Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hedeflerime Nasıl Ulaşabilirim?

Hedeflerinize daha pratik bir şekilde ulaşabilmek ve farklı alanlarda başarılı olmak istiyorsanız bazı özelliklerinize dikkat etmeniz gerekebilir. İşte burçlara göre hedeflere ulaşabilmenin altın kuralları.

Koç

Bir şeyi aklınıza koyduğunuz zaman onu yapabilmek için elinizden geleni yapabilecek potansiyele sahipsiniz. Geçmişteki başarılarınızı düşündüğünüz zaman daha pek çok farklı olayın üstesinden gelebileceğinizi de fark ediyorsunuzdur. Fakat bazı konular planladığınız gibi ilerlemeyebilir. Müdahale edemediğiniz olayları kenara bırakmak gerekirse önünüzde duran engel kararsızlığınız olmaktadır. Hedef koyarken zihninizin ve ruhunuzun sorularla dolduğunu fark edebilirsiniz. Bu sebeple, hedeflerinize ulaşabilmek için zihninizi arındırmalısınız.

Boğa

Hayatını belirli bir çizgide oturtarak ilerletmekten keyif alan boğa burçları yaşam tarzlarından asla ödün vermezler. Alışkanlıklarını bozmak istemeyen boğa burçları içsel olarak dengelerinin bozulacağını düşündüğü zaman işler kötüye gidebiliyor. Boğa burçlarının hedeflerine ulaşabilmesi için yeniliklere ve değişimlere açık olması yeterli olacaktır.

İkizler

İlginizi çekebilecek konular üzerinde algılarınız sonuna kadar açılıyor olabilir. İçinizde yer alan merak duygusunu öğrenme güdünüzle birleştirdiğiniz zaman gücünüze güç katıyorsunuz. Fakat duygularınızdaki ani iniş ve çıkışlar çabuk bir şekilde motivasyonunuzu düşürebilmektedir. Duygularınızı kontrol altında tutmayı öğrenebilirseniz hayallerinize ve hedeflerinize daha kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Yengeç

Yaşadıklarını derinden hisseden yengeç burçları duygularıyla yaşamaktan hoşlanır. Ancak bazı duygular yengeç burçlarının ruhunu tamamen ele geçirebilmektedir. Bu durum yengeç burçlarının kendi kabuğuna çekilmesine de sebep olabiliyor. Yengeç burçları hedeflerine ulaşabilmek için kendisini biraz rahat bırakmalıdır. Bir plan yaparak hareket etmek burada en fazla dikkat edilmesi gereken konudur.

Aslan

Çoğu insanın çekindiği ve ilk adımı atmaya korktuğu konularda girişken ve cesur olan aslan burçları istediklerini elde edemediği zaman biraz hırçınlaşmaya başlayabilir. Ancak yine de bütün koşullara rağmen yola da devam etmekten geri durmaz. Geriye dönüp baktığı zaman aslında engel olan durumları başarılı bir şekilde çözebildiğini gören aslan burçları biraz ‘’bencil’’ düşünce yapısına sahip olduğunu da fark etmektedir. Düşünceleri konusunnda sürekli haklı olduğu yanılgısına kapılan aslan burçları bu huylarını biraz törpüledikleri takdirde hayal ve hedeflerine daha sağlam adımlar ile ilerleyebilirler.

Başak

Atacağı adımları tek tek planlayan ender kişilerden olan başak burçları bu özelliklerinden dolayı hayatına karşı daha özenli yaklaşabilmektedir. Gündelik hayatını da hedeflerine göre tasarlayan başak burçları hedeflerine doğru ilerlerken bazı engellere karşı bocalayabilmektedir. Ayrıca başak burçları etrafındaki insanların kendisine rehberlik etmesine de izin vermemektedir. İnsanlardan destek almayı kabul eden ve endişelerinden arınan başak burcu hedeflerine kolaylıkla ulaşacaktır.

Terazi

Değişen ortam koşullarına hızlı bir şekilde ayak uydurabilen terazi burçları pek çok zorluğun üstesinden gelebilmektedir. Hedeflerine ulaşabilme konusunda ise terazi burcunun önündeki en büyük engel emin olamamak. Çevresinden gelen olumsuz yorumlara karşı bile son derece hassas olan terazi burçları çoğu zaman istediği şeylerden de bu sebeplerden dolayı vazgeçebiliyor. Terazi burçları olumsuz yorumları kabul etmeyi öğrendiği takdirde hedeflerine doğru ilerleyebilecektir.

Akrep

Kendisine bir hedef belirlediği zaman o hedefe ulaşmak için elinden geleni yapan akrep burçları kararlı burçlar arasındadır. Kötü tecrübelerini hatırlayarak hedeflerini kenara atması ise akrep burçlarının önündeki engeller arasındadır. Akrep burçları hedeflerine ulaşabilmek için olumsuz düşüncelerden kurtulmalıdır.

Yay

Hayata karşı güçlü bir duruş ile mücadele veren yay burçları ilgi duydukları alanlarda araştırmacı kimliklerini ön plana çıkartmaktadır. Karmaşık olayların üstesinden gelebilme konusunda başarılı olan yay burçları hayallerine inanarak daha emin adımlar ile hedeflerine doğru ilerlemelidir. Ayrıca yay burçlarının küçük adımlar atmaktan da çekinmemesi gerekmektedir.

Oğlak

Hedeflerini ya hep ya hiç olarak kurgulayan oğlak burçları aynı zamanda inatçılığıyla da ünlüdür. İnatçı yapısı ortaya çıktığı zaman insanlar oğlak burcunu asla ikna edemezler. Hayalleri ve istekleri konusunda kendisini zaman zaman kısıtlayan oğlak burçları hayallerine ulaşma yolunda kendi kendisine engeller üretebilmektedir. Hedeflerine ulaşacağı zaman elde edeceği mutluluğu düşünen bir oğlak burcu bu konuda daha başarılı olacaktır.

Kova

İsteklerini hayata geçirebilmek için iradesini kullanan kova burçları hayallerine ulaşabilmek için hayal kurmaktan hoşlanır. Hayal etmeyi hayatın bir parçası olarak gören kova burçları istekleri konusunda biraz sabırsız bir ruh haline bürünebilmektedir. Biraz sabırlı olması gereken kova burçları iyi bir zaman planlamasıyla hareket ederse hayallerine ulaşabilecektir.

Balık

Hayata karşı farklı bir pencereden bakan balık burçları çoğu zaman duygusal yapısından dolayı çevresi tarafından güçsüz olarak görülebilmektedir. Aslında balık burçları duygularını derinden yaşayabilecek kadar güçlü ve hassastır. Manevi konulara ve hayallerine odaklanan balık burçları yollarına çıkabilecek en ufak bir engelde hayallerinden vazgeçmeye meyillidir. Bu sebeple, balık burçlarının engeller karşısında daha güçlü durması gerekmektedir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık