Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Pluto R Durağan Konumu Başlıyor Phoneix Uyanıyor

PLUTON

Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni. 18 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 26 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek.

Retro süre içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekececektir. 


Plüton, 27 Nisan 2021'de gerilemeye başlayacak. Ve orada 6 Ekim 2021'e kadar kalacak… Evet, bu tam 5 aylık saf Pluto gerileme eylemidir. Eyvah .

Şimdi Pluto , Merkür şöhretine sahip olmasa da,  Pluto'nun bu geçişinin çok etkili olacağını aklınızdan çıkartmayın. Bu geçiş, Sizi içten dışa çözmek için etkili olacak. 

Pluto R durağan konumunun size gerçekten anlatmaya çalıştığı şey, “Dışarıya” bakmayı bırakmanız gerektiğidir . Diğer tarafa bakmayı  başkalarının adına karar vermeyi kendinizden kaçmayı BIRAKIN! Aradığınız cevaplar orada değil, düzeltmeye çalıştığınız sorunlar orada çözülemez, aradığınız doğrulama orada bulunamaz ve daha barışçıl bir dünyanın çözümü orada değil ...

Hepsi senin içinde. Ve Pluto onu bulmanıza yardım etmek için burada.

 

YERALTI DÜNYASININ GEZEGENİ PLUTO GÖLGELERİ BİLMİYOR…
Pluto R Durağan konumu hayatlarımızın yol tutuşunu değiştirmek, ilerlemeyi gözden geçirmek ve eyleme geri dönmek anlamına geliyor. Bu enerji  Kolektif bakışları içe doğru çevirecek. Kendinizden kaçışa DUR diyecek bu güçlü enerji. Dönüşüm istesekte istemesekte bizi için çekmeye başlayacak Kaçış yok akışa ayak uydurma zamanı şimdi! 

Aslında Pluto gölgelerde yaşıyor . Ve bu nedenle Pluto, İçimizdeki kötüü utancımızı ve suçumuzu çekip bizi onlarla yüz yüze getirmeyi seviyor. Plüton, hepsini derinliklerden çeker bakmaya cesaret edemeyeceğiniz yerlerden ve onları yüzeye çıkararak sizi incelemeye zorlar.

Gölgeler. İnançları sınırlamak. Korkular. Kötü yanlarımız Kültürel şartlandırma. BİLİNÇALTI!!!

HEPSİ süper korkutucu geliyor! Ama önümüzdeki 5 ay boyunca bir kayanın altına saklanmadan önce, bu kıyamet ve kasvet hikayesini, gerçekten olduğu güzel dönüşüm hikayesine yeniden çerçeveleyelim.

Pluto bizi gölgelerimizin önüne koymaz çünkü bizi sınava tabi tutmaktan  hoşlanır. Pluto bunu yapıyor çünkü insanlığın çok önemli bir gerçeğini anlıyor. Yani, gölgelerimizi keşfedene kadar gerçek dönüşüm gerçekleşemez.

PHEONİX'İN YÜKSELİŞİ

Gerçek şu ki, eğer 'Gölge tarafınızı'  şifalandırır bırakırsanız arada bir kontrol etmeden akışa izin verirseniz o zaman hayat kaotik ve stresli hissetmeye başlayacaktır. Fazla çalışma, bunaltıcılık, hastalık, düşük özgüven, düşük öz değer ve diğer düşük titreşimli rahatsızlıkların listesi gibi şeylere daha yatkın olacaksınız ...

Çünkü gölgenin hüküm sürdüğü yerde güneş parlamaz. Temel olarak, gölge tarafınız şovu yürütürken, sizi 'en iyi hayatınızı yaşamaktan' alıkoyar. Hiç eğlenceli değil, değil mi?

Yani bu 5 aylık kendini yansıtma, içsel çalışma ve dönüşüm süreci aslında iyi bir şey. Çünkü tıpkı Pheonix ZÜMRÜDÜ ANKA KUŞU  gibi, kendinize küller halinde parçalanma izni verdiğinizde… her zamankinden daha güçlü, daha güzel ve daha güçlü bir şekilde yükseleceksiniz. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık