarak, kendi yarınızı empoze etmek için irade ve kararlılıkla savaşacaksınız ve hiç kimse projelerinizi gerçekleştirmenizi veya fikirlerinizi empoze etmenizi engelleyemez. Tüm itirazlara karşı sağırsınız ve bir görevi daha da zorlaştırıyorsunuz; kısacası inatçısınız!

KOÇ Ocak 2022 Çocuklar
Bu ay, olumlu bir eğilim göstermediği için ailenizin işleri sert hava koşullarıyla yüzleşmek zorunda kalabilir. Montaj masrafları, olduğu gibi çok az başarının olacağı bir durumu daha da kötüleştirebilir. En azından bazı sorunlarınızın üstesinden gelmek için harcamalarınızı önceden dikkatlice planlayın.

Ailenizin aile üyeleriyle olan ilişkilerinizin ciddi şekilde gergin olma olasılığı da vardır. Böyle bir durumda dikkatli olun ve becerilerinizi, nerede ortaya çıkarsa çıksın, gerilimi dağıtmak için kullanın. Çocuklar ayrıca size daha fazla endişe verir. Faaliyetlerini yakından inceleyin, buna daha fazla enerji verin.

Önümüzdeki ay boyunca, Gezegenlerin lütufkâr bir ruh hali içinde olmadığı için çocuklarınızın işleri zorluklarla boğuşabilir ve öğretmenlerinin davranışlarında ciddi sorunların ortaya çıkması için belirgin bir olasılık var. Bu da etkili olarak akademik arayışlarını olumsuz etkileyecektir. Bu nedenle bazı durumlarda ebeveynlerin müdahale etmesi ve işleri yoluna koyması gerekebilir.

Hukuk öğrencileri ve yüksek öğrenime devam edenler, özellikle olumsuz koşullarla karşı karşıya kalabilirler Ancak, koğuşlarınız arasında bu tür sorunlar, zamanla çözüleceğinden, olumsuz koşullar karşısında bile sebat etmelidir.

KOÇ Ocak 2022 Kariyer


Merkür retrosu, sizi her zaman istediğiniz yüksek pozisyona bir şans vermeye teşvik ediyor. Artık kariyerinizde daha yüksek başarılara gitme zamanı. İyi planlama, işte istediğiniz her şeyi elde etmenize yardımcı olacaktır. İş arkadaşlarınızı, birlikte organizasyonunuzdaki tüm hedeflere ulaşacağınız konusunda teşvik etmeye devam edin. Aylık denetimler, kariyerinizde ne kadar ilerleme kaydettiğinizi gösterecektir.

Kişiler önümüzdeki ay boyunca pek yardımcı olmayacaktır. Bu nedenle, zor durumlardan kurtulmak için temel olarak kendi kapasitenize güvenmek iyi bir fikir olacaktır. Kuzeye doğru bir süre kalmak size fayda sağlayacak olsa da, seyahat de beklenen kazanımları getirmeyecektir. Genel olarak, dikkatli adım atmanız ve kendi çabanıza güvenmeniz gereken bir ay.

Koç  Ocak 2022 Eğitim için Aylık Burç
Eğitim beklentileriniz söz konusu olduğunda, gezegenlerden gelen etkilerinde hakkında özellikle hayırlı bir şey yok. Çoğunuz, hızlı öğrenme için gerekli olan zihinsel netlikten yoksun olurdunuz. Aslında, bazılarınız davranışlarınızda kendinizi iddialı ve dikbaşlı yapacak şekilde olumsuz etkilenmiş olabilirsiniz.

Bu, öğrenmeyi çok zorlaştıracaktır. Mümkün olduğu kadar, bu tür dürtüleri frenleyin ve sakin bir şekilde çalışmalarınızı sürdürün. Rekabetçi sınavlardan çıkanlar, başarınızı iyi belirleyebileceğinden ekstra koçluk almalıdır.

KOÇ Ocak 2022 Para için Aylık Burç - Finans

Ocak 2022 tahminleri Koç burcu insanları için ek bir gelir kaynağı olduğunu gösteriyor. Çevrimiçi işlerinizi bu ay başlatabilirsiniz. İnternetteki tüm potansiyel müşterilere ulaşacak, dikkat çekici bir reklam geliştirmelisiniz. Gökyüzü teknolojiyi kullanma becerinizin işinizi pazarlamada büyük bir rol oynayacağını gösteriyor. Mali durumunuz söz konusu olduğunda, ne satın aldığınıza dikkat edin. Bu nedenle, kartınızı çekmeden önce kendinize gerçekten yeni bir akıllı telefona ihtiyacınız olup olmadığını sorun.

KOÇ Ocak 2022 Seyahat için Aylık Burç


Bu ay sizin için seyahatte çok az bir yüzde var, çünkü gezegenlerden gelen etkilerinde bu konuda çok parlak değil. Sanatçılar, şarkıcılar, dansçılar, aktörler ve benzeri diğer kişiler, konaklamalarını hiçbir şekilde kârlı bulmayacaktır.

Bu çoğunuz için geçerli olacaktır. Satış ve pazarlama çalışanları en çok etkilenenler olabilir. Performansları öngörülen hedefin çok altına düşebilir. Seyahat etmek de çok fazla bir zevk olmazdı. Her zamanki taze fırsat da kaçırılabilir. Yüksek öğrenim için yurt dışına çıkmak isteyenler, çabalarını çeşitli zorluklar içinde bulabilirler.

KOÇ Ocak 2022 Sağlık İçin Aylık Burç


Aylık Ocak 2022 gezegen  işareti, depresyonu engelleyen gıda alımınızı artırdıkça iyi sağlık vaat ediyor. Kilo almak için yediğiniz yiyeceklere, özellikle yağ içeren yiyeceklere dikkat edin. Formda kalmanıza yardımcı olmak için günlük rutininize hafif egzersizler ekleyin.

Gezegenlerin sağlığınızı kutsadığı ve endişelenmeniz için gerçekten çok az nedeniniz olduğu bir ay. Sisteminiz sadece sağlıklı olmakla kalmayacak, aynı zamanda vücudunuz diyetinizden maksimum mesafe elde ederek sağlıklı görünecek. Bu sizi oldukça aktif ve enerjik yapacaktır.

Aslında, üretken güçlerinizi değerlendirmek için, bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koymalısınız.. Tek sarsıcı not, dikkatli olunması gereken bir kaza veya şiddetli bir yaralanma olasılığı olacaktır.

Özel not
Ay sonundan önce bile, profesyonel olarak terfi etme şansınız çok yüksek. Ancak unutmayın, büyük bir çaba göstermezseniz, uzun süreli olmayacaktır.  Sonuçta, çabalarınız istediğiniz gibi sonuçlar getirmiyorsa, dinlenmeye çalışın ve zayıflamış kuvvetleri yeniden canlandırın. Günlük kargaşadan önce sessiz, huzurlu bir yerde dinlenin ve ancak o zaman tekrar harekete geçebilirsiniz.

Önemli numaralar:

2, 5, 6

Ocak ayı önemli tarihleri:

12, 22, 25, 27, 30


BOĞA

Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
2022 yılı Ocak ayı boyunca Venüs Oğlak burcunda olup, Boğa'ya mevcut ilişkileri güçlendirmenin yanı sıra birikmiş maddi değerleri analiz etmek için uygun fırsatlar getirecektir. Ay, topluluk önünde konuşmak, patronlar arasında destek aramak, günlük yaşamda ve kişisel yaşamda işleri düzene sokmak için uygundur. Bununla birlikte, aşk ve güzellik gezegeninin tüm döneminin retro aşamasında olması nedeniyle, Boğa burcu aşırı zevklerin peşinden gitmemeyi ve kaprislere düşmemeye odaklanmalılar.

Ocak ayının başlarında Merkür, Boğa için iletişimde memnuniyetsizlik ve abartma eğilimi olarak kendini gösterebilen Kova burcuna girecek. Burç, incelik ve ılımlılığa bağlı kalmanızı önerir. Oğlak burcundaki Güneş, burcunuzla üçgen açı oluşturarak kendini ifade etmek için uygun fırsatlar yaratacaktır.

Ocak ayının başlarında Merkür, iletişimde memnuniyetsizlik ve abartma eğilimi olarak kendini gösterebilen Kova burcuna girer. Burç, incelik ve ılımlılığa bağlı kalmanızı önerir. Oğlak burcundaki Güneş, burcunuzla üçgen açı oluşturarak kendini ifade etmek için uygun fırsatlar yaratacaktır. Yaratıcı çabalar onay bulacak ve çocuklarla iletişim uyum getirecektir. 2 Ocak'ta, aktif eylemden ziyade planlamaya daha iyi yönlendirilen yeni bir ay gerçekleşecek. Aynı zamanda, Yay burcundaki Mars, Güneş'inizde gerginlik yaratır ve bu da kişisel hırs ile başkalarının iradesi arasında bir dengesizliğe yol açabilir. Boğa burcu, kibir ve sinirliliğe düşmemeyi, dengeyi ve doğruluğu korumayı başarmalısınız.

Ayın ikinci on yılında pek çok husus geçerliliğini koruyor. İletişimde kısıtlama ve alçakgönüllülük göstermek daha iyidir. Artan güven, aşkta, yaratıcılıkta ve sosyal faaliyetlerde uyuma katkıda bulunacaktır. Canlılığın dalgalanması sizi iyimserlikle şarj edecek ve sağlığınızı güvence altına alacaktır. Bu dönemde ortaya çıkan liderlik nitelikleri, kariyer başarısının temelini oluşturacaktır.

Dolunay 18 Ocak'ta gerçekleşecek. Boğa, endişe gösterme, hizmet verme arzusu hissedebilir. Duygularınızı  ruh halleri tarafından yönlendirilmemelisiniz; Kendinizi tatminsizlikten ve özeleştiriden kaçınmak daha iyidir. Duygusallığın tezahürleri mümkündür.

20 Ocak 2022'de Güneş Kova burcuna geçerek Boğa burcunda gergin bir açı oluşturuyor. Gurur ve bencillik temperlenmeli, tüm işleri üst üste üstlenmemelisiniz. Dönemin diyapazonu "sıra" kelimesi olacaktır. 25 Ocak'ta Mars, Boğa burcunun kişisel girişimleri teşvik etmede olumlu bir ivme yaratacak olan Oğlak burcuna geçiyor. Hedefleri gerçekleştirmek ve güven oluşturmak için doğru zaman. Ek olarak, retro evrede olan Merkür, 27 Ocak'tan itibaren tekrar Oğlak burcuna girerek Boğa'ya eski çözülmemiş konulara geri dönüşe bağlı olarak iyi bir performans sağlayacak. Ocak ayının sonunda, Boğa burcu, kişisel ilişkilerde işleri düzene koymanızı ve önemli konulara başlamamanızı, ancak geçen ayın sonuçlarını özetlemenizi öneririm.

BOĞA Ocak 2022 Aşk

İşlerin size karşı gelmemesinin en iyi yolu, başkalarının duygularıyla oynamamaktır. Sizinle konuşmak isteyebilecek bir kişiden gelen taleplere karşı dikkatli olmaya daha yatkın olduğunuzu gösterin. Çekicisiniz ve güçlü kişiliğiniz kimseyi kayıtsız bırakmıyor. Her kayıttan yararlanırsınız: aşk ve tutku fazlasıyla yeterlidir. Sürpriz aşk itirafları ile karşılaşabilirsiniz bu ay, müzakere edilmiş bir barış üzerine odaklanırsanız kazanırsınız. Devam eden ilişkinizde anlayışlı davranmak sevdiğiniz insanın samimiyetle pişmanlıklarını telafi çabasını görün ve ilişkinizi sahiplenin.  Bu ay paylaşılan duygular açısından zengin olacak: deneyimler, anılar ve duygular, ilişkinizi güçlendirecek.

Astral etkiler altında çok fazla karizma gösterirsiniz. Çekmek istediğiniz kişi bir mıknatıs gibi kendinize çekebileceksiniz. Biraz duyarlı hissettiğiniz sürece arzularınızı sergiliyor ve liderliği ele alıyorsunuz. Tamamen yumuşaklık ve duygusallık içinde gizli baştan çıkarmanızın özellikle etkili olduğu doğrudur.

BOĞA Ocak 2022 Kariyer için Aylık Burç - Meslek


Satürn kariyerinizin alanındayken, hiçbir şeyin doğru yönde hareket etmediğini hissediyorsunuz. En kötü günlerde, tamamen bunalmış hissedebilirsiniz. Boğa! Öğrendiklerinize bağlı kalmak yerine, kendinizi başka bakış açılarına açın. Yeni fikirleri reddetmeyin ve onları sevinçle kabul edin. Bunu yaparken, çok umduğunuz bu küçük şeyle kariyeriniz zenginleşecektir.

Bununla birlikte, bazılarınızın hızlı kazançlar için düşük seviyenin dışında çalışmaya meyilli olabileceğine inanmak için nedenler var. Böyle bir ayartmaya yenik düşerseniz, sıkıntılarınızın sonu gelmez. Bu nedenle, bu tür faaliyetlerden kaçının ve iyi bir ortamdan en iyi şekilde yararlanın.

BOĞA Ocak 2022 Çocuklar

Aileniz için sadece işlerinin sorunsuz ilerleyeceği değil, aynı zamanda bir tatmin duygusu bekleyebileceğiniz oldukça keyifli bir ay. Evlilik ilişkileriniz size doyum verecektir. Eş ya da sevgilinizden çokça sevgi ve ev işlerinizde çok fazla mutluluk bekleyebilirsiniz.

Çocuklarınız da son derece iyi huylu kalacaklar ve derslerdeki ve diğer müfredat dışı faaliyetlerdeki performansları aile üyeleri için büyük bir memnuniyet kaynağı olacaktır. Bazılarınız ailenin diğer kadın üyelerinden kazançlar elde edeceksiniz. Her halükarda, genel aile gelirinde bir artış, sanal bir kesinlik ile hepiniz mali açıdan oldukça iyi durumda olmalısınız.

Çoğunlukla olumsuz gezegen  etkilerinden maceraya meyilli ve spor meraklıları özellikle savunmasız olacaktır dikkatli olmakta fayda var.

Hal böyle olunca riskler minimize edilmeli ve  özen gösterilmelidir. Rekabetçi sınavlara girenler ekstra koçluk almak zorundadır, çünkü bu başarı ve başarısızlık arasındaki tüm farkı yaratabilir.

BOĞA Ocak 2022 Para

Boğa astrolojisi 2022 , bütçenizin olmamasının finansal sıkıntıya girmenin bir yolu olduğunu size garanti eder. Bütçesiz çalışırsanız sürprizler sizi şok eder. Her ay ne kadar harcadığınızı bilerek tasarruf ve yatırım hedefleri oluşturmanız mümkün. 2022 finans astrolojisi, sizi borca sokabilecek anlık satın alımlardan kaçınmaya teşvik ediyor. Gezegenlerden gelen etkilerindee göre finansal beklentileriniz hakkında pek cesaret verici bir şey yok. Denizaşırı ticaretle uğraşanlar olumsuz etkilenecek. Aslında, çoğunuz planlanmış hedeflere ulaşmak için epeyce mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

BOĞA Ocak 2022 Eğitim i
Ocak 2022, eğitimin çocuklarınız için değerli bir yatırım olduğunu gösteriyor. İyi bir eğitim, İçin çocuklarınızın bu 2022 Merkür retrosunda bilginin gücünden yararlanacağını bekleyebilirsiniz.

BOĞA Ocak 2022 Sağlık


Boğa burcu için gökyüzü, vücudunuza çok su almanın önemini önceden bildiriyor. Su, vücudunuzdaki sindirim, temizlik ve hidrasyon için önemlidir. Her gün en az sekiz bardak su içmeye yönelik bir günlük rutininiz varsa bu size yardımcı olacaktır. Egzersiz yapıyorsanız, daha fazla su almalısınız.


İyi talihin sağlığınızı kutsadığı v ciddi bir endişenizin olmadığı mükemmel bir ay. Aslında, sisteminizin tükettiğiniz diyetten tam olarak yararlanabileceği, besleyici maddeleri özümseyebileceği ve sisteme olağanüstü bir güç ve canlılık kazandıracağı bir elverişli koşulların büyüsünü dört gözle bekleyebilirsiniz.

BOĞA Ocak 2022 Aylık Seyahat
Aslında, üretken fakülteleriniz bile mümkün olan en iyiye yakın kalacaktır. Bu, hayattan zevk almayı ve onu daha zengin ve dolu dolu yaşamayı gerçekten dört gözle bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Önemli numaralar:
8, 10, 14

Ocak ayı önemli tarihleri:

5, 8, 25, 29, 30

Özel not:
Bu ayın 15 den sonra, finansal konulara özellikle dikkat etmelisiniz. Promosyonlara dikkat edin; Pahalı ama tamamen gereksiz şeyler satın alacağınız için alışveriş merkezlerinden veya süpermarketlerden vazgeçmek en iyisi olacak sizler için.

 

Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
Ocak 2022 boyunca , İkizler burcu mevcut sorumlulukları yerine getirmeye odaklanmayı, enerjiyi gerçekten önemli olana yönlendirmeyi önerir. Düşüncelerin ifade edilmesinde artan netlik, mesleki gelişime katkı sağlayacaktır. Küçük geziler ve yetkililere ziyaretler en iyi ayın ilk yarısında yapılır. İkincisi, hem günlük yaşamda hem de kişisel ilişkilerde sıkı çalışmaya ve işleri düzene sokmaya adamak daha faydalıdır. Aynı zamanda, finans konusunda akıllı olmak önemlidir, çünkü Ocak Venüs'ün tamamı retro bir aşamadadır. İkizler burcu için yeni kişisel beklentiler açılacak ve kendi kendine eğitim kursları olumlu sonuçlar getirecektir.

1 Ocak'ta Güneş'inizle 150'lik açı yapan Merkür, iletişimde gerilim yaratabilir. Bununla birlikte, ertesi gün gezegen Kova ya hareket edecek ve İkizler için kendini gerçekleştirme için mükemmel bir dönem oluşturacak. Bu enerji ile başarılı müzakerelere ve verimli karşılıklı anlayışa katkıda bulunacaktır. Ayın ortasından beri Merkür geriye doğru hareket ediyor, bu nedenle iletişimde ve yeni tanıdıklarda dikkatli olmak daha iyidir. 2 Ocak 2022'de Oğlak burcundaki Yeni Ay, İkizler'e kişisel gelişim için fırsatlar sunacak. Bununla birlikte, uygun akıllı uygulama olmadan coşku patlamaları olabilir. Ocak ayı burç, kaynaklarınız konusunda daha dikkatli olmanızı ve her şeye aynı anda kapılmamanızı tavsiye ediyor.

Venüs, ilk on yılda olduğu gibi, Oğlak burcundadır ve burcunuz için gergin bir görünüm oluşturur. Burç, zihinsel ve fiziksel arasındaki dengeyi korumayı ve ayrıca aşk ve güzellik gezegeninin retrograd etkisı göz önüne alındığında, yeni tanıdıklar yapmayı değil, mevcut ilişkileri güçlendirmeyi önerir. Mars, İkizler burcuna karşı Yay burcundadır. Verimlilikte bir artış ve harekete geçme arzusu ile karakterizedir. Ancak, iradenin keskin bir şekilde ifade edilmesine yönelik eğilimler artmaktadır. Bu nedenle, İkizler burcu değer yargılarından kaçınmayı ve dikkatli olmayı önerir. 18 Ocak 2022'deki Yengeç Dolunayı, kendinizii ifade etmek için ilham alabilir ve artan sezgi, yaratıcı anlayışları teşvik edebilir noktaya getirebilir sizleri.
Güneş 20 Ocak'ta Kova'ya geçiyor: İkizler burcu için uygun bir mesleki gelişim dönemi açılıyor. Yaratıcılıkta başarı ve çocuklarla uyumlu iletişim bu geçişin önemli bileşenleridir.
25 Ocak'tan itibaren Mars Oğlak burcunda olacak. Başkalarının inisiyatifi aşırı görünebilir ve başkalarının kişisel hırsları bastırma iradesi. İkizler burcu, aktif muhalefete düşmemeyi, diplomasi ve nezaketi gözlemlemeyi önerir. Ay sonunda Merkür yeniden Oğlak burcunda olacak ve bu da çözülmemiş konuları tamamlama dürtüsü getirecek. Öz-yansıtma egzersizleri bu süre zarfında iç huzuru sağlamaya yardımcı olacaktır.


İkizler Ocak 2022 Burç: Aşk, Kariyer

Belki her şeyi ve tam tersini arıyorsunuz? Belki sadece bir şeylerin değiştiğini veya gerçekten yerleştiğini görmek için sabırsızlanıyorsunuz? Yılın bu başlangıcı özellikle önemlidir ve doğru zamanda doğru seçimi yapmayı umarsınız. Bu, Gezegenlerin size sunduğu şey, fırsattan gecikmeden atlamanız için. Özellikle de iyi durumda olduğunuz ve önünüze bir tane yerleştirmeyi umdukları ama bunun onlara bir faydası olmayacağı için.

Bitmek tükenmek bilmeyen sürtüşmeleri huysuz karamsarlığınızı bu şekilde davranmanıza neden olan kişilerin köşesinde bırakıyorsunuz.

 

İkizler Ocak 2022 Kariyer

Bu ay dikkatli olun çünkü her yöne gidiyorsunuz. Bu daha önce işinize yaramış olabilir, ancak bu ay size kötü bir oyun oynayabilir. Bu nedenle, fırsatlar ortaya çıkarsa, üzerinize alın ve rasyonel olun. Başlamadan önce, doğru seçimi yapıp yapmadığınızı kontrol etmek için zaman ayırın. Bir ara verin ve uzun vadeli sonuçlarını düşünün.

Ocak 2022 gezegen  işareti, bu ay kariyerinizde yeni başarılar öngörüyor. Bu ay işyerinde size yeni teknikler öğretecek yeni insanlarla tanışacaksınız. Her zaman yeni şeyler öğrenmeye hazır olun. Anlamakta zorlandığınız noktalarda açıklama isteyin. Net bir odaklanma ve sıkı çalışma ile bu 2022 Merkür retrosunda tüm hedeflerinize ulaşacaksınız.

İkizler Ocak 2022 Çocuklar

Ailenin sana ihtiyacı var. Bebek bekleyenlenler, Eşinize sadece hamilelik sırasında değil, her zaman iyi davranmalısınız. Bebek sahibi olmak, bu ay sizi ailenize yaklaştıran şeylerden biri olmalı. Aileniz için güzel projeler ortaya koyun. Aylık veya yıllık bir inceleme, ailenize yatırım yapmanın ne kadar iyi olduğunu size gösterecektir. 2022 astroloji tahmini, aile şirketiniz için iyi beklentiler öngörüyor.

Rekabetçi sınavlara girenler çok çalışmalı ve başarı için çok gerekli olabileceğinden ekstra koçluk almalıdır.

Aslında, çoğunuzun beklenen kazanımları elde etmek için epeyce mücadele etmesi gerekecek ve o zaman bile çok fazla başarı elde etmeniz pek olası değil.

Çoğunuz, davranışlarınızda kendinizi iddialı ve dikbaşlı yapacak şekilde olumsuz etkileneceksiniz. Bu, öğrenmeyi zor bir görev haline getirecektir. Bu nedenle, kendinizi kısıtlamalı ve bu tür eğilimleri kontrol altında tutmalısınız.

Sanatla uğraşanlar çok zor bir dönemden geçiyor. Amaçları için çok çalışmak zorunda kalacaklar. Rekabetçi sınavlara girenler, bu tür durumlarda oldukça gerekli olacağından, ekstra koçluk için girmelidir.

İkizler Ocak 2022 Sağlık

Hobinizi yapmak için zaman yaratın. Ocak 2022 İkizler burcu için burç , sizi dans etmek, tenis oynamak veya yemek pişirmek gibi eğlenceli şeyler yapmaya teşvik ediyor. Kendinizle vakit geçirmenizi sağlayacak ve içsel benliğinizi mutlu edecek bir şey seçin. Bu sizi sağlıklı ve mutlu tutacaktır. Bir hobiniz yoksa, bir tane yaratmayı deneyin.

Bunu doğru bir şekilde yaparsanız, sorunlarınızın büyük bir kısmı çözülecektir. Sinir bozuklukları hakkında endişelenmek için bazı nedenler vardır. Ama burada yine, bazı basit yoga egzersizleriyle birlikte bir restoratif, hatta bir sabah yürüyüşü bile böyle bir zorluğun üstesinden gelmek için uzun bir yol kat edecektir.

Ocak 2022 Aylık Seyaha
Bazılarınızın yurtdışında oldukça başarılı bir seyahat geçirmesi ve hedeflerinizi gerçekleştirmekten daha fazlasını yapabilmesi için belirgin bir olasılık var.

Sanatçılar, dansçılar, aktörler ve benzerleri, bazıları tamamen yeni yerlere gidebilecek, son derece zevkli bazı seyahatlere çıkabilirler. Pek çok ikizler burcu, yine çok başarılı olacak iş amaçları için ülke içinde makul miktarda seyahat etmeyi dört gözle bekleyebilir.

Önemli numaralar:
1, 3, 12

Ocak ayı önemli tarihleri:

1, 4, 6, 23, 25

Özel not:

Yakın gelecekte, mali konular çok iyi bir seviyede olacak. Yatırım yapmak ve sermayeyi çoğaltmak için çok iyi bir zaman. Cesur kararlardan korkmayın. Ek kurslara başlamaları, başka çalışmalara kaydolmayı planlamaları, yabancı dil öğrenmeye başlamaları veya kendi işlerini kurmaları mümkündür.


YENGEÇ

Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
Ocak 2022, Yengeç için her şeyden önce, kendi üzerinde özenli bir çalışma dönemidir. Coşku, kaynayan enerji, artan sayıda özlem ve arzu, aynı zamanda artan çatışma ve sinirlilik zamanı.Venüs ve Merkür geçişleri, büyük alımlar yapmaya, uzun yolculuklara ve önemli evrakları imzalamaya karşı uyarıyor sizleri. Bu ay, ticari faaliyetlerde dikkatli olmayı ve kişisel yaşamda dikkati elden bırakmayın.  Savurganlık ve hoşgörü, alçakgönüllülük ve konsantre çalışma ile daha iyi hale gelecektir.  Bu ay, yalnızca başkalarının etkisinden kaçınmanızı aynı zamanda "Ben" inizin tezahürlerini sınırlamanızı öneririm. Ayın sonuna doğru, harekete geçmeden önce durumları dikkatlice değerlendirmeniz önemli.  Artan enerjiden yararlanmak ve onu yapıcı bir yöne yönlendirmek önemlidir.

Ayın ilk on günü Yengeçler güç ve tahakküm için bir özlem ile karakterize edilir, çatışmalar olabilir.  İrade başkalarının arzularına karşı gelebilir ve kibirli davranışlar karşılıklı yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Ocak 2022 için Yengeç burcu, "ego" tezahüründe ılımlılığı korumayı ve başkalarının arzularına duyarlı olmayı elden bırakmamalısınız.

Ayın başında, Merkür'ün etkisi düşüncede kafa karışıklığına neden olur. 2 Ocak Yeni Ayında yenilenmenin güçlü enerjisini kullanın. Bununla birlikte, Ay'ın Yengeç ile karşıtlığı, artan duygusallığı dışlamaz. Bu dönemden itibaren Merkür faydalı davranır, ancak inat ve kibir içine düşmemelidir. Güneşinize karşı Retro Venüs, duygularınızı gösterme konusunda dikkatli olmanız konusunda uyarıyor sizleri.

Büyük bir iş yüküne sahip çabaların düşük etkinliği, ayın ikinci on yılında fazla çalışmaya yol açabilir. Yengeç burcu, öncelikleri sıralamayı, hedefler belirlemeyi ve bunları tutarlı bir şekilde uygulamayı önerir.

Ayın ortasından itibaren Merkür retro bir aşamaya giriyor: büyük alımları ve önemli sözleşmelerin imzalanmasını ertelemek daha iyi. Venüs'ün Yönleri ilk on yılın eğilimlerini şekillendirmeye devam ediyor.

Ocak 2022 için Yengeç burcu, kişisel ve finansal alanlarda kısalık, minimalizm ve alçakgönüllülük gözlemlemenizi önerir. Yay burcundaki Mars, artan coşku ile onu akıllıca uygulayamama arasında bir dengesizliğe yol açabilir. 18 Ocak'taki Dolunay, kendini gerçekleştirme için olumlu bir dürtü verir.

20 Ocak'tan bu yana Güneş Kova burcuna giriyor - Yengeçler için, Yengeçlerin geçmişten derin iç gözleme katkıda bulunan durumları tekrarlaması mümkündür. Transit, içsel uyum ve kendini tanıma fırsatı verecektir. Retro evrede olan temaslar ve ticaret gezegeni 26 Ocak'tan itibaren tekrar Oğlak burcuna geçecek. Başkalarının rasyonalizmi, birçok anlaşmazlığa yol açabilecek "Ben" inize karşıdır. İnzivada çalışmak en iyisidir. Venüs'ün geçişi hala zevklere dalma dürtüsünü uyandırıyor. Yengeç burcu, zorunlulukların aksine arzuların liderliğini takip etmeyi önermez. 25 Ocak'ta Mars, Oğlak burcuna geçerek, harekete geçmek için güçlü bir dürtü yaratır (ancak bu yük kaotik ve yanlış düşünülmüştür). Bu nedenle, acele etmekten kaçınarak eylemlerinizi yapılandırmanız önem taşımakta.

 

Ayın ortasındaki kısıtlayıcı etkisi, sizi beklemek ve beklemeye devam etmek zorunda bırakır. Belki de sorunla veya ortaya çıkan sorularla başa çıkmak için biraz netlik veya nesnellikten yoksunsunuz? Daha parlak, hatta daha farklı bir gerçeği umduğunuz doğrudur. Dış görünüşe aldanmayın. Size çelişkili görünen her şeyi akıllıca değerlendirmelisiniz.

Partneriniz, nezakete olan bağımlılığınızı biliyor. Bazen cep telefonunuzun çaldığını duymadan sizinle yalnız kalmak ister. Sessize alın ve dikkatinizi birlikte olmanın mutluluğuna odaklayın. Kesinlikle ona verebileceğiniz en güzel hediyedir.

Bazen ilgi duyduğunuz kişinin sıcak ve soğuk davrandığını  hissedersiniz. Bu, sizi ilk adımı atmaktan veya örtülü bir teklifte bulunmaya çalışmaktan alıkoyar.

Ocak 2022 Kariyer

Jüpiter, evrim ve değişim isteklerinizi yerine getirir. Öte yandan, ortaklarınızın veya iş arkadaşlarınızın sertliği veya gereksinimleri ile uğraşmak zorunda kalacaksınız. Yengeç Burcu! Bazı ruhların size acımasız göründüğü bahanesiyle geri çekilmenin zamanı değil. Cesaretinizi iki elinizle alın ve kendinizi onaylayın! Nasıl? Yaratıcılığınızı kendi yararınıza kullanarak.

Bazı kadın meslektaşlarınız veya iş arkadaşlarınız size oldukça yardımcı olacak ve size önemli bir iyilik yapacaktır. Bu, kariyer beklentileriniz için bir destek sağlayacaktır. Bir miktar kazançlı seyahat için sabırsızlanıyoruz. En avantajlı yön güney olacaktır. Genel olarak, kazançlı bir ay.

2022 burç , çocuklarınız da dahil olmak üzere aileniz için yakında bazı çalkantılı zamanlar öngörüyor. Aileniz zor ekonomik zamanlardan etkilenebilir. Gelir için yalnızca aile işine bağlı kalmamak için ekstra sıkı çalışmanız gerekir.

Ancak, çocuklarınız okula gitmeyi bırakmayacak. Yetkililerin çocukların okulda kalmasını sağlamak için yaptığı iyi çabalar nedeniyle eğitimlerine devam edebilirler.  2022 astrolojisi, çocuklarınızla olumlu bir ilişki için çalışmanızı istiyor. Bu sadece sizin için iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda onların karakterini de geliştirir.

 

Gezegenlerin etkilerinde, Yazarlar, sanatçılar, heykeltıraşlar ve benzerlerinden diğerleri, son derece yumuşak bir dönem için hazırlık yapmalıdır, çünkü karşılaşacakları şey tam da budur.

Öğrenme konusunda yetenekli birkaç kişiyle birlikte olmanıza rağmen, çoğunuz planlanan hedeflere ulaşmak için mücadele ediyor olacaksınız ve o zaman bile çok fazla başarı elde edemeyeceksiniz. Bekleyen herhangi bir kredi başvurusu veya bankalardan veya finans kurumlarından yeni bir avans teklifinin başarılı olması olası değildir. Genişleme planları veya yeni bir girişim için planlar, koşullar bu tür amaçlar için pek uygun olmadığından, şimdilik rafa kaldırılmalıdır.


Ocak 2022 Eğitim
Eğitim tahminleri , Yengeç burcu için Ocak 2022'nin kolay bir akademik ay olmayacağını ortaya koyuyor . Zor ekonomik zamanlar okulları olumsuz etkileyebilir. Buna ek olarak. 2022 Merkür gerilemesi, öğrencilerin istedikleri sonuçları elde etmek için ekstra sıkı çalışmasını da bekliyor.

 

Ocak 2022 Sağlık
Yengeç burcu için 2022 burç , iyi sağlığın habercisidir. Artık vücut eklemlerinizdeki sürekli ağrıları hissetmeyeceksiniz. Ancak bu, egzersizi durdurmak için yeşil bir ışık değil. Vücudunuzda güç oluşturmak için rutin egzersizlerinize devam edin. Uzun bir iş gününden sonra uyumak için yeterli zamanınız olsun.

Üretken güçlerini değerlendirmeye verilenler, yetilerinin ortalamanın çok üzerinde olduğunu keşfettiklerinde hoş bir sürpriz olacaklardır. Bu, çok daha dolu ve zengin bir yaşam sürmek için bolca fırsata sahip olacağınız mutlu bir senaryodur. Sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda çok daha mutlu, zihinsel ve duygusal bir durumda.

Yengeç Ocak 2022 Aylık Seyahat

Sanatçılar, aktörler, şairler ve farklıi, mesleklerinin peşindeki yolculuklarının tekil olarak kazanımlardan yoksun olduğunu göreceklerdir.

İşleri çok fazla seyahat gerektiren kişiler de performanslarının normal hedefin çok altına düşebileceği için hayal kırıklıklarıyla karşılaşabilirler. Satış ve pazarlama çalışanları bunu özellikle zorlayıcı i bulabilir. Bu dönemde yapılacak herhangi bir yurtdışı seyahatinin de benzer şekilde sonuçsuz kalacağına dair göstergeler var.

Önemli numaralar:
2, 10, 14

Ocak ayı önemli tarihleri:

4, 9, 13, 16, 26

Özel not:

Son olarak, dürüst olmalı ve hayatınızı aşırı derecede strese sokan insanlara yaklaşımınızı değiştirmelisiniz. Eğer istemiyorsanız, çok kişisel itirafların yanı sıra keder ve dedikoduları da dinlemek zorunda değilsiniz. Bu tür insanlara, hayatları hakkında çok fazla şey bilmek istemediğinizi ve bu tür konuşmaların değerli zamanınızı boşa harcadığını açıkça söyleyin.


ASLAN


Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
Gökyüzü sizleri başkalarının tepkilerine aşırı önem vermeyi bırakmaya  davet ediyor. Gerçekçi olmayan planlarla zaman kaybetmeden işleri halletmeye odaklanmak daha iyidir. Yüzleşmeye girmemelisiniz: nedenler önemsiz olabilir ve sonuçlar geniş kapsamlı olabilir. İnatçılığınızı ve kendinize hayran olma eğiliminizi hafifletmeniz dengelemeniz önem taşımakta.  Büyük alımları, gezileri ve önemli sözleşmelerin imzalanmasını bu ay ertelemek daha iyidir. Bu, yeni ilişkiler kurmak için en iyi zaman değil, mevcut ilişkileri güçlendirmek için uygun bir zaman. Aslan burcu, ayın sıkı çalışma ve dengeli fiziksel aktivite için uygun olduğunu ve bu da mükemmel esenliğe katkıda bulunacağını dikkate almalısınız.

Ayın başında Güneş, kararlılık, bağımsızlık ve aynı zamanda aşırı inatçılıkta bir artış için ön koşulları yaratan Aslan'ın ekinoksunda bulunur. 2 Ocak'taki Yeni Ay, planlamaya ayrılabilir. Ayrıca, canlılığın artmasına katkıda bulunan Mars'ın Yay burcundaki uyumlu yönü, planın başarılı bir şekilde uygulanmasına yardımcı olacaktır.Merkür, Güneş'inize karşı, yüksek bir öz-değer duygusuna veya bencillik nöbetlerine neden olabilir. Bu günlerde gerginliğinizi kontrol altında tutmanız önem taşımakta.  Retro Venüs, kişisel ve iş alanında da zorluklar yaratabilir. Sevdiklerinizin arzularını unutmadan, inceliğe bağlı kalmanız, görevlerinizi gözlemlemeniz sakinlikle hareket etmeniz önem kazanmakta.

Ayın ortasındaki açılar büyük ölçüde ilk on yılı tekrarlar. Merkür Aslan burcuna karşıdır: sevdiklerinizin ve meslektaşlarınızın düşüncelerine gereksiz tepkiler verip sonunda pişman olabilirsiniz.  Sabırlı olmak ve uzlaşmak en iyisidir.

Ek olarak, 16 Ocak'tan itibaren, temaslar ve ticaret gezegeni retro aşamaya giriyor: iletişimde dikkatli olunması, aceleci sözler vermemesi önerilir. Retro Venüs'ün gergin durumu, bize duyguların tezahüründe alçakgönüllülüğü ve azla yetinme yeteneğini hatırlatır.
Mars, Aslan ile üçgende, mükemmel performans ve üretkenliğe katkıda bulunacaktır. Aslan  özellikle fiziksel aktivite ile ilgili olanlar olmak üzere mevcut görevleri tamamlamaya odaklanmanızı öneririm. 18 Ocak'ta, kendini tanıma olasılığını ve içsel uyum duygusunu olumlu yönde etkileyecek olan Yengeç burcundaki dolunay gerçekleşecek.

20 Ocak'ta Güneş Kova burcuna girerek Aslanlar için karşıt açı oluşturuyor. Liderlik ve atılganlık tezahürlerinin yanı sıra artan çatışma ile karakterizedir. SAKİN KALIN!
Halen retro evresinde olan Merkür, 26 Ocak'tan bu yana tekrar çalışkan Oğlak'ı ziyaret ediyor ve bu da çözümlenmemiş konulara dönüş için uygun bir dönem yaratıyor. Venüs gergin davranmaya devam ediyor, bu nedenle romantik duyguları ifade ederken paradan tasarruf etme ve ölçülü olma ihtiyacını hatırlamalısınız. Mars, 25 Ocak'ta Oğlak burcuna geçerek burcunuzda gergin bir takımgezegen  oluşturuyor. Bu enerji sevdiklerinizin beklenti ve iistekleri ile kişisel hırslar arasında bir denge kurmayı başarmanızı sağlayabilir.


Bazı can sıkıcı durumlar sizi bu güzel yolda durdurmaya yetmez, başkalarını da görmüşsünüzdür. Bu sürenin bir ömür boyu önemli olan bir dönem olmasını istersiniz, böylece yükümlülüklerinizi ödersiniz ve geleceği daha net bir şekilde görürsünüz. Sevginiz samimi; şu anda attığınız adımların kalıcı olması muhtemeldir.

Gerginlikler yavaş yavaş hafifliyor ve her gün kendinizi yeniden keşfetme hediyesine sahipsiniz. Bu, çok fazla ikna etmeden takip etmeyi kabul eden yarınızın zevki için. Hayatınızda eş ya da sevgilinizden gelecek destekle yeni projeler,tüm ay boyunca sizi meşgul eder ve açıkçası önceliklerinizi değiştirir.

Yavaş ama emin adımlarla çok fazla sapmadan ufka doğru ilerliyorsunuz.

 

İş hayatınızda teklifler alabilirsiniz fakat sizi yanıltabileceği için yalnızca içgüdülerinize güvenmeyin. Bu nedenle, anlık kararlar ile hareket etmeyin, tehlikeli olup olmadığını kontrol etmek için zaman ayırın.

Olumlu koşullar, önümüzdeki ay boyunca sorunlarınızda başarılı olmanızı sağlayacaktır. Beklenen kazançlar size tahakkuk eder ve bu da özel bir çaba göstermeden veya hemen hemen normal çalışma türüyle gerçekleşir. Dahası, çalışma ortamı gerilimden uzak kalacak ve çalışmayı bir zevk haline getirecektir.


2022 Burç , aile üyeleri arasında yanlış anlaşılmalar olabileceğini öngörüyor. Yanlış anlama insanları birbirinden ayırabilir. Ancak durumu gerçekten anlayanlar, aile ilişkilerinin iyiliği için her zaman birlikte çalışacaklardır. İnsanlar hatalarını kabul etmeye ve birbirlerini affetmeye istekli olduklarında aile bağları güçlenir. Aslan Ocak 2022 güneş işareti, bir bağ kurma yolu olarak daha fazla aile toplantısı çağrısında bulunur.

Yeni bir işletme sahibi olarak, işlerin hızlı bir şekilde yerine oturmayacağını anlayarak dikkatli olun. İşinizi kurduktan hemen sonra para kazanmaya başlamayacaksınız. Girişimciliğin tam maliyetini anlamanız gerekir. 2022 zodyak tahminleri , işletmenizin istikrara kavuşmasının daha uzun sürebileceğini ve beklediğinizden daha pahalıya mal olabileceğini söylüyor.

Bu ayki finansal beklentileriniz hakkında Gezegenlerin etkilerinde özellikle olumlu bir şey yok. Davaya dahil olabileceğiniz herhangi bir anlaşmazlık, neredeyse kesinlikle aleyhinize olacaktır. Daha sonra ve daha uygun bir döneme kadar ertelenmiş bir karar almaya çalışın.

 

gezegen lar zorlayıcı bir ruh hali içinde olduğundan, bu, eğitim çalışmalarınız açısından oldukça uygun bir ay olacaktır. Teknik öğrencilerin performanslarından memnun olmaları için pek çok nedeni olacaktır. El becerisi gerektiren bazı çabalarda, bazılarınız kayda değer başarılar elde etmeye devam edecek.

Dans, drama, müzik, resim, heykel ve diğer güzel sanatlarla uğraşanların yaptıkları işten mutlu olmak için fırsatlarla karşı karşıyalar.  Burada da bazıları yeni yer işaretleri belirleyecekti. Rekabetçi sınavlara girenler, hemen hemen normal bir çabayla hedeflerinde başarıya ulaşacaklardır.


Ocak gezegen  işareti temiz bir ay öngörüyor. Çevrenizi temizlemek için aylık bir rutin oluşturmanız yardımcı olacaktır. Temiz bir çevre, hastalıklara neden olabilecek parazitleri her zaman uzak tutacaktır. Komşularınızla konuşabilir veya bölgenizde temizlik egzersizlerini resmi bir rutin haline getirmek için yerel yetkililere lobi yapabilirsiniz.

Ocak 2022 Seyahat
gezegenlerden gelen etkilerinde bu konuda pek olumlu olmadığından, seyahatten normal türden kazançlar elde etmenizin mümkün olmadığı bir ay. İşiniz veya işiniz çok seyahat gerektiriyorsa, bu çaba bu ay çok az olabilir.

Aksi halde, bu dönemde yapılan seyahatlerin çoğu ne çok hoş olur ne de kayda değer kazanımlar getirir. Aslında, bazı durumlarda, kayıplarınızı artırabilir. Bu, en uygun yöne, yani Batı'ya doğru yapılan konaklamalar için bile geçerli olacaktır. Bazılarınız yurtdışına bir iş gezisine çıkarak kayıplarınıza büyük oranda katkıda bulunacaktır.

Önemli numaralar:
2, 6, 11

Ocak ayı önemli tarihleri:

3, 10, 14, 17, 24

Özel not:

Herkesin kendi tutkularının peşinden gitmek için zamana ihtiyacı vardır. Ailenizin veya sevdiğinizin rahatlamanıza yardımcı olan aktivitelerden uzaklaşmayın. Stresle mücadele çok önemlidir, bu yüzden sizi mutlu eden aktivitelerden vazgeçmeyin.


BAŞAK

Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
2022 için burç, dürtüsellik ve dikkat arasında en uygun dengeyi bulmanızı önerir. Ay, mükemmel sağlık, duygusal istikrar ve kişinin çıkarlarını teşvik etmek için uygun fırsatlar ile karakterizedir. Bununla birlikte, Başaklar aşırı mükemmeliyetçilik, kibir ve gerçeklikten biraz kopma ile karakterizedir. Hedeflerinizin fizibilitesini ayık bir şekilde değerlendirmeniz ve onlara doğru hareket ederken, kınama ve gerginliğe düşmeden sadece dürüst, etik yöntemleri seçmelisiniz.

Ocak 2022'de sıcak öfke ve saldırganlık kontrendikedir. Kararlı ve bağımsız hareket ederken, dikkatli ve sağduyulu olmakta fayda var. Sağlıklı yaşam prosedürleri ve spor yapmak faydalıdır, ancak büyük alımları ertelemek daha iyidir.

Ayın başında Güneş'in Başak burcuyla üçgen açı yapması cesaret ve canlılığı artırır. 2 Ocak 2022 tarihinde Oğlak burcunda yeniay yaşanacak, bu da plan yapmaya adamak en mantıklısı.
Bu, yaratıcı kendini ifade etme ve çocuklarla diyalog için iyi bir zamandır. Güneşinizle 150 dereceli cıva konsantrasyonu, azim ve aynı zamanda aşırı inatçılığı teşvik eder. Başak burcu, eleştiri ve züppelikten kaçınmayı önerir. Venüs, Başak burcuna olumlu bir yön verir: sosyal etkinlikler ve iş iletişimi başarılıdır. Bununla birlikte, gezegenin retro bir evrede olduğu akılda tutulmalıdır, bu nedenle yeni ilişkilere başlamak yerine mevcut ilişkileri güçlendirmek tercih edilir. Mars'ın burcunuza kare olması bencillik ve kibir gösterebilir. Burç, provokasyonlara boyun eğmemeyi tavsiye ediyor.

İlk on yılın eğilimlerini sürdüren Güneş, Başak'a canlılık dalgası, başkalarının onayı ve kendilerini ifade etme yeteneği verecektir. Burç uyarıyor: Gergin bir pozisyon alan Merkür, ayın ortasından itibaren geriliyor.
Şu anda, hata olasılığı yüksektir, bu nedenle belgeleri dikkatlice kontrol etmek ve önemli kararlara acele etmemek önemlidir. Yaratıcılığın büyümesine katkıda bulunan Venüs'ün yönüne rağmen, Başak burcu zevklerde ve harcamalarda ölçülü olmayı önerir. Mars karesi çatışmayı artırır ve rekabeti yoğunlaştırır. İşyerinde, yüzleşme ve dikkatsizlikten kaçınmak en iyisidir. 18 Ocak'taki Dolunay, ölçülen yalnızlık ve aile ilişkilerini güçlendirmek için uygun bir zamandır.

20 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçerek Başak için 150'lik açıyı oluşturuyor. Dönemin kendiliğindenliği ve öngörülemezliği, yaratıcı projeler için iyi fırsatlar yaratır. Bununla birlikte, burç eksantriklikten kaçınmayı ve önemsiz şeylerde hata bulmamayı önerir.
Geriye doğru hareket eden Merkür, 26 Ocak'tan itibaren tekrar Oğlak burcuna girecek ve burcunuz için uygun bir zihinsel arka plan oluşturarak çözülmemiş konuların analizini kolaylaştıracak ve temasları düzene sokacak. Venüs, üçüncü on yılda olumlu bir etki yaratmaya devam ediyor. Ancak geriye dönük etkisı göz önüne alındığında, aşırı uçlara gitmemek ve ekonomiyi gözlemlemek daha akıllıca olacaktır. 25 Ocak'tan bu yana Mars, refah ve ruh hali üzerinde olumlu bir etkisi olacak Oğlak burcundadır, çünkü artan güven Başak'a mevcut görevlerin uygulanmasında yardımcı olacaktır.

 

Duygusal alandaki nesnelliğiniz size yüksek umutlar veriyor. Gerçekten de, duygularınızı yönlendirirsiniz, böylece kimse aklınızdakileri tahmin edemez. Her şeye rağmen, mükemmel çalışıyor. Bizi izlemeye devam ederek komplikasyonlardan kaçınırsınız, çok fazla kullanılabilirliğin sonuçlarına katlanmadan iyi itibarınızı korumaya yetecek kadar.

Hissettiğin duygular artık iyice temizlendi, dikkatli ama hızlı hareket ediyorsun. Gerçekte, ilişkinize yeni bir bakış açısı kazandırmayı ve kendinize dair yeni bir imaj yaratmayı başarırsınız. Partneriniz kesinlikle fethedildi!

Hiçbir şeyin seni bu kadar motive etmediği, büyük karşılaşmaların ve özellikle sadece sana hitap eden o tuhaf ilişkilerin olduğu doğrudur. Duyularınız ilk görüşte aşık olmak ya da aşık olmak için uyanıksa, bunu kendi gözünüzde haklı çıkarmanız gerekecek. Sana da işkence etmeye gerek yok!

BAŞAK Kariyer için Ocak 2022
Satürn ile işiniz size zahmetli görünüyor. Yeni fikirlere veya kavramlara uyum sağlamak için çaba göstermelisiniz. Parti bu şekilde değil! Başak! Olayları olumlu bir ışık altında görmeye çalışın! Bunu yaparken tüm bu yeniliklerin ilginize hizmet edeceğini ve bonus olarak zamanı geldiğinde size yeni bakış açıları açacağını göreceksiniz.

İş yerinde rol modeliniz olabilecek kişileri belirleyin ve eylemlerini taklit edin. Başkalarıyla ekip olarak çalışmak için kendinizi yeniden yapılandırın. Kendi başarınızı yaratmanın bir yolu olarak başkalarının başarı hikayelerini kopyalamak bir hata değildir.

BAŞAK Ocak 2022 Çocuklar

2022 burç yakında ailenizde sevgiyi öngörüyor. Ailenizden birinin yakında bir bebeği olabilir. Gereksinimler için bütçe ayırarak kendinizi hazırlayın. Yeni bir üye ailenize daha fazla neşe getirecek. Büyük bir aileye sahip olma yıllık arzunuz gerçekleşiyor.

Aile üyelerinizi güçlendirmeye odaklanın. Ailenizdeki herkesin haklarından yararlandığından emin olun. Örneğin, çocuklarınız eğitim, gıda, giyim ve barınma gibi temel ihtiyaçlara erişim haklarından yararlanmalıdır. Aile üyeleriniz için gerekli olanı sağlayarak rolünüzü oynayın.

 

Mali açıdan, etkil uyanıklığınızı gevşetirseniz, dengeleri tehlikeye girebilir. Bu nedenle, bu tür rahatsızlıklardan kaçınmak için, rahatlığa teslim olmayın ve durumun kontrolünü elinizde tutun.

Bu ay finansal beklentileriniz konusunda özellikle yararlı bir şey olması muhtemel değil. Yabancı iller veya eyaletler arası derneklerle uğraşanlar bu ay zorlu bir süreçten geçmek zorunda kalacaklar. Aslında, çoğunuz, tüm bu çabalara rağmen ulaşılması zor olan planlı hedeflere ulaşmak için oldukça sıkı çalışırken bulabilirsiniz.

BAŞAK Eğitim
Bu ay gezegenlerden gelen etkilerinde, eğitim beklentileriniz söz konusu olduğunda oldukça yardımcı oluyor. Dans, drama, müzik, resim, heykel ve diğer sanatlarla uğraşanlar, ilham verici bir çalışma büyüsüne sahip olacak ve bazıları kayda değer başarılar elde edecek.

Güzellik uzmanları ve otel işletmeciliği öğrencileri de son derece başarılı olacaktır. Çoğunuz, öğrenmeyi daha hızlı ve daha kolay hale getirecek emici bir zihinsel bakış açısıyla kutsanmış olacaksınız. Bu, arayışlarınızda büyük bir yardımcı olacaktır. Yarışma sınavlarına girenler, bunu samimiyetle yapmaları koşuluyla, hemen hemen normal türden bir çabayla hedeflerinde başarılı olacaklardır.

BAŞAK Ocak 2022 Sağlık

Sağlık komplikasyonlarınız, vücudunuza zararlı bazı yiyecekleri bırakmanızı gerektirebilir. Sizin için iyi olan yiyecekleri bilmek için daha fazla araştırma yapmanız yardımcı olacaktır. Vücudunuzda şiddetli ağrılar yaşıyorsanız, daha fazla muayene ve tedavi için bir doktora gidin.

Sadece ay boyunca aktif ve enerjik kalmayacaksınız, üretken güçleriyle gurur duymaya meyilli olanlar, yeteneklerinin normalin üzerinde bir şey olduğunu keşfetmekten hoş bir şekilde şaşıracaklar. Bu, fiziksel planda olduğu kadar duygusal ve zihinsel olarak da daha dolu bir yaşamdan zevk almanızı sağlayabilir, sizi mutlu bir duruma sokabilir. Gezegenlerin mutlu olmanızı istediği mutlu bir ay.

BAŞAK Seyahat için Ocak 2022 Aylık Burç Yorumu
Gezegenlerin etkilerindei bu konuda oldukça iyimser olduğundan, seyahatinizden size tahakkuk eden birçok faydayı dört gözle bekleyebileceğiniz mükemmel bir ay. Sanatçılar, şairler, yazarlar, oyun yazarları ve diğer türler yeni yerlere çok keyifli ve kazançlı geziler yapabilirler.

Aranızdan başkaları bile, hedeflerinizi tam olarak gerçekleştirerek oldukça verimli bir yurt dışı seyahati yapacaktır. Ülke içinde iş veya resmi amaçlarla seyahat edenleriniz bile başarılı bir zaman geçirecektir. En uygun yön Batı olacaktır.

Önemli numaralar:
4, 7, 15

Ocak ayı önemli tarihleri:

2, 6, 9, 17, 26

Özel not:

Ayın ikinci yarısında önemli kararlar alın. Yeni girişimler planlamak ve bunlara katılmak için iyi bir zaman olacak. Sağlığınız ve zindeliğinizle de ilgilenmelisiniz. Kendinize iyi bakın ve uzun süreli araştırmalar yapın.

 

 

Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
2022 için burç , ayın ana eğilimlerinin aşırı talep ve takıntı ile birlikte hırs, cesaret ve bağımsızlıkta bir artış olacağını gösteriyor. Sorumluluklardan kaçmamak, savurganlık tezahürlerinden kaçınmak tavsiye edilir. Bu sefer, başkalarına karşı dikkatli olmanız ve makul bir uzlaşma bulunması şartıyla, profesyonel alanın iyiliğine gidebilir. Baştan çıkarmalara karşı direnç, keskin köşeleri bir ortağa baskı yapmadan geçme yeteneği - Venüs retrosu döneminde çok faydalı olacaktır. Terazi burcu, hem kişisel hem de maddi alanlarda barış ve denge için çağrıda bulunur. Ocak ayı boyunca Merkür verimli etkileşimi kolaylaştıracak, ancak iletişimde en üst düzeyde inceliği gözlemlemenizi teşvik edecek.

Güneşin gergin yönü, ayın başında kendini gerçekleştirmede zorluklar yaratacaktır. İhtiyaçların ve görüşlerin ifade edilmesi nedeniyle başkalarıyla çelişkilerle karakterize edilir. Terazi burcu, ortaklarınızın çıkarlarını göz önünde bulundurarak iradenizi bilinçli olarak göstermenizi önerir.

2 Ocak'taki Yeni Ay, gelecekteki başarının temellerini atmaya yardımcı olacak - planla ve hayal et! Finansal alanda ve kişisel ilişkilerde, ılımlılık daha yararlı olacaktır - sonuçta, retro-Venüs Güneşinizle bir kare oluşturur.
Merkür, düşünce süreçlerinin akışının kolaylığına katkıda bulunan olumlu bir yön oluşturacaktır. Transit aynı zamanda verimli müzakereler ve küçük yolculuklarla da ilişkilidir. Ayrıca, Yay'daki Mars, Terazi'ye kariyer gelişimini teşvik etmek için bir güven ve kararlılık artışı sağlayacaktır. Ancak bu niteliklerin tezahüründe, burç bir orantı duygusu gözlemlemenizi önerir.

Mars üçgeni, başarılı problem çözmeye elverişli yüksek fiziksel aktiviteyi sürdürecek. 18 Ocak'taki Dolunay duygusallığı şiddetlendirecek - bir izin günü ayarlamaktan zarar gelmez.
Aynı anda birçok şeyi ele alıp vaatlerde bulunun, dikkatli olun - Güneş'in geçişi bu tür tedbirsizliklere karşı uyarır. Terazi burcu, gücü doğru bir şekilde hesaplamanızı ve daha fazla dinlenmenizi önerir. İkinci on yıl, entelektüel ve iletişimsel aktivitede bir artış ile karakterizedir. Daha önce birikmiş, ilgilenilmesi gereken eski davaların bir an önce tamamlanması gerekiyor. Ay ortasından itibaren Merkür'ü tersine çevirmek buna katkıda bulunacaktır. Tembellik ve tembellik, planın uygulanmasına müdahale edebilir. Burç, kendini kontrol etmeyi ve sözleri tutmayı önerir.

20 Ocak'tan itibaren olan dönem, yaratıcı faaliyetler ve yeteneklerin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için uygun olacaktır. Bu, Güneş'in Kova burcuna girmesiyle kolaylaştırılacaktır.
Artan kişisel liderlik, coşku ve cömertlik, çevrenizdekilerden destek ve onay bulacaktır. Bununla birlikte, Ocak ayının sonuna doğru, sinirlilik ve konsantre olamama salgınları mümkündür - bu, stres yönünü oluşturan Merkür'dür. Ocak 2022 için Terazi burcu, iletişimde doğru olmayı ve ruh hallerine yenik düşmemeyi, güncel olaylara konsantre olmayı önerir. Ayın sonunda Mars, Terazi burcu için yoğun bir takımgezegen  yaratacak: olasılıkların fazla tahmin edilmesi, dürtüsellik ve pervasızlık dışlanmıyor. Burç, kibar ve disiplinli olmayı, sözleri ve eylemleri dikkatlice düşünmeyi önerir.

 

Hayatınızı karmaşıklaştırmayı reddediyorsunuz ve en basitine gidiyorsunuz. Aşk alanı bir istisna değildir. Hedeflerinize ulaşmak için ciddi teklifler ve çok yönlü çekicilik arasında seçim yapacaksınız. Bu iyi düzenlenmiş strateji, istediğinizi kolayca elde etmenize yardımcı olacaktır. Gerçekten de iyi enerjiler size yardımcı olur ve hayatınızı kolaylaştırır. Bekle-gör tutumu içinde kalmayın. Çabuk karar vermenin ve realitenizde görünmenin zamanı geldi. Ayın sonu "testere dişi" ama kesinlikle şansı kışkırtıyorsunuz.

Motive olduğunuzda nasıl takdir edileceğinizi bilirsiniz. Her zaman sevilmeye ve kendini kanıtlamaya ihtiyacın var. Partneriniz bu ayın doğru ivmede olmasını sağlıyor. Günler geçiyor ve birbirine benzemiyor, çok daha iyi: rutin sizin fincan çayınız değil. Her şey fazla çaba harcamadan doğru yönde gidiyor.

Belli bir dolgunluk ve özgürlük hissi sizi baştan çıkarır. Hatta egzotik bir aşkla tanışmak için çantalarınızı hazırlamak istiyorsunuz: zaten bilinen veya keşfedilecek. Her neyse, sizi doğru tropiklerde bulmak için interneti ve sosyal ağları kullanıyor ve kötüye kullanıyorsunuz.


Jüpiter, işinize karşılık gelen güneş temanızın altıncı bölümünü işgal ediyor. Bu ay size büyümenizi sağlayacak bir fırsat sunuyor. Terazi! İşlerin profesyonel olarak değişmesini istiyorsanız, etkisı gereği sizi dehşete düşüren bu kısıtlamalarla uğraşmak zorunda kalacaksınız. Nasıl? İlginç bir teklifi kabul ederek elde edeceğiniz tüm faydaları görmek.

Batıya doğru bir süreliğine sizin için bir miktar yüzde olsa da, seyahat de beklendiği gibi gerçekleşemezdi. Ayrıca temasların size pek yardımcı olmayacağına inanmak için nedenler var. Bu nedenle, kendi beceri ve çabanıza güvenmek iyi bir fikir olacaktır. Sadece zor durumların ustaca üstesinden gelmeniz gereken uygun bir dönem değil.

Ocak 2022 Çocuklar

Göz göze gelemeyen iki aile ferdi arasında arabulucu olacaksınız. Ruh hali şimdi sakin ve herkes 2022 Merkür retrosunda birbirini dinlemeye istekli olacak.

Ocak 2022 güneş burcu iç enerjilerinizi hiç olmadığı kadar ortaya çıkaracak. Artık aile üyelerinizle zenginlik hakkında tartışmayacaksınız. Çocuklarınız cinsiyetleri ne olursa olsun birlikte mutlu bir şekilde büyüyecekler. Huzurlu bir ortam, çocuklarınızın içindeki en iyiyi ortaya çıkaracaktır.

LIBRA Ocak 2022 Para için Aylık Burç - Finans
LIBRA Ocak 2022 Burç: Aşk, Kariyer, Para Tahmini

Gezegenlerin etkilerinde bu ay finansal beklentileriniz için neredeyse hiç cesaret verici işaret yok. Çoğunuz, kendinizi oldukça sıkı çalışırken ve bekleyen hedeflerinizi gerçekleştirmek için mücadele ederken ve bir dizi olumsuz koşul nedeniyle hiçbir yere varamazken bulabilirsiniz. Hepsinden öte, iklim, operasyonların genişletilmesi veya yeni girişimlerin başlatılması için hiç de cesaret verici olmayacaktı.

Ressamlar, yazarlar, heykeller ve benzerleri gibi sanat pratisyenleri, özellikle yalın bir büyüye izin verse iyi olur. Zamanlar uygun değil ve olumsuz büyü bitene kadar düşük bir profil sürdürmek en iyisi olacaktır.

Ocak 2022 Eğitim

Bazılarınızın belirli alanlarda yeni zirvelere çıkacağınız, eğitim beklentileriniz söz konusu olduğunda çoğunuz için faydalı bir ay. Dans, drama, müzik, resim ve diğer sanatlarla uğraşanlar son derece verimli bir faaliyet büyüsüne sahip olacak ve bazılarınız kayda değer başarılar elde edecek.

Dil, gazetecilik ve muhasebe okuyanlar için durum oldukça benzer olacaktır. Ayrıca, birçoğunuz bu önümüzdeki ay boyunca daha keskin zihinsel melekelere sahip olacaksınız. Bu, arayışlarınızda her şekilde yardımcı olacak, öğrenmeyi daha hızlı ve daha kolay hale getirecektir. Genel olarak, faydalı bir ay.

Ocak 2022 Sağlık

Gezegenlerin konumu bu ay sağlığınıza kesin bir nimet veriyor. Bu puanda endişelenecek bir şey yok. Aslında, sisteminiz sizin tarafınızdan tüketilen besinlerden tam olarak yararlanacak ve sizi sağlığın pembeliğine sokacaktır. Bu, sağlam bir anayasada sağlam bir zihin anlamına gelir. Oldukça aktif ve enerjik kalabilirsiniz.

Ve içinizden üretken güçlerini değerlendirmeye ayrılanlarınız, normalin çok üzerinde olduklarını keşfettiklerinde hoş bir sürpriz olacaklar. Göğüs veya akciğerlerin herhangi bir enfeksiyonu derhal tedavi edilmelidir. Bu yapılırsa herhangi bir tehlike veya endişeye mahal yoktur. Bunu yapmamak, zorluklarınızı büyük ölçüde artıracaktır. İhmal etmemeniz gereken küçük bakım.

Ocak 2022 Seyahat
Terazi tahminleri 2022, Terazi insanları için yolda çok eğlenceli olduğunu gösteriyor. Terazi doğum gününü kutlarken ekstra eğlenceli hale gelir. Ülkenizdeki tüm güzel manzaraların tadını çıkarmanın zamanı geldi. Gününüzü güzelleştirecek ilginç kişileri yanınıza almayı planlayın.

Önemli numaralar:
3, 9, 12

Ocak ayı önemli tarihleri:

4, 9, 11, 16, 28

Özel not:

Bir iş teklifi alırsanız, kabul etmekten çekinmeyin. Bu yeni bakış açıları açacaktır, ancak herkesin sizin kadar esnek olmadığını ve bu nedenle yavaş ve sakin bir şekilde değişebileceğini unutmayın; konformistlere maruz kalmayacaksınız.

 

Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
Ocak 2022 ayı boyunca Mars'ın yapıcı yönleri sayesindeAkreplerin orijinal fikirleri ve stratejik planları somutlaştırması için harika bir zaman. Girişim ve cesaret, profesyonel alanda başarı elde etmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda burç, dürüst davranmayı, kurnazlık ve çifte standarttan kaçınmayı önerir. Yaratıcı enerjileri etkili bir şekilde kullanmak, dikkat çekici bir öz disiplin ve konsantre olma yeteneği gerektirecektir. Ancak kariyer basamaklarını tırmanırken veya bir iş geliştirirken, Akrepler aile ve kişisel hayatı unutmamalıdır - sonuçta, işteki başarı büyük ölçüde sevdiklerinizle karşılıklı anlayışa bağlıdır. Çevre ile ortak bir dil bulmak ve düşüncelerinizi doğru bir şekilde iletmek bu ay göz korkutucu bir görev olabilir. Burç, iletişimde kibar ve düşünceli olmayı önerir.

Ayın başında Güneş'in olumlu etkisi Akrepleri canlılık ile doldurur. Bu, yenilikçi projelerin ve sosyal faaliyetlerin uygulanması için mükemmel bir dönemdir. 2 Ocak hilalinden sonra planlarımızın uygulanması için fırsatlar etkibilir. Ancak, Merkür'ün Güneş'inize karesini dikkate almaya değer.
Bu durum, sinirlilik nedeniyle düşünceleri ve yanlış anlamaları ifade etmede zorluk yaratacaktır. Ocak ayı için Akrep burcu, sonuçlara acele etmemenizi ve sakin kalmanızı önerir. Burcunuz için altmışlık Venüs manevi bir tatmin duygusu verebilir. Liderlik pozisyonu alma veya beceri ve yetenekleri geliştirme şansı vardır. Ancak romantik ve finansal alanlarda hızlı bir ileri hareket beklememelisiniz. Burç şunları tavsiye eder: iş dünyasında kararlılık göstermek, sezgiye güvenmek.

Ayın ortasında Akrepler topluluk önünde konuşma konusunda başarılı olacaklardır. Sadece etkileyicilerin desteğini kazanmak için değil, aynı zamanda başkalarını da himaye etmek için iyi bir zaman. Bununla birlikte, Merkür'ün konumu, kişinin yeteneklerini abartmasına karşı uyarır.
16 Ocak'tan sonra, yeni şeylere dalmak için acele etmemelisiniz - eskileri nasıl tamamlayacağınızı iyi düşünmek daha iyidir. 18 Ocak dolunayı için aşırı duygusallık ile karakterize edilse de Ay'ın Akrep burcundaki görünümü duygusal istikrar ve yüksek ruh verecektir. Ayın ikinci on yılı, mevcut romantik ilişkilerin gelişimi için çok uygundur, ancak bir aşk macerasına atılmaktan kaçınılmalıdır. Mars sayesinde, Akrepler cesurca ve bağımsız hareket edebilirler, ancak 2022 için burç , planlarının geniş kapsamlı bir şekilde ele alınmasından kaçınmayı önerir.

Ayın son on günü, genel tonda bir azalma ile karakterize edilir. Ancak kişisel hırslar artacak ve yapıcı bir yöne yönlendirilmelidir.

26 Ocak'ta Merkür, öfkeyi merhamete dönüştürecek, bir kareden altmışa hareket ederek zihinsel potansiyeli harekete geçirecek, düşünceye hafiflik ve netlik kazandıracak.
Aynı zamanda burç, geriye bakıp şunu sormanın faydalı olduğunu iddia ediyor: orada çözülmemiş meseleler ve fark edilmemiş fırsatlar var mı? Aşk ve güzellik gezegeni Venüs, harcama ve eğlencedeki orantı duygusuna bağlı olarak Akreplerin yaşamına zarafet ve zarafet getirecektir. 25 Ocak'tan bu yana, doğum öncesi Güneş'inize altmışlık bir açı oluşturan Mars, size lider olma fırsatı verecek. İyi, atılgan ve cesaretli olan Akrepler, fikirlerini başkalarına iletebilecek ve desteklerini alabileceklerdir.

 

Yılın bu başlangıcı size genel olarak yeni ufuklar açabilir. Fırsatların "havai fişeklerinden" bahsetmiyorum bile, çözümler ortaya çıkabilir. Aşk hikayeniz veya beklediğiniz kişi yeni bir dönüş yapma şansına sahip olacak. Neden bilge olmadan merkezden uzak olmayan duygularınızın pusulasına teslim olmuyorsunuz? Kalp atışlarınızı hızlandıran kişi, evcilleştirilmeniz gerektiğini ve ne olursa olsun bir meydan okumadan asla geri çekilmemeniz gerektiğini anlamıştır. Gezegensel açılar sizi destekler; beklentilerinizin veya eşinizin beklentilerinin çok ötesine geçebilirsiniz.

Yaratıcılığınız, eşinizin zevkine göre ilişkinizde de ifade edilir. Ya onun en derin sırlarını öğrenmeye çalışırsınız ya da gıdıklama sanatı olan gizemli davranırsınız. 16 civarında, trend koza mı? Yapabiliyorsan teslim ol.

Önsezi vizyonlarınızı akıllıca kullanırsınız. Ve doğru zamanda doğru yerde olabilirsiniz. Eğer durum buysa, biraz heybetli bir kişilikten etkilenmeyin, cevaplamanız gereken bir şey var. Gerçekten de, yakıcı mizahınız son derece etkili. 7'sinde ve 8'inde, tüm dünyayı baştan çıkarırsınız.

 

Kariyerinizi geliştirmek zor görünebilir ve işiniz size rutin görünebilir, ancak bu, bu ay paranızın biteceği anlamına gelmez. Önümüzdeki ay boyunca profesyonel beklentiler hakkında pek olumlu bir şey yok. Gerçekleştirmek için yola çıktığınız kazanımlar, başarı için son derece sıkı çalışmanıza rağmen, muhtemelen sizden kaçacaktır.

Makul miktarda seyahat olacak, ancak bu da beklentileri karşılayamayacak, ancak güneye doğru bir süre kalmaktan bazı yararlı sonuçlar beklemek için neden var. Kişiler de her zamanki gibi yardımcı olmaz. Bu nedenle, esas olarak kendi beceri ve kaynaklarınıza güvenmek iyi bir fikir olacaktır. Genel olarak, zor durumları ele alırken oldukça dikkatli olmanız gereken bir ay.

 

Ailenizi daha yüksek seviyelere çıkarmaya odaklanın. 2022 aylık burç , ailenizin desteğinize her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğunu tahmin ediyor. Hamilelik, sizin ve eşinizin birbirinizi nasıl sevdiğinin sağlam bir kanıtıdır. Bebek sahibi olmak bu ay ailenizin başına gelebilecek en iyi şey.

Ailenizi yıllık tatillere çıkarmanın zamanı geldi. 2022 astroloji tahminleri, aile işinizde ömür boyu elde edeceğiniz başarıları önceden bildirir. Aile işiniz, aile üyelerinizi güçlendirecek.


1'i ile 24'ü arasında Mars, güneş temanızın finansal alanını canlandırıyor. İşinizden, doğuştan gelen iş anlayışınızdan ve servetinizden nakit akışını teşvik eder. Şans geçer ve fırsatlar ortaya çıkar. İlgi alanlarınıza tam olarak hizmet etmelerini sağlamak için yeni fikirlere ve kavramlara odaklanın. Bunu yaparken de doğru zamanda doğru yerde olmayı bilenlerden biri olacaksınız.

Bir bütçe hazırlayın ve ona bağlı kalmayı öğrenin. Ocak astrolojisi 2022, bütçenizin gelir ve giderlerinize bağlı olması gerektiğini öngörüyor. Aylık veya yıllık harcamalarınızın gerçek bir resmini elde etmek için tüm harcamalarınızın kayıtlarını tutun. 2022 finans burçları, her ayın başlangıcından önce bütçenizi sıfıra indirmeye teşvik ediyor.

AKREP Ocak 2022 Eğitim
Şu ana kadar eğitimdeki ilerlemenizle ilgili olarak gezegenlerden gelen etkilerinde hakkında özellikle olumlu bir şey yok. Çoğunuz, davranışlarınızda kendinizi iddialı ve dik başlı yapacak şekilde olumsuz etkilenmeniz muhtemeldir. Bu, öğrenmeyi zor bir görev haline getirecektir. Bu nedenle, bu tür eğilimleri kontrol etmeye çalışmalı ve kısıtlama uygulamalısınız.

Çoğunuz, özellikle zorlu bir zamana sahip olmak, normal türde sonuçlar elde etmek için oldukça çalışmak zorunda olmak, hedefleriniz için biraz mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Müsabaka sınavları için oturanlar ekstra koçluk için girmelidir, çünkü bu, verilen koşullarda tüm farkı yaratacaktır.

AKREP Ocak 2022 Sağlık İçin Aylık Burç
AKREP Ocak 2022 Burç: Aşk, Kariyer, Para ve Sağlık için Aylık Tahmin

İş yerinde yoğun bir gün geçireceğiniz ve sizin için yolunda gitmeyen şeyler olacak zamanlar olacak. Ocak 2022 Akrep burcu için burç, sizi stres atmaya teşvik ediyor. Nefes egzersizleri yaparak başlayın, yumuşak, yatıştırıcı bir müzik dinleyin veya meditasyon yapın. Konuşabileceğin bir arkadaş bul, seni güldürebilecek şeyler yap ya da yürüyüşe çık. Bunlar sağlığınız için iyi şeyler.

AKREP Ocak 2022 Seyahat için Aylık Burç
Kazanma ihtimali çok az, Gezegenlerin etkilerindei bu konuda oldukça açık. İşi veya işi onları biraz meşgul edenler, egzersizi kazançtan oldukça yoksun bulacaklardır. Geri kalanınız bile, iş seyahatlerinizden size tahakkuk eden çok az kâr bulur. En uygun yöne, yani Batı'ya gitmek bile durumu düzeltmekte başarısız olacaktır.

Aranızdan bazıları, hedeflerini gerçekleştiremeyecek olan pahalı yurt dışı seyahatlerine çıkarak sıkıntılarını büyük ölçüde artırabilir. Bu onların sıkıntılarına büyük ölçüde katkıda bulunabilir. Bu şartlar altında, planlarınızı minimuma indirmek akıllıca olacaktır.

Önemli numaralar:
1, 7, 11

Ocak ayı önemli tarihleri:

9, 17, 20, 23, 26

Özel not:

Ayın ortası, yaşam tarzınızı değiştirmek için en iyi zamandır. Vücudunuzun harekete ve doğru beslenmeye ihtiyacı olduğu için diyetinizi veya daha fazla fiziksel aktivitenizi değiştirmeyi düşünün. Disiplin ve tutarlılık üzerinde çalışın ve başkalarının tavsiyelerini dinleyin çünkü onlar sizin için paha biçilmez bir bilgi kaynağı olabilirler.


Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
2022 Burç , Yay'ın ilk ayının yeni fikirlerin ortaya çıkması ve bunların uygulanması için birçok fırsatla işaretleneceğini tahmin ediyor. Yangın işareti temsilcilerinin enerji potansiyeli ve diğerlerinin desteği, planların uygulanması için sağlam bir temel oluşturacaktır. Artan titizlik ve kararlılık, işin yüksek verimliliğine yol açacaktır. İletişim becerileri ve aktif özveri bir kariyerde meyve verecektir. Ancak yeni tanıdıklar yapmayı ertelemek daha iyidir. Unutulmamalıdır ki, güçler akılcı bir şekilde harcanmalı, israftan kaçınılmalı ve göze toz kaçmamalıdır. Yay burcu uyarıyor: Bu ay aynı anda birkaç şeyle uğraşmamalısınız. Dürtüsel satın alımlardan kaçınarak finansal refahınıza dikkat etmeniz önerilir.

Geçiş yapan Merkür, ayın ilk on yılının zihinsel potansiyelin ifşa edilmesi için uygun olduğunu gösteriyor. Bu zamanda elde edilecek birçok bilgi ve bilgi gelecekte faydalı olacaktır. Güneşin Yay burcuna yarı cinsiyetli olması diplomasiyi ve esnekliği artıracak, takımda popülerliğe katkıda bulunacaktır.
2 Ocak'taki yeni ay, burçlara yaratıcı ifade için iyi bir fırsat verecek. Venüs yönü, karşı cinsle başarıya yol açabilecek kişisel çekicilik ve çekicilik ile tezahür edecek. Mars ve doğum öncesi Güneş'in birleşimi, önemli kariyer gelişiminin mümkün olduğu ile bağlantılı olarak profesyonel özlemlere iddialılık ve canlılık verecektir. Yay burcu, bu takımgezegen ı basınç ve genişlemeden kaçınarak akıllıca kullanmanızı önerir.

Ocak ayının ortası, burç temsilcilerini bir kaleydoskop gibi değişen bir dizi çeşitli etkinliğe sokacak. Mars'ın etkisi sayesinde, şu anda Yay burcunda bulunan artan fiziksel dayanıklılık, birçok müzakere, toplantı ve kısa yolculukla başa çıkmaya yardımcı olacaktır.
Güzelliğe olan duyarlılığınız da artacaktır. Yay burcu, çeşitli sanat türlerine zaman ayırmayı önerir. Yürütmeyi bekleyen birçok dava omuzda olacak ve etkili bir şekilde çözülecek. Ayın ortasında, emekli olma ve kendini keşfetme arzusu olabilir. Ancak bunun Merkür'ün tersine döneceği 16 Ocak'a ertelenmesi önerilir. Aşırı enerji fazla çalışmaya neden olabilir. Kaynaklarınızı korumak daha iyidir – özellikle 18 Ocak'ta, Yengeç burcunun dolunayı gerçekleştiğinde.

Ayın sonunda, daha da büyük bir yaratıcı dürtü ortaya çıkabilir – kişi yaratmak ve liderlik etmek isteyecektir. Aileniz ve iş ortaklarınızla ilişkiler kurmak için bu anı ayırın. Nitekim 20 Ocak'tan itibaren Güneş burcunuza altmışlık açı yapacak. 26'sından itibaren, Merkür'ün burçtaki hareketi, başkalarının bilinçaltı dürtülerini ve düşüncelerini yakalama yeteneğinde kendini gösterecek.
Kelimelerin içsel anlamlarını anlamak ve bilgileri anında kavramak Yay burcunu lider konuma getirebilir. Venüs yarı-sekstil tarafından bahşedilen duyarlılık, cömertlik ve merhamet, başkaları arasında popülerlik kazanmaya da yardımcı olacaktır. 25 Ocak'tan itibaren Mars'ın geçişi, canlılık yükü sağlayacak olsa da, uygunsuz harcamalara karşı uyarır. Ocak 2022 için Yay burcu için burç, her koşula uyum sağlamayı ve taviz vermeyi önerir.

 

Ayın başında ve sonunda bazı küçük geçici şüpheler, "yarısı dolu, yarısı boş bir bardak" görmenize neden olur. Tartışmalardan kaçmak yerine onlarla yüzleşin; seni bu kadar az üzecek bir şey kesinlikle yok ama en azından emin olacaksın. Kötü niyetli insanlar size dedikodu getiriyorsa, bunların doğru olduğundan emin olun. Kişiyi daha fazla geciktirmeden sorgulamak en iyisidir. Her neyse, bir yanlış anlamayı düzeltirsiniz veya önemsiz bir hayal kırıklığını atlarsınız. Kendi güveninizin fethi ay boyunca ön planda olacak.

Mantıklı düşünüyorsun, belki aşk bağlamı için biraz fazla. Kalp ve akıl birlikte iyi çalışır, ancak savunmanızı düşürmenize izin vererek, kendinizi iyi hissettiren belirli bir tazelik bulursunuz. Daha iyi "düzeltmek" için mesafe ve yeniden birleşme, pek çok yerli için olabilir.

Birini destekliyorsun; bulduğunuz linkler düşündüğünüz linkler olmayabilir. Bir arkadaşlık hikayesi, bir gün veya sonsuza kadar bir aşk hikayesine dönüşebilir. Bazı öngörülemeyen iyi kalitede olaylar, kalbinize bir merhem verir, Gezegenlerin iyiliğinin tadını çıkarırsınız: fiziksel ve duygusal olarak.

 

Kariyerinize ve mali durumunuza yardımcı olabilecek fırsatlar bu ay gelişiyor. Ne yazık ki, beklentilerinizi karşılamamaları muhtemeldir. Onları reddetmeden önce düşünmek için zaman ayırın. Bu zamanı faydalı ve üretken kılmak için, neyin yanlış olduğuna odaklanmak yerine faydalarına bakın.

Yay burcu kariyeri Ocak 2022 astrolojisi , bu ay işyerinde daha iyi beklentilere işaret ediyor. Sessiz çabalarınız kısa sürede işyerinizdeki herkes tarafından fark edilecektir. İşinizde yaratıcılığı uygulamaya çalışmaktan vazgeçmeyin. Aylık burçlar, ekip hedeflerine ulaşmak için iş arkadaşlarınızla birlikte çalışmanızı teşvik eder. Bu, iki kafanın işte bir kafadan daha iyi olduğunu anlamak için en iyi zamandır. Tüm aylık hedeflerinize birer birer ulaşacaksınız.

 

Burç 2022 , aile üyelerinizle bir bağ kurma deneyimi öngörüyor. Ailenizi yeniden inşa etmek için sosyal medyadan zaman ayırmanın zamanı geldi. Özel bir hayat yaşadığınız için kimse sizi suçlayamaz. 2022 Merkür retrosunda ailenizi bir araya getirmeye odaklanın.

Ailenizin farklı üyelerinin farklı hediyeleri olduğunu anlayın. Çocuklarınıza cinsiyetlerinden dolayı ayrımcılık yapmayın. Çocuklarınıza ihtiyaçlarına göre davranın. Ocak 2022 güneş işareti, ebeveynlik becerilerinizi geliştirmeniz için bir zaman olduğunu gösterir.

YAY 2022 Finans


Mali durumunuza gelince, iyi gidiyorlar çünkü Oğlak'ın enerjileri tarafından yakından izleniyorlar. Sonuç olarak, bu ay gereksiz alımlar açıklanmıyor. Bütçenizi doğru yönetiyorsunuz ve nereye gittiğinizi biliyorsunuz.

gezegen lar özellikle zorlayıcı bir ruh hali içinde görünmediğinden, bu ay finansal beklentileriniz konusunda özellikle yararlı olan hiçbir şey yok. Mevcut operasyonlar, sizin tarafınızdan çok fazla sıkı çalışmaya rağmen, beklenen veya planlanan sonuçları sağlayamaz. Ayrıca, herhangi bir genişleme veya tamamen yeni bir girişim başlatmak için işaretler de hiç uygun değil.

Bir bankadan veya finans kurumlarından kredi arayanlar, muhtemelen projelerinin sürüklendiğini ve engellendiğini göreceklerdir. Hindistan dışında veya hatta farklı bir statüde olan taraflarla iş yapanların zorlu bir seyir izlemesi ve hatta kayıplara uğraması ihtimali daha da yüksek.

 

Bu ay, gezegen lar çok elverişli olmadığı için eğitimdeki arayışlarınız sert hava koşullarıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Çoğunuz başarı için gereken motivasyon ve motivasyondan yoksun olabilirsiniz. Bu, büyük ölçüde sizin kendi kayıtsızlığınız nedeniyle ilerlemeyi durma noktasına getirecektir. Bunu düzeltmek için ilham almak için içe dönmelisiniz ve kararlılıkla bu ilgisizliğin üstesinden gelebilirsiniz.

Teknik öğrenciler ve tıp öğrencileri, sıralamalarını korumak için çok fazla çaba sarf etmek zorunda kalacaklardı. Sanatla uğraşanlar da zor anlar yaşayacaktır. Onlar da çok fazla ekstra çaba harcamak zorunda kalacaklardı. Herhangi bir rekabet sınavına girenler ekstra koçluk almalıdır, çünkü bu başarı için belirleyici faktör olabilir.

Sağlık

Bu, sağlığınız açısından en iyi yiyeceklerin görünmeyebileceği türden bir ay olacak. Gezegenlerin birleşimi sağlık sorunlarınız için pek iyiye işaret etmiyor. Kısa süreli ani hastalıklara belirli bir yatkınlık belirtilir. Bu tür semptomları ortaya çıktıklarında hemen tedavi etmeye özen gösterin.

Koşullar oldukları gibi, üretken güçleriniz için bazı tehlikeler var. Bu akılda tutulmalıdır ve uygun bir restoratifin kullanılması olası bir zarara neden olmaz. Uygun dikkat göstermeniz gereken birkaç yön vardır. Bunu yaparsanız, istenmeyen hiçbir şeyin olmayacağı ve koşulların olumsuz büyüsünün üstesinden gelebileceğiniz her ihtimal vardır.

YAY 2022 Ocak Aylık Seyahat Burcu
Ocak 2022 aşk falı için seyahat tahminleri Yay burcu insanları için yeni bir maceranın işaretidir. Yeni yerleri ziyaret ederek Yay doğum gününüzü yayınlamanın keyfini çıkarın. Paranızı harcamaktan korkmayın çünkü çok çalışmanızın nedeni bu. Hep hayalini kurduğunuz güzel yerlere gidin.

Önemli numaralar:
2, 3, 4

Ocak ayı önemli tarihleri:

6, 7, 19, 26, 30

Özel not:

Onbeşinci yaşından sonra, finansal konulara özellikle dikkat etmelisiniz. Promosyonlara dikkat edin; Pahalı ama tamamen gereksiz şeyler satın alacağınız için alışveriş merkezlerinden veya süpermarketlerden vazgeçmek en iyisidir.

 

Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
2022 burç, Oğlakların başkalarına artan bir pozitiflik bahşetmek için cimri olmamalarını önerir. Cömertlik ve cömertliğin tezahürü, kendinizi en iyi şekilde hissetmenizi sağlayacaktır. Ancak, kendi zayıflıklarınıza ve tembelliğinize küçümseme göstererek ego üzerinde durmayın. Bu ay, yoğun fiziksel aktivite ve sıkı çalışma, iç kaynakların yenilenmesi için bir kaynak haline gelecek. Dönem, ruhsal gelişim ve uyum bulmak için iyidir. Sevdiğiniz işi yapmak, refahınıza katkıda bulunacaktır. Çocuklara ve romantik etkileşimlere dikkat etmek de yararlıdır. Oğlak burcu, Ocak 2022'nin kesinlikle gerekli özveri ile gerçekleştirilebilecek iddialı planlar için uygun olduğunu iddia ediyor.

Güneşin pozitif geçişi, Oğlakların kendilerine olan inancını güçlendirecek, güven ve bağımsız hareket etme arzusu verecektir. Takımdaki popülerliğinizi artırmak ve ilerici fikirler sunmak için harika bir zaman. Bu, fikirlerin somutlaştırılması için gerekli olan inisiyatif ve diplomasiyi veren Merkür'ün yarı cinsiyeti ile kolaylaştırılacaktır.
Bulutlarda asılı kalmamalı ve illüzyonlara kapılmamalısınız - açıkça hedefler belirlemeli ve bunlara ulaşmanın yollarını belirlemelisiniz. Mevcut ay için planlar hazırlamak için 2 Ocak'taki yeni ayın kullanılması tavsiye edilir. Mars'ın uyumlu yönü, zirvelere kararlı bir şekilde tırmanmaya yardımcı olacak, ancak Oğlak burcu, niyetlerin reklamını yapmamayı tavsiye ediyor. Burcunuzdaki Venüs, aşk ilişkilerini güçlendirmek için fırsatlar açacak.

İkinci on yılda, mümkün olduğunca yaratıcılığı göstermek faydalıdır: bir zanaatta ustalaşın veya sanat yapın. Merkür'ün eylemi, iletişimde zihinsel esneklik ve karmaşıklıkta kendini gösterecektir.
Düşünceleri başkalarına etkili bir şekilde iletme yeteneği, mevcut birçok sorunu çözmenize izin verecektir. Ancak, 16 Ocak'tan itibaren gökyüzü, fikirlerin erken uygulanmasını vaat etmiyor. Ancak Venüs halkı etkilemeye ve prestij kazanmaya elverişlidir. Savurganlığa ve duygusallığa düşmemeniz tavsiye edilir. Oğlak ile Mars yarı cinsiyeti, samimiyeti ve alçakgönüllülüğü sayesinde başkalarının güvenine ilham verme yeteneği verecektir. 18 Ocak'taki Yengeç dolunayında, duygusal arka plan ölçeğin dışına çıkabilir, bu nedenle burç sakin bir ev ortamında vakit geçirmeyi önerir.

Ayın sonu, sezgiyi ve inceliği artıracak olan Güneş'in yarı cinsiyeti ile Oğlakları memnun edecek. Merkür'ün etkisi bilgi akışını artıracak, gerekli bilgileri bulmayı kolaylaştıracak ve bu da zihinsel çalışmaya katkıda bulunacaktır.
Ancak Oğlak burcu, gelen gerçekleri dikkatlice kontrol etmenizi ve kendi konuşmanızı izlemenizi önerir. Venüs'ün hareketi çekiciliği artıracak ve muhtemelen bir imaj değişikliğine neden olacaktır. Ancak, gezegenin doğrudan hareketi yeniden başladığında bunu geleceğe bırakmak daha iyidir. 25 Ocak'tan itibaren, ortaklar üzerindeki çatışmalardan ve baskılardan kaçınarak cesur ve bağımsız hareket etmeniz önerilir. Ocak 2022 için Oğlak burcu, kısıtlama ve inceliği korumayı önerir.


Gerçek sahte yanılsamalar artık sizin için değil. Bunu çok geride bıraktın ve herkes istediğini düşünebilir, bu eşittir. Ayağını nereye koyduğunu çok iyi biliyorsun. Düşüncelerinizi, kalbinizi ve arzularınızı serbest bırakırsınız. Sanki hantal sorunlar yaşamadan kendinizi geleceğe yansıtma yeteneğiniz varmış gibi.

Gerçekte, tabuları ve şu ana kadar sizi kısıtlayabilecek her şeyi yıkıyorsunuz. Partneriniz davranışınızı onaylıyor: Uzun zamandır bunu bekliyordu. İlişkinizi bozan küçük kıskançlıklar ve küçük çizikler arınma aşamasında, sadece mutluluk!

Belki de sonunda ideal aşkınızın robot portresini yaptınız? Ve belki de taban tabana zıt biri için heyecanlı olacaksınız? Her neyse, birisi kalbinin daha hızlı atmasını sağlıyor; toplantı yeni veya hatta garip. Hayatın size yaptığı hoş sürprize kendinizi kaptırın.

OĞLAK Ocak 2022 Kariyer
Gezegenlerin etkilerinde kariyer beklentileriniz için cesaret verici hiçbir şeyin olmadığı bir ay. Üstlerinizle belirgin bir gerginlik ve ciddi fikir ayrılıkları olasılığı vardır. Sorunlu noktaları tahmin etmeye çalışın ve sorunlardan kaçınmak için çok çalışın.

Çok fazla sıkı çalışma olacaktır, ancak bu bile beklenen kazanımların gerçekleşmesini sağlamayacaktır. Bunlar sonunda senden kurtulacaktı. Üstün yetenekli öğrenen kişilerle ilişki kurmanın size küçük maddi avantajlar sağlayabileceği ve aynı zamanda çok fazla zihinsel tatmin sağlayabileceği konusunda biraz teselli var. Bunun dışında, çok az elverişli bir etki var.

OĞLAK Ocak 2022 Çocuklar

2022 burç , çocuklarınızdan ve eşinizden kaynaklanan özel sevgiyi öngörüyor. Eşiniz sizi hamileliğiniz için değil, özel olduğunuz için sevecektir. Çocuk sahibi olmak, aile bağınızı güçlendirmenin yollarından sadece biridir. Her üye, ailenize mutluluk getirmede rol oynayacaktır.

Ailenizde olumlu bir ruh hali. Olumlu bir tutum, aile üyelerinizdeki her zaman en iyisini ortaya çıkaracaktır. Ailenizin üyelerini dünyaya her zaman gülümseyerek yaklaşmaya teşvik edin.

 

Ocak astrolojisi 2022 , mali durumunuzun sorumluluğunu üstlenmenizi istiyor. Para, birçok ilişkide hassas bir faktördür. Başkalarıyla paylaştığınız ilişkileri paranın yönlendirmesine izin vermeyin. 2022 finans falı size finansal konularda ayrıntılı bir anlayış vaat ediyor. Büyük getiriler için paranızı nereye yatıracağınızı bilin.

Eğitim çabalarınız söz konusu olduğunda, gezegenlerden gelen etkilerinde hakkında özellikle olumlu bir şey yok. Çoğunuz iyi sonuçlar için oldukça zorlu bir mücadele içinde olabilirsiniz. Muhasebe veya hukukla ilgilenenler çok fazla çabaya hazır olmalıdır.

Bazılarınız da sizi özgüvenli ve dik başlı yapacak, öğretmenlerinizden öğrenmeyi zorlaştıracak şekilde olumsuz etkilenebilirsiniz. Yüksek öğrenime gidenler için çeşitli sorunlar olabilir. Ayrıca, rekabetçi sınavlara girenler ekstra koçluk almalıdır, çünkü bu pekala belirleyici faktör olabilir.

OĞLAK Ocak 2022 Sağlık

Gezegenlerin en az özen ve dikkatle sizi sağlıkla kutsadığı güzel bir ay. Ancak, kısa bir uyarı notuna ihtiyaç vardır. Görüyorsunuz, bu ay sağlığınız büyük ölçüde genel çevrenizin etkisı tarafından belirlenecek.

Bu nedenle, uygun olmayan çeşitlilikteki insanlardan ve yerlerden uzak durmanız çok önemlidir. Bunu yaparsanız, süre sağlığınız için uygun olduğu gibidir. Bu rahatsızlıklar küçük tahrişlere neden olabileceğinden, öksürük ve soğuk algınlığına dikkat etmelisiniz.

OĞLAK Ocak 2022 Seyahat
Gökyüzü bu ay bir yolculuğa çıkmanın ilginç olacağını söylüyor. Tüm ailenizi yanınıza alın ki onlar da güzelliğin tadını çıkarabilsinler.

Önemli numaralar:
1, 10, 14

Ocak ayı önemli tarihleri:

4, 7, 8, 9, 13

Özel not:

Ayın sonunda, gözlerinizi kapatmak ve eşinizi zorlamamak daha iyidir. Önemli şeyleri belirlemek veya bir ilişkiyi değiştirmek için iyi bir zaman değil. Her çatışma kavgaya dönüşecek, o yüzden sakin olmalısınız.

 

Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
2022 burç , Kova'ya yeteneklerin gelişimi, gerekli becerilerin kazanılması ve halka açık faaliyetler için mutlu bir dönem vaat ediyor. Artan merak, bilginin artmasına ve zihnin hareketliliğine - bu ay etkin kullanımına - katkıda bulunacaktır. Zarafet ve zarafet karşı cinsle başarının anahtarı olacak. Bununla birlikte, burç romantik maceralara atılmayı ve finansal yatırımlar yapmayı önermez. Ocak, entelektüel çalışma ve verimli iş iletişimi için uygundur. Kova burcu, her yerde zamanında olma ve herkesi memnun etme arzusunun fazla çalışmaya yol açabileceğini gösteriyor. Refah, bir amaç duygusu ve kolektif ile kişisel arasındaki dengeyi koruma yeteneği ile desteklenecektir.

Mükemmel sağlık ve olumlu bir tutum, Kova'yı ayın ilk on yılında memnun edecektir. Burcunuzla birlikte yarı altmışlıktaki güneş, ruhsal büyümeye giden içsel uyumu sağlayacaktır.

2 Ocak'taki yeni ay en iyi planlamaya adanmıştır. Transit Mercury, temas çemberini genişletecek ve argümanların güvenilirliğini artıracaktır. Kişi, yetki sahibi başkalarına baskı uygulamadan, düşüncelerini doğrudan, açık bir şekilde ifade etmeli ve muhatapları dikkatle dinlemelidir.
Bu aynı zamanda hava burcunun temsilcilerine kendilerini enfes bir zevke sahip büyüleyici bir insan olarak kanıtlama fırsatı veren Venüs'ün yönü tarafından da tercih edilir ve Mars'ın altmışlığı onların boş boş oturmalarına izin vermez. İzole edilmiş aktivite arzusu ve sonucu hemen elde etme arzusu ile karakterizedir. Kova burcu, yüzeysellikten ve acelecilikten kaçınmayı önerir.

Ani içgörüler ve güzelliğe duyarlılık, yaratıcı alanda ilham verici çalışmalara katkıda bulunarak ayın ikinci on yılının sadık yoldaşları olacak.

Güneş'in geçişi de canlılık üzerinde iyi bir etkiye sahip olacaktır. Ve Kova'nın etkisında var olan merak ve içgörü, Merkür'ün hareketi ile artacaktır. Gezegensel bağlantı, konuşmaya ve iletişime - dinamizme ve hatta biraz aceleye - güven verecektir.
Bu nedenle Kova burcu, özellikle temaslar gezegeninin geriye doğru hareket edeceği Ocak ortasından itibaren hafif vaatlere karşı uyarır. Bununla birlikte, faaliyetten kaçınılmamalıdır, çünkü Mars, profesyonel çıkarları ve yaşam ilkelerini savunmak için uygun bir yön oluşturacaktır. 18 Ocak'taki dolunay duygusal olarak stresli bir gün olabilir. Özellikle, aşırı sorumluluk almaktan uzak durun.

Ayın sonu Kova'ya bir enerji dalgası ve iyimserlik yükü getirecek. Dönem, bireysellik göstermek ve cesur fikirleri teşvik etmek için uygundur. Merkür'ün yönü nedeniyle, şiddetli entelektüel aktivite yavaş yavaş ölçülü olacak.
Sezgi ve bilgiye duyarlılık keskinleşecek - keşifler, sırlara nüfuz etme ve gizli niyetlerin anlaşılması mümkün. Venüs, sosyal olaylardan memnuniyet getirebilir. Ocak 2022 Kova burcu, popülerlik kazanmak için artan cazibeden yararlanmanızı önerir. Mars da buna katkıda bulunacak, burcunuz için kendini gayret ve uzlaşma yeteneği ile gösterecek bir yarı-sekstil yaratacak. Ancak planlarınızı başkalarından gizlice yürütmek daha iyidir.


Her yerde olduğu gibi aşkta da kararlısın. Sonuç olarak, partnerinizle birlikte hareket etmeye başlarsınız; davranışta bazı farklılıklar dikkate değer olsa da. Bu dönemde bire bir tercih ediyorsunuz ve kalabalık arkadaş toplantılarına ve grup gezilerine daha az yatkınsınız. Kendinizi daha az enerjik hissettiğinizden değil, konforunuzu ve mahremiyetinizi takdir ettiğinizden değil.

Sosyal hayatınıza daha az talep daha fazla sakinleşmenizi sağlar. Bu, tüm dünyayla paylaşmak zorunda kalmadan nihayet varlığınızın tadını çıkarabilen yarınız için iyi bir haber. Yılın bu başlangıcında, tork vidanıza odaklandığınızı fark ediyor, kanıt getirmek için mücadele ediyorsunuz.

Bekarlık sizleri yordu yeni tanışmalar kalıcı beraberliklere dönüşebilir.

KOVA Ocak 2022 Kariyer

Kova kariyeri Ocak 2022 gezegen  işareti, kendiniz için istikrarlı bir kariyer seçmeniz gerektiğini söylüyor. Hayatta sürekli bir gelir kaynağına sahip olmak önemlidir. İçinizdeki en iyiyi ortaya çıkaracak ve tüm potansiyelinizi kullanacak bir kariyere girin. Seni kahraman yerine kurban yapacak bir kariyere girmez misin lütfen?

Mali durumunuzu ve yaşam tarzınızı iyileştirmeniz için fırsatlar etkir. Onları almak istiyorsanız, sağlıklı düşünün ve iyi tarafından bakın. Bu yüzden organize olun, titiz olun ve geleceğiniz hakkında düşünün. Düşüncelerinizde, sizi yanlış yönlendirebilecekleri için başkalarının görüşlerini görmezden gelin.

KOVA Ocak 2022 Çocuklar

2022 burç , ailenizde yeni bir başlangıç dönemi öngörüyor. Aile olarak çok şey yaşadınız. Şimdi aile üyelerinize hak ettikleri sevgiyle davranma zamanı. Artık her şey yolunda olduğuna göre, eşinizle çocuk sahibi olmayı deneyebilirsiniz. Artık ailenizi tatile götürme konusundaki yıllık özleminizi yerine getirebilirsiniz.

2022 astrolojisi, ailenizde başarılı bir hamilelik öngörüyor. Eşinize ihtiyaç duydukları gönül rahatlığını verin.


gezegen lar zorlayıcı bir ruh hali içinde göründüğünden, bu ay finansal beklentileriniz son derece cesaret verici olacaktır. Yaşlı bir beyefendi tarafından size yapılan ve son derece faydalı olacak bazı hizmetlerle, kapınıza kadar iyi bir Şansın gelmesi için her türlü olasılık vardır.

Bazılarınız ayrıca, hizmetlerinden maksimum faydayı elde etmenizi sağlayacak şekilde, işçilerinizi ve astlarınızı idare etme yöntemine sahip olacaksınız. Bu aynı zamanda finansal olarak da oldukça büyük bir nimet olabilir. Ayrıca, iklim yatırım için oldukça uygun kalacak ve yeni girişimlerin başlatılması ve örs üzerinde bu tür planları olanlarınız cesaretle harekete geçmelidir.

KOVA Ocak 2022 Eğitim
Kova 2022 tahminleri eğitimde yeni taleplerle dolu. Bu, okuldaki yeni üniformalar, yeni kitaplar ve diğer gereksinimleri almanız gereken bir ay olabilir. Bu aynı zamanda okul ücretlerinin en yüksek miktarını ödemeniz gereken aydır.

KOVA Ocak 2022 Sağlık


Bu, iyi şansın sizi sağlıkla kutsadığı faydalı bir aydır. Sağlığınızın iyi olması için sadece bazı küçük ayarlamalar yapmanız gerekiyor. Bunlardan en önemlisi, kendinizi aşırı yormamak için bir aktivite programı yapmaktır. Fiziksel ve zihinsel kaynaklarınız üzerindeki aşırı zorlama, hiç de uygun olmaz.

Ayrıca sağlığınızı büyük ölçüde genel çevrenizin etkisı belirleyeceğinden, hoş olmayan yerlerden ve insanlardan uzak durmalısınız. Bunu uygun bir ayda oldukça kolay bir şekilde yapabileceksiniz. Bu ayrı, harika bir ay geçiriyorsun.

KOVA Ocak 2022 Seyahat
Seyahat planlarınızı dikkatli bir şekilde incelemeniz ve seyahatten çok az kazanç sağladığı için bunları en basitinden ayırmanız gereken bir ay. Ancak, koşullar öyle olabilir ki, iş amaçları doğrultusunda iyi bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Ancak bu amaçların gerçekleşemeyeceği oldukça kesindir.

Çoğunuz, bir kısmı hava yoluyla olmak üzere, çoğunlukla demiryolu veya karayolu ile seyahat edeceksiniz.

Önemli numaralar:
5, 6, 12

Ocak ayı önemli tarihleri:

1, 4, 8, 19, 20

Özel not:

Ayın ortasında, başından çok daha yaratıcı olacaksınız. Şimdi aklınıza gelecek fikirleri, onları yerine oturtmak çok emek ve emek gerektirecek diye reddetmeyin. Tüm fikirleri titizlikle kaydedin, belki birileri onlara katılır ve birlikte harika şeyler yapabilirsiniz.

 


Önümüzdeki aya genel bakış - Ocak 2022
2022 burç, fikirlerle dolu bir dönem ve uygulanması için birçok fırsat vaat ediyor. Meslektaşlar ve ortaklarla aktif etkileşim, işaretin temsilcilerini karlı anlaşmalara veya promosyonlara yönlendirecektir. Kendinin ve başkalarının fikirlerine karşı özenli bir tutum, yeni ilginç projelere yol açabilir. Ocak 2022, Balık'a iyi huyluluk, çalışkanlık ve sorumluluk gibi nitelikler sayesinde elde edilecek diğerlerinin desteğini vaat ediyor. Gerileme evresindeki Venüs, kişisel yaşamda baş döndürücü bir başarı vaat etmese de, ilişkilerin gelişmesine elverişlidir. Kişi sadece sevdiklerinizle iletişim kurarken nezaket ve hassasiyet gösteren tavsiyelerine kulak vermelidir. Gezegen geçişleri sizleri öfkeye karşı uyarır.

Ocak ayının başlarında, Güneş'in Balık burcuna verdiği artan enerji, iş sorunlarının çözülmesine yardımcı olacaktır. İyi bir ruh hali ve iyimserlik, aile ilişkilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Oğlak burcundaki Merkür, keyifli iletişime ve başarılı müzakerelere katkıda bulunacaktır.
Burç, 2 Ocak'ta Oğlak takım gezegen zamanınızı yeni ayı planlamaya ayırmanızı önerir. Ve ertesi günden itibaren, temaslar gezegeni Balık'ta inisiyatif ve diplomasi gösteren yeni bir yön oluşturacak. Venüs Altmışlığı, burcun yeteneklerinin ve en iyi niteliklerinin başkaları tarafından tanınması için uygun koşulları yaratacaktır. Bununla birlikte, Ocak 2022'deki Mars karesi, aşırı çalışmaya ve şiddetli duygusallığa karşı uyarıda bulunuyor. Balık Burçları, kendinizi kanıtlama fırsatını kaçırmamanızı, dürtüsellikten ve uzlaşmazlıktan kaçınmanızı önerir.

Ay ortası iş sektörü için verimli geçecek. Belki de yerine getirilmesi Balık'a bir terfi, ikramiye veya başka bir ödül vaat eden yeni sorumlulukların ortaya çıkması. Güneş'e yarı-sekstildeki Merkür, ani içgörüler ve iletişim kolaylığından memnun olacak, entelektüel çalışma ve insanlarla çalışma için koşullar yaratacaktır.
16'sından itibaren, iletişim gezegeni geri dönüyor, bu nedenle Balık burcu gerçeklikten kopmamanızı tavsiye ediyor. 18 Ocak'ta Yengeç burcundaki dolunay, aktif rekreasyon ve çeşitli temaslar günü olabilir. Venüs'ün etkisi sayesinde, başkalarıyla etkileşim o kadar etkili olacak ki, burç temsilcileri rakipleri bile yanlarına çekebilecek. Bununla birlikte, Mars'ın yönü, heybetli görüşlere ve aceleci eylemlere karşı uyarır.

Güneşin üçüncü on yılda Kova burcuna geçişi Balıklara huzur ve gönül rahatlığı verecektir. Barışçıllaştırma çok işe yarayacak ve sonuçta, Mars'ın yoğun geçişi şiddetli duygular uyandırarak çalışmaya devam ediyor. Ancak zaten 25 Ocak'ta, burçtaki kare, planın uygulanması için uygun bir temel oluşturarak altmışlığa dönüşecek. Şimdi inisiyatif ve hatta rekabet başarıya katkıda bulunacak. Ayrıca burcunuza altmışlık bir açı oluşturan Merkür, zihnin esnekliğini ve hareketliliğini sağlayacaktır. Aşk ve güzellik gezegeninin konumu, ilişkilerde veya finansta mutlu bir tesadüfü dışlamaz. Bununla birlikte, başkalarının çıkarlarını hesaba katma ve aşırı harcamalardan kaçınma ihtiyacı konusunda uyarıyor.

 

Bu Ocak ayı size rüyalar getiriyor. İşte buradasınız, neler olabileceğine dair herhangi bir ön yargınız olmadan ve hiç gecikmeden parlak bir geleceğe bahse giriyorsunuz. Bu yolda devam edin, olaylar ortaya çıkar ve beklenen şekli alır.

Asılsız bir kapışmaya odaklanmayın. Bir sabun köpüğü gibi kaybolacak. Eşinizin herhangi bir yanlış anlamaya karşı hafızasını kaybetmesi için eşsiz bakışlarınızla oynamanız yeterli. Gözlerinde boğulmak kolaydır ve sen bunun tamamen farkındasın.

İstediğiniz kişiyle iletişime geçmek için yeşil ışığı beklemeyeceksiniz. İnisiyatif alarak sadece kendinizi iyi hissetmekle kalmaz, aynı zamanda ilişkilerinizle de puan kazanırsınız. Bunu sevinçli ve heyecan verici buluyorsunuz. Gülümsemenizi korurken hiçbir şeyde durmuyorsunuz.

 

Kariyer gelişiminiz dış etkiler tarafından engellenir. Veya insanlar yerinizi almak için mücadele ediyor. Bu durumlarda pes ederek veya çekilerek tesise teslim olmayın. 25'ine kadar sabredin. O tarihten itibaren karar verme gücüne sahip bir kişinin sarsılmaz desteği sayesinde lehinize kararlar alınmaktadır.

Tutkulu olduğunuz bir konuda uzmanlaşmak önemlidir. Bu, elinizden gelenin en iyisini yapmanıza ve aynı zamanda genişlemeye odaklanmanıza yardımcı olacaktır. Pazardaki belirli bir boşluğu doldurursa, tutkunuzu işe bile dönüştürebilirsiniz.

BALIK Ocak 2022 Çocuklar ve Aile

Bu ay Gezegenlerin etkilerinde , Anne akrabalarınızla gergin ilişkiler yaşama ihtimaliniz çok yüksek.

Kardeşlerinizle aranızda daha ciddi bir gerilim patlayabilir. Bu her ne pahasına olursa olsun önlenmelidir. Herhangi bir çatışmaya girmeyin ve sakin kalmak için iç elinizden geleni yapmaya çalışın aksi takdirde olaylar felakete dönüşebilir.

Çocuklarınız söz konusu olduğunda, Gezegenlerin etkilerinde çok az olumlu bir etki var. Yaşlı bir kişiyle ciddi farklılıklar olasılığı vardır, olası hoş olmayan sonuçlarla bir aile üyesi olabilir.


Para kazanmanın birçok temiz yolu vardır. Yaratıcı olmanız gerekiyor. 2022 finans falı, bu ay işinizde size daha iyi getiriler vaat ediyor. Finansmanınızı artırmanın bir yolu olarak işinizi yeni pazarlara nasıl genişletebileceğinize odaklanın.


gezegen lar pek uygun bir ruh halinde olmadığı için birçok sorunla karşılaşabileceğiniz olumsuz bir ay. Çoğunuz hedeflerinize yaklaşmak için epeyce mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Yüksek öğretim, maksimum miktarda sorun oluşturabilir. Bu nedenle, yüksek öğrenime gidenler sabırlı olmalı ve zorluklar karşısında pes etmemelidir.

Muhasebe, gazetecilik ve diğer kitle iletişim biçimlerini okuyanlar da zorluklarla karşılaşacaklardır. Rekabetçi sınav adayları ekstra koçluk için girmeli ve başarılı olmak istiyorlarsa çok çalışmalıdır. Çabalarınıza sabırla sebat etmeniz gereken oldukça olumsuz bir ay.

BALIK Ocak 2022 Sağlık
Olayların dönüşünün sağlığınızın devam etmesine yardımcı olacağı yararlı bir ay. Özellikle sindirim sisteminin kronik rahatsızlıklarına yatkınlığı olanlar bile sıkıntılarından önemli ölçüde kurtulacaktır. Asgari düzeydeki normal önlemler, bu tür sorunlardan sürekli olarak kurtulmayı sağlayacaktır.

Samimi bir ortamda ve şirkette kalmaya dikkat edin. Aslında, hoş olmayan ortamlardan uzak durmak için kararlı bir çaba gösterin. Bu aynı zamanda sağlığınızı da sağlayacaktır, çünkü çevreniz sağlığınızın durumunu belirlemede önemli bir rol oynayacaktır.

BALIKLAR Ocak 2022 Aylık Seyahat
Umarım diğer insanlarla seyahat ederken eğlenebilirsin. Diğer insanların yaşam tarzlarını anlamak için ülke çapında seyahat edin. Ocak 2022 diğer insanların neden böyle davrandıklarını anlamak için dinamik olmanızı söylüyor.

Önemli numaralar:
8, 9, 14

Ocak ayı önemli tarihleri:

3, 5, 13, 18, 25

Özel not:

Hayatınızın ayrıntılarını kendinize saklayın, etrafınızdaki herkes özel meselelerinizi bilmek istemez. Biraz gizem zarar vermez ve hatta sizi başkaları için daha çekici hale getirir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık