Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Merkür Retrosu Evlerde Ne Anlama Gelir?

Doğum Haritasında Merkür Retrosu

Merkür gerileme döneminde doğduysanız, doğum haritanızda Merkür enerjisinin ifade edilme şekli normalden biraz farklıdır. Geçmişle konuşulmamış bir bağınız varmış gibi görünebilir ve belki de diğer insanlardan daha sık karmik içgörü veya déjà vu yaşarsınız. Ancak kendinizi istediğiniz gibi ifade etmeniz zor olabilir ve bazı doğum öncesi Merkür geri giden insanlar biraz utangaç olabilir.

Astroloji, son derece zeki olduğunuzu, ancak kendi zihinsel yeteneklerinizden şüphe ettiğinizi öne sürüyor. Biri yeteneklerinizi geliştirmenin doğru yolunu bulamazsa, bu okulda özgüven eksikliğine yol açabilir. Daha sonraki yaşamda eğitime geri dönmek genellikle oldukça başarılıdır, çünkü o zamana kadar ayaklarınızı bulmuş olacaksınız ve doğal yeteneklerinizin parlamasına izin verebileceksiniz.

Merkür Gerilemesi Astrolojik Evlerden

Geçiş Yapıyor Konu geri giden gezegenler olduğunda, gezegenin içinden geçtiği burç bize ne bekleyeceğimiz konusunda genel bir fikir verir, ancak bu her gerileme döneminde değişir. Merkür retrosu geçiş döneminde neler bekleyebileceğimizi daha iyi anlamak için gezegenin hangi astrolojik evden geçtiğine bakıyoruz.

Merkür Geri Dönüyor 1. Evden
Geçiş Bu enerjiyi, başkalarıyla nasıl karşılaştığınızı gözden geçirmek için kullanın. İmajınızın veya tutumunuzun değişmesi gerekmiyor, ancak kendinizi net bir şekilde ifade ettiğinizden ve başkalarının onlardan ne istediğinizi veya neye ihtiyacınız olduğunu anladığından emin olmaya çalışın. Geçmişte iletişim tarzınızın nerede başarısız olduğunu bulun ve düzeltin.

Merkür Retrograd Geçişi2. Ev
Bu zamanı mali durumunuzu düzene sokmak ve gereksiz harcamaları kısmak için kullanın. Yeni yatırımlar veya büyük harcamalar için iyi bir zaman değil, ancak bir bütçe yapmak, bir kredi kartında daha iyi bir anlaşma yapmak veya kazançlı projeler üzerinde çalışmak için size ekstra zaman tanımak için programınızı yeniden ayarlamak için harika bir zaman.

Merkür Retrograd 3. Evden
Geçiş Esnek olun. Bu dönemde programınız muhtemelen kaotik olacak ve diğer insanlar sizi toplantılar ve randevular için yüzüstü bırakacak. Onlara şüphenin avantajını verin, çünkü sonunda birini de hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Uyum sağlayın, yeniden planlayın, yeniden düşünün, işleri farklı bir şekilde yapın. Bir plana bağlı kalmaya kararlı olmak sadece gözyaşlarıyla bitecek.

Merkür Retrosu 4. Evden Geçiş
Merkür kendi bölgenizde geri hareket ettiğinde, dağınıklığı gidermek için ideal bir zamandır. Artık size hizmet etmeyen nesnelerden kurtulun ve evinize tam bir tazelik katın. Bu aynı zamanda aile ilişkileriniz hakkında derin düşünmek için de iyi bir zamandır; başa çıkması zor akrabalarınız varsa, bir dahaki sefere nasıl farklı bir yaklaşım deneyebileceğinizi gözlemleyin.

Merkür Geri Dönüyor 5. Evden
Geçiş Yaratıcılık bu dönemde durabilir, ancak ilham verici yerler ve insanlar arayarak hayal gücünüz ve fikirleriniz canlanabilir. Gerçekleştirmek için kendinize çok fazla baskı uygulamayın; bunun yerine, sizin için ne anlama geliyorsa, sadece eğlenmeye odaklanın. Bu zamanda hayatınıza ışık ve kahkaha getirerek, doğal olarak yenilenmiş bir ilham bulacaksınız.

Merkür Retrosu 6. Evden Geçiş
Bu dönem, ofis veya işle ilgili dağınıklığı temizlemek ve günlüğünüzü yeniden düzenlemek veya yeni bir zaman yönetimi süreci oluşturmak için mükemmeldir. Sağlığınıza dikkat etmeniz de önemlidir. Sessiz gevezelikler ve aylardır ilgilenmek istediğiniz şeyler artık daha acil hale gelebilir – sağlığınızla ilgili proaktif davranarak bunu daha yeni tomurcuklayın.

Merkür Geriye Dönüyor 7. Evden
Geçiş İlişkinizi yöneten konuşulmamış kuralları tekrar gözden geçirin – kim ne yapar, ne kabul edilebilir ve ne değildir. Bunlardan bazıları muhtemelen sizin veya eşiniz için çalışmıyor, bu nedenle yeniden pazarlık yapın ve yeniden düşünün. İş hayatında, şu anda sözleşme imzalamaktan kaçının ve müzakere için daha fazla zaman ayırın. 8. Evden

Geçiş Yapan Merkür Retrosu
Bu enerji haritanın diğer alanlarındaki dağınıklığı gidermek için iyi olduğu gibi, 8. evde Merkür gerilemesi de zihninizdeki dağınıklığı gidermek için iyidir. Affetmek bunu yapmanın büyük bir yoludur. Sizi incitenleri affedin ki artık kafanızda yer kaplamasınlar. Bunu onların iyiliği için değil, kendi iyiliğin için yap.

Merkür Geri Dönüyor 9. Ev
Seyahat planları özellikle savunmasızdır, Merkür gerilemesi bu evden geçerken, bu nedenle uzun bir yolculuktan önce ayrıntıları iki ve üç kez kontrol edin. Başka yerlerde, özellikle ruhsal olarak, inançlarınıza meydan okunduğunu görmek sizi şaşırtmasın. Yeni bir şey öğrenip yanıldığınızı keşfederseniz fikrinizi değiştirmenizde bir sakınca yoktur. 10. Evden

Geçiş Yapan Merkür Retrosu
Kariyerinizde, iyi bir ilk izlenim bırakmak şu anda zor olabilir. En iyi seçeneğiniz, mevcut müşterilere veya müşterilere odaklanmaktır. İş aramak için iyi bir zaman değil ve meslektaşlarla yanlış anlaşılmalar bol olabilir. Bunu söyledikten sonra, işten tamamen uzakta bir tatil için harika bir zaman!

Merkür Geriye Dönüyor 11. Evden
Geçiş Bu dönemde dedikodulara çok fazla dikkat etmeyin, çünkü muhtemelen doğru olmayabilir. Tüm gerçeklere sahip olmadan başkalarını yargılamamak önemlidir, bu nedenle sizi hayal kırıklığına uğratsalar bile arkadaşlarınızla adil olun. Sosyal olayların ayrıntılarını iki kez kontrol edin, çünkü bunlar değişebilir veya karışabilir. Birkaç haftalığına sosyal etkileşimleri kısmak için iyi bir zaman.

Merkür Retrosu 12. Evden Geçiş Yapıyor
Bu Merkür gerileme döneminde rüyalar çok önemli olabilir; bunları dikkatlice not edin ve mevcut problemlerinize yardımcı olabilecek içgörüler veya karmik veya geçmiş yaşam etkisi önerebilecek temalar arayın. Bir şey için üzüntü veya pişmanlık duyuyorsanız, bu duyguyla oturun ve kabul edin. Ancak o zaman gitmesine izin verebilirsiniz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık