Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2022 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Mayıs başlarken kalbini koluna tak, Koç. Venüs 2 Mayıs'ta Koç burcuna geçiyor, bu nedenle duygularınızı tam olarak ifade etmek aşk hayatınızı güçlendirmenin sağlıklı bir yoludur. Venüs için bu burç değişikliği, kişisel imajınızı değiştirmek veya kendinize olan güveninizi ve özsaygınızı artırmak istiyorsanız da umut vericidir.

Jüpiter, 10 Mayıs'ta bir iyimserlik, ateş, tutku ve coşku alevi içinde Koç'a varıyor - bu enerjiyi kullandıktan sonra gökyüzü sınırdır! Bununla birlikte, Merkür aynı gün gerilemeye başladığında iletişim sorunlarına veya teknolojideki hatalara dikkat edin. Anahtar sabırlı kalmaktır; Teknolojiniz bozulursa, işleri eski moda şekilde yapın!

Duygusal veya finansal borçların ödenmesi gerekiyor ve 16 Mayıs'taki Ay Tutulması, borcunuzu ödemeyi ihmal ederseniz dramatik sonuçların altını çizebilir. Tutulma öncesinde başkalarına karşı sorumluluklarınızın farkında olun ve doğru olanı yapmak için çok çalışın. Güneş 20 Mayıs'ta burç değiştirdiğinde, Tutulma sonrası etkilerini yönetmeyi daha kolay bulacaksınız. 22 Mayıs'ta Merkür gerilemesi doğum haritanızın para bölgesine geri

döndüğünde mali durumunuzu yeniden düşünmeye hazırlanın . Bir sarsıntı gerekebilir, ancak yönetici gezegeniniz Mars'ın 24 Mayıs'ta Koç burcuna ulaşmasıyla, gerekli değişiklikleri yapmak için iyi bir konumdasınız.

28 Mayıs'ta Venüs Koç'tan ayrılıp değerler bölgenize girerken, Mayıs sizin için şehvetli ve rahatlatıcı bir notla sona eriyor - en sevdiğiniz ikramların tadını çıkarmak veya kendinizi şımartmak için mükemmel. 30 Mayıs'taki Yeni Ay oldukça sosyal bir hava getiriyor, o halde neden ayı bir partiyle tamamlayasınız ki, korkuları bırakmanın tam zamanı? Koç çocukları bu ay yüksek enerjileri ile aileleri ile bağlarını güçlendrecekler.

Boğa Burcu

Mayıs ayının ilk haftası, etrafınızda dinlendirici, onarıcı bir hava getiriyor, Boğa. Venüs, 2 Mayıs'ta doğum haritanızın en ruhani bölgesine girerek sizi meditasyonda, rüya işlerinde veya pozitif yalnızlıkta huzur bulmaya teşvik ediyor.

Sıcak kalpli Jüpiter, 10 Mayıs'ta Venüs'ü ruhsal bölgenize takip ederek huzurunuzu zenginleştiriyor ve bağışlamanın akmasına izin veriyor.

Ancak, aynı gün, Merkür para bölgenizde gerilemeye başlar. Bütçenizi elinizden geldiğince sıkın. Bu, aşk bölgenizde meydana gelen 16 Mayıs'taki güçlü Ay Tutulması öncesinde özellikle önemlidir - para veya finans konusundaki kavgalar, ortaklığınızdaki herhangi bir dramın temelinde olabilir.

Neyse ki, Güneş birkaç gün sonra 20 Mayıs'ta burçları değiştirir ve para bölgenizi aydınlatır; bu, eğer para bir çekişme kaynağıysa, olumlu bir şifa enerjisi sağlamalıdır.

22 Mayıs'ta Merkür gerilemesi Boğa'ya geri dönerek yaşam hızınızı yavaşlatacak ve öncelikleriniz üzerinde düşünmenize fırsat tanıyacak. Bu, kariyer yolunuzun gerçek benliğinizle uyumlu olduğundan emin olmak için iyi bir zaman olabilir.

24 Mayıs'ta Mars burçları değiştirdiğinde, astrologlar, özellikle uzun zaman önce olmuş bir şey hakkında gerçeği ortaya çıkarmak için kendinizi motive hissedeceğinizi öne sürüyorlar. İçgüdülerinizi takip edin, ancak bir kez bir şeyi bildiğinizde, onu bilmemeyi seçemeyeceğinizi unutmayın.

28 Mayıs'ta Güneş'in Boğa burcuna varması ve 30 Mayıs'ta çok olumlu bir Yeni Ay ile Mayıs ayının olumlu bir sonu - bu açılar iyi haberler, iyimserlik ve finansal vaatler getiriyor, bu yüzden hepiniz ilerlemeye hazırsınız. Boğa çocukları  her türlü aktivitenin üstesinden başarı ile gelecekler öğrenme iç güdüleri yüksek.

İkizler Burcu

Muhtemelen, 2 Mayıs'ta Venüs'ün sosyal bölgenize gelişiyle cesaretlendirerek, Mayıs'ı sosyal bir başlangıç yapmak isteyeceksiniz. Bu, çok eğlenceli olabilen yüksek ruhlu bir enerjidir.

10 Mayıs'ta coşkulu Jüpiter de haritanızın bu bölgesine giriyor - sayabileceğinizden daha hızlı yeni arkadaşlar ve hayranlar topladığınıza şaşırmayın!

Ancak aynı gün yönetici gezegeniniz Merkür gerilemeye başlayacak ve bu da güveninizi sarsabilir. Bu dönemde ayrıntılara dikkat edin, çünkü küçük hatalar büyütülerek büyük sorunlara dönüşebilir.

16 Mayıs'taki Ay Tutulması, günlük iş rutinlerinize dram ya da sarsıntı getiriyor. Değişikliklerin haksız olduğunu hissedebilirsiniz - ve belki de öyledir - ancak bu değişimle mücadele etmek işe yaramayacaktır. Değişken bir işaret olarak göreviniz, durumdan en iyi şekilde yararlanmaktır. Daha olumlu bir atmosfer için birkaç gün sonra 20 Mayıs'ta

Güneş'in İkizler burcuna gelişine bakın. Bunu hızlı bir şekilde, doğum haritanızın ruhsal bölgesine geri hareket eden Merkür gerilemesi izler, bu da ruhsal önceliklerinizi yeniden düşünmenize yardımcı olur. Günlük kaygıların daha büyük, bütünsel resimde çok az yeri olduğunu öğreniyorsunuz.

24 Mayıs'ta Mars burçları değiştirdiğinde ve sizi daha fazla yeni insanla tanışmaya teşvik ettiğinde, sosyal ruhunuz geri dönüyor. 28 Mayıs'ta Venüs burç değiştirirken, yeni biriyle çok karmik bir bağlantı bile keşfedebilirsiniz.

Bu arada Mayıs, 30 Mayıs'ta İkizler Yeni Ay'ı ile özellikle canlandırıcı bir notla sona eriyor. Burada bir dünya potansiyeli var. Onunla ne yapacaksın?

Yengeç Burcu

Yumuşak becerileriniz, 2 Mayıs'ta doğum haritanızın kariyer bölgesine nazik ve çekici Venüs'ün gelişiyle desteklenerek Mayıs ayı başlarında iş yerinde kendi başına ortaya çıkıyor.

10 Mayıs'a hızlı bir şekilde ilerleyin ve grafiğinizin en üstündeki refah gezegeni Jüpiter, aynı zamanda emellerinize, kariyer planlarınıza ve terfi umutlarınıza yeşil ışık verir.

Bununla birlikte, 10 Mayıs'ta Merkür gerilemeye başladığında biraz unutkan veya dağınık beyinli olabilirsiniz - size önemli son tarihleri hatırlatmak için birçok liste yapın.

16 Mayıs'taki Ay Tutulması burcunuz üzerinde güçlü bir duygusal etkiye sahiptir ve dürtüsel, sinirli ve hatta pervasız hissetmenize neden olabilir. Bu ay etkisi sırasında vahşi tarafta oldukça tehlikeli bir yürüyüş yapıyorsunuz, bu yüzden çok dikkatli olun.

Mayıs ayının sonları, özellikle Güneş 20 Mayıs'ta burçları değiştirdiğinde ve ruhsal bölgenize girdiğinde, dinlenmek ve iyileşmek için idealdir. Sadece iki gün sonra Merkür gerilemesi sosyal bölgenize geri dönerken, bu kendi şirketinizin keyfini çıkarmak için mükemmel bir ortamdır sürekli sosyalleşmeniz gerektiğini düşünmeyin.

Bu arada, kariyerinize geri dönersek, Mars 24 Mayıs'ta burçları değiştirerek hırslarınızı harekete geçirir ve güçlü bir kazanma arzusuna öncülük eder. Bu, iş görüşmeleri, terfiler veya rekabeti yönetmek için çok uygun bir zamandır ve baskı altında başarılı olacaksınız.

Venüs 28 Mayıs'ta burç değiştirdiğinde, iş dışında da kendinizi daha sosyal hissetmeye başlayacaksınız - ancak 30 Mayıs'taki Yeni Ay size yoğun programınız sırasında hala huzur, yalnızlık ve dinlenme anları aramanız gerektiğini hatırlatıyor.

İkizler çocukları dikkat dağınaklığından şifalanıyor bu ay konsantrasyon yükseliyor daha iyi iletişim kurabilmek hem çocukları hem de ailelerini mutlu edecek ay boyunca.

Aslan Burcu

Aşk, seyahat ve eğitim, Mayıs ayının başlarında, Venüs'ün dışa dönük, heyecan verici, iyimser enerjiyi getirmek için burçları değiştirmesiyle muhteşem bir karışım oluşturuyor. Bekarsanız, bu enerji bir yolculuktayken, öğretirken veya öğrenirken ilginç bir buluşmanın habercisi olabilir.

10 Mayıs'ta genişleyen Jüpiter, doğum haritanızın keşif bölgesine girerek seyahat planlarınıza daha da fazla neşe, eğlence ve iyimserlik getiriyor.

Ancak yine 10 Mayıs'ta Merkür gerilemeye başladığında sosyal hayatınız yavaşlayabilir. Bu dönemde, özellikle son yıllarda ayrı düştüğünüz arkadaşlıkları yeniden düşünmeniz gerekebilir.

16 Mayıs'taki Ay Tutulması, mülkünüzle veya aile çevrenizle bağlantılı olarak evde sürprizleri veya şokları müjdeliyor. Geriye baktığınızda, bu Tutulma'yı olumlu bir dönüm noktası olarak göreceksiniz, ancak duygusal karışıklık o sırada çok gerçek ve oldukça dramatik görünebilir. Orada bekle.

Güneş'in 20 Mayıs'ta dostluk bölgenize gelişi, size Tutulma'dan kalan ve kalıcı olarak rahatsız olan her türlü rahatsızlığı gidermek için kahkaha ve iyi hissetme iyimserliği sağlar. Bununla birlikte, Merkür retrosunun doğum haritanızın kariyer bölgesine geri döndüğü 22 Mayıs civarında iş yerinde yanlış izlenim vermemeye dikkat edin.

24 Mayıs'ta Mars'ın burç değişimi, içinizdeki yolculuk tutkusunu ortaya çıkarıyor ve bu enerjiyi kesinlikle bir kısır döngüden kurtulmanıza yardımcı olması için kullanabilirsiniz. Bu arada, Venüs 28 Mayıs'ta işyerindeki itibarınızı geri kazanıyor ve 30 Mayıs'ta çok sosyal bir Yeni Ay, ayı canlandırıcı, dostluk dolu bir kucaklama ile tamamlıyor.

Aslan çocukları yaramazlıkları kontrol altına alınmazsa yaralanmalar ile karşılaşabilirler fiziksel aktiviteler ile biriken enerjinin dışa atılması oldukça faydalı olacaktır.

Başak Burcu

Venüs, 2 Mayıs'ta burç değiştiriyor ve haritanızı şehvet, tutku ve duygusal yoğunluk patlamasıyla aydınlatıyor. Kıskançlık bir sorun olsa da, bu çoğu ilişki için çok iyi bir haber.

Aşk hayatınızda güven üzerine çalışmanız gerekiyorsa, 10 Mayıs'ta Jüpiter'in burç değişikliği, ilişkinize olumlu, canlandırıcı bir şekilde dürüst ve sıcak kalpli enerji getiriyor ve bu da çok yardımcı olacak.

Ancak işte dikkatli olun, yönetici gezegeniniz Merkür, yine 10 Mayıs'ta kariyer bölgenizde geri harekete geçtiğinde. Sizden ne beklendiğini ve karşılığında başkalarından ne beklediğinizi anladığınız konusunda çok net olun.

16 Mayıs'taki Ay Tutulması'nın getirdiği dramın merkezinde de kesintili iletişim olabilir. Şoklar veya sürprizler, komşularınızla veya kardeşlerinizle, belki de gerçekten veya kasıtlı olarak yanlış anlaşılan mektuplar, e-postalar veya telefon görüşmeleri yoluyla bağlantı kurar.

20 Mayıs'ta, Güneş'in kariyer alanınıza girdiği, işteki hevesinizi yeniden ateşlediği ve orada da ufkunuzu genişlettiği gün, dramayı arkanızda bırakın. Bununla birlikte, seyahat ayrıntılarını üç kez kontrol edin, çünkü 22 Mayıs'ta Merkür gerilemesi seyahat bölgenize geri hareket ediyor.

24 Mayıs'ta Mars burç değiştirdiğinde, aşk hayatınızdaki yoğun tutku öfkeye veya düşmanlığa dönüşebilir. Bu muhtemelen birlikteliğinizde unutulmaz ve tutkulu ama çalkantılı bir astrolojik ara olacak, bu yüzden emniyet kemerinizi bağlayın!

Neyse ki Venüs 28 Mayıs'ta seyahat bölgenize giriyor, tam da çok iyileştirici olabilecek romantik bir kaçamak için. 30 Mayıs'taki Yeni Ay, kariyer bölgenizden parlıyor ve sizi fırsatlarınızı en üst düzeye çıkarmak için hızlı hareket etmeye çağırıyor.

Ay boyunca çocuğunuz pratik tavırları ile dikkatleri üzerine çekecektir. Öğrenme gücünün yüksek olduğu bu ayın enerjilerini kendini geliştirebilmesi için iyi değerlendirin.

Terazi Burcu

Mayıs, yönetici gezegeniniz Venüs'ün doğum haritanızın aşk bölgesine gelmesiyle tatlı bir romantik astrolojik notla başlar. Bu büyüleyici, sevecen, kendini gösteren bir enerjidir - ve ayrıca çok eğlencelidir!

Romantizm sadece 10 Mayıs'ta neşeli Jüpiter aşk bölgenize girdiğinde, kalbinizi ve zihninizi açtığında ve gerçekten hak ettiğiniz aşkı tezahür ettiğinde artar.

10 Mayıs ayrıca, seyahat düzenlemelerinde dikkatli olmanız gereken bir dönem olan Merkür'ün geri hareketini de görüyor. Büyük resmi görmeyi seviyorsunuz, ancak ayrıntılar önemlidir ve şu anda eksik olabilir.

16 Mayıs'taki Ay Tutulması, özellikle gizli bilgiler ortaya çıkarsa, belki de eşiniz sizden bir şey saklamışsa, finansal bir şok getirebilir. Bu çok dramatik ve üzücü gelebilir, ancak sakin olun - Tutulma bir öğrenme fırsatıdır; bunu düzeltebilirsin.

20 Mayıs'ta Güneş burç değiştirdiğinde durum hakkında daha iyi hissedeceksiniz. Ancak, özellikle Merkür 22 Mayıs'ta bir burç daha geriye gittiğinde, suçlama oyunu oynamaktan sakının.

Aşk hayatınızdaki gerilimler 24 Mayıs'ta Mars astrolojik haritanızın bu bölgesine güç verdiğinde “ilginç” hale geliyor. Bu, tutkunuzu ve birlikte olma dürtünüzü büyük ölçüde artırır - ancak bu geçiş aynı zamanda öfke ve öfke nöbetlerini de artırır. Sessiz ol kesinlikle olmayacak.

Neyse ki, yöneticiniz Venüs 28 Mayıs'ta burç değiştiriyor ve öfkeden çok tutkuyu teşvik ediyor. 30 Mayıs'taki parlak ve neşeli Yeni Ay da ilham veriyor, sizi hedeflerinizi ve umutlarınızı diğer önemli kişilerle paylaşmaya teşvik ediyor.

Gökyüzü ay boyunca mide ve bağırsaklar ile ilgili sorunlar olabileceği konusunda çocukları uyarıyor bu ay. İlaç ve gıda zehirlenmelerine dikkat etmeli uyku düzeni için gerekirse yardım almalısınız.

Akrep Burcu

2 Mayıs'ta günlük kırışıklıklarınızı yumuşatmak için burçları değiştiren nazik Venüs'ün iyi huylu etkisinin de yardımıyla, hayat büyük olasılıkla Mayıs ayının başlarında oldukça güzel bir şekilde akacaktır.

Genişleyen Jüpiter ayrıca 10 Mayıs'tan itibaren günlük programınıza ışık, yaşam ve özgürlük getiriyor, bu da sorumluluklarınız tarafından çok daha az yüklenmiş hissetmenize yardımcı olacak.

Bununla birlikte, aynı gün, Merkür doğum haritanızın en derin ve en karmaşık alanlarından birinde geri hareketine başlar ve kendinizi geçmişle ilgili pişmanlıklar veya kontrolünüz dışındaki şeyleri değiştirme arzusu tarafından tüketilmiş olarak bulabilirsiniz. Bu duygu, Akrep burcundaki

güçlü Ay Tutulması tarafından daha da vurgulanır.16 Mayıs'ta. Bu ay etkisi hayatınızı biraz sarsabilir, kimliğinizi baltalayabilir ve dünyanın neresine gittiğinizi merak etmenize neden olabilir . Bu zamanda güçlü kalmak ve duygusal olarak desteklenmek önemlidir.

20 Mayıs'ta Güneş'in burç değiştirmesi, duygularınızı sakinleştirmeye ve dengelemeye yardımcı olur. Merkür, hala geri gidiyor, 22 Mayıs'ta aşk bölgenize geri hareket ediyor - kulağa pek eğlenceli gelmiyor, ancak bu aslında sizin için olumlu bir etki olabilir, çünkü ortak yaşamınızı birlikte yeniden düşünmenize ve yeniden hayal etmenize yardımcı olur.

24 Mayıs'ta Mars burç değiştirdiğinde kontrolün sizde olduğunu çok daha fazla hissetmeye başlayacaksınız. Bu size hayatınızın kontrolünü yeniden ele alma gücü verir ve hem işte hem de özel yaşamınızda sizi tekrar sürücü koltuğuna oturtur.

Bu arada, Venüs 28 Mayıs'ta ilişkiniz üzerinde sihrini çalıştırıyor, aşk bölgenize giriyor ve sakinlik, şefkat ve güven yayıyor. Zihinsel sağlığınıza yardımcı olması için 30 Mayıs'taki çok olumlu Yeni Ay'a bakın.


Akrep çocukları ay boyunca huzursuz hissedebilir ve bulundukları ortama adapte olmakta zorlanabilirler bu durum sizleri paniğe sürüklememeli anne babalar olarak profesyonel yardım almalısınız.

Yay Burcu

Mayıs ayına keyifli ve enerji dolu bir başlangıç yapmaya hazırlanın Yay ! Venüs, 2 Mayıs'ta burç değiştiriyor ve sizi iyi vakit geçirmeniz için bolca fikirle kutsuyor.

Gerçekten de, yönetici gezegeniniz Jüpiter, haritanızın neşe alanına girdiğinde, eğlencenin ölçeğin tamamen dışına çıkması muhtemeldir. Coşku ve kahkaha sizi bol bol çevreler, ancak pervasız çizginize dikkat edin. Jüpiter sorumlu olsa bile, eylemlerin sonuçları vardır.

Örneğin, Merkür gerilemeye başladığında - yine 10 Mayıs'ta - sevgilinizle iletişim hatlarını açık tuttuğunuzdan emin olun. Söyledikleriniz karışıksa, sevgiliniz incinebilir veya görmezden gelinebilir.

16 Mayıs'taki Ay Tutulması, mistik, psişik veya paranormal bir deneyim etrafında şok ya da korku uyandırıyor. İlk başta sıkıntılı ve hatta korkmuş hissedebilirsiniz, ancak aslında size neyin mümkün olduğuna dair bir fikir veriliyor ve zamanla bunu takdir edeceksiniz.

Güneş 20 Mayıs'ta aşk bölgenize girdiğinde, tüm ilişkilerinize sıcaklık ve ışık akacak; Birkaç gün sonra Merkür gerilemesi başka bir burçta geri dönerek aşk hayatı iletişiminiz üzerindeki baskıyı hafifletir.

24 Mayıs'ta Mars, harika bir enerji yükselişi getirerek neşe bölgenize giriyor. Ancak, bu seferki bencil tavrınıza dikkat edin - ve pervasızlığınızda da hüküm sürmeye çalışın.

Ay sona ererken, Venüs 28 Mayıs'ta burçları değiştirecek ve sürekli büyüyen görev listelerinizde rahat bir his uyandıracak. Ancak, Mayıs ayrılırken kalbinizin gerçekten şarkı söylemesini sağlayan, 30 Mayıs'ta aşk bölgenizdeki Yeni Ay'dır.
Uyku sorunu diş hassasiyeti yorucu olabilir. u ay boyunca enerjileri oldukça yüksek olacağından dikkat dağınıklığı her şeyden çabuk sıkılma gibi durumlar ile her şeyden çabuk sıkılan bir tutum sergileyebilirler bu durumu kontrol altında tutmanız ilerleyen günler için önem taşıyacağından tatlı sert bir disiplini sağlamanız faydalı olacaktır her iki taraf içinde.

Oğlak Burcu

Sıcak ve sevgi dolu aile bağları, Venüs'ün 2 Mayıs'taki Oğlak burcundaki değişimi sayesinde gelir ve Mayıs ayının başlangıcını genellikle mutlu ve istikrarlı bir zaman yapar.

Neşeli Jüpiter 10 Mayıs'ta doğum haritanızın bu alanına girdiğinde aileniz ve ev yaşamınız bir başka büyük destek alıyor. Ailenizi büyütmek, bir evcil hayvan sahiplenmek veya hayalinizdeki eve taşınmak hakkında düşünmek için mükemmel bir zaman.

Bununla birlikte, yine 10 Mayıs'ta Merkür geri harekete geçtiğinde normalde mükemmel olan organizasyon güçlerinizin karıştığını görebilirsiniz.

16 Mayıs'taki Ay Tutulması, haritanızın hedefler bölgesini sarsıyor, bu nedenle Tutulma çevresindeki olaylar sizin açınızdan önemli bir fikir değişikliği veya yön değişikliği yansıtırsa şaşırmayın. Hepsi öğrenme eğrinizin bir parçası, Oğlak, bu yüzden adımınızı atın.

20 Mayıs'ta Güneş burç değiştirdiğinde hem zihinsel sağlığınız hem de kişisel organizasyonunuz iyileşecek - ancak, Merkür gerilemesi sadece iki gün sonra bir zodyak işareti daha geriye doğru hareket ederken, her şeyi aşırı düşünme eğilimi enerjinizi tüketebilir.

Mars, 24 Mayıs'ta bir tür nimet olan aile bölgenize güç veriyor. Bu enerji kesinlikle evde işleri hareket ettirmenizi sağlar; harika bir haber, örneğin bir emlak sorununu bekliyorsanız. Bununla birlikte, Mars herkesin bildiği tartışmacıdır, bu nedenle ailede artan gerilimler olabilir.

Neyse ki Venüs 28 Mayıs'ta neşeli bir havaya bürünecek ve ailedeki her türlü gerilimi dağıtabilecek eğlenceli zamanlar yaratmanıza yardımcı olacak. Bu arada, 30 Mayıs'taki çalışkan bir Yeni Ay, büyük proje ve görevlerin üstesinden gelmeniz için size ilham veriyor.

Oğlak çocukları  ay sese aşırı duyarlı olabililer olabildiğince rahatsız edici seslere dikkat etmeniz özellik ile uyku düzeni ve huzuru için önemli olacaktır. Oğlak burcu çocukları ise bu ay iletişim kurmakta zorlanabilir içe kapanık bir tutum sergileyebilirler. Onu anladığınızı hissettirmeli o kaçan bir tutum içinde olsa da iletişim kurmakta sevgi dolu bir yaklaşım ile ısrar etmelisiniz.

Kova Burcu

May 2 Mayıs'tan itibaren iletişim tarzınıza ekstra çekicilik katan Venüs sayesinde kolay bir başlangıç yapıyor.

Felsefi Jüpiter 10 Mayıs'ta doğum haritanızın bu alanına ulaştığında, sözleriniz daha da fazla güce ve etkiye sahip olacak. İkna gücünüzü akıllıca kullanın, çünkü insanlar kesinlikle sizi takip etmeye istekli olacaklardır.

Kesinlikle ilham alacaksınız, ancak gereksiz risklere karşı dikkatli olun. Yine 10 Mayıs'ta Merkür geri hareketine geçtiğinde, muhakeme gücünüz biraz bozulacak.

16 Mayıs'taki Ay Tutulması sırasında cesaretinizi koruyun. Bu, doğum haritanızın kariyer bölgesinde meydana gelir ve işinize ve uzun vadeli beklentilerinize bağlı şoklar, sürprizler ve eğri toplar getirebilir.

Kulağa ne kadar endişe verici gelse de, buna sahipsiniz. Bunu, çalışmanızın gerçek amacınızla uyumlu olmasını sağlamanız gerektiğini evrenden bir hatırlatma olarak kabul edin.

20 Mayıs'ta Güneş burç değiştirdiğinde, gerekli değişiklikleri yapmak için yetkilendirilmiş hissedeceksiniz. Ailenizi planlarınız hakkında tam olarak bilgilendirin, çünkü Merkür 22 Mayıs'ta aile bölgenize geri geri gittiğinde, kafaları karışabilir ve dışlanmış hissedebilirler.

24 Mayıs'ta Mars istihbarat bölgenize geçtiğinde, yeni hedeflerinize doğru ilerleyebileceksiniz.

Evde daha tatlı ve daha rahat bir zaman için 28 Mayıs'ta Venüs'ün aile bölgenize gelişine bakın. Bu arada, 30 Mayıs'taki Yeni Ay, hayatınızda biraz kahkaha için zaman bulabilirseniz, bolca neşe ve eğlence vaat ediyor.

Kova çocukları  bu dişler ve kulaklar ile ilgili hassasiyetler yaşayabilirler. Endişe etmeden kontrollü olmakta fayda var. Kova burcu çocukları ise bu ay boyunca hem görsel hem de analitik zekalarını ortaya koyarak yaptıkları her aktifite de başarı ve uyum sağlayabilecekler.

Balık Burcu

Mayıs ayı boyunca finansal baskılar önemli ölçüde gevşeyecek, Balık. Başlangıçta, lüksü seven Venüs, 2 Mayıs'ta doğum haritanızın bu alanına geldiğinden, bir bütçeye uymakta zorlanabilirsiniz.

Bununla birlikte, bolluk gezegeni Jüpiter, 10 Mayıs'tan itibaren haritanızın para bölgesini aydınlatarak sadece finansal servetinizi geliştirmekle kalmaz, aynı zamanda hayatın daha somut olmayan nimetlerini de en üst düzeye çıkarmanızı sağlar.

Aynı gün, Merkür doğum haritanızın aile bölgesinde geri hareketine başlar. Bu, uzun süredir kayıp bir aile sırrını araştırmanız veya bir çocukluk uğrak yerini tekrar ziyaret etmeniz için size ilham verebilir. Anılar önemli olacak, Balık.

16 Mayıs Ay Tutulması sırasında seyahatinizle veya eğitiminizle ilgili şoklar ve sürprizler olabilir. Her şeye hazırlıklı olmakta fayda var, bu yüzden her ihtimale karşı bir B, C ve D planınız olsun.

20 Mayıs'ta Güneş burçları değiştirdiğinde aile hayatı dikkatinizin odak noktası haline gelir, ancak 22'sinde Merkür retrosu bir burç daha geri hareket ederken, kendinizi istediğiniz kadar tam olarak ifade etmekte zorlanabilirsiniz.

Banka bakiyeniz 24 Mayıs'ta Mars haritanızın bu alanına girdiğinde zamanında bir artış elde edecek - bu aynı zamanda tezahür ve bolluk hakkında daha fazla bilgi edinmek için iyi bir zaman, böylece yaşam standardınızı yükseltmek için Mars'ın enerjisini kullanabilirsiniz.

28 Mayıs'ta Venüs burç değiştirdiğinde kendinizi biraz yorgun ve günlük stresten yıpranmış hissedebilirsiniz. İki gün sonra, 30 Mayıs'ta aile bölgenizden parlayan Yeni Ay ile evde daha fazla zaman ve sosyalleşmek için daha az zaman çok iyi bir şey olurdu.
Bu ay  gergin huysuz bir ruh hali içinde olabililer endişe etmemeli olabildiğince sakin olması için annelik iç güdülerinize güvenmelisiniz. Kardeşleri olan Balık çocukları bir birleri ile yarış halinde olabilirler bu da anne babaları oldukça zorlayabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık