Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haziran 2022 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Haziran ayı başladığında finansal netlik memnuniyetle karşılanmaktadır. Merkür, doğum haritanızın para bölgesinde doğrudan dönerek bir karışıklık ve belirsizlik dönemini sona erdirir.

Ertesi gün, Satürn sosyal bölgenizde gerilemeye başlayacak, bu nedenle muhtemelen daha az sosyal ve normalden daha fazla özgüven sahibi hissedeceksiniz.

Merkür, 13 Haziran'da iletişim bölgenize giriyor, ancak bunun yüz yüze iletişim olması gerekmiyor. Uzaktaki arkadaşlarınıza ve geniş aile üyelerinize mesaj atmak, aramak veya yazmak için bu enerjiden en iyi şekilde yararlanın. Bu gün ve yaşta, yalnız hissetmek ya da kopuk hissetmek için hiçbir sebep yok.

14 Haziran'daki Dolunay, bir sonraki seyahat hedefinizi araştırmanız için size ilham veriyor, ancak bu sefer bir amaç için seyahat etmek istiyorsunuz. Bir meydan okumaya hazırsanız, yurtdışında gönüllü olmayı düşünün!

21 Haziran Gündönümü enerjileri sizin için her zaman ev ve aileye odaklanmıştır ve bu yıl aynı zamanda geçmişinizi ve köklerinizi de düşünüyorsunuz. Aile geçmişinizdeki yeni keşifler bu sıralarda göz açıcı olabilir.

Venüs 22 Haziran'da iletişim bölgenize ulaştığında, cazibeniz ölçeğin dışına çıkacak. Haziran ayının bu son haftası, ister iş ister özel yaşamınızda olsun, insanları yanınıza almak için harika bir zaman.

Yurt içi ve emlak konularında ilerleme için 28 Haziran'daki Yeni Ay'a bakın ve ayı oldukça olumlu bir notla bitirin.

Boğa Burcu

Yeni fikirler, en azından 3 Haziran'da, Merkür'ün burcunuzda doğrudan döndüğünde değil, Haziran başlarken yoğun ve hızlı bir şekilde gelir.

Bununla birlikte, kısa bir süre için kariyerle ilgili önemli değişiklikleri bekleyin. Satürn, 4 Haziran'da doğum haritanızın bu alanında geri hareketine başlayacak, bu nedenle bir duraklama ve yeniden düşünme gerekiyor.

13 Haziran civarında, henüz keşfedilmemiş finansal fırsatlardan yararlanmak için Merkür'ün burç değişikliğinden en iyi şekilde yararlanın. Fark ettiğinizden daha fazla yeteneğiniz var ve bazıları özellikle yazma veya pazarlama becerileri olmak üzere kazançlı olabilir.

14 Haziran'daki Dolunay ilham verici enerjiler ile sizleri çok daha  açık yürekli yaklaşımlar içine yönlendirecek. Birinin size ciddi şekilde yanlış yaptığı durumlarda bile affetmeyi teşvik eder; kendi iyiliğin için bağışlayın, onların iyiliği için değilse bile kendiniz için yapın bunu.

21 Haziran'daki Gündönümü enerjileri enerji veriyor ve sürekli büyüyen yapılacaklar listenize yeni bir başlangıç yapmanızı sağlıyor. Bu sizin için her zaman yılın yoğun bir zamanıdır; Bu yıl, uygulamaların ve yeni teknolojinin sevdiklerinizle daha iyi bağlantıda kalmanıza nasıl yardımcı olabileceğine bakın.

Venüs 22 Haziran'da para bölgenize girdiğinde aşırı harcamaya dikkat edin. İyi bir yaşam sevgisi çok iyidir, ancak bunun ödenmesi gerekir - ve bununla mücadele edebilirsiniz.

Bununla birlikte, özellikle birden fazla işi veya birden fazla gelir kaynağını birleştirmeye çalışıyorsanız, 28 Haziran'daki Yeni Ay yeni bir iyimserlik getiriyor. Yoğun bir dönem ama yine de ödüllendirici bir dönem.

İkizler Burcu

Haziran ayının başlarında, yönetici gezegeniniz Merkür'ün 3'ünde doğruya döndüğünde bulutların temizlenmesini bekleyin. Yine de derin düşünecek olsanız bile, kafa karışıklığı ortadan kalkacak ve sezgileriniz daha güvenilir hale gelecektir.

Satürn 4 Haziran'da geri hareketine başlayacak ve kendinizin en kötü eleştirmeni olabileceğiniz bir dönemi başlatacak. Kendinizden şüphe duyarak yapabileceklerinize sahte sınırlar koymamaya çalışın. Seni tutan tek şey sensin!

13 Haziran'da Merkür İkizler'e döndüğünde, kendinizi çok daha mutlu hissedeceksiniz ve her zamanki, konuşkan, eğlenceyi seven benliğinizden daha çok hissedeceksiniz. Ertesi gün, aşk bölgenizde bir Dolunay da iyi bir haberdir, özellikle de ilişkiniz son zamanlarda yorgun hissediyorsa. İşte sihri yeniden keşfetme davetiniz.

21 Haziran'daki Gündönümü enerjileri bolluğa çok odaklıdır - hem zaten yarattığınız hem de gelecek olan. Bu, şükran ve yılın geri kalanı için iddialı planlar yapmak için ideal bir zamandır.

Venüs 22 Haziran'da İkizler burcuna geçtiğinde kesinlikle bir parti havasında hissedeceksiniz. Bekar ve flört ediyorsanız, bu hoş bir etki olabilir, ancak çok yapışkan veya muhtaç görünmemeye dikkat edin. Bu sen değilsin, ama bu Venüs geçişi sana tuhaf şeyler yaptırabilir!

Haziran, özellikle 28 Haziran'daki Yeni Ay'dan ilham alan parlak fikirlere göre hareket edebiliyorsanız, menüde hala refah ve bolluk ile tamamlanıyor.

Yengeç Burcu

Merkür, 3 Haziran'da doğum haritanızın sosyal bölgesinde doğrudan dönüyor, bu nedenle arkadaşlıklarınız son zamanlarda durduysa, bu, işleri canlandırmanıza yardımcı olacak yeşil ışıktır.

Ertesi gün, Satürn haritanızın psikolojik olarak en karmaşık bölgesinde geri hareketine geçer, bu nedenle kendinizden şüphe duymanın veya kendini suçlamanın ağırlığını hissetmeye başlayabilirsiniz. Her şeyi bir danışmanla konuşmak, özgüveninizi olumlu tutmanıza yardımcı olacaktır.

Eşzamanlılıkta artış, tuhaf tesadüfler, tuhaf olaylar ve ürkütücü olaylar için 13 Haziran'da Merkür'ün burç değişikliğine bakın - endişelenmeyin, her şey yolunda; bu sadece size bir mesaj göndermeye çalışan kozmos.

Bu ayın 14 Haziran'daki Dolunayı kişisel organizasyon bölgenizde gerçekleşiyor; Son zamanlarda ayrıntıları takip etmediyseniz, bu bir mini drama gerektirebilir - ancak ondan öğreneceksiniz ve uzun vadede bu, zamanınızı daha iyi yönetmenize yardımcı olacaktır.

Gündönümü geldiğinde her şey gülümsüyor ve Güneş bir coşku, sıcaklık ve güven patlamasıyla Yengeç burcuna geçiyor. Bu dönemde burcunuzu en iyi şekilde somutlaştırabilirsiniz, bu nedenle kalbinizi kolunuza takmaktan korkmayın.

Nitekim ertesi gün Venüs ruhsal bölgenize girerken, kalbinizi size yakın birine açmak sizi daha da yakınlaştıracak ve karmik bağınızı da güçlendirecektir.

Yengeç Yeni Ayı'nın her türlü olasılığı sunduğu 28'inde, bazı büyük yeni planlar yaparak Haziran'ı tamamlayın.

Aslan Burcu

Kariyerle ilgili konular, özellikle 3 Haziran'da Merkür haritanızın bu alanında doğrudan döndüğünde, Haziran başlarken çok daha net hale gelecektir.

Ancak ertesi gün Satürn retroya dönerken, eşinizi bilgilendirmeniz ve hırslarınızla gemide tutmanız gerektiğini hatırlatırsınız  kariyer planlarınız ve aşk hayatınız arasında bir mücadelenin ortaya çıkmasına izin vermeyin. İkisinininde kıymetini bilin ve dengeyi koruyarak ilerleyin.

13 Haziran'da Merkür burç değiştirdiğinde, mümkün olduğunca geniş bir ağ kurmak isteyeceksiniz. Bu, özellikle iş dünyasında kalpleri ve zihinleri kazanmak için mükemmel bir etkidir. Neler yapabileceğinizi gösterin ve doğru türde dikkati çekin.

Haziran ayının 14'ünde Dolunayı, doğum haritanızın neşe alanında parlıyor - çok iyi haberler bekleyin, ancak acı tatlı veya duygusal enerjilerle dolu bir şey olabilir. Sevinç gözyaşları, hüzün gözyaşlarıyla karışabilir; kendinize karşı sevgi ve  nazik olun.

21 Haziran'da Gündönümü geldiğinde, güneş enerjisi değişir ve maneviyatınızla daha fazla temasa geçme ihtiyacı hissedeceksiniz. Şimdi ile 28 Haziran'daki ruhsal bölgenizdeki Yeni Ay arasında, ruhsal armağanlarınızı daha somut bir şekilde keşfetmek için planlar yapın.

Bunu yapmak için bir gruba katılmak isteyebilirsiniz - Venüs 22 Haziran'da sosyal bölgenizde Merkür'e katılırken, takımlara, işbirliğine ve benzer düşünen yeni arkadaşlar edinmeye önem veriliyor.

Başak Burcu

Öğrenciyseniz veya yeni beceriler öğrenmeye çalışıyorsanız iyi haber - Yönetici gezegeniniz Merkür, 3 Haziran'da yön değiştirerek eğitim ve akademik ilerlemenizin önündeki engeli kaldırıyor.

Ertesi gün Satürn gerilemeye başlayacak ve bu genellikle olumsuz bir etki olarak görülse de bu konuda size yardımcı olacaktır çünkü bu, zamanınızı nasıl daha iyi kullanacağınızı öğreneceğiniz anlamına gelir.

Daha iddialı bir zihin çerçevesine geçiş için 13 Haziran'da Merkür'ün burç değişikliğine bakın. Bu noktadan itibaren, yeteneklerinizi ve yeteneklerinizi sergilemek isteyeceksiniz. Serbest veya serbest meslek sahibi olmak veya terfi için destek aramak için iyi bir zaman.

Bununla birlikte, 14 Haziran'daki Dolunay, aile bölgenizden parlıyor ve sizin için aile beklentileri konusunda anlaşmazlığa işaret ediyor. Bu, muhtemelen çocukluğunuzda asla üzerinizden atamadığınız bir şeyden kaynaklanıyor olabilir şimdi güçlü durun ve kim olduğunuz konusunda kararlı olun.

Gündönümü enerjileri, güneş enerjileri arkadaşlığa ve daha ilgi çekici bir sosyal hayata doğru kaydığı için ruh halinizi önemli ölçüde artırır.

Venüs 22 Haziran'da hırs bölgenizde Merkür'e katılırken, işi zevkle karıştırmak sorun değil. Tüm bu ağ oluşturma ve parti yapma, gerçekten de bazı olağanüstü sonuçlar verebilir!

Bu arada ay, sosyal bölgenizde bir Yeni Ay ile sona eriyor - sizin için önemli olacak birinin hemen köşede sizinle tanışmayı beklediğine dair kozmik bir vaat.

Terazi Burcu

Daha derin sorularınızdan bazıları, Haziran ayının başlarında, Merkür doğum haritanızın en düşünceli alanlarından birine doğru döndüğünde yanıtlanabilir. Bununla birlikte, yaşamın gizemlerine ilişkin herhangi bir ruhsal içgörü, yalnızca daha fazla soruyu kışkırtacaktır - arayışınıza devam edin!

Satürn, 4 Haziran'da haritanızın neşe bölgesinde retroya geçecek ve bu da birkaç ay keyif aldığınız için kendinizi suçlu hissetmenize neden olabilir. Bu etkinin sizi aşağı çekmesine izin vermemeye çalışın; Diğer sorumluluklarınız ne olursa olsun, yaşamaya, sevmeye ve gülmeye hakkınız var.

13 Haziran'da Merkür burç değiştirdiğinde, bazı büyük fikirlerin şekillenmesini bekleyebilirsiniz. Bu, seyahat, eğitim veya diğer zihin genişletme stratejileri için mükemmel bir dönemdir. Dışarıda seni bekleyen koca bir dünya var!

14 Haziran'daki Dolunay, günlük yaşamınızda yoğun bir dönemin doruk noktasını işaret ediyor - muhtemelen belirli bir şeyi tamamladığınız için memnun olacaksınız ve o bittiğinde yeniden nefes almaya başlayabilirsiniz.

Haritanızın kariyer bölgesi güneş enerjisi tarafından aktive edildiğinden, hırstaki bir artış için 21 Haziran'daki Gündönümü enerjilerine bakın. Ertesi gün Venüs eğitim bölgenize girerken, yeni bir şeyler öğrenmek çok tatmin edici olacak, bu yüzden yeni bir dereceye başlamaktan çekinmeyin.

Haziran, 28 Haziran'da Yeni Ay ile iddialı bir notla sona eriyor. Bu ay enerjisi sırasında görüşlerinizi yüksek tutun çünkü tezahür yetenekleriniz güçlü olacaktır.

Akrep Burcu

3 Haziran'da rahat bir nefes alın - Merkür doğrudan aşk bölgenize dönerek ilişkinizdeki pasif-agresif evreye son verir ve daha iyi iletişim kanallarını yeniden açar.

Ancak ertesi gün Satürn, aile bölgenizde geri hareketine başlayacak. Çocukluğunuzdan kalma bazı karmaşık sorunlarla boğuşmanız ve ne kadar affetmeye ya da unutmaya istekli olduğunuzu anlamanız gerekebilir.

Bu cephedeki cevaplar, Merkür'ün haritanızın derin bir psikolojik alanına girdiği 13 Haziran'da gelebilir. Sezginizi dinleyin - birini affetmeniz gerektiğini hissediyorsanız, bunu yapmanız sizin yararınıza olacaktır.

Nitekim ertesi gün Dolunay, değerlerinizi ve bunların karar verme sürecinizdeki önemini vurgular. Bırakmak burada çok önemli bir faktördür, bu yüzden kendinizi travmadan tamamen kurtarmaktan korkmayın.

21'inde, Gündönümü enerjileri etrafınıza çok daha parlak ve daha maceralı bir hava getiriyor. Haziran ayının bu dönemi, seyahat etmek veya herhangi bir tür ruhsal veya entelektüel arayışı sürdürmek için harika olacak.

22 Haziran'da Venüs burç değiştirir ve tutku bölgenize yönelir, bu ilişkiniz için harika bir haber - yine de kıskançlık anlarına dikkat edin.

Haziran 28'inde, eğitim veya öğretimde yeni bir başlangıcı teşvik eden Yeni Ay ile parlak bir notla sona eriyor. Yeni bir yeterlilik kazanın veya bir sınıfa kaydolun - bu size hem neşe hem de potansiyel kariyer gelişimi getirecektir.

Yay Burcu

3 Haziran'da Merkür yön değiştirirken kaosa neşeli bir veda edebilir, daha iyi organize olabilirsiniz. Bu enerji değişimi, özellikle sağlık ve egzersiz alışkanlıkları için de faydalıdır, iradenizi arttırır.

Bununla birlikte, Satürn ertesi gün gerilemeye döner ve tipik olarak mükemmel iletişim becerilerinizi bir süreliğine boğar. Söylemeye çalıştığınız şeyde ekstra net olmanız gerekebilir. Belgeleri gözden geçirin ve sosyal medyada ne ifşa ettiğinize dikkat edin.

13 Haziran'da Merkür burç değiştirir ve doğum haritanızın aşk bölgesine girer, bu da en yakın ilişkiniz için bir nimettir ve sevginizi ifade etmeyi kolaylaştırır.

Ertesi gün, Yay Dolunayı sizin için duygu yüklü bir hız treni. Bir yandan, bu enerji coşkundur ve yaşamdan daha büyük olasılıklarla doludur, ancak diğer yandan, sizi gözyaşlarına yol açabilecek yakın tarihli veya başgösteren bir sonun farkına varmanızı sağlar.

Dengeleyici bir etki için 21 Haziran'daki Gündönümü enerjilerine bakın. Bu güneş enerjisi, ne kadar esnek olabileceğinizin altını çizer ve içsel gücünüzün altını çizer. Hayat sana ne getiriyorsa, sen onu korumuşsun.

Romantik Venüs'ün zıt burcunuza geçmesiyle birlikte 22 Haziran'da aşk hayatınız için daha iyi haberler var. İster çıkıyor olun, ister aşık olun, bu yakınlaşmak için mükemmel bir enerjidir.

Haziran çok amaçlı bir notla biter. 28 Haziran'daki Yeni Ay sizin için psikolojik olarak güçlüdür - size yeni bir başlangıç gösterir ve bu işi yapmak için gerçekten gerekenlere sahip olduğunuzu hatırlatır.

Oğlak Burcu

Son zamanlarda kendinizi yaratıcı bir şekilde engellenmiş hissediyorsanız, bu durum 3 Haziran'da Merkür doğrulduğunda sona ermeli ve yaratıcı enerjiniz yeniden akmaya başlamalıdır.

Ancak ertesi gün, yönetici gezegeniniz Satürn, doğum haritanızın vadiler bölgesinde geri hareket yapıyor, bu nedenle, kalemi veya boyayı kağıda koymadan önce kendinizi her şeyi ikinci kez tahmin ederken bulursanız şaşırmayın.

13 Haziran'da Merkür burç değiştirdiğinde zihinsel sağlığınız artar - bu neşeli, sosyal enerji meslektaşlarınızla olan ilişkilerinizi de geliştirir ve daha iyi organize olmanıza yardımcı olur.

Muhtemelen sahip olduğunuz tuhaf rüyalar hakkında fikir edinmek için 14 Haziran'daki son derece ruhsal Dolunay'a bakın. Kozmosun size mesajları var ama dinliyor musunuz?

21 Haziran'da Gündönümü enerjileri, her zaman olduğu gibi karşıt burcunuzu vurgular - ve bu, doğum haritanızın aşk alanını harekete geçirir. Güneş enerjisi şimdi kalbinizi ısıtıyor, bu seçtiğiniz kişiye her zamankinden daha yakın olmak için güzel bir dönem.

Venüs 22 Haziran'da hareket halinde, refah bölgenize geliyor ve sizi dinlenmeye, iyileşmeye ve sizi gülümseten her şeyin biraz tadını çıkarmaya teşvik ediyor. Bu enerji, sadece diyetiniz veya zindeliğinizle değil, genel bütünsel sağlığınızla ilgilidir, bu nedenle meditasyon veya yoga ve farkındalıkta da etkendir.

Haziran, romantizm hala tüm hızıyla devam ediyor - gerçekten de 28 Haziran'daki Yeni Ay, aşk bölgenizden parlıyor, bu nedenle bekarsanız ve özel birini arıyorsanız, evrenin kolunda bir şey - veya biri - bekliyor ve bekliyor olabilir.

Kova Burcu

İnatçı aile sorunları, 3 Haziran'da Merkür direkte döndüğünde nihayet gevşemeye başlayabilir - en azından, evde iletişim daha basit ve daha az karmaşık hale gelmeli.

Ancak ertesi gün Satürn Kova burcunda geri hareketine başlar ve burcunuz için depresif enerjilere yol açar. Olumlu kalmak ve gerekli olduğunu düşünüyorsanız, zihinsel sağlığınız için başkalarına yardım etmek önemlidir.

13 Haziran'da Merkür'ün burç değişikliği sizi yükseltmeye yardımcı olacak, çünkü bu parlak ve havadar enerji doğum haritanızın neşe bölgesini aydınlatıyor - partiler, tatiller ve kutlamalar için mükemmel.

14 Haziran'da Dolunay da, haritanızın en girişken alanından parıldayarak gelecek vaat ediyor. Eski bir arkadaş birdenbire tekrar iletişime geçebilir veya mevcut arkadaşlık bağlarının oldukça dramatik bir şekilde derinleştiğini görebilirsiniz.

Gündönümü enerjileri, ayınızdaki belirli bir dönemin başlangıcını işaretler - 21 Haziran'dan itibaren, işleri halletmek için çok istekli olacaksınız. Biraz sıkı çalışmak sizi iyi hissettirir, bu yüzden şu anda daha fazla sorumluluk almaktan çekinmeyin.

Bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, Venüs'ün 22 Haziran'da buluşma bölgenize gelişi harika bir haber - özellikle sizi normalden biraz daha sıcak ve daha az mesafeli olmaya teşvik ettiği için.

Bununla birlikte, 28'deki Yeni Ay, büyük, yeni, heyecan verici bir projede ekip çalışmasını teşvik ederek Haziran'a çalışma sonu.

Balık Burcu

Haziran ayındaki dengeden hemen sonra daha fazla netlik bekleyin. Başlangıç olarak, Merkür iletişim bölgenizdeki geri hareketini sonlandırıyor ve 3 Haziran'da sizi rahatlatacak şekilde doğrudan dönüyor.

Bu arada, ertesi gün Satürn retroya dönüyor - sizin için bu içe dönük enerji, düşüncelerinizi netleştirme ve sezginizi sağlamlaştırma şansı verdiği için memnuniyetle karşılanıyor.

13 Haziran'da Merkür burç değiştirdiğinde tüm bu net düşünceyi aile içinde iyi bir şekilde kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizle daha iyi iletişim kurmaktan ev içi meselelerde daha hızlı ilerlemeye kadar her şey bu noktada evde bir araya geliyor.

Ancak 14 Haziran'daki Dolunay enerjilerine dikkat edin. Bu Dolunay, kariyer hedeflerinizi vurgulayarak haritanızın en üstünde yer alıyor - ancak parladığı ışık, tüm hedeflerinizin peşinden gitmek istiyorsanız aile ile ilgili fedakarlıkların yapılması gerektiğini ortaya koyuyor.

21 Haziran'daki Gündönümü enerjileri, daha az ciddi bir nota vurarak, haritanızın neşe bölgesini güneş sıcaklığı ve mutlu tesadüflerle aydınlatıyor. Ertesi gün Venüs aile bölgenize girerken, ayın bu son on günü kesinlikle dostane, sevecen ve eğlenceli olacak gibi görünüyor.

28 Haziran'da Yeni Ay meydana geldiğinde sizi gülümseten her şeyden daha fazlasını yapmaya karar verin. Nerede ve ne zaman ortaya çıkarsa çıksın, neşe ve kahkaha yakalamayı öğreniyorsunuz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık