Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Akrep Süper Dolunayı Ve Burçlara Etkileri

KOÇ: Bu dolunay sizi tam olarak dönüşüme hazırlıyor, bu yüzden gerçeğinzii onurlandırmak için dünyevi sorumluluklarınızdan biraz kendinize  zaman ayırmanız anlamına geliyor sizler için. Bu, derinlere inmek ve sizi ağırlaştıran ruhsal yükün bir kısmını dönüştürmek için iyi bir zamandır bu ister borçlar, tutulmamış sözler veya zehirli ilişki dinamikleri şeklinde olsun. Artık size hizmet etmeyenleri serbest bırakın.

BOĞA: Şimdi ilişkileriniz hakkında çok şey fark ediyorsunuz Boğalar, bu yüzden bu enerjiyi başkalarıyla paylaştığınız bire bir dinamikler hakkında gerçekçi olmak için kullanın. Yüzey seviyesindeki bağları koparmak ya da güçlendirmek zamanı sizler için bu yüzden duygularınız konusunda dürüst olmaktan ve gerçeğinizi konuşmaktan korkmayın. 

İKİZLER:  Evinizi, programınızı ve günlük rutininizi derinlemesine temizleme zamanı,  Hayatınızda dağınıklıkları toparlama zamanı şimdi dikkat dağıtıcı unsurları silme ve üretkenliğin bir köşesini çevirme şansınız. İş etiğinizi canlandırmak ve organizasyon becerilerinizi doğru noktaya taşımak için dolunayı kullanın.


YENGEÇ: Güzellik şimdi hayatınızda çiçekler açtıracak tutku hissiniz de öyle  romantik olasılıklar veya kalbin diğer konuları söz konusu olduğunda açık fikirli olun. Cilveli bir kaçamak, beklenmedik bir şekilde şimdi daha derin bir ilişkiye  dönüşebilir veya eş ya da sevgiliniz ile ciddi sorunlarınızı aşabilirsiniz. Her iki durumda da sevgiye evet deyin.

ASLAN: Bu dolunay sizleri özellikle duygusal kılacak, çünkü doğum haritanızdaki en hassas evlerden birine yıldırım gibi etki ediyor . Şimdi geleceğe daha iyi hazırlanmanıza yardımcı olmak için geçmişinizi gözden geçiriyorsunuz  bu, ailevi konular, geçmiş kalp kırıklarıyla veya özel hayatınızdaki dramalarla yüzleşmek anlamına gelebilir. Kalbinizdeki gerçeklerden uzak durmayın.


BAŞAK: Gerçeğinizi konuşma zamanı,  bunu yapmak ne kadar savunmasız veya yoğun olursa olsun. Bu dolunay sizden en derin düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade etmenizi istiyor, bu yüzden duygularınızı günlüğe kaydetmenin veya arkadaşlarınızla dürüst sohbetler yapmanın tam zamanı. Her şeyi içeride saklamanıza gerek yok sağlıklı bir yöntem, böylece iyileşmeye başlayabilirsiniz.


TERAZİ: Bu dolunay yüzeye derin duygular getiriyor ama sizin durumunuz aynı zamanda çevrenizdeki maddi dünyaya odaklanmanıza da yardımcı olacak. Şimdi para veya finansla ilgili bazı fikirleri netleştirebilirsiniz bu nedenle bütçenizin sorumluluğunu üstlenmek veya beklediğiniz zammı istemek için iyi bir zaman. Hakkınız olanı almak için mücadele zamanı.


AKREP: Sizler için yılda bir kez gösteriyi durduran dolunaya hoş geldiniz! Bu sizin için bir dönüşüm zamanıdır, bu yüzden ne kadar yoğun olursa olsun kalbinizin yüzeyine çıkan her gerçeği kucaklayın. Ham, savunmasız ve duygusal olarak yüklü hissediyorsunuz ama aynı zamanda özgünlüğünüze radikal bir şekilde sahip olarak yeni bir güç ve kişisel güç duygusu buluyorsunuz. Şimdi dengeleri yapılandırma zamanı. SAKİNLİKLE


YAY: Bu dolunay sizin için duygusal ve fiziksel olarak yorucu gelebilir, Kendinizi baskılamak yerine bu enerjiyi  biraz yalnız zaman geçirmek için bir işaret olarak alın. Bilinçaltınız size bir şey söylemeye çalışıyor, ancak mesajı yalnızca sessizce kalbinizi dinlediğinizde alırsınız. Hayallerinize ve sezgilerinize dikkat edin ve içgüdülerinizi yok saymayın.


OĞLAK: Kolektif gelecek için umutlarınız ve hayalleriniz neler, Kap? Şimdi sahip olduğunuz vizyonlara odaklanma zamanı  sadece kendiniz için değil, dünya için. Bu dolunay aynı zamanda topluluk ve bağlantı ihtiyacınızı da vurguluyor, bu da  beklenmedik şekilde yeni fikirler üretmenize yardımcı olabilir. İdealist ve alışılmadık yönünüzü kucaklayın.


KOVA: İş hayatınız bu dolunay  altında merkez sahneye çıkıyor ve kariyerinizde anlamlı bir dönüm noktasına ulaşıyor olabilirsiniz. Yeni çabalara yer açmak veya profesyonel bir projeyi sonuca götürmek için boşa giden bir yan işi bırakmanın tam zamanı. Bu aynı zamanda size üst kademelerden beklenmedik bir ilgi de getirebilir, bu yüzden gelen şansı değerlendirmek adına yeteneklerinizi  göstermeye hazır olun.


BALIK: Derin, anlamlı bir kendini keşfetme yolculuğuna çıkıyorsunuz. Bu dolunay ruhsal gelişimine sahip olmanıza yardım edecek. Şimdi büyük düşünmenin, ufkunuzu genişletmenin ve yeni bilgilerinizin dünya görüşünüzü şekillendirmesine izin vermenin tam zamanı. Evrimleşme yollarınızdan emin olun -sürekli değişen kozmik bir varlıksınız, bu yüzden hedeflerinizi yükseltin ve ilerleyin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık