Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nasıl Daha Güçlü Bir Kişiliğe Sahip Olabilirim?

Daha güçlü bir kişiliğe sahip olabilmek çoğu insanın hayalidir. Bu durum bazen burçlara özel çözümleri de beraberinde getirebilmektir. İşte burçlara göre nasıl daha güçlü bir kişiliğe sahip olabileceğinizin ufak bir rehberi.

Koç

Pratik burçlardan olan koç burcu, kararlı ve coşkulu hareket ettiği zaman aklına koyduğu şeyleri gerçekleştirebilir. Ancak sabırsızlık koç burçlarını çoğu zaman yarı yolda bırakabilmektedir. Bu durum sonucunda öfkelenen koç burçlarının sabırsızlığını ve öfke kontrolsüzlüğünü kontrol altına alması gerekmektedir.

Boğa

Sorumluluk almaktan çekinmeyen ve hayata gerçekçi bir pencereden bakan boğa burçları aşk hayatından kariyer hayatına kadar hayatının bütün alanlarında standart bir çizgi arar. Ancak boğa burçları için bazen işler kötüye gidebilir. Bu tür durumlar yaşandığı zaman boğa burçları kendileriyle inatlaşır hale gelmektedir. Gücüne güç katmak isteyen boğa burçlarının mutlaka kendileriyle inatlaşmayı bırakması gerekmektedir. Boğa burcu olarak içinizdeki potansiyele güvenmeli ve üretmenin size iyi geleceğini keşfetmelisiniz.

İkizler

İnsanlarla diyalog kurma konusunda başarılı olan ikiz burçları aynı zamanda samimi ve meraklı bir yapıya sahiptir. Ancak ikizler burcunun en kötü alışkanlıklarından birisi asla “Hayır” diyememektedir. Hep bir şans daha vermek isteyen ikizler burçlarının daha güçlü bir kişiliğe sahip olabilmesi için “Hayır” demeyi öğrenmesi gerekiyor.

Yengeç

Hayal gücü ve duygusal tarafıyla kendisine özel bir dünya kuran yengeç burçları bildiğini okumaktan asla şaşmaz. İçindeki güvenin tam olduğunu hisseden yengeç burçları mücadele edebilecekleri tüm sorunlarla mücadele edebilirler. Ancak yengeç burçları zaman zaman kaygılanabilir. Melankolik ve şüpheci duruma düşen yengeçler kendisini çoğu konuda geriye çekmeye başlayabilir. Daha güçlü bir kişiliğe sahip olmak isteyen yengeç burçlarının sorunlar karşısında soğukkanlılığını koruması gerekmektedir. İçsel kaygılardan kurtulmak için meditasyon türevi aktiviteler de yapılabilir.

Aslan

Tutkulu ve cesur olarak tanınan aslan burçları en kritik kararları bile çözümleyebilirler. Bu sebeple, yaşamında güç kelimesi önemli olan aslan burçları hep bir adım önde olmayı da isteyebilirler. Daha güçlü bir kişiliğe sahip olmak isteyen aslan burçlarının hep daha fazlasıyla uğraşmaktan ve hırslı davranışlardan uzak durması tavsiye ediliyor. Güçlü olayım derken ortalığı yıkıp geçen aslan burçlarının biraz daha sakin ve kontrollü davranmasında yarar olacaktır.

Başak

Analitik düşünce yeteneği olan başak burçları pratik hareket ederek pek çok konuda başarılı olabilmektedir. Kendi hayatına yön verebilme konusunda başarılı olan başak burçları tahammül edemediği davranışlar karşısında çabuk pes edebiliyor. Kimin haklı kimin haksız olduğunu çoğu zaman göremeyen başak burçları bu sebeplerden dolayı derin pişmanlıklar yaşayabiliyor. Daha güçlü bir kişiliğe sahip olmak isteyen başak burçlarının biraz daha esnek davranması ve aceleci davranmak yerine biraz daha gözlemci olmayı tercih etmesi gerekiyor.

Terazi

İnsanlar ile kurdukları ilişkileri hayatının merkezinde olan terazi burçları yardımsever yanıyla da insanların sevgisini kazanabiliyor. Ancak bazı anlarda kendisini unuttuğunu fark eden terazi burçları bu yönlerinden dolayı içine kapanabiliyor. Tartışma yaratmamak ve uyum sağlamak adına aynı davranışlara devam eden terazi burçlarının bu kadar fazla koşturmak ve kendilerini unutmak yerine biraz daha kendi dünyalarına dönmeleri gerekiyor.

Akrep

Azmin ve sır saklamanın cevabı olan akrep burçları yaşamını daha iyi bir hale getirebilmek için pek çok farklı sorun ile mücadele etmekten asla çekinmiyor. Gizliliğe önem veren akrep burçları insanların güvenini hızlıca kazanabiliyor. Duygularının ve aklının gücünden yararlanmak isteyen insanların da etrafında olduğu akrep burçlarının şüpheci yanları güven problemleri yaşayabilmelerine yol açabiliyor. Daha güçlü bir kişiliğe sahip olmayan isteyen  akrep burçlarının başkalarına da kendi duygularını açması ve şüpheci yanlarını biraz törpülemesi gerekiyor.

Yay

Mizahi açıdan hayata bakan yay burçları en zor anlarda yakınlarına destek vermekten de keyif almaktadır. Fakat bazı zamanlar fazla iyimser olan yay burçları bu yönleri yüzünden hayal kırıklığı da yaşayabilmektedir. Yay burçlarına tavsiye olarak genellikle aynı şeyler söyleniyor. Bunlar, gerçekleri zihninde harmanlamaları gerektiği ve iyimser huylarından uzaklaşması gerektiği yönünde oluyor.

Oğlak

Disiplinli ve kararlı olan oğlak burçları gündelik yaşamlarında fark edilebilir bir özgüvene sahiptir. Etrafındaki insanlardan da kendisi kadar mücadeleci ve disiplinli olmalarını bekleyen oğlak burçları, diğer insanların savruk olmalarına asla katlanamamaktadır. Kendisine ve etrafındaki insanlara aksi durumlarda duvar ören oğlak burçlarının bu duvarları kaldırması gerekiyor. 

Kova

Yeniliklere açık ve özgürlüğüne düşkün karakteriyle dikkat çeken kova burçları kısıtlanacaklarını hissettikleri bir alanda asla durmazlar. Kendisini geliştirmeyi ve yeni fikirlere adapte olmayı seven kova burçlarının zayıf yönü ise olaylara karşılarındaki insanların gözüyle de bakamamalarından kaynaklanıyor. Empati yönünü biraz geliştiren kova burçları hayatta daha güçlü bir kişiliğe sahip olabilirler.

Balık

Balık burçlarının nazik ve duyarlı olmaları pek çok farklı kapıyı açıyor. En zor insanların bile gizemli yönlerini çözen balık burçları sık sık sezgilerine kapılarak hata yapabilmektedir. Bu sebeple, daha güçlü bir kişilik için balık burçlarının mutlaka sezgileri yerine gerçekliğe dayalı bir düşünce biçimi geliştirmesi gerekiyor.

 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık