Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2021 Gökyüzü Enerjileri

Bu hafta yepyeni bir aya giriyoruz ve bu yepyeni bir başlangıçlara işaret ediyor.

1 Mayıs Kodu numerolojik saati sıfırlar ...

Bu, yeniden hizalamak, yenilemek ve yeniden başlatmak için 1 Ocak'tan beri sahip olduğunuz en iyi şans pek çoğumuz için tabi FARKINA varabilme CESARETİNİ ortaya koyabildiğimiz takdirde. 

Ama oraya varmadan önce, duygusal olarak yüklü bazı enerjilerin içinden geçmeniz gerekecek.

Nisan ayının son günlerinde, 9 kodunun titreşimleri ile her şeyin doğal olarak sona erdiğine dair güçlü bir his hissedeceksiniz.

İşte bir ipucu:
Bu duygunun peşinden gidin.

Artık size hizmet etmeyenleri serbest bırakmanın zamanı geldi, böylece listeyi temizleyebilir özgürleşebilirsiniz bu zorlu günlerde bunun için çabalamalısınız. 

Gereksiz sizi yoran her şeyi sizi engelleyen  etki ve kişileri ardınızda bırakmanız yeni numerolojik döngüye girerken hayati önem taşıyor başka bir yol yok güzel olanı kucaklayabilmek için. 

Neyse ki, Gerçkeleşen Süper Ay ile Evren bizlere ihtiyacımız olan tüm araçları sağlıyor.

Bununla birlikte, kolay bir yolculuk olmayacak. Mayıs ayı, zaaflarınıza ışık tutacak ve güvensizliklerinizi ön plana çıkararak yüzleştirecek herkesi kendini özünü keşfetmek kalem olup hayat tahtasında yeniden yaşamlarımızı yazıp şekillendirebilmek için. 

Zirveye çıkmak için bu süper yoğun enerjiler hakimken arşta yeryüzünde bunları doğru değerlendirmeliyiz geç kalmadan unutmayalım çiçek dalında özür zamanında sevgi kıymet bilirken güzel.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık