Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Nisan 2019 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Güzelliklerin temsilcisi Venüs 20 Nisan 2019'a kadar doğum haritalarınızda 12. evinizde. Bu enerji ile kendinize karşı adil affedici, uzlaşmacı ve koşulsuz sevgiye yönlendirmek için savunmasız tarafınızı ortaya çıkarmak için teşvik ediliyorsunuz herkese önem verip kendinizi yok saydınız şimdi merkeze kendinizi alıyorsunuz. Aşk hayatınızda özellikle uzun süredir birlikteliği devam edenler ve evli olanlar sorunlar yaşayabilirler 20 Nisana kadar zayıf ilişkiler sona erebilir.

Bekar ve ilişkisi olmayan Koç burçları 17 Nisan’a kadar, çekiciliğiniz çok yüksek auranız çok güçlü ve etrafınızdakileri etkileyeceksiniz sürpizler birliktelikler aşk hayatınıza yeni bir yön verebilir.

2019 Nisan'ında, yönetici gezegeniniz Mars yeni insanlarla tanışmak ve yeni ilişkilere başlamak için en iyi şartlara sahip olmanızı sağlayan destekleyici enerjileri barındırmakta.

Pek çok Koç burcu ilişkilerindeki kaybettikleri heyecanları yeniden canlanacağı ve eski yaraların iyileşmesi ile mutlu olacakları enerjiler ile karşı karşıyalar. Uyumlu bir çiftseniz bu enerjiler altında, bebek sahibi olmayı konuşabilirsiniz.

Nisan ayının gezegensel geçişleri, her bakımdan şartlarınızı iyileştirmek adına ilham verici olacak sizler için işlerinizi tutkulu, teşvik edici ve yeni bir etkileşimle başarılı noktalara eriştirebileceksiniz.

Kariyer ve Finans:

2019 yılının Nisan ayının ilk yarısında, işlerinizin parayla ilgili kısmında rutin işleyişiniz devam edecek. 17 Nisan’a kadar mesleki isteklerinizi geliştireceğiniz etkiler söz konusu. Doğum haritalarınızda 3. evinizdeki Mars ile birlikte, Merkür müzakereleri, yeterlilik/yeniden değerlendirmeler ve yeni ticari arayışlar içine girmenizi sağlayabilir. Bir işiniz yoksa ya da mevcut işinizi değiştirmek istiyorsanız, iş piyasasını araştırmakta aktif olmanızı tavsiye ederim. Özgeçmişinizi gönderin ve iş görüşmelerine gidin her şey sizin lehinize olacaktır.

20 Nisan 2019'da Güneş, doğum haritalarınızın 2. Evinde olacak bu enerji ile geliriniz, kendinizi nasıl ortaya koyduğunuz ve temsil ettiğinize bağlı olarak tamamen size bağlı şekilde artacak ya da aynı kısır döngünün içinde dönüp duracaktır. Bu enerjinin parayla ilişkili enerjisi çok güçlüdür ve gelirinizi, bazı bağımsız çalışmalar yaparak, bir hobinizi ya da kişisel yeteneklerinizi ortaya koyarak artırabilirsiniz.

Koç burçlarının pek çoğu, 19 ve 30 Nisan tarihleri arasında kariyerle ilgili eski bir sorunla karşı karşıya kalabilir. Bu durum kaçınılmayacak bir noktaya gelebilir üstesinden gelmek için olgun, ısrarcı ve gerçekçi olduğunuzu kanıtlamanız gerekecek.

Pluto ve Satürn 24 - 30 Nisan 2019 tarihlerinde doğum haritalarınızda 10. evinizde (kariyer, sosyo-mesleki statü, hedefler ve başarı) geçmişe dönük olaylar gündeminize gelebilir. Şimdi, uzun vadeli projeleri ele almalı ve yönünüzü yeniden değerlendirme zamanı sizler için. Bazı radikal değişikliklere gidebilirsiniz. Stratejilerinizi gözden geçirmenin zamanı geldi.

Boğa Burcu

Yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız bu ay. 5 Nisan’da, Koç’taki Yeni Ay ile hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Kendinizi ifade etme ve ortaya koyma şeklinizi değiştirin. Bu coşkunuz ve geçen ay yapamadıklarınızı yapma arzunuzu güçlü kılacaktır. Fiziksel ruhsal dayanıklılığınız yüksek olabilir ve zihinsel yetenekleriniz de aynı derecede iyidir. Bu yüzden daha fazla çalışmalı ve dışarıda daha çok zaman geçirmeli aktif olmayı tercih etmelisiniz.  Bu ay sosyal hayatınız oldukça aktif olacaktır. Aşk hayatlarınızda özellikle de bir ilişkisi olmayan Boğalar harika bir ilişkiye adım atabilirler. İlginç insanlarla tanışma ihtimalinizde var ve iç sesinizin tezahür etmesine izin verme eğiliminiz yüksek olacaktır şimdi yüreğinizin götürdüğü yere gitmeye hazırsınız bir ilişkinin geleceğine ilişkin umutlarınızı yükseltecek sürpriz gelişmelere hazır olun. Bu dönemde bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir.

Evli Boğalar arkadaşlarınız aracılığı ile oldukça sosyal ortamlarda olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız eşinizin sizinle birlikte her yere katılmasını sağlayın. Unuttuğunuz romantizm ve birbirinize olan bağınız çift olarak hayatı paylaşmanın anlamını daha iyi kavrayıp birlikte yapmaktan mutlu olacağınız etkinliklere zaman ayırmanız sayesinde artacaktır.

17 Nisan 2019'da Merkür ardından 20 Nisan'da yönetici gezegeniniz Venüs’ün geçişleri, aşk hayatınızda yaşadığınız sorunları kökünden çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Dışarıdan gelen müdahaleler ile yorulan ilişkinizi iyileştirecek eş ya da sevgiliniz ile birbirinizi daha iyi anlayıp sevip güvenmenin güzellikleri ile aşkınızı güçlendirecek güven verip güvende hissedeceksiniz.

Boğa'nın ortaklıklar evinin modern hükümdarı olan Pluto, 24 Nisan 2019'da geri hareketine başlıyor ve bu sayede ilkelerinizi gözden geçirecek uzun ya da kısa tüm ilişkilerinizi yeniden değerlendireceksiniz bu uzun dönemin başlangıcı uyandırıyor sizleri. Şimdi iş ilişkiler eğitim gibi hayata dair tüm ilkelerinizi yeniden yapılandıracak ve o açık sözlü kitabın ortasından konuşan doğanızı kontrol atlına alıp iyi ve doğruyu her yerde anlamayanlarla konuşmayacak art niyetli enerji simsarlarını fark edip deyim yerindeyse oyunu kuralına göre oynayıp onların kendileri ile yapmaktan kaçtıkları yüzleşmelere ayna olup kurdukları tuzakların içinde ki hallerine tanıklık edeceksiniz iyi seyirler.

İkizler Burcu

Bu ay, duygularınızı yeterince iyi ifade edememiş olmanın getirdiği stres nedeniyle aşırı yemek yeme eğiliminde olabilirsiniz dikkatli olun ay sonunda alınan kilolar sadece fiziksel değil ruhsal olarakta sizleri fazlası ile rahatsız edebilir. Endişelerini hafifletmenin farklı yollarını aramalı spor ve manevi anlamda rahatlayacağınız aktivitelere yönelmelisiniz.

20 Nisan 2019'dan itibaren değişim ve geleceğiniz konusunda çok daha enerjili ve beklenmedik bir şekilde güvende hissedeceğiniz enerjiler hakim olmakta. Ruhunuzu iyileştirmek ve ruhunuzu yenilemek için kendinize zaman ayırın, çünkü 20 Nisan'dan itibaren Venüs izolasyon, fedakarlık, aynı zamanda bilinçaltı ve şifa ile ilgili konularda yolunuzu bulmanızı sağlayacak enerjileri getiriyor sizlere.

Jüpiter 10 Nisan 2019’da geri hareketine başlıyor ve 12 Ağustos 2019’a kadar, İkizlerlerin ortaklıklar evlilik ve uzun vadeli ilişkilerinizi gözden geçirmek için sizleri uyanışa eriştirecek. Evliyseniz, sorunlar varsa iyileştirebilir tek taraflı fedakarlıklar ile sürdürdüğünüz bir ilişkinin içindeyseniz daha fazla dayanamayarak bitirip yeni başlangıçlar için özgür olmayı seçebilirsiniz. Karşılıklı sevgi saygı olan ilişkilerin ise daha fazla emekle yeniden şekillenmesi mümkün. Sevginizi büyütmek için yollar bulun ve kuru bir toprak haline gelmiş olan ilişkinizi çiçeklendirin.

Jüpiter’in geri hareketi bazı İkizlerin evlenme yada belki de boşanma planlarını tekrar gözden geçirmeleri için iyi bir neden olabilir. Geçmiş sizlere ilham verebilir; bitmeyen gel git lerinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu enerji altında eski eş ya da sevgilinizin tekrar hayatınızda yer almaya çalışması ile karşılaşabilirsiniz. Neden ayrıldığınızı tüm ciddiyeti ile göz önünde bulundurun ve başkalarının size vermediği 2. şansı hak etmeyen birine vermeden önce her şeyi enine boyuna düşünerek hareket edin.

Sosyal yaşamları Nisan 2019’da gezegenlerin iyi aktive olmasına rağmen, çoğu Bekar İkizler, yeni ilişkilere başlama noktasında daha temkinli hareket edeceklerdir. Ancak, 19 Nisan 2019’dan sonra kararlarınız duygularınız netleşmeye başlayacaktır. Bu zorunluluk, Venüs'ün  yansıması ile daha güçlü bir hal alabilir. Yani ani bir çekim için içinde olabilirsiniz. Bazı İkizler burçları için bu beklenmeyen cazibe uzun süredir heyecanını yitirmiş bir ilişkinin sona ermesine neden olabilir.

Kariyer ve Finans:

Mars enerjisi ile kariyer ve finansal konularda daha, bağımsız ve yenilik için istekli olacaksınız. Eğer çok itici, fazla agresif ve dağınık olmazsanız, iş yerinizde iyi bir izlenim bırakabilirsiniz. Grup projesinin bir parçası olarak meslektaşlarınız arasında öne çıkabilirsiniz.

Bir iş arıyorsanız, kendinizi potansiyel işvereninizin aday listesinin en üstüne nasıl yerleştireceğinizi tam olarak bilirsiniz. Daha etkin bir kariyer yapmayı veya kendi işinizi sürdürmeyi düşünüyorsanız, olasılıklar sizin lehinizedir, ancak beklentilerinizin bir kısmını ayarlamanız gerekir. Aksi halde, kaydettiğiniz ilerlemenin tadını çıkarmayı başaramazsınız ve yaptığınız şeyi yeterince iyi ve tatmin edici bulmayabilirsiniz.

Jüpiter, 10 Nisan 2019’dan sonra doğum haritalarınızda 7. evinizde eski haline döndüğünde, dernekler veya işbirlikleri konusunda dikkatli olun ortaklıklarınızı değerlendirmeli ve herhangi bir şansa son verilmemesi gerektiğine karar verebilirsiniz.

Paraya gelince, Pluto ve Satürn'ün doğum haritalarınızda ki 8. evinizdeki 24 - 30 Nisan 2019 tarihlerinde geri hareketlerine başlaması ile parasal büyüme beklerken ya da ödünç verdiğiniz parayı geri almayı umarak, olağanüstü bir ilerleme kaydetmeyi beklemeyin.

Yengeç Burcu

Mars'ın geçişi size çok fazla fiziksel ve zihinsel enerji verir, ancak ajitasyon, sinirlilik ve sabırsızlığı da uyandırabilir dikkatli olmalısınız. Pek çok konuda bir şeyden diğerine atlayarak kendinizi yorabilirsiniz veya agresif patlamalara maruz kalabilirsiniz.

Bir süredir kronik bir hastalığınız varsa, dikkatli olun tekrar edebilir. İhmal etmeden uzman bir hekime görünmelisiniz. Bu ay sizi gerçekten seven kişilerden pek çok konuda önemli tavsiyeler alabilirsiniz ve sorunlarınızın duygusal ve ruhsal nedenlerini keşfetmenize yardımcı olacak dostlarınızın önerilerini dikkate almanız faydanıza olacaktır.

Bazı Yengeç burçları sağlıkları ile ilgili konularda gereken önemi göstermedikleri takdirde ani tıbbi müdahale durumları ile karşılaşabilirler, gerçekten çok acil bir durum olmadığı sürece tıbbi müdahale ve operasyonların Nisan 2019’da yapılmaması için acele etmemek en iyisi olabilir.

Bir yandan, hayal kurmaya ve romantizme, yeni aşk ideallerine odaklandığınız enerjiler hakim gökyüzünde, fakat diğer yandan, eski eş ya da sevgiliniz ile ilgili zorluklar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

2019 Nisan'ında, birçok evli Yengeç burcu, evliliklerini ayakta tutmak için büyük çaba sarf etmeleri gerektiğini düşünebilir. Kendinize odaklanacağınızı bilmeli ve karşı tarafın otoritesinin sizi ezmesine izin vermemeniz ilişkinin gidişatı açısından oldukça önemlidir. Bazı çiftlerde, eş ya da sevgilinizin kıskançlık ve arkadaşlık ilişkilerinize yapacağımüdahaleler ve arkadaşlık ilişkilerinizin sınırlanmasını istemesi ile ciddi çatışmalar yaşayabilirler.

Aşkı arayan Yengeç burçları ise kendilerini güvende tutabilecek ve sorumluluklarını üstlenebileceklerini düşündükleri yeni insanlar ile tanışabilirler. Fakat sadece dürtülerinize göre davranırsanız büyük bir hata yapabilir pişmanlık duyacağınız ilişkiler yaşayarak zarar görebilirsiniz. 2019’un geçişleri, kendi seçimlerinize ve ilişkilerinize hayatınızın gidiş yönüne sahip olmanız için uyarıcı enerjiler ile dolu.

2019 Nisan'ın sonunda, hem Pluto (24 Nisan 2019’dan) hem de Satürn (30 Nisan 2019’dan itibaren), geri hareketi ile sizin belirlediğiniz seçimleri destekleyerek uzun bir sürenin başlangıcını işaret eder. Evliliğiniz veya uzun vadede korumak istediğiniz bir ilişki söz konusu olduğunda yapmanız gerekenleri ortaya koyarak hareket etmelisiniz pişmanlıklarınıza yenilerini eklememek için.

Kariyer ve Finans:

5 Nisan 2019 tarihli Yeni Ay, kariyer, başarı yeni bir kariyer aşamasına başlamak için veya yaşamda yeni bir yön seçmek için ihtiyacınız olan enerjiyi verecek silzere. Ancak işler istediğiniz kadar hızlı ilerlemeyebilir acele etmemeli farklı arayışlar girmeden var olan işleri planlamak için zaman ayırıp kendinizi geliştirmelisiniz.

Nisan 2019'da Mars sizlere fedakarlıklar, izolasyonlar ve aynı zamanda şifa getirecek enerjileri barındırmakta. İl Jüpiter, 10 Nisan 2019'da geri hareketine başlıyor. Bu nedenle, profesyonelce konuşursak, bir şeyler eklemek ve yeniden değerlendirmek, uzun vadeli stratejileri gözden geçirmek, etkinliğini yeniden düzenlemek için iyi etkiler söz konusu yeni bir iş yeri için bu süreci akıllıca değerlendirin.

Bu enerjiler ile gönüllü çalışma, sosyal sorumluluk çalışmaları yoluyla. Sevgi ve şefkat dolu olan bu bencil olmayan davranışlar, sosyal olarak sizi her şeyden daha fazla öne çıkarabilir. Beklenmedik profesyonel fırsatlarla bu şekilde karşılaşabilirsiniz.

Sağlık evinizde Jüpiter'in geri hareketi ile ilgi çekici semptomları deneyimleyebilirsiniz, fakat aynı zamanda, zaman içinde tedavi etmediğiniz bir soğuk algınlığı ya da başka bir rahatsızlığın da (mutlaka ciddi bir sorun olmayabilir) geri dönmesini bekleyebilirsiniz.

Yeme alışkanlıklarınızı gözden geçirmek ve ruhsal kargaşanızın çok yoğun olduğunu hissettiğinizde daha fazla çalışmak için zaman ayırın. Mars doğum haritalarınızda 12. evinizdeyken, düşüncelerinizin ve endişelerinizin akışı çok yoğun olabilir ve daha uzun zamanlara ihtiyaç duyarsınız, ancak önceliklerinizi de yeniden düzenlemelisiniz.

Aslan Burcu

Nisan 2019, romantik ve tutkulu enerjiler ile başlıyor sizler için. Çoğu Aslan burcu eş ya da sevgilisi ile cinsel yaşamı daha yoğun tutku ve arzu dolu yaşayabilir. Aslanların çoğu, evlilik ya da ilişkilerinde daha özenli daha fazla dikkat etme ve daha derin yürekten kalple iletişime ilişkilerini sahiplenmeye önem verip bunu karşı tarafa hissettirecekler.

Evli ve ilişkisi devam eden Aslanlar 2019 yılının Nisan ayının son günlerinde sevdiklerine çok daha yakın hissederek birlikte yeni uzun vadeli planlar yapıp uygulayabilirler.

Bekar ve yeni bir ilişkiye adım atacak Aslanlar sizler ise dikkatli olmazsanız, karşı tarafın sizi planlı bir şekilde kullanabileceği oyunlara kolayca kapılara aldanıp zarar görebilirsiniz.

Mars, doğum haritalarınızda 11. evinizi ziyaret ederken, sosyal yaşamınız çok aktiftir ve iş ya da eğitim hayatınızda yurtdışından biriyle arkadaş olabilir türlü sözlerin cazibesine kapılarak finansal zararlar görebilirsiniz dikkatli olun ve kontrolü elden bırakmayın.

Aslanların doğum haritalarının 5. evinde bulunan Jüpiter (aşk, flört ve ilişkiler) - 10 Nisan 2019 tarihinden itibaren geri hareketine başlıyor. Bir ilişkinin sizin için ne anlam taşıdığını daha iyi analiz edeceksiniz. Bu sayede zihninizi arındıracak etki altında kalıp yaptığınız haksızlıkları fark ederek doğrularınızı keşfedip dışarıdan gelen müdahalelerin sizi ilişkinizi olumsuz yönde etkilemesine son vereceksiniz. Geçen yılın Kasım ayından başlayarak yaşadıklarınızı gözden geçirip kalbinizi taçlandıran Aşk için şükredip sizin için neyin daha öncelikli olduğunu fark edip koruyucu tavrınızı ortaya koyabileceksiniz.

Kariyer ve Finans:

Merkür geri hareketinin sonra ermesi ile şimdi finansal zorluklar sıkışıklıklar işler biraz hafifler. Bazı borçları ödemenin yeni yollarını keşfedebilirsiniz, ancak bazı ödemeleriniz kilitlenmemiş olabilir veya işinizi geliştirmek için yeni girişimler yapabilirsiniz. Özellikle 2019 yılının Nisan ayının ilk yarısında parayla ilgili tehlikeli planlara sürüklenmemeye dikkat edin yasa dışı işler büyük zararlar görmenize yol açabilir. Sizlere önerim her türlü finansal spekülasyonlardan kaçınmanın, kumar oynamayın, büyük yatırımlar ve başkalarına borç para vermek gibi konulardan uzak durmalısınız.

Profesyonel olarak, 20 Nisan 2019 tarihinden itibaren Güneş'in doğum haritalarınızda 10. evinize gelmesi ile (kariyer, başarı, itibar) ile şanslı bir döneme  başlıyorsunuz. Yeni bir iş kurabilir hızla ilerleyebilir var olan işinizde terfi edinebilir, kazancınızı arttırabilirsiniz hatta yaptığınız işte bir dereceye kadar ünlü bile olabilirsiniz. Bu enerjiler kesinlikle gelirinize yansıyacaktır.

Nisan ayının sonunda, Pluto ve Satürn doğum haritalarınıda 6. evinizde (iş ve sağlık) geri hareketlerine başlıyor. Bu nedenle, işinizdeki başarıya rağmen, her türlü sorunla, engelle ve gecikmeyle karşılaşabilirsiniz. Ya da bir anda otoritenizi onaylamak ve onaylamak için ne gibi sorumluluklar üstlendiğiniz konusunda kendinizi çok şaşırmış hissedebilirsiniz. Sakın korkmayın ve size güvenen insanlar gibi sizde kendinize güvenerek hareket edin.

Kendinize güvenin ve zamanınızı daha verimli yönetmenin bir yolunu bulun!

Sağlığınız, Nisan 2019’da, özellikle de bazı eski rahatsızlıkların alevlenmeye başlaması durumunda daha fazla dikkat gerektiriyor.

Bazı Aslanlar daha önce kullandıkları ve kendileri için iyi olmadıkları kanıtlanmış katı bir diyete devam etmeyi planlıyor olabilir. Geçmişin hatalarını tekrarlamaktan kaçının.

24 Nisan 2019'dan sonra, Pluto ve Satürn sağlık evinizde geriye dönük olarak hareket ederken, kendinize daha fazla dikkat etmeli ve fiziksel ve duygusal dengenize dikkat etmelisiniz. Geçmişten gelen sağlık sorunlarınız varsa ve tedavi işe yaramıyorsa, ikinci bir görüş isteyin ve kan testlerinizi  yeniden yaptırın.

Başak Burcu

Yönetici gezegeniniz Merkür, 17 Nisan 2019’a kadar ilişkilerinizi arkadaşlıkları ve evliliğinizi ilgilendiren konularda Venüs’le (20 Nisan 2019’a kadar) ve Neptün’le etkili olacak enerjileri barındırmakta. İlişkileriniz size çok şey öğretir ve daha iyi bir tarafları fark edip denge ve iç huzurunuzu bulabilirsiniz.

Geçen ayki iletişim sorunları ortadan kalkıyor, kırdığınız ön yargı ile yanlış düşüncelere kapılıp başkalarını da yanılgıya düşürdüğünüz şeyleri fark edecek daha  yapıcı diyaloglara yer vererek hatalarınızı telafi edip doğrularınızı bulabilmiş olmanın vicdani huzurunu da deneyimleyebileceksiniz. Şimdi daha bir yaklaşım ve daha iyi bir anlayışla ilişkilerinizi yapılandırabilirsiniz. Uzun süreli ilişkileri olan ve evli olan Başak burçları eşlerine daha yakın hissedecek ve aradaki buzları eritmeyi başaracaklar fakat eşinizi kendi düşüncelerinizi kabul ettirme noktasında baskın tavırlar ile yormamaya dikkat etmeli yaşadıklarınızdan dersler çıkartabilmelisiniz.

Aynı zamanda, gezegensel geçişler, çiftleri çatışmalar ve tartışmalar tarafından sıkıntılı zamanlardan sonra birbirinize karşı affedebilme ve uzlaşma enerjilerini beraberinde getiriyor şimdi inat ve gururu bir yana bırakın ve emeğinizi ortaya koyun.

Bekar Başak burçları Nisan 2019'un ilk yarısında ilgi çekici birisiyle tanışma şansınız yüksek. Ancak, ayın sonunda, her ikisi de doğum haritalarınızda sevgi evinizde bulunan Plüton ve Satürn'ün geri hareketlerine başlaması ile bazı şeylerin ilerlemesi daha zordur özellikle de etrafınızdaki insanlar sizi çok katı, soğuk ve kapalı olarak algıladıkları için ilişkinizin gidişatı tutumunuz yüzünden zora girebilir.

Resmi olmayan ilişkiler uzun vadeli bir gözden geçirme sürecine girebilir; tatsız tartışmalara devam edilebilir, ancak ne istediğinize karar verir ve içinizdeki iyi olanı ortaya koyduğunuzda dönüştürücü enerjileri doğru kullanabilirsiniz.

Kariyer ve Finans:

Kariyer, tutkular, hayatta bir şeyler başarma arzusu, hepsi doğum haritalarınızda 10. evinizdeki Mars'ın varlığı ile desteklenmeye başlıyor. Fakat hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için işe koyulmalısınız - hiçbir şey altın tepside size sunulmayacağına göre çalışmalı takıntılı tavırlardan uzaklaşmalısınız. Kazanımlarınızı, amacınızı, kendinizi duyurmak için savunmaya daha hazırsınız. Daha hassas ve daha ikna edici, ve daha kolay bir lider olarak kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Yine de dikkatli olun, çünkü tavrınız etrafınızdakiler tarafından saldırgan olarak algılanabilir. Kontrolü elden bırakmayın ve sözlerinizi dikkatlice seçin. Yaşamınızı veya başkalarının yaşamlarını çok fazla konuşmayın kendi iç dünyanızdaki mahremiyete de başkalarınıda hassas davranın. Kendi işinin sahibi Başaklar elemanlarınız ya da resmi daireler ile ilişkli eski ihtilafların tekrar canlanabileceği etkileri de önemsemelisiniz ay boyunca.

Paraya gelince, bazen 2019 yılının Nisan ayının ikinci yarısında eşinizin öneri ile sizi strese sokan borçlardan kurtulabilirdiniz. Ayrıca birisiyle ortaklıklar kurmak veya bir yatırım yapmak için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

19 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek Dolunay, parayla ilgili konuları harekete geçirir ve borçlarınızı ödeyebilir yatırım planlamalarınızı daha etkin bir hale getirebilirsiniz.

20 Nisan'dan sonra, kariyerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyduğunuz kaynakları daha kolay bulabilirsiniz.

Terazi Burcu

5 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek Yeni Ay, doğum haritalarınızda 7. evinizi harekete geçiriyor (ortaklıklar, evlilik) sizi daha iyi olanlarla ilişkilerinizi geliştirmeye davet eden enerjiler ile karşı karşıyasınız. Eş ya da sevgiliniz ile çift olarak yeni bir yaşam evresine girebilir ya da evliliğinizi büyümenizi ve gelişmenizi engelleyip engellemediğini değerlendirmeyi deneyebilirsiniz.

Hem ortak hedefler hem de kişisel hedefler söz konusu olduğunda eş ya da sevgiliniz ile iletişime önem vermek birbirinize yaslanmak ideal olacaktır sizler için . Nisan 2019’da, bazı Teraziler evlenmeye ve daha fazla sorumluluk almaya karar verebilirler.

Nisan 2019’un ikinci yarısından itibaren, 7. evinizde, 17 Nisan’da Merkür’e ve yönetici gezegeniniz Venüs (20 Nisan’da) enerjisi ile, baştan çıkarma, potansiyel ortakları çekme veya kırgınlık yaşadığınız eş ya da sevgilinizin kalbini geri kazanma konusunda başarılı olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

17 Nisan 2019'da Merkür ve Marsın enerjileri ile bekar Terazileri yabancı uyruklu kişiler ile romantik ilişkilere yöneltebilir bunun yanı sıra ortaklarla iş birlikleri başka bir ülkede, yüksek öğrenim yoluyla veya belki de yurtdışındaki bazı seyahatler ile yeni başlangıçlar içinde olabilirler her anlamda.

20 Nisan’dan itibaren cinsel sorunları olan Teraziler bu problemi aşabilecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Bu ilişkinizin dinamizmini yeniden kazanmanızı sağlayacaktır.

Kariyer ve Finans:

Terazi’nin çalışma evindeki, Merkür (17 Nisan 2019’a kadar), ardından Venüs (20 Nisan’a kadar) ve Neptün tarafından iyi bir şekilde aktive ediliyor. Yurtdışındaki bir işle ilgileniyorsanız, bu ay ilginç bir şeyler bulabilir ya da daha iyi bir pozisyon alma şansınızı artırmak için çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Kendi işinize sahipseniz, 5 Nisan 2019 tarihindeki Yeni Ay, enerjisi ile yeni bir ortaklık kurma olanağı ile karşılaşabilirsiniz. Danışmanlık ya da halkla ilişkiler içeren etkinliklere başlamak isteyen Teraziler için işler daha iyi görünmekte.

2019 yılının Nisan ayının ilk yarısının geçişleri, yabancı ortaklar bulabileceğinizi veya yurtdışında başarılı uzun vadeli projeler geliştirebileceğinizi gösteriyor.

Para söz konusu olduğunda hakkınızı arayabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bu ay işinizi geliştirmek hakkında daha başarılı olabilmeniz mümkün. Bu ay işlerinizi toparlamak için ailenizin desteğini veya kredi başvurularınızı kolayca yapabilirsiniz. Ancak parayla ilgili bağımlılıklardan kaçınmaya çalışmak en iyisi olacaktır sizler için. Yaşamda kendi yolunuzu bulun ve maddi bağımsızlığa ulaşın. 24 Nisan 2019’dan sonra, gelirlerinizin düşeceğine dair dikkatli olmanız içinde uyarıyor gökyüzü sizleri.

Evlerinde tamir veya tadilat yapmak zorunda olan Teraziler, 24 Nisan'dan itibaren daha zor bir dönem içine girebilirler. Saturn ve Pluto geri hareketine başladığında, başlangıçtaki maliyet tahminlerinizin çok düşük olabilir ve evdeki hesabın çarşıya uymaması ile askıya alma zorunluluğunuz doğabilir.

Geçen ay sağlık sorunları karmaşık veya aşılmaz gibi olmuş olsa da bu ay sağlığınız daha iyi olacaktır. Kronik sağlık sorunları ya da iltihaplar ise önemsemeniz gereken konuların ilk sırasında.

Akrep Burcu

Nisan 2019’un yarısı romantizm arzu ve maceraya susamışlıklarla hareket etme eğiliminiz oldukça yüksek dikkat çekiyor. Evli ve ilişkisi devam eden Akrepler eş ya da sevgilinizin güveninizi yeniden kazanmayı başarabilir, tutku ve flört heyecanını ilişkinize yeniden taşıyabilirsiniz.

Büyük aşk hayallerinizi yeniden uyandıran enerjiler ile karşı karşıyasınız sevgiyi fiziksel bir seviyeden daha derin bir seviyeye alma isteğiniz uyanışa geçiyor. Birçok Akrep, yepyeni bir cinsellik anlayışı kazanabilir. Sıkışmış ruhunuzu gerçek kimliğine büründürebilirsiniz!

Mars doğum haritalarınızda 8. evinizde (sırlar, mahremiyet). İlişkiniz üzerinde zararlı bir gölge yaratan hassas konuları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eşiniz ile aranızda konuşmaktan kaçındığınız büyük hoşnutsuzluğunuzu tam olarak konuşabilir bu kez şeytanın bacağını hem fikir olup aşabilir ilişkinize ikinci bir şans vermeyi seçebilirsiniz.

Eğer bekar bir Akrepseniz ve gizlice birine aşıksanız, bu gezegen geçişlerden 20 Nisan 2019 tarihine kadar en iyi şekilde yararlanmanızı ve sevginizi ilan etmenizi tavsiye ederim. Siz ilgisi olan birine de yaklaşmak için ilk adımları atabilirsiniz.

Ayrıca 20 Nisan'dan sonra, evlenmek isteyen Akrepler bu anlamda teklif alabilir evlenme teklifi edip kabul görebilirler.

Kariyer ve Finans:

Güneş (Akreplerin kariyerini ve profesyonel statüsünü yöneten gezegen) 20 Nisan 2019 tarihine kadar doğum haritalarınızda 6. evinizde (iş ve sağlık). Hiyerarşik merdivenin tepesine çıkabilmek için sorumluluk almak ve daha fazla çalışmak zorundasınız. Birçok Akrep, niteliklerinin altında çalışması istenmiş gibi hissedebilir. Özellikle yeni bir iş seçtiğiniz takdirde, eğitimlerinizin altındaki görevleri yerine getirmeleri gerektiğini kabullenmekte zorlanabilirsiniz.

Bir işletmeye sahipseniz, çalışanlarınızı kişisel örneklerin gücü ile motive etmek ve onlardan ne beklediğinizi tam anlamıyla göstermek için yanlarında çalışmak kötü bir fikir olmayacaktır sizler için. Eğer bir çalışansanız ve patronunuzun her zaman sizi izlediğini hissediyorsanız, neler yapabileceğinizi kanıtlama, yeteneklerinizi, pratik ve organizasyonel anlayışınızı gösterme fırsatını iyi değerlendirin.

Para söz konusu olduğunda, bu ay işler biraz daha karmaşık hale gelebilir. 2. evinizde bulunan Jüpiter, 10 Nisan 2019 tarihinde geri hareket transitine başladığında. Bu, para kazanamayacağınız anlamına gelmiyor, geliriniz gelir. daha fazla zorluk çekiyorsanız veya satın alma gücünüz düşebilir masraflar söz konusu olduğunda öncelikleri yeniden düzenlemenizi öneririm. Ancak, özellikle krediniz veya başka tür bir borcunuz varsa, alternatif gelir kaynakları da arayabilirsiniz.

Zihinsel ve Fiziksel Şekil:

5 Nisan 2019 tarihli Yeni Ay, sizlerin 6. evini (sağlık) harekete geçirerek daha sağlıklı bir yaşam tarzını destekliyor, diyetinizi veya yaşam şeklinizi değiştirmeniz mümkün. İş yerindeki yorucu ve gergin zamanlardan sonra vücudunuzu rahatlatmak ve şımartmak için dinlenme zamanı bulmalı spora başlamak için Yeni Ay enerjisini iyi değerlendirmelisiniz. Daha büyük bir sağlık sorununuz varsa, 5 Nisan'dan sonra yeni bir uzmandan yardım isteyiniz, belki de yurtdışından bir kişi yeni bir yaklaşım, yeni tedaviler ve yeni şifa yöntemleri önerebilir sizlere.

Ayın geçişleri dengenizi yeniden kazanmak, hayatınızdaki karanlıkları arkanızda bırakmanız için oldukça elverişlidir.

Yay Burcu

Güneş ve Venüs (aşk gezegeni) 20 Nisan 2019 tarihine kadar doğum haritalarınızda 5. evinizde (aşk, flört, ilişkiler, çocuklar ve yaratıcılık). Fakat aşk eviniz 17 Nisan 2019'dan itibaren de (Merkür) tarafından çevrilecektir. Öyleyse bekar veya evli olsanız bile, aşk hayatınız için çok şanslı bir dönemdesiniz, size yaşama sevinci getirecek güzellikleri kucaklayın korku kaygı dününüzde kalsın.

Aşk hayatınızı onarmanız için gökyüzü tüm ihtişamı ile destekliyor sizleri. Maceracı ruhunuz, flört etme, kalpleri fetih etmeniz harekete geçiyor. Birçok Yay burcu için, sevgi aşk farklı bir boyut kazanabilir ve bu nedenle aşk sizler için daha derin bir anlam kazanacak ve sizi yeni bir keşfe doğru götürecek bir ilişkinin parçası olmanızı sağlayabilir. Evli ve ilişkisi devam eden Yaylar sevdiğiniz insanın romantik jestlerle sizi şaşırtacağı enerjilere hazır olun. Size daha fazla dikkat ederek size olan sevgisini daha net ortaya koyup bebek sahibi olma arzusunu tüm samimiyeti ile ifade edip sizi büyük bir şaşkınlıkla baş başa bırakabilir.

Mars'ın enerjisi ile yeni başlayan aşkların  kalıcı olacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız şimdi. Eğlencenin tadını çıkartın.

Nisan 2019 için olan sevgi ve ilişkiler burcunuz, Yay sevgi ve ilişkiler falı 2019 (yeni pencerede açılır) bağlamında daha iyi anlaşılabilir.

Kariyer ve Finans:

Yay burcunda bulunan Jüpiter, 10 Nisan 2019'da geri hareketine başlıyor. Bu etki sizler için, mesleki yaşamınızda ve kişisel yaşamınızda yanlış anlamalar ve hoşnutsuzluklara neden olabilir dikkatli davranın.

Belki de bazı Yay burçları, öneri veya emir alırlarsa, hatta onları verme hakkına sahip olanlardan bile daha çekici ve söz sahibi olabilirler. Ancak, 5. evinizi geçen pek çok gezegende, özellikle bireysel bir faaliyetiniz varsa, yaratıcılık ve ilhamdan faydalanırsınız.

Bu enerji altında özellikle bir ürünü tanıtmakta ya da kendinizi tanıtmakta çok başarılı olabileceğinizi belirtmek isterim, özellikle de Nisan 2019'un ikinci yarısında. Güneş, 20 Nisan'da, sizlerin iş ve sağlık evinden geçerek yeni bir kapı açacak sizlere. Gelişim ve profesyonel değişim olanakları. Yaptıklarınızdan memnun değilseniz, yeni nitelikler alın ve yurtdışından da iş fırsatları bekleyin.

Parasal konularda geçmişte yapılan abartılı harcamalardan pişmanlık duyabilirsiniz. Bazı Yaylar bencil ve sınırlayıcı sebeplerden dolayı paraları konusunda cimri olabilirler. Ancak, fonlarınızı başkalarınınkilerle birleştirmekten, başkalarıyla birlikte yatırım yapmaktan ya da yatırımcı aramaktan ya da gerçekleşmesini istediğiniz fikirleri desteklemekten kazanımlar elde edeceğinizi unutmayın.

24 Nisan 2019'dan sonra, Pluto ve Satürn gelir ve kişisel kaynaklar evinizde eski haline gelir, bu nedenle para kazanmak sizler için her zamankinden daha zordur.

Jüpiter (Yay hükümdarı) 10 Nisan 2019'da geri hareketine başladığından, enerji seviyeniz dalgalanabilir. Hiper olmaktan, tembel olmaktan, coşkudan ertelemeye kadar gidebilirsiniz.

Bu aynı zamanda Merkür’ün doğum haritalarınızda 4. evinizden (17 Nisan’a kadar) ve ayrıca Venüs’ün (20 Nisan’a kadar) geçişine de katkıda bulunabilir. Bu yüzden duygusal yeniden yapılandırmayı tercih etmeli kendinizle ilgili her türlü şeyi keşfedebilirsiniz, bazıları mutlaka hoş olmaz. Fakat sonunda daha özgür hissedeceksiniz ve ruhunuz iyileşmeye doğru ilerleyecektir.

Nisan 2019'da, sözler ve eylemlerle kısıtlama göstermelisiniz, çünkü istediğiniz şekilde profesyonelce öne çıkamazsınız yapabileceğinizden fazla yükün altına girmeyin ve sözlü olarak olumsuz yorumlarda bulunmamaya dikkat edin.

Oğlak Burcu

2019 Nisan'ında daha hoş ve konuşkansınız, hatta romantik beyanlar bile yapabilirsiniz. Ya da en azından aşkla olan olumsuz deneyimlerinizden sonra kendinizi daha iyi ifade edip karşı cins üzerinde daha iyi bir izlenim bırakacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Bekarsanız, aşk sizi beklenmedik şekilde bulabilir. Çevrenizde yapacağınız kısa bir gezinti, ani bir çekicilikle sonuçlanabilir, hatta bir akşam yemeği randevusuyla bir anda sürpriz bir ilişkinin kahramanı olabilirsiniz.

Duygularınızı veya ihtiyaçlarınızı netleştirmek için 20 Nisan 2019 tarihine kadar bu olumlu enerjilerden en iyi şekilde yararlanın. Kendini ifade etme konusunda daha cesaretli olun, ama aynı zamanda daha duyarlı olun, sevdiğiniz her zamankinden daha alıcı olacak. Birbirinizden uzaktaysanız veya her ikiniz de kariyerlerinizle çok meşgulseniz, onunla daha sık iletişim kurmaya çalışın ve ona olan sevginizi daha yoğun şekilde hissettirin.

Sorunlu ilişkiler içinde olan Oğlaklar ise ilişkinizi başkalarıyla karşılaştırarak ilişkinizin imkansız olduğu sonucuna varabilir ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz.

Nisan 2019'da aile hayatına daha fazla dikkat etmenizi, eşinizle daha fazla zaman geçirmenizi öneririm son pişmanlık fayda etmeyebilir. 19 Nisan 2019'da eşinizden ailenizden oldukça ciddi bir uyarı veya ültimatom alabilirsiniz dikkatli olun.

Kariyer ve Finans:

2019 yılının Nisan ayında, kariyerinizi yeniden yapılandırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız önceliğinizi işinize vermeli sizi gerçekten önemseyen kişilerin söylemlerini dikkate almalısınız. Profesyonel projeleriniz için sizi seven insanlardan gelecek anlayış ve destek sizi şaşırtacaktır.

Nisan 2019'da bazı Oğlak burçları evden çalışmayı seçecek, tüm işi eve taşıyabilirsiniz ve emlak işlerinden ve işlemlerinden çok iyi  gelirler kazanabilirsiniz. Spekülatif gelir, 2019 yılının nisan ayının ikinci yarısında daha çok tercih edilmektedir, ancak açgözlü olmayın ve büyük çapta işler yapmayın.

Bazı iş fikirleriniz varsa kolayca yatırımcıları cezbedersiniz. 20 Nisan 2019'dan sonra başarılı bir şekilde kendinizi ortaya koyup kabul görebilirsiniz başarının sizi yakınlarınızdan uzak tutmasına izin vermemeyi ihmal etmeyin.

Birçok Oğlak burcu, beklenmedik bir gelir elde edeceği fırsatlar yakalayabilir bu ay.

Merkür ve Mars'ın size sunduğu desteğin çoğunu kullanarak size profesyonel yaşamınızı yeniden düzenlemek ve inşa ettiğiniz temeli pekiştirmek için ihtiyaç duyduğunuz enerjiyi bulabilirsiniz. İş ve sağlık evinizde bulunan Mars, size cesaretli  olmanız için ilham veriyor ve iş arkadaşlarınız için bir rol model olabilirsiniz. Ancak, görevlerinizi devretmeyi öğrenmelisiniz.

2019 Nisan'ında eski halinize dönüş yapmak için hızlı ve öfkeyle davranabilirsiniz. Bu yüzden kendiniz olmak ve rahatlamanıza yardımcı olacak şeyler yapmak için sportif ve ruhsal aktivitelere yönelmelisiniz.

Jüpiter gerilemesi (10 Nisan - 12 Ağustos 2019) manevi değerlerinizle, kendi sezginizle yeniden bağlantı kurmayı teşvik edici enerjileri iyi değerlendirin.

Bu ay boyunca

Zorba olmaktan kaçının çünkü hem profesyonel hem de kişisel düzeyde önemli ilişkileri bozma riskinizi en aza indirin.

Kova Burcu

Aşk hayatınız Nisan 2019'da muhteşem ilerleyecek gibi görünmekte. Zihinsel olarak teşvik edilirsiniz, akıllı konuşmalar yaparsınız ve eş ya da sevgilinizle etkileşimlerinde kendinizi kışkırtıcı bir şekilde tezahür ettirirsiniz. Ancak, kendinizle yüzleşmekten kaçmamalısınız.

Sözel saldırganlıktan veya fikirlerinizi empoze etme gereğinden kaçının çünkü ilk çekim aniden ve nahoş bir şekilde beklenmedik durumlara yol açabilir. Nisan 2019'da çiftler eş ya da sevgilileri ile daha iyi iletişim kurabilir fikir alışverişinde daha açık olmanın getirdiği uyum ve ahenkle mutlu olabilirler.

Eğer bekarsanız ve aşkı arıyorsanız, galaksideki gibi uzaklara bakmamalısınız. Yapmanız gereken etrafınıza daha yakından bakmak. Beklenmedik bir aşk, ani bir çekicilik Nisan 2019'un ikinci yarısında can sıkıntınıza son verebilir.

Evli Kovalar ise ay boyunca evlerine ve ailelerine yönelecekler. Özellikle 20 Nisan 2019'dan sonra, yakınları tarafından şımartılmaya ihtiyaç duyulduğunu hissi yoğun olacaktır. Pek çok Kova burcu, eşleriyle duygusal yakınlığı daha yoğun yaşamaya başlayabilirler. Eşinizin üzüldüğünüz bir konuda hoş bir jesti sizi duygulandırabilir, ilişkiniz son zamanlarda heyecanını yitirdiyse, bu ay kalpten kalbe bağlantıyı sevgi ile yeniden kurabilirsiniz.

Kariyer ve Finans:

Profesyonel olarak, Nisan 2019'da büyük bir olay beklememelisiniz. Planlamanız, bir şeyler eklemeniz, güçlü yanlarınızı toplamanız ve kariyerinizde bazı köklü değişiklikler yapmak için gerekli olan iç kaynaklarınızla bağları sürdürmek için iyi bir zaman dilimindesiniz.

Çok etkin girişimlerde bulunmaktan hızlı kararlar almaktan uzak durun. İş için çok seyahat etmeniz veya bir iş ortağı veya iş ortağı ile yoğun görüşmeler yapmanız gerekebilir. Fakat sizlere önerim hemen kararlar almayın sabırlı olun gelecek için projelerinizi gözden geçirerek ilerleyin.

10 Nisan 2019’dan itibaren Jüpiter, 11. eviniz (geleceğe yönelik gruplar, gelecekler ve planlar, mesleğinizin sağladığı faydalar) aracılığıyla geri hareketine başlıyor. Bu yüzden, heyecanlı olduğunuz bazı işbirliklerini ve projeleri tekrar gözden geçirmek en iyisi olacaktır sizler için büyük başarısızlıklardansa var olan şartları korumanız akıllıca olacaktır.

Paraya gelince, özellikle Nisan 2019'un ilk iki haftası boyunca işler iyi görünüyor. Fakat çok dikkatli olmalısınız değmeyecek bir şeye yatırım yapmak zor durumda bırakabilir sizleri dikkatli olun ve böyle şeyler için borçlanmaktan kaçının.

Nisan 2019’da bir iç dengeye ulaşmak daha zordur ve dalgalı ve karmaşık ruh hallerinden geçebilirsiniz. Neyse ki, sizi seven insanların duygusal desteğinden faydalanır ve onlarla iyi iletişim kurarak doğru kararlar alabilirsiniz.

Odaklama yeteneğiniz en yüksek seviyede değil ve özellikle ayın ikinci yarısında radikal olarak karşıt fikirlere gidip gelebilirsiniz ve şu an bulunduğunuz çevrenizde kalmak ve bundan çıkmak arasında seçim yapamazsınız. Nihai kararlar alma zamanı gelmedi öfke ile kalkıp pişmanlıklar ile vicdan azabı çekmeyin.

20 Nisan 2019'dan sonra, sağlığınıza daha fazla dikkat etmelisiniz, özellikle de depresyona veya melankoliye yatkınlık nedeniyle. Bazı kronik hastalıklar tatsız bir dönüş yapabilir ve onu ayrıntılı olarak araştırmayı tercih etmelisiniz.

Zihinsel ajitasyonunuzu hafifletmenize yardımcı olacak aktiviteler bulun, hiç bir şeyi büyütmeyin, bu şekilde, bir hata yapmaktan kaçınma şansınız artar.

Balık Burcu

Aşk ve ilişkiler, Nisan 2019’da ana odak noktanızdır. Alınması gereken birçok karar söz konusu olabilir sizler için evliyseniz devam eden bir ilişkiniz varsa içinde bulunduğunuz ilişkinin iyi dengelenmiş olup olmadığını anlamanın önemini kavramalısınız.

2019 yılının Nisan ayının ilk iki döneminde, kendinize ihtiyaç ve isteklerinize daha fazla odaklanma eğilimindesiniz. Kendinizi duyurmanız beklentilerinizin ne olduğunu açıklamanız gerektiği açıktır. Fakat kendiniz için daha iyi olanın da ne olduğunu belirlemek için net ve dürüst olmalısınız önce kendinize sonra karşınızdaki kişiye. Asılsız sözler verdiğiniz için mutsuz olabilir ya da elde edilemeyecek kadar uzak olan hayallerden dolayı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Nisan 2019’un ikinci yarısında, daha iyi enerjiler söz konusu eş ya da sevgiliniz sizin için gerçekten değerli olduklarını hissettirdiğinizde size yakınlaşacak anlamaya çalışıp çözüm odaklı olacaktır.

Bekar Balık burçları ise bir ilişkiye girme ya da zar zor şekillenen bir ilişkiye girme eğiliminde olabilirler. Merkür’ün geçişi (17 Nisan 2019’dan itibaren) ve Venüs’ün (20 Nisan’dan itibaren) Koç burcuna geçişi, sevdikleri birine yaklaşmakta ilk adımını atmak isteyen ya da duygularını daha yeni bir ilişki içinde ilan etmede ilk adım atmak isteyen balık burçlarını destekleyici enerjileri getirmekte.

Kariyer ve Finans:

Doğum haritalarınızda 10. evinizde mevcut olan Jüpiter (kariyer, sosyo-profesyonel statü) - 10 Nisan 2019'da görünürde geri harekete başlıyor. Uzun vadeli projelerinizi gözden geçirmek ve mesleki gelişim için yeni stratejiler bulmak için kariyerlerinizin devam ettiği yönü yeniden düşünün.

Şu anda yaptıklarınızdan memnun değilseniz, mesleğiniz, çalışma ortamınız veya terfi almak için fırsatlar, kendinizi yeniden yönlendirin. Belki de bir uzmanlık dersi almanız veya yeni nitelikler kazanmanız ve başarı veya kariyer fikriyle ilgili bakış açınızı kesinlikle değiştirmeniz gerekiyor. Bu, gerçekten zevk aldığınız ve sizi temsil eden bir işin eğitim hayatının peşinden gitmek için en iyi zamandır.

Para söz konusu olduğunda, çok hoş sürprizler söz konusu olabilir sizler için. Doğum haritalarınızda 5 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek Yeni Ay, para ve kişisel kaynaklar için sizi yeni gelir kaynakları aramaya veya daha gerçekçi maddi hedefler oluşturmaya teşvik edecek.

Bazı Balık burçlar gelirin iyileştirilmesinden yararlanabilir, ancak çaba göstermeden gerçekleşmeyecektir. Ekstra parayı nasıl idare edeceğiniz size kalmış, çünkü gereksiz harcamalar yapmaya istekli olabilirsiniz.

Nisan 2019'da, özellikle de ayın ilk yarısında sağlığınız oldukça iyi olacaktır. Kendinizi oldukça güçlü hissedebilirsiniz ama kendinizden ve başkalarından çok fazla şey beklemek için bir eğilim içinde olmamaya dikkat edin.

Ailenin dikkatinin merkezi olma arzunuzdan, anlaşmazlığa neden olabilirsiniz; kendi içinizde güçlü duyguları tetikleyebilirsiniz. Onlar hakkında konuşun, ama saldırgan veya suçlayıcı bir şekilde değil.

Hayatınızın gidişat yönünü değiştirmek istiyorsanız, ailenizin desteğine ihtiyacınız olacak.

Kariyeriniz söz konusu olduğunda işleri zorlamaya çalışmayın. Doğal olarak akışa uyum sağlayın, daha sonra yapmanız gerekenleri daha iyi anlayacaksınız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık