Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Merkür Retrosundan Korkmayın!

Eski astrologlar, Merkür geri giderken yeraltı dünyasında seyahat ettiğine, gizli mesajları ortaya çıkardığına, sezgisel içgörüleri kaybettiğine ve daha yüksek gerçeklere UYANIŞ vurgusunu ortaya koyarlar.

Bu nedenle, Merkür geri giderken sözleşme imzalamadan, seyahat rezervasyonu yapmadan ve büyük yaşam kararları vermeden önce beklememiz önerilir, tıpkı Merkür sonunda tüm bu gizli mesajlarla ortaya çıktığında, gerçeği daha iyi anlayacak ve nasıl ilerleyeceğinize dair ye doğru bir bakış açısı kazanırız.

Bugün birçok kişi Merkür Retrosunun yanlış iletişim ve aksiliklerle dolu şanssız olduğuna inanıyor, ancak bunu sadece farklı bir enerji ifadesi olarak düşünebiliriz. Merkür yılda en az üç ila dört kez geri gidip gelir, bu doğaldır, normaldir ve içimizdeki Evren her zaman ritmini nasıl izleyeceğini bilir.

Sabırsız olduğumuzda, çok fazla zihinsel dağınıklığa sahip olduğumuzda, sezgilerimizi görmezden geldiğimizde, tüm gerçekler olmadan ilerlemeye başladığımızda, net bir şekilde iletişim kuramadığımızda veya teknolojiyle uğraşmaya çalıştığımızda Merkür Retrosu zor olabilir!

Ayrıca Merkür Retrosunun etkilerini yaşadığımız zaman, bunun genellikle dikkat etmemiz gereken bir işaret olduğunu unutmamak da önemlidir.

Merkür Retrosu yavaşlamamızı, ara vermemizi, bilinçaltımızı ve sezgilerimizi dinlememizi ister. Birçoğumuz her zaman bir acele içindeyiz ve aklımızda sürekli bir sürü düşünce hızla ilerliyor, bu yüzden durup Merkür'ün bizim için ortaya çıkarmaya çalıştığı mesajlara gerçekten dikkat etmek zor olabilir.


Kanlı Ay Tutulması, tamamen bir döngüyü bitirmek ve kapatmakla ilgilidir ve Merkür Gerilemesi, daha derin kavrayışları ve sezgisel mesajları ortaya çıkararak bu süreçte bize yardımcı olabilir. Yüzeyde, Merkür Retrosu işleri yavaşlatabilir ve gecikmeler yaratabilir, ancak bize verilen herhangi bir ekstra zaman bir hediye olarak kullanılabilir.

Merkür, aynı zamanda enerjilerini de yoğunlaştıracak olan ikizler burcunda retro hareketine girecek. 24 Mayıs 2022'ye kadar, Merkür Boğa'ya geri dönecek ve Merkür istasyonları 3 Haziran 2022'de tekrar harekete geçmeden önce işlerin biraz düzeldiğini hissedebiliriz.

Bir gezegenin geri harekette olduğu ve istasyonların yeniden yönlendirildiği günün enerjileri hissetmek için en güçlü olduğunu unutmayın. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık