Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Yılbaşına Özel Hediyeler

Yeni yıl yaklaşırken yılbaşı hediyelerine henüz karar veremediyseniz burçlara göre yılbaşı hediye seçeneklerine göz atabilirsiniz. Erkekler ve kadınlar için özel olarak hazırlanan listede burçlara göre alınabilecek en özel yılbaşı hediyeleri yer alıyor.

Koç

Kadın ya da erkek fark etmeksizin koç burcunun ortak noktaları arasında kırmızı renk yer almaktadır. Satın alacağınız hediyenin kırmızı renkli olması daha iyi bir tercih yapabilmenizi sağlar. Çanta, cüzdan, kupa, elbise ve kazak gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Dışa dönük ve hareketli yapıya sahip olan koç burçlarına konser bileti, yurt içi veya yurt dışı tur biletleri de hediye edebilirsiniz.

Boğa

Toprak tonlarındaki renklerden hoşlanan boğalara gömlek, gözlük, kemer ve çanta gibi eşyaların toprak tonlarında olanlarını hediye edebilirsiniz. Boğa burcu toprağı sevdiğinden dolayı onlara doğa gezileri de hediye edebilirsiniz. Maneviyata önem veren kişiler için romantik planlar da yapabilirsiniz. Fotoğraf ve nostaljik anılarınızı içeren hediyeler boğalar için uygun olabilir.

İkizler

Karakterinin anlaşılması biraz zor olan ikizler burcunu memnun etmek istiyorsanız rengarenk kıyafetler, defterler ve aksesuarları hediye olarak tercih edebilirsiniz. İsterseniz bir hediye çeki satın alarak onların kendi hediyelerini seçmelerine de imkan tanıyabilirsiniz.

Yengeç

Duygusal yapısıyla ilgi çeken yengeç burçlarına alınacak hediyelerin manevi açıdan güçlü olmasına dikkat etmelisiniz. Anılar ile dolu bir albüm tasarımı, romantik bir seyahat bileti veya romantik bir yemek ayarlamayı deneyebilirsiniz. Evcimen olan yengeç burçları ev ürünlerini de hediye olarak beğenmektedir. Mutfak gereçleri, özel saksı çiçekleri ve dekorasyon ürünleri bu hediyeler arasında yer almaktadır.

Aslan

Aslan burcundaki kişilerin rengi sarıdır. Hediyelerde sarı renginin ön planda olmasını sağlayabilirsiniz. Gösterişi seven aslan burcu kişilere ihtişamlı hediyeler almalı ve sunumunu da bir o kadar dikkatli yapmalısınız. Mücevher, parfüm ve ışıltılı ürünler aslan burçları için tercih edilebilir hediyeler arasındadır. Ev dekorasyon ürünü hediye olarak seçilecekse kristaller değerlendirilebilir.

Başak

Titiz yapısıyla tanınan başak burcu gösterişsiz hediyeleri tercih eder. Toprak tonlarındaki hediye alternatifleri başaklar için tercih edilebilmektedir. Sade ve zarif kıyafetler, dekorasyon ürünleri, aksesuarlar da başak burçları için hediye olarak değerlendirilebilmektedir. Ev ürünlerini hediye olarak almak isterseniz düzenleyici özelliklere sahip olan hediyeleri seçebilirsiniz. Ajandalar ve defterler de başak burçları için ideal hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. 

Terazi 

Kalite ve lükse düşkün olan terazi burçları için biraz bonkör olmanız gerekebilir. Kaliteli kıyafetler, lüks mekanlarda özel bir yemek, mücevher ve saat gibi hediye seçeneklerini teraziler için değerlendirebilirsiniz. Dış görünümüne özen gösteren terazi burçları için zarafeti ön planda tutan hediyeler seçmelisiniz. Hediyeleri seçerken kıyafetlerde pastel tonların ön planda olmasına dikkat etmeniz gerekebilir.

Akrep

Akrep burcunun özel rengi ateş kırmızısıdır. Cinselliğe ilgisiyle bilinen akrep burçlarına kırmızı iç çamaşırı, gecelik ve elbise gibi hediyeler alabilirsiniz. Sunuma ayrı bir özen gösterilmesinden hoşlanan akrep burcu erkeklerine ise kol saati gibi garanti hediyelerden alabilirsiniz. Gizemli olmayı seven akrep burçlarına gözlük ve şapka gibi ürünleri de hediye olarak sunabilirsiniz.

Yay

Dışa dönük ve renkli bir hayatı olan yay burcu kişilere canlı renklerdeki kıyafetler, ofis eşyaları, ayakkabı, şal ve çanta gibi eşyaları hediye olarak sunabilirsiniz. Seçimlerinizi yaparken belirli bir konseptte olmasına dikkat etmelisiniz. Hareketli yaşam tarzını benimseyen yay burçları için spor salonuna üyelik hediyesi de sunabilirsiniz. 

Oğlak

Oğlak burçları için en ideal seçimler sade ve aynı zamanda şık olanlardır. Siyah renkteki ürünleri seven oğlak burçlarına saat, elbise ve ayakkabı gibi ürünleri hediye olarak sunabilirsiniz. Zamanlamaya dikkat eden ve vaktinde yapılan işlere değer veren oğlak burçları için kaliteli ve şık bir saati hediye olarak düşünebilirsiniz.

Kova

Yeniliklere uyum sağlayabilen ve teknolojiyle arası iyi olan kova burçları için akıllı telefon ve fotoğraf makinesi gibi ürünler tercih edilebilmektedir. Film izlemekten de büyük bir keyif alan kovalara DVD hediye edebilirsiniz. Lacivert tonlarını seven kovalara bu renklerde tasarlanan kıyafetler, çantalar, aksesuarlar ve ayakkabılar sunabilirsiniz.

Balık

Romantik yapısıyla tanınan balık burçlarının duygularına hitap edebilecek hediyeler vermelisiniz. Pastel tonlardaki bebe yaka kıyafetler veya dantel kıyafetler balık burçlarının sevdiği kıyafetler arasındadır. Pembe ya da lila tonlarındaki kozmetik ürünleri de hediye olarak balık burcu kişilere sunabilirsiniz. Romantik bir film izlemek veya yemek yemek de balık burçlarının sevdiği sürprizler arasındadır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık