Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Festivaller

burçlara göre festivaller

Tatil rotanızı ve katılacağınız etkinlikleri burcunuza göre seçerseniz çok daha keyifli bir şekilde zaman geçirebilirsiniz.

Koç

Yenilikleri keşfetmeyi sevdiğiniz için daha önce benzeri düzenlenmemiş festivaller sizin için en ideal seçimdir. İlk kez düzenlenecek festivalleri kaçırmayın.

Boğa

Kalite tutkunu olduğunuz için sokak festivalleri pek size göre olmayabilir. Katılımcılara konfor sunan festivalleri tercih etmeniz gerekiyor. Kalitesiz içecekler dahi keyif almanızı önleyebilir.

İkizler

Çok sosyalsiniz ve bu yüzden yeni insanlarla tanışabileceğiniz festivallere yönelmelisiniz. Herkesin bireysel takıldığı etkinlikler hiç size göre değil!

Yengeç

Tam bir su insanı olan yengeç burçları için su sporlarının olduğu etkinlikler biçilmiş kaftan. Gemide veya adada düzenlenen festivalleri sakın kaçırmayın.

Aslan

Elbette sizin kaleminiz lüks ve gösteriş! Haliyle gösterişli ve bir o kadar da lüks olan festivaller aslan burçları için ideal. Konforsuz ortamlarda düzenlenen etkinliklerden uzak durarak kendinize bir iyilik yapabilirsiniz.

Başak

Düzenli ve planlı etkinlikler başak burçları için en ideal olanıdır. Doğaçlama festivallerden uzak durun, eğlenmek yerine sinirlerinizi bozup dönebilirsiniz.

Terazi

Çok çılgın festivallerin size göre olduğunu söyleyemeyiz. İçerisinde huzur ve sakinlik barındıran etkinlikler terazi burçları için daha doğru seçim olur. Yoga festivalleri terazi burçları için kaçırılmayacak etkinliklerdir.

Akrep

İçerisinde keşif ve kendini geliştirmek olan her türlü festival akrep burçları için idealdir. Romantizm kokan etkinliklere de gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz. Günlerce süren festivaller ise akrep burçları için bir o kadar itici hal alabilir.

Yay

Açık havada düzenlenen ve içerisinde müzik olan her türlü festivale katılabilirsiniz. Çok kalabalık olmamak kaydıyla etkinliklerde insan içerisinde olmaktan da keyif alırsınız. Yurt dışı festivaller yay burçları için daha idealdir.

Oğlak

Tam bir tarih tutkunu olan oğlak burcu insanları için mistik festivaller daha ilginçtir. Aynı zamanda lüks ve görkemli otellerde konaklamayı da sevdikleri için katıldıkları etkinliklerde konfor da isterler. Kişisel gelişimi destekleyen etkinliklere de gönül rahatlığı ile katılabilirler, keyifli geçer.

Kova

Merakına yenik düşen kovalar için içerisinde bilgi ya da eğitim olan her türlü festival akılcı bir seçim olur. Ancak sadece keyif aldıkları bir etkinliğe de gidebilirler ancak çok çabuk sıkılıp ayrılacakları da aşikar.

Balık

Hayalperest yapılarıyla ön plana çıkan balık burçları doğayla baş başa olunan festivallerden büyük keyif alır. Ayrıca mistik ortamlarda kendilerini çok daha huzurlu hissederler. Çok karmaşık ve kalabalık etkinlikler ise hiç doğru seçim değil!

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık