Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Duygularıma Nasıl Hakim Olabilirim?

Burçlar bazı özel durumlarda duygularına hakim olabilmeyi başaramayabilirler. Peki bu tür durumlarda hangi burç ne tür adımları takip etmelidir?

Koç

Yaşamınızla bütünleşen liderlik ruhunuz bazı zamanlarda işlerin sizin için daha kötü gitmesine yol açabiliyor. Pek çok konuya öncülük etme isteğiniz ve engel olamadığınız sabırsızlığınız gönülden bağlı olduğunuz kişilerle bile zıtlaşmanıza sebep olabilir. Hayat ile daha uyumlu olabilmek için bazı durumlarda geriye çekilmeyi ve sabırsızlığınızı kontrol altında tutmayı denemelisiniz.

Boğa

Alışkanlıklarınızın bozulması sizin duygu durumunuzu negatif yönde etkiliyor olabilir. Dengeli ve rutin bir hayat yaşamayı seviyorsunuz ancak kontrolünüz dışında gelişen olaylar dengenizin altüst olmasına yol açabiliyor. Yapmanız gereken şey ise değişimlere açık olmaktır. Alışkanlıklarınızı bozmamak sizin tercihiniz olabilir.

İkizler

Endişe, merak ve değişkenlikler işin içerisine girince duygularınızı en uçlarda yaşıyor olabilirsiniz. Yapmanız gereken şey ise duygularınızı elinizden geldiği kadar dengede tutmak olmalıdır. Duygularınızın yükseldiğini fark ettiğiniz an kendinizi frenlemeye çalışmalısınız.

Yengeç

Güven duygusu sizin için ayrı bir yere sahiptir. Fakat bazı zamanlarda kaygılarınızı yönetemiyor oluşunuz güvensizlik duygusuna da dönüşebilmektedir. Kaygılarınızı yönetebilmenin yolu ise düşüncelerinizden geçmektedir. Düşüncelerinizde olumsuzluklara yer vermeden hareket ederseniz düşüncelerinizdeki kaygıları yok edebilirsiniz.

Aslan

Hayata karşı güçlü bir duruş sergileseniz bile elde ettiğiniz başarılarda ve davranışlarda kibir ve ego baskın hale gelebilmektedir. Duygular aslında önünüze çıkan fırsatları kaçırmanıza da yol açabiliyor. Başarılarınız ile elbette övünmelisiniz. Fakat mütevaziliği de elden bırakmamalısınız.

Başak

Detaycı yapıya sahip olmanız ayrıntıları fark etmeniz konusunda avantaj yaşamanıza yol açıyor. Bazen ipin ucunu kaçırarak fazlasıyla ince eleyip sık dokuyan bir duruma da bürünüyor olabilirsiniz. Bazı detayların gereksiz olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak kuruntu haline getirdiğiniz ve yapacaklarınız konusunda size engel olan duygularınızdan hızlı bir şekilde uzaklaşmalısınız.

Terazi

Zarafetiniz ile uyumluluğunuz birleştiği zaman en iyi anlaşılan insanlardan oluyorsunuz. Duygularınızı bozan şey ise kararsız yapınız oluyor. Neyi seçeceğinize ve nasıl hareket edeceğinize çoğu zaman karar veremiyorsunuz. İsteklerinizi iyi bir şekilde belirleyerek ve duygularınızdan emin olarak duygularınızı kontrol altında tutmaya başlayabilirsiniz.

Akrep

Hayata güçlü duygular ile bağlısınız ve kararlı yapınız pek çok farklı konuda başarılı olabilmenizi sağlıyor. Ancak inatçı yapınız ve başınıza buyruk halleriniz bazı zamanlarda fikirlerinizin çok çabuk dağılabilmesine sebep olabiliyor. Duygularınızın yoğunluğu sizi yoruyor olabilir. Kendinizi başka fikirlere de açık bir hale getirmeniz gerekiyor. Basit bir konuda fikir ayrılığı yaşadığınız kişilerin düşüncelerini baştan sona dikkatli bir şekilde tekrar değerlendirmeyi denemelisiniz.

Yay

Özgürlüğünüze düşkün yapınız ve farklı fikirlere açık olan zihniniz sayesinde genellikle çok fazla konuda zorlanmıyorsunuz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlandığınız noktalar ise genellikle duygularınızı uç noktalarda yaşamanızdan kaynaklanmaktadır. Gündelik yaşamdan sizi alıkoyan duygularınızdan vazgeçmelisiniz. Bunu başarabilmek için kendinizle inatlaşmamalısınız.

Oğlak

Yetenekli, sabırlı ve kararlı bir yapıya sahipsiniz. Planladığınız konuların sorunsuz bir şekilde sonuca ulaşmasını istiyorsunuz. Terslikler ortaya çıktığı zaman ise disiplinli yapınız kısıtlayıcı olabiliyor. Bu tür durumlarda katılaşabiliyor ve sinirli bir havaya bürünebiliyorsunuz. Duygularınızı kontrol edebilmek için kriz durumlarını iyi şekilde yönetebilmeniz gerekiyor. İşler istediğiniz gitmediği zaman olumsuz durumlar ile nasıl başa çıkabileceğinizi araştırmalısınız.

Kova

Bağımsızlığına düşkün olan kova burçları arkadaş canlısı ve farklı mizacıyla dikkat çeken insanlardır. Ancak kısıtlandığını ya da haksızlığa uğradığını düşünen kova burçları isyan edecek noktalara kolay bir şekilde gelebilirler. Bu sebeple, çoğu zaman haklıyken haksız duruma düşüyor olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmekte zorlandığınız zaman olaylardan ilk etapta uzaklaşmalısınız. Daha sonra mantıklı bir şekilde sorunlar ile ne şekilde başa çıkabileceğinizi düşünmelisiniz.

Balık

Balık burçları için her şeyden önce manevi duygular ön plandadır. Aşırı duyarlı yapıya sahip olan balık burçları tanık olduğu olumsuz durumlarda çabuk bir şekilde altüst olabilmektedir. Balık burçları olaylara biraz daha rasyonel bakarak duygularını kontrol altında tutabilirler.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık