Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

FBI Araştırmasına Göre En Tehlikeli Burçlar

FBI Araştırmasına Göre En Tehlikeli Burçlar

Şimdi sizlere tüm dünyada çeşitli tartışmalara yol açan bir haberden söz edeceğiz. FBI bir araştırma yaparak hangi burçların daha tehlikeli olduğunu, hangilerinin suça eğiliminin olmadığını açıkladı. Bakalım sizin burcunuzun suç işleme eğilimi noktasında durumu ne?

Bu Burç En Tehlikesiz Olanı

Öncelikle tehlike konusunda en masum olan burcu açıklayalım. İkizler burcu en tehlikesiz burç olarak gösteriliyor. Her ne kadar duyguları çok karmaşık düzeyde yaşıyor ve duygudan duyguya adeta ışık hızında geçebiliyor olsa da en tehlikesiz burç olarak ikizler gösteriliyor. Birini incitmekte ve üzmekten de çok korktukları belirtiliyor.

Masumlukta ikinci sırayı ise kova burçları alıyor. En tehlikesiz ikinci burç olarak gösterilen kovaların aynı zamanda hem olayları hem de insanları manipüle etme noktasında da profesyonel oldukları belirtiliyor. Ancak çok zeki olmaları nedeniyle suçları gizleyebiliyor olma ihtimallerinden de bahsedildiğini belirtmek isteriz.

Aslan burcu bu sıralamada üçüncü sırada yer alıyor. Son derece masum oldukları belirtilen aslan burçları elbette suç işleyebiliyor. Ancak diğer burçlar kadar yaygın değil. Bu arada cinayet işleyen aslan burcu insanlarının büyük bölümü nedeni sorulduğunda “ilgi çekmek” şeklinde bir yanıt veriyor.

Bu Burç Zorunlu Kalırsa Tehlikeli Olabiliyor!

Hem çok sabırlı hem de zarif olmasıyla bilinen terazi burcu insanları ise köşeye sıkıştıklarında ya da zorunlu olduklarında son derece tehlikeli olabiliyor. Cinayet işleme konusunda da zorunlu kalmaları durumunda gözlerini kırpmadıklarını söyleyebiliriz. Yapılan araştırmalara göre genellikle terazi burcu insanları cinayet işleme nedenlerini “mecbur kalmak” şeklinde açıklıyor.

En tehlikeli burç ise Yengeç! Aniden parlayabilen bir yapıya sahip olmaları suç işleme konusunda da aynı durumu sergilemelerini beraberinde getirebiliyor. Çok hızlı bir şekilde cinayet işleme kararı alabildikleri de belirtiliyor. Ayrıca işledikleri cinayetlerin büyük bölümünün nedeninin kıskançlık olduğu da çarpıcı bir değerlendirme!

En tehlikeli ikinci burç ise akrep! Son derece korkusuz olan akrepler gizemli bir yapıya sahip olmalarıyla da her daim çok konuşulurlar. Akrepler intikamcıdır ve kendilerine bir kötülük yapıldığında bunu asla unutmazlar. İşledikleri suçların en yaygın nedeni ise intikam! Ürkütücü olan bir diğer husus da cinayet işlediklerini genellikle bunu acı verecek şekilde yapıyor olmaları… Bu arada en tehlikeli burçlar arasında yay da yer alıyor. Zekası sayesinde suç işlerken aracı kullanarak kendilerinizi gizledikleri de belirtiliyor. Hatta bu sıralamada en tehlikeli burç olabilecekken üçüncü sıraya gerilemelerinin nedeni de zekalarına ve titizlikle plan yapmalarına bağlanıyor. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık