Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Karşımdakini Nasıl Etkileyebilirim?

Karşınızdaki kişiyi etkileyebilmek için burçların farklı özelliklerini inceleyebilirsiniz. İşte karşınızdaki burçlara göre karşınızdaki kişiyi nasıl etkileyebileceğinizin ufak ipuçları.

Koç

Karşınızdaki kişiyi etkilemek için en güçlü yanlarınız savaşçı ve lider yanınızdır. Bu özellikleriniz zaman zaman geri plana atılsa bile olaylar karşısındaki dik duruşunuz çoğu insanı etkileyebilmektedir. Hayatı daha güzel kılabilmek adına karşınızdaki kişiye hiç sorumluluk vermeme huyunuz da bulunmaktadır. Belki ilk anlardan sonra biraz da karşınızdaki kişiye sorumluluk vermeyi deneyebilirsiniz.

Boğa

Hayata farklı pencerelerden bakıyor oluşunuz, aşka ve sevgiye olan farklı bakış açınız Venüs burcu olduğunuzu göstermektedir. Sakin bir liman imajı çizerken aslında karşınızdaki kişiye aynı zamanda eğlenceli yapınızı da göstermekten hoşlanıyorsunuz. İlişkinize doğru adımlar atarak başlamak istiyorsanız ilişkinin ilk gününden itibaren hiçbir beklentiniz yokmuş gibi gözükmekten uzak durmalısınız.

İkizler

Sosyalleşme, çevre edinme ve iletişim denildiği zaman akla ikizler burcu gelmektedir. Olumsuzluklar karşısındaki bile dik duran ve hayatta güzel şeyler olduğunu savunan ikizler burcu karşısındaki kişiye hayatında büyük bir yer ayırmakta kararlıysa detayların içerisinde kaybolabilmektedir. Ayrıca ikizler burcu olarak karşınızdaki kişiyi etkilemek istiyorsanız keskin zekanızı da ara sıra ortaya çıkartarak göstermelisiniz.

Yengeç

Duygusal gelgitler yaşıyor olabilir ve çoğu zaman kaygılarınızın önüne geçemiyor olabilirsiniz. Yeni tanıştığınız insanlara kendinizi hemen açmıyor ve biraz ketum da davranıyor olabilirsiniz. Yanlış anlaşılma ve kaybetme korkusu yaşayan yengeç burçları bütün bunları bir kenara bırakarak biraz içerisindeki potansiyeli açığa çıkartmalıdır. Kalbinizdeki şefkati, kendinize özel espri anlayışınızı ve sınırsız hayal gücünüzü ortaya koymaktan asla çekinmemelisiniz.

Aslan

Baskın yanı yükseldiği zaman kibirli bir havaya bürünen aslan burçlarının karşısındaki insanı etkileyebilmesi için ilk önce bu sorunu düzeltmesi gerekmektedir. Kolay kolay pek çok kişinin cesaret edemeyeceği konuları konuşmaktan çekinmeyen aslan burçlarının ortaya koyduğu bu tutku ve ilgi bir anda sönebiliyor. Bu sebeple, karşınızdaki kişiyi etkileyebilmek için başlarda ortaya koyduğunuz şeyleri biraz törpülemeyi deneyebilirsiniz.

Başak

Kusursuz planlayıcılar olarak da adlandırılan başak burçları bazen kendilerine engel olamayarak karmaşık duygular yaşayabilirler. Toparlayıcı ve her şeyi dozunda yaşayan başak burçları soğuk bir havaya sahip olmasına rağmen sadeliği ve bu gizemli havasıyla da ilgi odağı olabilmektedir. Dürüstlükten ödün vermeyen başak burçları daha etkileyici olabilmek için başta sergilediği gözlemci tarafını ortadan kaldırmalısınız. Böylelikle yanlış anlaşılmalarda da azalma ortaya çıkacaktır.

Terazi

Girişken bir ruha sahip olsanız bile bazen elinizi kaldırmaya bile üşendiğiniz olabiliyor. Bu tür anlarda karşınızdaki insanlar da sizden uzaklaşabilirler. Bu özelliğinizi biraz törpüleyerek baskın özelliklerinizin ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. İyi bir dinleyici olmanız herkesin gönlünü kazanmanıza yol açabilmektedir. Dinleyici yanınızı ön planda tutmaya başlayarak karşınızdaki kişileri etkilemeye başlayabilirsiniz.

Akrep

İhtiras, gizem ve tutkunun burcu olan akrep burcu sadakate ve sır tutmaya büyük bir özen göstermektedir. Korkulardan kaçmak yerine savaşmayı tercih eden yapınız da insanların gözünde sizi değerli kılmaktadır. Bilinçaltınızdan söküp atamadığınız geçmişte yaşanan olaylar ise sizin çekiciliğinizi bazen törpüleyebilmektedir. Karşınızdaki kişilerin sizinle ilgili olumsuz ve farklı fikirlere kapılmasını istemiyorsanız biraz yavaş ilerlemeyi deneyebilirsiniz.

Yay

Adaletten taviz vermeyen yapınız insanların sizi en fazla takdir ettiği konular arasında yer almaktadır. Pek çok farklı kültüre olan ilginiz ve derin felsefi araştırmalar yapmayı seven yönünüz insanların sizi merak etmesine sebep oluyor. Neşeli ve coşkulu yapınız da karşınızdaki kişileri kolay bir şekilde etkileyebiliyor. Ancak etkili olmak ile sahiplenmek arasındaki ince çizgiyi bazen kaybediyorsunuz. İlişkilerinizin başında duygularınızın sonraki dönemlerde değişebileceğini asla unutmamalısınız.

Oğlak

Sevdiklerinize karşı güçlü ve derin bir şekilde bağlanıyorsunuz. Bu durum bazen onları kısıtladığınızı fark edememenize de yol açıyor. Bu özelliğinizi biraz arka plana atarak ilk izleniminizi de yüksek seviyelere getirebilirsiniz. Sizi siz yapan doğal özellikleriniz genellikle gözler önünde olacaktır. Hayata karşı duruşunuz ve yeteneklerinizi ortaya koyarken kalbinizden geçen sözlere engel olmamalısınız.

Kova

Derinden yaptığınız ve hemen herkesi köşeye sıkıştıran sorgulamalarınız dikkat çekici özellikleriniz arasında yer alıyor. Ancak bu özelliğiniz bazı zamanlar karşı taraf için zorlayıcı olabiliyor. Karşınızdaki kişiyi etkilemek istiyorsanız kıvrak zekanızı ve yaratıcılığınızı göstermelisiniz.

Balık

Nostaljik duyguları seviyorsunuz. Bu durum bazen fazlasıyla duygusal anlar yaşamanıza da sebep olabiliyor. Durgunluk içerisine girdiğiniz zaman insanlar tarafından anlaşılabilmesi zor birine dönüşebilirsiniz. Geçmişinizi tadında yaşarsanız duygularınızı sakinleştirmeye ve kontrol altında tutmaya başlayabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi etkilemek için ise iç dünyanızı her ne olursa olsun dürüst bir şekilde karşı tarafa açmayı öğrenmelisiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık