Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Medikal Astrolojiye Göre Burçların En Sık Karşılaştığı Sağlık Problemleri

Medikal Astrolojiye Göre Burçların En Sık Karşılaştığı Sağlık Problemleri

İnsan anatomisinin nasıl çalıştığı ve fonksiyonları ile ilgilenen bir alan olan medikal astroloji aynı zamanda burçlara göre insanları gruplandırıyor ve hangi risklerin söz konusu olduğuna dair çeşitli araştırmalar da yapılıyor. Medikal astrolojiye göre burçların karşılaştıkları sağlık sorunları şöyle:

Oğlak Burcu

En çok yakındıkları sağlık sorunu romatizma ve eklemlerinde yaşadıkları ağrılardır. Diş hastalıkları ve diz kapağı ile ilgili problemler de sıklıkla yaşadıkları sorunlar arasında yer alıyor.

Kova Burcu

Kan yapılarından kaynaklanan sorunlar hayatlarında çok yaygındır. Varis ve damar rahatsızlıklarının yanı sıra dolaşım sistemi ilgili çeşitli sorunları da genç yaşlardan itibaren yaşamaya başlarlar.

Balık Burcu

Bu burcun insanları en çok sinir sistemi hastalıklarından rahatsızdır. Ancak bir yandan da sağlıklarına zarar verebilecek çeşitli madde kullanımına da yatkındırlar.

Koç Burcu

Koç burcu insanlarının baş bölgesiyle ilgili sorunları olur. Migren, diş sorunları ve kronik baş ağrıları sık yaşadıkları durumlardır.

Boğa Burcu

Boğa insanları da sıklıkla boğaz enfeksiyonu geçirir. Hatta bu sorun hayatları boyunca adeta yakalarını bırakmaz. Ayrıca kilo alma ile ilgili de her daim sorun yaşarlar.

İkizler Burcu

Grip, nezle ve soğuk algınlığı ikizler burcu insanlarının en sık yaşadığı problemler arasında yer alıyor. bakteri ve virüs kapmaya eğilimli olurlar ve sindirim sistemi ile ilgili çeşitli sorunlar da yaşayabilirler.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu insanlarının da sindirim sistemi ile ilgili başları derttedir. Ayrıca depresyona girmeleri çok kolay olur. Basit bir olay sonrasında dahi depresyonla mücadele etmek zorunda kalabilirler.

Aslan Burcu

Kalp rahatsızlıkları ve sırtlarıyla ilgili sağlık sorunları aslan burçlarını kimi zaman zorlayabilir. Özellikle kalp krizi aslan burcu insanları için büyük bir risktir. Sakin ve stressiz bir hayat sürmeleri önerilir.

Başak Burcu

Alerjik bir bünyeye sahip olduklarından sıklıkla alerji sorunu yaşarlar. Ayrıca kabızlık ve ishal gibi sindirim sistemi problemleri de başar burcu insanlarını bir hayli zorlayabilir. Soğuk algınlığı konusunda da zayıf bir bünyeye sahip olurlar.

Terazi Burcu

Üreme sistemleri ve aynı zamanda hormonlar konusunda sorunlar yaşayabilirler. Kasık ağrısı ve diyabet de bu burcun insanları için riskli olan hastalıklar arasında yer alır. Prostat ve rahim ile ilgili sağlık sorunları da bu burcun sık karşılaştığı hastalıklardır.

Yay Burcu

Bu burcun insanları ise metabolizma hızı konusunda problem yaşar. Büyük bölümünde fazla kilo sorunu bulunur. Aynı zamanda kalçaları ile ilgili de çeşitli sağlık sorunları yaşayabilirler. Karaciğer sorunları, diş ve diş eti hastalıkları da yay burcunu tehdit eder.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık