Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aşık Olduğunuzun 5 Kanıtı

Aşık Olduğunuzun 5 Kanıtı

“Yoksa aşık mıyım?”

“Sadece hoşlanıyor da olabilirim.”

“Aşık olduğumu nasıl anlayabilirim ki?”

Bu ve benzeri sorular aklınızda dönüp dolaşıyorsa, sizi kurtarmak için kanıt niteliğinde olan 5 unsurdan söz edelim.

Sürekli dokunma ihtiyacınız varsa…

Yanınızda olduğunda sürekli ona dokunmak istiyorsanız ve temas etmeye çalışıyorsanız aşıksınız demektir. Elini tutmak ya da omuzuna dokunmak da bu duruma dahil! Sürekli ten teması kurmak ya da ona dokunduğunu hayal etmeniz aşkın en net belirtilerinden biridir.

Geçmişinizi unuttuysanız…

Geçmişte yaşadığınız kötü ilişkiler artık aklınıza gelmiyorsa ve onun enerjisinin size çok iyi geldiğini düşünüyorsanız aşık olma ihtimaliniz çok yüksek. Özellikle kırılmaktan ve incinmekten artık eskisi kadar korkmadığınızı düşünüyorsanız bunun adı aşk!

Aylarınızı bile planlamaya başladıysanız…

Hayatınızı her açıdan planlamaya başladıysanız farkında bile değilsiniz ama bunu size yaptıran aşktan başka bir şey değil. Aşık olan insanlar günlerini, haftalarını hatta yıllarını bile planlamaya başlarlar.

Onun mutluluğunu çok önemsiyorsanız…

Kendi mutluluğunuzdan çok onun mutlu olmasını önemsiyor ve hatta onu mutlu edecek şeyler yapıyorsanız tebrikler, aşık olmuşsunuz. Zira aşık olmak zaten tek kalpte iki yürek taşımak demektir. Bu da mutluluğu beraberinde getirir ve onun da mutlu olduğunu görmek size çok iyi gelir.

Fedakarlık yapmaya başladıysanız…

Onun için daha fedakar davranmaya başladıysanız bu da aşık olduğunuzun bir kanıtıdır. Çünkü insanlar aşık olduklarında çok daha fedakar olmaya da başlarlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık