Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Gökyüzü Enerjileri

36. Kural

Hileden, desiseden endişe etme. Eğer birileri sana tuzak kuruyor zarar vermek istiyorsa, Tanrı da onlara tuzak kuruyordur. Çukur kazanlar o çukura kendileri düşer. Bu sistem karşılıklar esasına göre işler. Ne bir katre hayır karşılıksız kalır, ne bir katre şer. O'nun bilgisi dışında yaprak bile kıpırdamaz, Sen sadece buna inan!

Şemsi Tebrizi

MART 2019 hem kişisel hem de toplumsal düzeyde olağanüstü dönüşüm enerjileri beraberinde getiriyor bizlere.

Küresel düzeyde, politika, hükümetler, doğa olayları ve bankacılık gibi alanları ön plana çıkaracak olaylar ile ilişkili gelişmeler söz konusu. Bu alanlarda, özellikle yıl sonuna doğru yaklaştıkça, büyük değişimleri tetikleyecek enerjiler hakim gökyüzünde.

Aslında, 2019'un enerjileri, 2020'de devam eden devasa enerji değişimleri için hazırlık aşaması anlamını taşımakta.

2019 Ay ve Güneş Tutulmaları ile başladı, tutulmalar sıklıkla değişim getirdikleri ve hayatlarımızı yeni bir yöne kaydırdıkları için her zaman çok güçlüdür. Tutulmalar, ayrıca kadersel olayları veya hedeflediklerimizi gerçekleştirmek adına harekete geçiren enerjileri barındırır.

Mart 2019’un en önemli astrolojik olayı devrimlerin gezegeni Uranüs’ün Boğa burcunda seyrine başlaması Uranüs, 26 Nisan 2026'ya kadar seyrini sürdüreceği Boğa geçişine başlıyor.   Ay’ın ilk günlerinde her birimiz kendimizi 2018 yılında düşündüğümüz durumlarda bulabiliriz; melankoli kaygı ve yanlış düşüncelerimizden uzaklaşıp irademizi güçlendireceğimiz enerjiler hakim gökyüzünde. DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY DEĞİŞİMDİR ilkesi ile hareket edenlerin yenileneceği son derece güçlü etkiler.

Uranüs, parayla ilgili yapıları ve önceliklerimizi yeniden değerlendirme enerjisini de barındırmakta. Bu enerji ile her türlü güvenlik fikrini yeniden tanımlamamıza yardımcı olabilir. Her bir hayatımızın, önümüzdeki 7 yıl boyunca önem kazanacak olan küçük devrimler ve zihniyet değişikliklerinden geçeceğimiz enerjiler ile karşı karşıyayız şimdi. 26 Mart 2019’a kadar Venüs enerjisi ilişkilerimizde duygusal bir bakış açısıyla hatalarımızla yüzleşmemize katkıda bulunur bozulan ilişkilerimizi düzeltmek elimizdedir şimdi geç kalmadan pişman olmadan yeni bir başlangıç mümkündür.

Yoğun bir sosyal yaşam profesyonelimize ve kişisel yaşamımıza yardımcı olabilir özellikle bizi doğruya yönlendiren kişileri fark edip söylenenleri dikkate alırsak ve başkalarını da düşünmeyi öğrenirsek; sosyal projelerin içinde yer alırsak hızla yol alıp kalıcı başarılara imza atabiliriz maddi manevi kazançlı enerjiler söz konusu. Romantizm, duyarlılık aşka can verecek harika enerjiler ay boyunca hayatımızda yer alacak ki bu kıştan sonra hayata geri dönüşün ilk belirtilerini getiriyor aslında bizler için. Özellikle yaratıcı işler yapanlar, başkalarının hoşnutsuz olmasına karşı gelmesine rağmen bu transit geçişler altında korunacak haksızlıkların altında kalmadan başarı ışığının altında parlayacaksınız.

İletişim söz konusu olduğunda bazı sorunlar yaşanabilir her birimiz için tartışmalar bitmez, ancak gerçek bir sonuca varılmaz. Diyalog ve müzakereler karışıklığa neden olsun istemiyorsak bizden farklı düşünenlere saygı duymalı çatışmalardan kaçınmalıyız. Ayrıca bu ay, sözleşmeler imzalama veya söz verdiğimiz konularda temkinli olmalıyız. Unuttuğumuz manevi yönlerle yeniden bağlantı kurarak ruhumuzu dinlendirip yorgunluklardan kurtulup bilinçaltımızı arındırmayı başarabiliriz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık