Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Erkenci Kuş Dizisi Karakterlerinin Burç Analizi

erkenci kuş dizisi karakterlerinin burç analizi

Yaz mevsiminde hayatımıza giren ve yediden yetmişe herkesin severek izlediği dizilerden biri olan Erkenci Kuş özellikle gençleri adeta TV karşısına kilitliyor. Her bir karakteri ayrı ayrı çok sevilen bu diziyi bu kez burçlar bakımından ele aldık. Sizler için Erkenci Kuş dizisi karakterlerinin burç analizlerini yaptık. Hazır mısınız?

erkenci kuş sanemSanem – Balık Burcu

Her ne kadar deli dolu ve son derece zeki bir kız olsa da belayı ve aksilikleri üzerine çekmekte tam bir usta olan Sanem dizinin baş karakteri! Bu karakter tüm özellikleri ile tam bir balık burcu… Fotoğrafik bir hafızaya sahip olması, gördüğü kareleri asla unutmaması gibi özelliklerle birlikte duygusal olması ve biraz da içe kapanık bir karakter sergilemesi Sanem’in bir balık burcu kadını olduğunu kanıtlıyor.

erkenci kuş canCan – Yay Burcu

Dizinin yakışıklı karakteri Can ise düzen kurmayı sevmiyor olması ve şehir içerisinde bile göçebe gibi dolaşmasıyla yay burcu erkeği olduğunu gözler önüne seriyor. Su sporlarıyla uğraşmaktan sıkılınca doğa sporlarına ilgi duyan Can her türlü riske hiç düşünmeden girebilen bir karakter. Yay burcu erkeklerinin spora ve sosyal aktivitelere bayılıyor olması ve risk konusunda da gözü kara olması bu karakterin yay burcu olduğunu anlamamızı sağlıyor. Ayrıca Can’ın sanatsal ve insancıl yönlerinin olduğunu da unutmamak lazım!

erkenci kuş leylaLeyla – Oğlak Burcu

Son derece güzel, kararlı ve bir o kadar da hırslı bir kız olan Leyla iş hayatında başarılı olmaya odaklanmış bir yaşam sürüyor. Hayallerinin peşinden bir an olsun ayrılmayan Leyla tüm özellikleriyle tam bir oğlak kadını olduğunu gösteriyor. Kaliteye ile itibara çok önem vermesi ve mantıklı bulduğu her konuda büyük bir hırs gösterebilmesi oğlak burcu kadınlarının karakteristik özellikleridir. Oğlak burcu kadınları tıpkı Leyla karakteri gibi herkese kolay güvenmez. Ancak çevrelerine de büyük bir güven verirler.

erkenci kuş emreEmre – Boğa Burcu

Can’ın kardeşi olan ve ajansın finans işlerinden sorumlu olan Emre ise tipik bir boğa erkeği! Konforuna son derece düşkün olması, lüks bir hayatı seçmesi, çalışkan olması ve itibara da önem vermesi Emre’nin tam bir plaza insanı olduğunu gösteriyor. Bu karakteristik özellikler boğa burcu insanlarının en çok öne çıkan yönleridir.

erkenci kuş aylinAylin – Akrep Burcu

İş konusundaki hırsıyla dikkat çeken Aylin karakteri ise güzelliği ve çekiciliği ile de gönüllere taht kurdu. Tam bir akrep burcu kadını olan Aylin hayatındaki entrikalardan kaçamıyor olmasıyla da sıklıkla gündeme geliyor. Akrep burcu kadınları krizi fırsata dönüştürme konusunda ustadır. Aylin karakteri de dizide bu özelliğiyle ön planda!

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık