Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İkizler Sezonu ve Batı Astolojisi Haziran 2022 Yorumları

Güneş 20 Mayıs'ta İkizler burcuna girerken, yüksek titreşimli şifa enerjisi taşıyan yedi yıldızdan oluşan bir küme olan Ülker'in üzerinden geçer.

Güneş bu yıldızları geçerken ve enerjilerini harekete geçirirken, doğrudan Dünya'ya ve kalplerimize ışınlanan bir portal açar ve bize ışığa, minnettar olduğumuz her şeye ve vücudumuzun doğuştan gelen iyileştirici güçlerine odaklanmamızı hatırlatır.

Bu inanılmaz Pleiades enerjisini memnuniyetle karşılarken ve Güneş İkizler takımyıldızına yerleşirken, enerji alt çakralarımızdan yüksek çakralarımıza kaymaya başlar. Boğa Mevsiminin topraklanmış kuvvetlerinden, İkizler Mevsiminin getirdiği beyinsel kuvvetlere geçiyoruz.

İkizler, iletişimi ve kendini ifade etmeyi destekleyen bir hava işaretidir. İkizler Sezonu ilerledikçe, düşüncelerimizi ve duygularımızı dile getirmek, hikayemizi paylaşmak ve daha iyi bir dinleyici olmak için çalışmak için güç zamanı olur.

İkizler enerjisi aynı zamanda oldukça sosyaldir ve birlikte hareket edip birlikte yaratabileceğimiz benzer düşünen ruhlarla kendimizi kuşatmak için harika bir zamandır.

Başkalarıyla bağlantı kurmak hayatımızı ve ruhlarımızı zenginleştirebilir, bu nedenle İkizler Güneşi altında arkadaşlarla vakit geçirmeyi bir öncelik haline getirin veya hayatınızda topluluk oluşturmak için adımlar atın.

Daha derin seviyelerde İkizler, insan benliğimizle ruh benliğimiz arasında bir köprü kurmamıza da yardımcı olur.

İkizlerden birinin ölümsüz, diğerinin ölümlü olduğu ikizlerle temsil edilen İkizler, bize hem insan hem de ruh olduğumuzu ve kim olduğumuzun her iki tarafını da beslemenin önemli olduğunu hatırlatır.

Bazen insan yanımız ve ruh yanımız birlikte çalışır, ancak diğer zamanlarda insan yanımızın ruh yanımızın neler yapabileceğini gerçekten anlaması zor olabilir.

Yaşam olaylarını kabul etmekte veya bu iki taraf arasında bir denge oluşturmakta zorlanıyorsanız, İkizler Sezonunun biraz uyum sağlamak için gereken desteği ve bilgiyi getirdiğini görebilirsiniz.

Bir hava işareti olarak, İkizler enerjisi her zaman hava dalgalarına ilham veren fikirler ve ampul anları gönderir, bu nedenle bu ilhamların kolayca alınması için zihninizin açık ve konuşmadan uzak olduğundan emin olun.

2022 İkizler Sezonunda, İkizler'in yönetici gezegeni Merkür geri harekette olacak. Bu, zihinsel olarak sisli, biraz kafamız karışmış veya nasıl devam edeceğimiz konusunda kararsız hissetmemize neden olabilir. Hatalarla veya işlerin yolunda gitmeyeceği duygusuyla karşılaşabiliriz!

Eğer bunlardan herhangi biri bir gerilemeye maruz kalırsa, Evren'den bize duraklama, kendimize check-in yapma ve net olmayandan ziyade net olana odaklanmaya çalışma işaretimizdir. Aslında, hayatınızın belirsiz bir döneminde ilerlemek için harika bir ipucu, emin olmadığınız tüm ayrıntılarda kaybolmak veya tuzağa düşmek yerine, emin olduğunuz şeylere odaklanmaktır.

Özellikle İkizler Mevsiminde Merkür Retrosu işleri yavaşlatabilir ve halsiz bir his yaratabilir. Sabırlı olun, Evrenin akışına güvenin ve doğru cevapların zamanla ortaya çıkacağını bilin.

2022 İkizler Sezonu, Nisan ayının sonundan beri üzerinde çalıştığımız tutulma portalının kapanmasına yardımcı olacak 30 Mayıs'ta İkizler Yeni Ayını da beraberinde getiriyor. Enerjiler bu zamanda yerleşmeye başlamalı ve özellikle meydana gelen herhangi bir dönüşüm etrafında biraz daha istikrar hissetmeye başlayabiliriz.

14 Haziran'daki Yay Süper Dolunayı da bizim için bir şeyleri aydınlatacak, daha derin ve daha yüksek bir gerçekle yüzleşmemize yardımcı olacak.

20-21 Haziran'da İkizler Sezonu sona ererken, yıl içinde enerjilerde memnuniyetle karşılanacak bir değişim getirmesi gereken güçlü bir dönüm noktası olan Gündönümü'nü deneyimleyeceğiz.

KOÇ

Kontrolü bırakmak zor olabilir, ancak İkizler Mevsimi'nde teslim olmayı, arkanıza yaslanmayı ve dinlemeyi öğrenmekten elde edilebilecek pek çok hediye var. Bu duruşu aldığımızda yeni bilgiler, yeni bilgelikler ve yeni anlayışlar öğrenilebilir. Bu, özellikle 30 Mayıs'taki İkizler Yeni Ay'ı için geçerlidir. Bu Yeni Ay, hayatınıza bazı şeylere yaklaşma şeklinizi değiştirebilecek yeni bir bilgelik veya bilgi getirebilir. İkizler Sezonunda hayatınıza giren birçok bilge öğretmen var gibi görünüyor, bu yüzden mesajlara açık olun. Jüpiter de Koç'tayken, çekmek istediğiniz her şeye bir mıknatıs oluyorsunuz. Bu enerji altında, istemediğiniz şeyler yerine, yaşamınızda genişletmek istediğiniz her şeye odaklanın. Jüpiter'inizi Koç Burcunda okumaktan da yararlanacaksınız .

BOĞA

Sağlığınız son zamanlarda aklınızda olabilir. İkizler Sezonu 2022, vücudunuza ve neye ihtiyacı olduğuna dikkat etmek için iyi bir zaman. Özellikle doğum gününüzden sonra aşırıya kaçtıysanız, işleri yavaşlatmak ve geri çekilmek için iyi bir zaman olabilir. Alternatif olarak, doğum gününüzü güneş ışığı altında yeniden şarj etmek ve doldurmak için harcadıysanız, o zaman bu, ışınlarınızı parlatmak ve gerçek benliğinizi ifade etmek için iyi bir zaman! Bu iki durum arasında bir denge bulmanız gerekebilir, ancak İkizler ikizlerinin enerjileri rehberiniz olacaktır. 30 Mayıs'taki İkizler Yeni Ay sizin için güç olacak ve önünüze parlak yeni bir kariyer fırsatının geldiğini görebilir. Sadece eylemlerinizin ve kabul ettiğiniz şeylerin değerinizle ve gerçekten zamanınızı neye ayırmak istediğinizle uyumlu olduğundan emin olun.

İKİZLER

Doğum günün kutlu olsun! Güneş etrafında başka bir tura çıkıyorsunuz ve Evren sizin tarafınızda olacak. Doğum gününüz 30 Mayıs Yeni Ayına denk geliyorsa, bu sizin için yeni başlangıçların yılı olacak. Alternatif olarak, doğum gününüz 14 Haziran Dolunayına yaklaşırsa, bu sizin için bir tamamlanma ve bitiş yılı olacaktır. Yönetici gezegeniniz Merkür, Sezonun büyük bir bölümünde geri harekette olacağından, yavaş hareket etmeniz ve sabırlı olmanız sizin için önemli olacak. Acele etmekten, aşırı iletişim kurmaktan veya teslim edebileceğinizden fazlasını vaat etmekten kaçının. Bir şey kötü, sisli veya kafa karıştırıcı geliyorsa, bu sizin içinize girme, hareketsiz kalma ve iç sesinize uyum sağlama zamanının geldiğinin işaretidir. Güneş burcunuzun köşesinde parlarken, kendinizi dinlenmeye ve yeniden şarj etmeye ihtiyaç duyabilirsiniz.

YENGEÇ

İkizler Sezonunun ilk bölümünde kendinizi toparlanmaya, geri çekilmeye ve enerji depolarınızı oluşturmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Tutulma enerjileri güçlüydü ve Ay tarafından yönetildiğinizi görünce, onları çoğundan daha fazla hissetme eğilimindesiniz. Herhangi bir değişiklik veya dönüşüm yolunuza çıktıysa, ortaya çıkan her şeyi bütünleştirmek için kendinize bolca alan verin. 30 Mayıs'ta İkizler Yeniayı zirveye ulaşırken, işler sizin için aydınlanacak ve Tutulma enerjilerinin arka plana düştüğünü hissetmeye başlayacaksınız. Bu Yeni Ay hayatınıza taze ve yeni bir enerji getirecek ve hissettiğiniz her türlü ağırlığı hafifletmeye yardımcı olacak. İkizler Sezonu boyunca süper gücünüz sezginizi dinleyecek ve ruhsal gelişiminize odaklanacak.

ASLAN

Belki de son zamanlarda bazı zorlu durumlarda kendinizi zorlamanız veya ilerlemeniz gerektiğini fark ettiniz. İkizler Sezonunun ilk bölümü bu trendi sürdürebilirken, Haziran ayına girerken işler hafiflemeye başlayacak ve tüm sıkı çalışmanızın ödüllerini fark etmeye başlayacaksınız. Bir Aslan olarak, bir aslanın gücüne ve cesaretine sahipsiniz! Aklına koyduğunda üstesinden gelemeyeceğin çok az şey var ama burada dikkat etmen gereken şey egonun fazla dahil olmasına izin vermek. Yaptığın şeyi neden yapıyorsun? Neyi kanıtlaman gerekiyor? Kendinizi başkalarının sizin hakkınızda ne düşüneceğinden dolayı kararlar alırken bulursanız, ilerlemeden önce durmak, duraklatmak ve düşünmek için iyi bir zaman olabilir. Merkür Retrograd'dayken, işler yine de yavaş ve halsiz gelebilir. bu yüzden bunu kendi yararınıza kullanın ve herhangi bir karar vermeden önce acele etmeyin - özellikle büyük kararlarsa! 14 Haziran'daki Dolunay, ateş burcu olan Yay burcuna denk geliyor ve hayatınızı güzel bir şekilde parlatacak! Bu Dolunay altında ödüller veya sizin için meyve verecek bir şey bekleyin.

BAŞAK

Hayatınızın bu sonraki bölümü ve nasıl devam edeceğiniz konusunda kafanız karışmış olabilir. İkizler Sezonunun ilk yarısında, bu sisli karışıklık hissi devam edebilir. Yönetici gezegeniniz Merkür geri harekette ve bu bazı şeyleri anlamanızı zorlaştırabilir. Özellikle yanlış iletişim veya sözleşme anlaşmazlıklarıyla uğraşıyorsanız, sabırlı olun ve Haziran ayına girerken işlerin daha yumuşak ve gezinmesi daha kolay hale geleceğini bilin. 30 Mayıs'taki İkizler Yeni Ayı, yolunuza yeni bir kariyer fırsatı getirebilir veya hayatınızı daha büyük bir amaç duygusuyla doldurmanıza yardımcı olabilir. Bu ilgini çekecek bir şeyse, bu saatlerde kendini ortaya koy. Hangi yeni fırsatların ve ilhamların karşınıza çıkacağını asla bilemezsiniz!

TERAZİ

Hiçbir şey asla aynı kalmaz. Hayat sürekli bir gelgit halindedir. Bazen bunu kabul etmek kolaydır ve diğer zamanlarda daha zor olabilir. Son Tutulmalar muhtemelen sizi yeni bir yere getirdi, ancak 30 Mayıs'ta İkizler Yeni Ay'ı geldiğinde, bu yeni bölüme başlamak için her şeyden çok daha emin ve daha hazırlıklı hissetmeye başlayacaksınız. Bu yolculuk boyunca ilerlerken, kendinizi bazı şeyler hakkında açık fikirli olmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu, zihninizi yeni boyutlara taşımak ve çevrenizdekilerden bilgelik almak için bir şans. Hatta kısa bir kursa katılmak, yeni bir beceri öğrenmek veya belirli bir konuda araştırma yapmak için ilham alabilirsiniz. Hava dalgaları boyunca gönderilen her türlü ilhama ve sezgisel pinglere açık olun ve düşüncelerinizi sınırlama yerine bolluk ile hizalı tutun.

AKREP

Belki hayatınız alt üst olmuştur ya da kendinizi çok fazla değişimle, hatta acı bir sonla karşı karşıya bulmuşsunuzdur. Ne olursa olsun, İkizler Sezonu size çok ihtiyaç duyduğunuz bir mola sunuyor! Özellikle 30 Mayıs'ta İkizler Yeniayı zirveye ulaşacağı için ortalık sakinleşecek ve merkezinize dönüş daha kolay olacaktır. İkizler Güneşi altında odak noktanız kendinizi ve enerjinizi topraklamak. Özellikle çevrenizde çok fazla değişiklik olduğunda, rahatlık, güvenlik ve istikrar duygularına odaklanmak önemlidir. Doğada vakit geçirmek de bu dönemde ekstra şifa ve gençleştirici olabilir. 14 Haziran'daki Yay Dolunayı, bir iş projesini sona erdirebilir, ancak yeni bir bölüm ya da belki de bundan kaynaklanan yeni bir fırsat vaat ediyor.

YAY

İkizler burç çarkında karşınızda durur, bu nedenle enerjisi her zaman yakından hissedeceğiniz bir şeydir. İkizler Sezonu ilişkilerinize ışık tutacak, bağlantılarınızı derinleştirmenize veya belki de bazı sınırlar koymanıza yardımcı olacak. İkizler tamamen iletişimle ilgilidir, bu nedenle nerede olduğunuzu bilmelerini sağlamak için başkalarıyla sohbet etmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. İyi bir iletişimci olmanın bir parçası da dinlemeyi öğrenmektir ve özellikle Merkür Gerilemedeyken , kelimelerinizi dikkatli seçmeniz ve yavaş ilerlemeniz önerilir. İkizler Güneşi altında herhangi bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa, bunları üç kez baştan sona okuyun ve bir şey mantıklı gelmiyorsa sorular sorduğunuzdan emin olun. Sezginiz genellikle oldukça açıktır, bu yüzden size verdiği pinglere güvendiğinizden emin olun.

OĞLAK

İkizler çok sosyal bir enerjidir ve İkizler Güneşi altında arkadaşlarınız ve aileniz için zaman ayırmaya teşvik ediliyorsunuz. Başkalarıyla anlamlı ilişkilere sahip olmak ruhun gıdası olabilir, bu yüzden bunu bir öncelik haline getirdiğinizden emin olun. Özellikle pandemiden beri kendinizi izole veya yalnız hissediyorsanız, İkizler Mevsimi'nin enerjisini bir topluluğa veya kulübe katılmak veya yeni insanlarla tanışmak için kendinizi dışarı atmak için kullanabilirsiniz. İkizler Sezonunun sonuna doğru bununla en büyük başarıyı bulacaksınız, bu yüzden hemen havanızda değilseniz endişelenmeyin. İkizler Sezonunun ilk bölümünde hala Tutulma enerjileriyle uğraşıyoruz ve geçmişin meseleleri üzerinde çalışıyoruz. Bu geçtikten sonra, sosyal hayatınıza odaklanmak ve yeni bağlantılar kurmak için çok daha fazla ilham olacak.

KOVA

İkizler Mevsimi, işlerinizi düzene sokmanız gereken bir zamandır. Bir hava işareti olarak, organize olmanızı, bekleyen evrakları veya faturaları halletmenizi ve evdeki dağınıklığı temizlemenizi ister. Düzenli bir alana ve hayata sahip olmak, zihninize netlik getirmeye yardımcı olabilir ve olaylara yeni bir perspektiften bakmanıza izin verebilir. Zihniniz dağınıksa, biraz dinginlik yaratmak için İkizler Mevsimi'nin enerjilerini de kullanabilirsiniz. Yeni bir meditasyon pratiği yapmayı veya belki de yoga yapmayı denediyseniz, bu başlamak için mükemmel bir enerjidir! 14 Haziran'daki Yay Dolunayı, üzerinde çalıştığınız bir hayale veya hedefe ışık tutabilir. Bu hedefin veya hayalin sonuçlarının gerçekleştiğini görebilir veya daha net bir şekilde görüp ifade edebileceğinizi görebilirsiniz. Öyle ya da böyle,

BALIK

Tutulma enerjileri hayatınız boyunca güçlü bir şekilde yayılıyor, ancak İkizler Sezonu biraz rahatlama sunuyor. Belki bir korkuyla karşı karşıya kaldınız veya korkularınızın bir şekilde tetiklendiğini gördünüz. Korkularınızı yenmenin en iyi yolu onlarla yüz yüze gelmektir. Eski deyişi biliyorsun - korkuyu hisset ve yine de devam et. İkizler Sezonu 2022, aynı zamanda sizi hangi korkuların alıkoyduğunu ve gerçekten arzu ettiğiniz hayatı yaşamanızı nasıl engelleyebileceğini düşünmek için iyi bir zamandır. 30 Mayıs'taki İkizler Yeni Ay, yolunuza biraz ilham getirebilir ve bilinçaltınızda gizlenen korkularla yüzleşmenize izin verebilir. Bu Yeni Ay, yeni bir bölüme başlamanıza izin vererek bir tür dönüşüme de ilham verebilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık