Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mayıs 2021 Büyük Uyanış Gelişme Ve Değişim Enerjisi Bumerang Etkisine Hazır Olun!

MAYIS 2021  BÜYÜK Uyanış Gelişme ve Değişim ENERJİSİ 

Bumerang etkisine hazır olun! 
11 Mayıs Yeni Ay 
26 Mayıs Ay Tutulması 
23 Mayıs Satürn R Durağan konumu 
Devam eden Pluton R Durağan konumu 
Ve 30 Mayıs Merkür R konumu gözünüz korkmasın, 
Mayıs ayı boyunca  önemli sorumluluklardan kaçınmaktan korkmadan kurtulmak için parlak bir fırsat elde edeceğiz: Dolunay 26'ında gerçekleşecek ve beraberinde tam bir  AY tutulması gerçekleşecek. Bir şeyler sona eriyor, ancak bu ay aşaması bizden yas tutmamızı istemeyecek. Geride bıraktığımız her şey zaten geçmeye hazırdı yeni bir şey için yarattığı alana odaklanarak bize çok daha iyi hizmet edecek enerjileri doğru değerlendirelim. 

SATÜRN
“Satürn, yıldızların öğretmeni, bilgeliğe giden yolun otoriter komutanı” Ünlü bir spiritüel öğretmenin tabiri ile; Satürn görev ve sorumluluk aklı kontrolde tutan bir barajdır. Ezoterik ‘’Ruhsal’’ Astrolojide yıldızların öğretmeni olarak tanımlanır. Mitoloji’ deki adı Kronos’tur. Ruhsal gelişimimizi karşılaştığımız zorlayıcı olaylar karşısında takındığımız tutumu aldığımız dersleri temsil etmektedir. Satürn diğer gezegenlere göre disipline eden zorlayan testlerden geçiren bir komutan gibidir. Bizleri zorlar sınar disipline eder ve kendi gerçeğimize ulaşmamızı sağlar. Bunu başardığımız anda ise mükafatı oldukça büyük ve muhteşem olur. Doğum haritalarımızda Satürn’ün bulunduğu ev hangi alanlarda enerjimizin engelleneceğini hangi kısıtlamalarla karşılaşabileceğimizi göstermektedir.Satürn doğum haritamızda hangi evde bulunuyorsa orada kendimizi güvensiz hisseder zorlu deneyimlerden sonra kendimizi keşfeder zümrüdü anka kuşu gibi küllerimizden yeniden doğarız.

SATÜRN
Yıldızların öğretmeni Satürn yıllara göre ‘’R’’geri harekette bulunur 4 ila 6 ay sure ile bu konumda kalır. Satürn doğum haritamızda ‘R’ hareketini hangi evde gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda Yaşamdan aldığımız dersleri değerlendirmemiz tepki ve davranışlarımızı kontrol altına almamız olgunlukla davranışlarımızı belirlememiz kontrollü olmamız gereken zamanlar geçmişte yaşanan pişmanlıklara bir yenisini daha eklemek istemiyorsak bu sürede aldığımız dersleri yaşamımıza aktarmalıyız.

MERKÜR
İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

PLUTON
Dönüşüm endişe bitiş ve başlangıçlar karanlıktan aydınlığa geçiş ölüm ve doğumun gezegeni… 18 Nisan da Oğlak burcunda ‘’R’’ geri hareketine başlayacak 27 Eylülde ‘’D’’ doğru hareketine devam edecek… Retro sure içinde kişisel doğum haritalarınızda hangi evde ilerliyorsa o yaşamsal alan ile ilgili karışıklıklar söz konusu olacaktır ve yaşananları kendi başınıza çözümlemeniz gerekececektir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık