Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burç Yorumlarından Sıkılanlar için Her Burcun Tarkan Şarkısı

Burç Yorumlarından Sıkılanlar için Her Burcun Tarkan Şarkısı

Elbette burcunuzun günlük, haftalık, aylık ya da yıllık yorumlarına sıklıkla göz atıyorsunuz. Ancak kimi zaman burç yorumlarını okumaktan sıkılabilir ve daha farklı içeriklere ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte bu nedenle sizlere mega star Tarkan hayranlarını da yakından ilgilendiren bir içerik hazırladık. Her burcun Tarkan şarkısını tek tek tespit ettik.

Koç Burcu – Gül Döktüm Yollarına

Övülmekten çok hoşlanan ve istediklerini elde etme noktasında da bir hayli hırslı olan koç burcu insanları için seçtiğimiz şarkı Gül Döktüm Yollarına! Her konuda ve her durumda kendilerine çok güvenen koç burçları bu durumu açıkça ortaya koymaktan ve meydan okumaktan da asla çekinmez.

Boğa Burcu – Gülümse Kaderine

Kararlı olmaları ve kendilerine mutluluk getirmeyecek her şeyden kolayca vazgeçebilmeleri ile bilinen boğa burcu insanları için Gülümse kaderine isimli şarkıyı uygun bulduk. Otoriter ve duygusaldırlar ancak her daim mantıklı olanı seçerler.

İkizler Burcu – Arada Bir

Eğlenceli ve enerjik olsalar da ne kadar kararsız oldukları da bilinir. Kararsızlıkları çoğu zaman hayatlarını sıkıntıya sokar ve aynı anda pek çok duyguyu yaşayabilirler. İşte bu nedenle Arada Bir diyoruz.

Yengeç Burcu – Yolla

Her duyguyu çok derin yaşamalarıyla bilinen yengeç burçları için en uygun şarkı Yolla! Kimseye kolay güvenmezler ancak güvendikleri kişiyi de asla yarı yolda bırakmazlar.

Aslan Burcu – Kıl Oldum

Her yer de ön planda olmayı çok seven aslan burçları elbette gösterişe de bayılır. Asil ve lider ruhlu olan aslan burcu için en ideal şarkı Kıl Oldum!

Başak Burcu – Dilli Düdük

Mantığıyla hareket eden burçlardan biri de başartır. Başak burçları çok titizdir ve ne istediklerini de çok iyi bilirler. Dilli Düdük şarkısının sözleri ise adeta başar burcu insanını anlatıyor.

Terazi Burcu – Ölürüm Sana

Kaba insanlardan hiç hoşlanmayan terazi burcu insanları estetiğine ve zarafetin insanıdır. Sakin, dengeli ve huzurlu yapıları nedeniyle seçtiğimiz şarkı Ölürüm Sana!

Akrep Burcu – Dedikodu

Tutkuları ve hırslarıyla her daim gündem olan akrep burçları her zaman herkes tarafından sevilmek ister. Dedikodu şarkısının sözlerine dikkat edin, kendinizi bulacaksınız.

Yay Burcu – Hepsi Senin mi?

Yeniliklere açık ve özgürlüğüne düşkün olan yay burçları için bu şarkıyı seçiyoruz. Doğallığa ve dostluğa çok önem verirler!

Oğlak Burcu – Hüp

Çalışmaya ve maddi güce önem veren Oğlak burcu insanlarını en iyi anlatan şarkı Hüp!

Kova Burcu – Şımarık

Farklılığı ve özgünlüğün tutkunu olan kova burçlar için Şımarık şarkısı en doğru seçim!

Balık Burcu – Dudu

İç dünyaları her zaman hareketli olan balık burçları için Dudu şarkısı biçilmiş bir kaftan.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık