Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Karşı Cinsi İten Özellikleriniz Neler?

Burcunuza göre karşı cinsi iten özelliklerinizi öğrenerek daha dikkatli davranmaya başlayabilir ve ilişkilerinizi daha sağlıklı bir hale getirmeyi deneyebilirsiniz.

Koç

Düşüncelerinizin doğruluğunu sürekli olarak savunmanız ve savunma şekliniz karşı tarafın geriye çekilmesine yol açabiliyor. Açık sözlülüğünüzün patavatsızlığa dönüşmesi ise ortaya telafi edilemez sonuçların çıkmasına yol açabilir.

Boğa

Sahiplenme konusunda aşırıya kaçmanız ve maddi harcamaların bazılarının gereksiz ve pahalı olduğunu karşı tarafa yansıtmanız karşınızdaki kişinin sizden uzaklaşmasına yol açabilir. Tutumlu olmanız ve sahiplenmeniz normal bir durumdur. Ancak bazen farkında olmadan karşınızdaki kişiyi bunaltıyor olabilirsiniz.

İkizler

Duygu durumunuzun değişkenlik göstermesinden dolayı bazı dönemler kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin hevesini kırmaya kadar giden bu durum gerekli ve gereksiz konulardaki merakınıza engel olamayışınızla birleşince itici bir durum ortaya çıkabiliyor.

Yengeç

Duygusallık iyidir. Ancak zaman zaman aşırıya kaçıyor olabilirsiniz. Duygusallığınızın üzerine alınganlığınız da eklenince karşı tarafı zorlayabilecek bir çıkmaza sokuyor olabilirsiniz. Aşırı duygusal ve alıngan tavırlarınızın karşı cinsin sizden uzaklaşmasına sebep olabilir.

Aslan

Etkileyici, coşkulu ve gösterişli yanınız ilişkiler için mükemmel özelliklerdir. Fakat sürekli kendinizi haklı görmeniz karşı cinsi itebilir. Bu durum tartışmaların uzamasına ve tartışmalara bağlı olarak karşı tarafın sizden uzaklaşmasına da sebep olabilir.

Başak

Önemsiz konular üzerinde gereğinden fazla düşünmeniz ilişkilerinizin en zorlayıcı kısımları arasında yer almaktadır. Detaylar sizi yormuyor olabilir fakat karşı cins için bu durum içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Ayrıca eleştirel tavrınız da bu durumların üzerine eklenince karşınızdaki kişi sizden kaçmaya başlayabilir.

Terazi

Uyumlu karakteriniz ve zarafete önem verişiniz ilişkilerinizin en sağlıklı kısımları arasında yer alıyor. Fakat üşengeçliğiniz ve kararsızlığınız bir süre sonra karşınızdaki kişinin sizden sıkılmasına ve uzaklaşmasına sebep olabilir.

Akrep

Güçlü duygulara sahip bir ilişki yaşıyor olabilirsiniz. Tutkulu ve anlayışlı oluşunuz da ilişkileriniz için en olumlu özellikleriniz arasındadır. Fakat bazen inatçı ve kuşkucu tavırlar içerisine girdiğiniz de olabilir. Bu durum ister istemez karşı tarafın geri adım atmasına yol açabiliyor.

Yay

Uyumlu ve güven duygularına dayalı olan ilişkilere önem veriyorsunuz. Karşı cinsi iten özelliğiniz ise huzursuzluğunuz ve bazen uç noktalarda yaşadığınız duygularınızdır. Bazen o kadar huzursuz oluyorsunuz ki bu huzursuzluğunuzu siz bile anlayamayabiliyorsunuz.

Oğlak

Tutkulu ve güvenilir bir yapıya sahipsiniz. İlişkilerin temel duygularından bazılarını taşıyorsunuz. Fakat katı görünüşünüz ve keskin tavrınız karşı cinsin ilk adımı atmasına engel olabiliyor.

Kova

İlişkilerinize sahip çıkan bir yapıya sahipsiniz. Bu sebeple, yanınızdaki kişi kendisini sürekli olarak güvende hissediyor. Ancak gelenekçi yapınız ve sabit görüşleriniz, sorgulayıcı davranışlarınız ile birleşince karşınızdaki kişinin size karşı duvar örmesi kaçınılmaz olmaktadır.

Balık

Merhametli, duyarlı ve uyumlu oluşunuz ilişkide yaşanabilecek sorunları ortadan kaldırabilecek özellikler arasında yer almaktadır. Bu özellikleriniz karşı cinsi anlamakta size kolaylık sağlıyor. Fakat aşırı duygusallaştığınız ve kararsızlaştığınız zaman karşı cins ile aranızda sorunlar ortaya çıkabilir. Eğer maceraperest bir kişilik ile karşı karşıyaysanız rutin düzeninizden çıkmak istemeyen karşı cins ile de sorunlar yaşayabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık