Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burçlara Göre Stresi Yenmenin Yolları

Burçlara Göre Stresi Yenmenin Yolları

Strese neden olan unsurları hayatımızdan uzak tutmamız pek mümkün olmuyor. Ancak stresle baş etmenin yollarını keşfettiğinizde strese daha az maruz kalabilirsiniz. Burçlara göre stresi yenmenin yolların sizlere aktarıyoruz.

Koç Burcu

Koç burçları için stresle baş etmenin en kolay yolu yürüyüş ya da koşu yapmaktır. Elbette bu konuda hırs yapmamaları ve bu durumu bir yarışa çevirmemeleri gerekiyor.

Boğa Burcu

Boğa burcu için de cilt bakımını öneriyoruz. Kendinizi yenilenmiş ve dinlenmiş hissetmenize yardımcı olacağı için stresinizden de bir anda uzaklaşabilirsiniz.

İkizler Burcu

Masa oyunlarıyla zaman geçirmek kendinizi çok daha iyi hissetmenize yardımcı olacak. Yenmek için mücadele vermek yerine oyunun tadını çıkarmaya çalışmanız elbette stresinizin uçup gitmesi için büyük önem taşıyor.

Yengeç Burcu

Mutfağa girin ve bulduğunuz malzemeler ile harika yemekler yapın. Sonrasında ise o yemekleri kimlerle yiyeceğiniz size kalmış. Dilerseniz hepsini kendiniz tüketin. Yemek yapmak yengeç burçları için harika bir rahatlama yöntemidir.

Aslan Burcu

Aslan burçlarına önerimiz ise dans etmeleri! Evde de yapabilirsiniz. Müziği açın ve binlerce kişi sizi seyrediyormuş gibi hayal ederek dans etmeye başlayın. Stresin bir anda ortadan kaybolduğunu fark edince çok şaşıracaksınız.

Başak Burcu

Başak burçları liste yapmalı! Evet, yanlış okumadınız, elinize kağıdı kalemi alın ve bir liste yapın. Alışveriş listesi olabilir ya da evde düzenlenmesi gereken yerlerin listesi olabilir. Neyin listesi olacağına tamamen kendiniz karar verebilirsiniz. Liste yapmak ve sonra kontrol etmek size iyi gelecek.

Terazi Burcu

Terazi burçları için de önerimiz yoga ya da pilates yapmaları olacak. Sabırlı olmalı ve vücudunuzun esnekliğinin tadını çıkarmalısınız. Aslında terazi burcu için yoga ve pilates her daim uygulanması gereken bir rahatlama yöntemidir.

Akrep Burcu

Elbette akrep burcu için de önerimiz var; şarkı listesi hazırlamak! Duygusal ve hareketli olmak üzere en sevdiğiniz şarkılardan oluşan bir liste yapın. Bu listeyi hazırlarken stresin yerini keyfe bıraktığını fark edeceksiniz.  

Yay Burcu

Meditasyon yapmak yay burçları için eşsiz bir rahatlama yöntemi. Çok başarılı olmanız gerekmiyor, sadece deneyin, size iyi gelecek.

Oğlak Burcu

Doğada yürüyüş yapmalısınız. Kent içerisinde doğal bir alan bulmakta zorlanabilirsiniz. Eğer doğaya gitme imkanınız yoksa geniş parklarda ya da deniz kenarında da yürüyüş yapabilirsiniz.

Kova Burcu

Yeni bir arkadaş edinin ya da uzun zamandır görüşmediğiniz bir arkadaşınızı arayıp sohbet edin. Stresiniz yok olacak.

Balık Burcu

Sıcak bir banyo keyfi balık burçları için önerimiz. Hoş bir müzik eşliğinde yapacağınız banyo keyfi kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacak.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık