Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2019 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu ay mutluluk ve refahınız ay boyunca artacaktır. Aile sorumluluklarınızı yerine getirmek için fırsatlar la karşılaşabilirsiniz. Olumlu olaylar, mutluluk ve refah ay boyunca sizlerle birlikte, kişisel ve profesyonel hedeflerinize odaklanarak mücadele etmeniz ve başarıya odaklanmanız için sizleri desteklemekte.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjiler farkındalığınız doğrultusunda değişim ve heyecan verici gelişmeleri beraberinde getirecek. Yeni keşifler ilişkiler parlak bir gelecek için planlarınızı başarı ile ortaya koyabileceğiniz enerjiler 14 gün boyunca sizlerle birlikte olacak. Bu enerji ile kendinizi yeniden keşfedecek artan özgüveninizi zeka ve çalışkanlığınızı birleştirerek kazançlı gelişmeler ile karşılaşacaksınız. İş ve özel yaşamınızda planlı olmalısınız böylelikle hedeflerinize daha kolay ulaşabileceksiniz. Hiç kimse size engel olmayacak mutlu ve başarılı olma yolunda emeklerinizin karşılığını alabileceksiniz.

Aşk ve ilişkiler

Bekar Koçlar kendi mesleğinizden yada işiniz gereği tanışacağınız biri ile duygusal bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Sağlık

Sevgili Koçlar mart sonuna kadar mide, hazımsızlık, cinsel sorunlar, eklemlerle ilgili ağrılar pankreas ve cinsel organlarla ilişkili komplikasyonlara karşı dikkatli olmalısınız.

Boğa Burcu

Mart ayı sizler için büyük değişimler ve şanslar hakim gökyüzünde. Madden manen kazançlarınız artıyor ve siz büyük işlerle başarı ile adınızdan fazlası ile bahsettirmeye başarabilirsiniz. Bu enerjiler kalıcı işleri ilişkileri beraberinde getirecek sizlere. Finansal zorluklar tamamen ardınızda kalıyor cesaret, coşku ve iş ile ilgili karlar ayın getirileri arasında. Bu ay bekar Boğa’lar kalıcı beraberliklere adım atabilirler.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjiler altında kendinize olan güveninizi ve öz saygınızı yeniden kazanacak yanlışları ayırt edebilmiş olmanın getirdiği bilgelik ile yaşamınızın geneline yansıtacaksınız. Söz sahibi güçlü ve otorite konumunda ki insanlarla yollarınız kesişebilir maddi ve manevi olumlu iş birlikleri ile var olan şartlarınızı yenileyerek daha aktif ve yaratıcı olmanın avantajlarını yakalayabilirsiniz emek vermeniz sabırlı olmanız şart.

Ailevi konularda da sorunlarınız çözüme kavuşturabileceksiniz. Bu enerji satın almalar ile ilgili konuları da gündeminize getirebilir ev ve araba ya da işiniz ile ilgili büyüme gibi fırsatları yakalayabilirsiniz. Akıllı ve planlı ne istediğini bilerek hareket etmeniz size. Özel hayatınızda heyecanlı mutlu olacağınız gelişmeler sizi kendinize getirecek evli ve ilişkisi devam eden Boğalar eşinizle aranızda ki buzlar eriyecek korkularınızı kaygılarızı altı edin. Bekar Boğa’lar sizler de tesadüflerin en güzelini hayatınızın aşkını bularak yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Mart ayı boyunca enerjinizi güçlü tutmak için mutlaka bedeninizi rahatlatacak bir spor dalı ile ilgilenin ve yorgunluktan olabildiğince uzak tutun kendinizi Bu sene mide, bağırsaklar ve eklemlerde sorunlarla karşılaşmanızda muhtemeldir. Bunun yanı sıra, göz sağlığınıza bağlı baş ağrıları yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu

Mart ayı sabır ve çabalarınız ile şekillenecek sizler için. Yurt dışına gitme hayaliniz varsa bu ay işinizle ilgili bu hayalinizi gerçekleştirebilir kazançlı çıkabilir önemli ortaklıklar ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Kar ve kazançlar iş birlikleri sayesinde gerçekleşecektir.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjiler ile kendinizi geliştirmek hedeflerinize ulaşmak konusunda dikkat çekecek iş ilişkilerinizde uzun vadeli hedeflerinizde önemli ilerlemeler elde edebileceksiniz. Kötü içgüdülerinizden ve ön yargılı davranışlarınızdan uzaklaşmalısınız. İşinizle ilgili anlaşma alım satım ve sözleşme imzalamak için profesyonel yardım almanız yanlış kararların önüne geçecektir. İş ve aşk hayatınızda  başkalarından kaynaklanan hayal kırıklıklarını bir yana bırakıp hatalarınızı telafi edecek doğru kararlar ile ilişkilerinizi yapılandırarak aşkı da kazancı da yeniden elde edebileceksiniz.

Aşk ve ilişkiler

Evli İkizler işinizin anlayıştan yoksun davranışları karşısında sıkıntılar yaşayabilir ilişkinizi bitirme yönünde düşüncelere kapılabilirsiniz. İlişkisi yolunda giden İkizler ise eşlerinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirler. Bekar İkizler birden fazla ilişki yaşayarak hayal kırıklığı ve pişmanlıklar yaşayabilirler eylül ayına kadar kalıcı ilişkiler kurabilmeniz zor gibi görünmekte. Mart ayı boyunca, omuzlar, genital organlar boğaz ve karaciğer ile ilgili konularda bazı sorunlar yaşamanız olası dikkatli olmalısınız.

Yengeç Burcu

Gizli düşmanlıklarla karşılaşabileceğiniz bir aydasınız özellikle işinizle ilgili konularda dikkatli olmanız yararınıza olacaktır. İş ve eğitim hayatınızda gizliliğe önem verin güvendiğiniz birinin ihaneti ile güç mücadeleleri vermek zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınızın da hassasiyet kazandığı bir aydasınız. Kilonuzda artış sağlık sorunlarına neden olabilir. Arkadaşlarınızdan gelecek faydalar iş ve özel yaşamınızda etkili olacaktır.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjile ile olumlu haberler ve pozitif gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle iş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerle iletişiminiz çok daha iyi hale gelecek ve enerjinizi yükseltecek. Ruhsal olarak bilinçaltınızda yatan korkularınızı tam anlamı ile zihninizden temizleyebileceksiniz.

Aşk hayatınızda sevdiğiniz insanla aranızı düzeltmek ilişkinizi kurtarmak için harekete geçebilir duygularınızı pişmanlıklarınızı açıkça ifade ederek ilişkinizi yeniden aşkın gücü ile diriltebilirsiniz. İkili ilişkilerinizin güçleneceği küslüklerin sona ereceği güçlü bir enerji ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda evli Yengeçler ani kararlar büyük pişmanlıklara neden olabilir dikkatli davranın.

Aslan Burcu

Bu ay iptal olan ertelediğiniz işlerinizi hayata geçirebilir doğru seçimler yapıp tereddütleriniz yüzünden kaybettiklerinizi kazanmaya başlayabilirsiniz. Geç kaldım diye hayıflanmak yerine gayret gösterin azmedin ve kazanın azimle çalışmaya devam edin çabalarınızın karşılığında yeni kapılar açılacak ve siz kaybettiklerinizin fazlasını kazanabileceksiniz her konuda. İş işten geçmeden kıymet bilin kendinize gelin ve ilerleyin.

Yanlış anlaşılmaları kurguları kaygıları arkanızda bırakmanın tam zamanı sizler için. İş ve özel yaşamınızda için öfke ve kaygı zorluklara neden oldu şimdi toparlanma zamanı silkelenin atın ölü toprağını üzerinizden ve yeniden başlayın yenilgilerin pişmanlıkların size kattığı güzellikler ile sarılın hayata.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerji ile birlikte önümüzde ki bir yıl için hedeflerinizi belirlemelisiniz. Ne istediğinizi bilerek hareket etmeniz fazlası ile önemli bunu unutmayın. Özel yaşamınızda da mutlu olmak için fedakarlık yapmalı daha anlayışlı davranmalısınız. Hayatının her alanında ekstra sabır, kararlılık ve görevlerinizi yerine getirme disiplini içinde olmalısınız. Mart ayında aşka bakış açınız ve romantizm sizler için çok daha farklı bir anlam kazanacak.

Romantizm tutku özellikle evli Aslanların hayatında daha önce olmadığı kadar önem kazanacak. İlişkisi olmayan Aslanlar ise daha sağlam temeller üzerine kurulu saygının karşılıklı anlayışın olduğu ilişkilerin mutlu bireyleri olabilirsiniz. 10-19 mart tarihleri arasında sinir sıkışması boyun ve omurilik bölgenizde sorunlar yaratabilir. Bunun olmaması için zihninizi olumsuz düşüncelerden uzak tutmanız yararınıza olacaktır.

Başak Burcu

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda isteklerinizi gerçekleştirmek için daha fazla mücadele etmeli işinizle ilgili konularda kararlarınızı netleştirip tereddütlerden uzak kalarak hareket etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ayın ilk yarısı sorunlar yaşanabilir yanlış teşhis sonucu bir panik yaşayabilirsiniz. Endişelenmeyin bu geçici bir durum olacaktır. Özel yaşamınızda ise geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir gerçekleşecek yüzleşmelerle tam anlamı ile rahatlayıp var olan ilişkinizi daha sağlam temeller üzerine oturtabilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Bu enerjiler iş hayatınızda sorunları beklentilerinizi açıkça konuşmak ve kolayca kabul görmenizi sağlayacak İş ve eğitim hayatınızda randevular ve iş görüşmeleri önemli kararları için bu günler arasında aktif olmalısınız. Çalışmalar ve sınavlarınız iyi sonuçlar verecektir kendine güvenen kendini ifade çalışmaları için uygulamak için uygun bir zaman dilimi sizler için. Ayrıca, ruhsal ve fiziksel olarak kendinizi çok huzurlu ve güzel hissedecek auranızda ki müthiş enerji ile güzel insanlar ile iş ve özel yaşamınızda iş birlikleri yeni ve doğru gelişmeler kaybettiğiniz ümitlerinizi yeniden kazanmanızı hayattan keyif almanızı sağlayacak etkiler ile dolu.

İyi niyet emek verme ve alma sevgi şefkat hayat rotanızı yeniden belirleyecek. Ailenizle sevdiklerinizle vakit geçirecek  arkadaşlarınızla sosyalleşecek ve kalıcı ilişkiler kurabileceksiniz. Geçmişin olumsuz izlerini yüreğinizden zihninizden silip atmanın zamanı geldi. Yeni başlangıçlar mutlu ve uyumlu bir ilişki sizleri beklemekte. Aşk hayatınızda keyifli gelişmelerin gerçekleşebileceği güzel dönem. Evli Başaklar içinde en romantik gelişmelerin olacağı bir ay mart sizler için.

Terazi Burcu

Bu ay iş hayatınızda rakiplerinizi arkanızda bırakacak başarıyı yakalayacaksınız. İyi şeyler sabırla hareket etmenin mükafatı olacak sizlere. 2 martta Aslan burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle konuşmak için acele etmeyin doğru zamanı bekleyin. Zihinsel stres de bu ayda sizleri rahatsız edebilir. Bu ayın ortasında yeni bir araç satın alabilir ve mülkiyet yatırım için elverişli şartlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür geri hareketinin Balık burcunda seyrine başlaması iletişim ve teknolojik aletlerinizde sorunlara, sinir anksiyete, seyahatlerde gecikmeler ve sorunlara neden olabilir.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Hayatınızın her alanını etkileyecek değişimlerin sonuçlarını buna bağlı olumlu ve olumsuz olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Yaşanacak değişikliklerin öngörülemeyen doğası duygularının oldukça yoğun olmasına ve değişen koşullara hızlı tepkiler vermenize neden olacaktır. Değişikliğe uyum sağlamak öğrenme ve adapte olma bu süreci doğru değerlendirmeniz açısından her bakımdan fazlası ile önemli olacaktır. Bu enerjiler altında ruhsal gelişiminizle ilgili pek çok değişim sizleri karşılayacak.

Özel yaşamınızda çalkantılı ilişkilerden yorulan ruhunuz daha sakin ve kararlı olmanın getirdiği doğru kararları beraberinde getirecek sizlere. Sağlığınızla ilgili konularda ay sonuna kadar düzenli bir yaşam tarzı benimsemeye çalışmalı sağlığınızla ilgili  kontrolleri ihmal etmeden gerçekleştirmelisiniz. Komplikasyon durumlarında başka bir doktorun daha görüşüne başvurmanız doğru teşhis konulmasında yardımcınız olacaktır. Özel hayatınıza evliliğinize yeni bir düzen uyum ve denge getirecek. Her şekilde ilişkinizi geliştirecek enerjiler söz konusu. İş hayatınızda biriken işlerinizi tamamlayabilir önemli ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Bekar Teraziler son derece romantik ve tutkulu beraberliklere adım atabilirler.

Akrep Burcu

Bu ay iş ve finansal konularda şans sizden yana. Kendinizi geliştirebileceğiniz fikir ve önerilere açık olmalsınız karşınıza çıkan yenilikleri iyi değerlendirmelisiniz. Uzun süredir sağlık sorunları ile uğraşan Akrepler bu ay yaşayacağınız gelişmelerle tamamen sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise romantizm tutku ve heyecan ruhunuzu aşk ateşi ile sarabilir.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

İş hayatınızda ise ortaklıkları olan Akrepler karşı tarafın hatalarından kaynaklanan zararlar la karşılaşabilirler. Aile bireyleriniz size her zaman kinden fazla ihtiyaç duyabilir onların yanında yer almalı sorunlarına duyarsız kalmamalısınız.

Yeni bir ilişkinin içinde olan Akrepler ise sevgilinizden BEKLENMEDİK itiraflar duyabilir ve ilişkinizi daha fazla ilerlemeden sonlandırabilirsiniz. Gerçek sevgiye dayalı ilişkilerin ayakta kalacağı enerjileri barındırmakta MART sziler için. İlişkilerinde belirsizlikler olan Akrepler tek taraflı fedakarlık üzerine kurulu beraberlikleriniz son bulacak.

Yay Burcu

Sağlık parasal konular öncelikli olmak üzere pek çok konuda yaşanacak olumlu gelişmelerle mutlu olacağınız bir ay karşılıyor sizleri. Eğitiminizle ilgili yabancı ülke ya da kişilerden gelecek şanslar elde edebilir sürpriz yolculuklar gerçekleştirerek kendinizi geliştireceğiniz imkanlar elde edebilirsiniz. Ayın son günlerinde yediklerinize dikkat etmelisiniz mide ve bağırsak sisteminizde küçük sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay finansal konularda beklediğiniz iyi bir haberleri alabilir arzu ettiğiniz önemli bir yatırımı gerçekleştirebilirsiniz. Aile hayatınızda da güzel etkiler sizlerle aile üyelerinizle keyifli ve güzel vakit geçirebilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle daha fazla ilgilenmeli romantik ortamlar hazırlayarak ilişkinizi renklendirmelisiniz. İlk adımın daima ondan gelmesini beklemeden siz ilişkinize emek vermelisiniz. Bu enerjiler sizleri her şekilde iyileştirecek kuruntu kaygı ve şüphelerinizden kurtulmayı başaracaksınız. Sizin gibi içsel değişimi kolay kolay kabul etmeyen biri işi yaşanacak kişisel büyük bir devrim enerjisi.

Oğlak Burcu

Maddi manevi pek çok sıkıntınız bu ay tam anlamı ile sona erecek. Başarı hayatın her alanında sizi takip edecek ve karşınıza değerlendirebileceğiniz pek çok fırsat çıkacak sizi seven dostlarınız ve eşinizin desteği ile çok önemli işler gerçekleştirebileceksiniz. Bekar Oğlaklar bu ay ruh eşinizle karşılaşabilir kalıcı bir beraberliğe adım atabilir var olan ilişkinizi nikahla taçlandırabilirsiniz. Yeni bir araç satın alma veya yeni mülk gibi gelişmeler ay sonuna doğru sürpriz yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

İş ve eğitim hayatınızda başarıyı yakalayacak iş ilişkilerinizde bazı iniş çıkışlarla karşılaşıp, ufak tefek meselelerin sorun haline geldiği durumlarla karşılaşsanız da başarıyı yakalayabileceksiniz. Bu ay işinizle ilgili riskleri ayrıntıları doğru değerlendirecek gelirlerinizi ve başarı şansınızı yükselteceksiniz olabilir. Özel yaşamınızda ise kararlarınızı sevgiden emekten doğrudan yana olacak şekilde vermelisiniz.

Bu enerjiler altında yatırım planlarınız finansal yönetimler ile ilgili konularda ikna yeteneği olan sahtekar yüzlü kişilerin zararları ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmanız gerektiğini unutmayın! Aşk hayatınızda evli ve ilişkisi devam eden Oğlaklar ilişkinizi koruyup güçlendirmek için koruyucu tutkulu sevginizi gösteren bir tutum içinde olmanız gereken bir aydasınız. Emek verin vazgeçmeyin ve mutluluğun tadını çıkarmaya bakın.

Kova Burcu

Gökyüzü Kova burçlarının hayatlarında yaşayacağı sürpriz ve olumlug gelişmelere işaret etmekte. Parlak zekanız ve disiplinli çalışmanın karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu ayın ilk 10 günü kendi yakınlarınızdan kaynaklı iş ve özel hayatınızda gerginliklere sebep olacak olaylara dikkat etmeli oyuna gelmemelisiniz. İş hayatınızda ortaklıklar gerçekleştirebilir yurt dışı ile bağlantılı önemli işler gerçekleştirebilirsiniz. Süregelen işi olan Kovalar maaş zammı alabilir beklenmedik bir terfi olabilirsiniz.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Maddi manevi olumlu gelişmeler yaşayacak ev yada iş yeri almak gibi bir arzunuz varsa gerçekleştirebilirsiniz. Maddi olarak emeklerinizin karşılığını almaya başlayacaksınız. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken konu yakın çevrenizde birikecek akrabalara ve sahte dostlara da dikkat etmek olmalı. Özel yaşamınızda ise ilişkinize sahip çıkmanız gereken enerjiler söz konusu.

Hiç bir şey aşkınızdan daha öncelikli olmamalı. Bu enerjiler altında resmi ve hukuki konularda da son derece dikkatli davranmalı olayları hukuka taşımadan kendi içinizde çözümlemeye çaba göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve uzun süredir devam eden bir beraberlik içinde olan Kovalar tutulma enerjisi duygularınızı netleştirecek ilişkinizi sahiplenebilir hatalarınızı anlamış olmanın olgunluğu ile çaba gösterip sevginizi ortaya koyabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Kovalar sürpriz evlilik kararı alabilirler.

Balık Burcu

Bu ay yenilenme arınma yeni başlangıçlar zamanı sizler için. Bu ay çevrenizi gözlemleyin 3. şahısları test edin iş eğitim ve özel hayatınızda insanları testlerden geçirin bunu yaptığınız anda olası ihanetlerin önüne geçebilir kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğini net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise anlık sinirle sarf edeceğiniz sözler ilişkinizde kırılmalara ve uzaklaşmalara neden olsun istemiyorsanız sözlerinize dikkat edin ve birlikte olduğunuz insana karşı anlayışlı olmayı deneyin.

6 Mart saat 19:04 Balık burcunda yeniay gerçekleşecek.

21 Mart saat 04:43 Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. 

Bu enerjiler altında özellikle Evli Balık burçları eşinizin ailesine karşı sizi savunması ile sorunlarınızı çözüme kavuşturup huzur bulabilirsiniz. İş ve ev hayatınızda önemli değişiklik ve yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Kişisel gücünüz zihinsel ve bedensel olarak artacak yaşamınızda reform niteliğinde gelişmeleri başarı ile yönlendirebileceksiniz.

Sizlere tavsiyem detaylara takıp kalmadan hareket etmeniz yönünde. Aşk hayatınızda devam  eden bir ilişkiniz varsa birbirinize güvenmeyi ve saygı duymayı öğrenecek Ay sonunda doğru ilişkinizi resmileştirme yönünde kararlar alabileceksiniz. Evli ve ilişkisinin temeli aşk olan Balık burcu mensupları içinde mutluluk şans enerjisi hakim gökyüzünde. İdrar yolları ayak sağlığı ve kan değerlerinizle ilgili sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık