Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 Mayıs 2022 Ay Tutulması

KOÇ
Jüpiter 10 Mayıs'ta burcunuzda ilerlemeye başladı  ve size büyük bir güven ve iyimserlik patlaması getirecek. 16 Mayıs'taki Ay Tutulması size paranın hala bir sorun olabileceğini güçlü bir şekilde hatırlatsa da, bu noktada hayat, yaptığınız şey olabilir. Hayata taze, yapılabilir bir yaklaşım için yöneticiniz Mars'ın 24 Mayıs'ta Koç burcuna gelişine bakın.

BOĞA
Büyük iyilik Jüpiter 16'sında aşk bölgenizdeki bir Ay Tutulmasından hemen önce mahremiyet bölgenizde etkili olmaya başladı iç benliğiniz duygularınız, bu nedenle sıcaklığı düşürmeniz ve bu konularla özel olarak ve drama olmadan ilgilenmeniz size tavsiye ederim.

28 Mayıs'ta Venüs Boğa burcuna geçtiğinde kendinize daha fazla güven duyacaksınız ve Mars'ın da Boğa burcuna geçtiği 5 Temmuz'da özgüveniniz daha da artacak. Bunlar, ikinci Tutulmalar dizisi Kuzey Yarımküre'nin sonbahar aylarında ek kargaşa yaratmadan önce, kişisel yaşamınızdaki herhangi bir altta yatan endişeyi ele almak için iyi dönemlerdir.

İKİZLER
16 Mayıs'ta sağlık bölgenizdeki Ay Tutulması sırasında bazı potansiyel sağlık sorunları bekleyebilirsiniz. Özellikle 10 Mayıs'ta Jüpiter sosyal bölgenize neşe getirdiğinde, rahatlamak için zaman ayırın. Aynı gün Merkür İkizler burcunda geri hareketine başlar, ancak aktif bir sosyal yaşam sizi gülümsetir.

YENGEÇ
Hedefleriniz ve kariyeriniz için öne çıkan zamanlar  güven ve iyimserlik artışı içinde her şeyin mümkün olduğuna  İŞARET ediyor sizler için.Kendinize güvenin ve bugünler de kararlar laın  işte ilerlemek için bir ayınız var. Özel yaşamınızda ise sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız.

ASLAN
16 Mayıs'ta aile bölgenizdeki Ay Tutulması ile iş-yaşam dengenizdeki yansımalar devam ediyor, bu nedenle barışı korumaya odaklanmanız gerekebilir.

Bugünlerde işiniz ile ilgili konular da , çok sayıda fırsatınız olacak olabileceğiniz en iyi olmaya odaklanın.

BAŞAK
16 Mayıs'taki Ay Tutulması sizi bildiğinizi sandığınız şeylerin ötesine geçmeye teşvik ediyor; hem zihinsel hem de ruhsal olarak büyüyorsun.

Astrolojideki bu değişikliklerden ve zorluklardan bazıları sinir bozucu,, bu nedenle bu günlerde  ve Haziran biraz gergin hissedebilirsiniz.

TERAZİ
16 Mayıs'taki ortağı Ay Tutulması finansal olarak şoklar ve karışıklıklar getirebilir, ancak bu arada Jüpiter'in 10 Mayıs'taki önemli burç değişikliği duygusal hayatınıza ışık, sevgi ve şans getiriyor. Bunu unutmayın ve iyi değerlendirin.

Kuzey Yarımküre yaz ayları, sağlıklı yaşam hedeflerinize doğru ilerlemeye devam etmek için harika bir zamandır,

AKREP
16 Mayıs'ta kendi burcunuzda buna karşılık gelen Ay Tutulması, şu ya da bu şekilde değişim için bir katalizör olabilir; bu, yeni bir ilişkinin veya mevcut ortaklığınızın durumunda önemli bir değişikliğin işareti olabilir.

Bu arada, cömert Jüpiter 10 Mayıs'ta önemli bir burç değişikliği yaparak doğum haritanızın günlük çalışma alanına olumlu enerjilerini de akıllıca değerlendirin.

YAY
Merkür aşk bölgenizde geri hareketine devam ediyor  bu nedenle eşinize nasıl hissettiğinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz. 16 Mayıs'ta ruhsal bölgenizdeki Ay Tutulması, sizi inşa ettiğiniz güvenliği terk etmeye davet ediyor ama ne pahasına? Aklınızı başınıza toplayın ve yanlış kararlar almayın.

OĞLAK
16 Mayıs'taki Ay Tutulması sosyal bölgenizde, bu nedenle arkadaşlıklar yılın ortasında dramatik bir tarzda başlayabilir veya bitebilir. 24 Mayıs'ta Mars'ın aile bölgenize odaklanmak için burç değiştirmesiyle, enerjinizi bir ev taşımaya, yenilemeye veya uzun vadeli bir aile sorununun çözümüne yönlendirin.

KOVA
16 Mayıs'ta kariyer bölgenizdeki Ay Tutulması size önünüzdeki yolu gösterecek. Ekim ayının sonuna kadar, hayatta karşılaştığınız engellerin çoğunun kendi kendinize çözümleyebileceğinizi vurguluyor. Bugünlerde sezgilerinize de aklınıza da güvenerek hareket etmeli uzun vadeli olumlu sonuçların sizleri karşılayacağına güvenerek ilerlemelisiniz.

BALIK
Gökyüzü sizlere  kesinlikle finansal fırsatlar sunar, ancak aynı zamanda sağlıktan arkadaşlık ve sevgiye, en derinden sahip olduğunuz değerlerinizle tamamen uyumlu, hayatta istediğiniz veya ihtiyacınız olan her şeyden bol miktarda bulunur. Bu bolluğu dünyanın geri kalanıyla nasıl paylaşabileceğinizi görmek için seyahat bölgenizde meydana gelen 16 Mayıs Ay Tutulması'na bakın.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık