Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kova Burcunda Mavi Dolunay ve Burçlara Etkileri

Ağustos Ayının Kova Burcunda Dolunay Gerçekleşecek

22 Ağustos'ta Kova'ya düşen Dolunay, aynı burçta üst üste nadir görülen ikinci bir Dolunaydır. Geçen ayki Kova Dolunayı sırasında tamamlamadığınız şey, ister bir arkadaşlığı kutlamak, ister bir işbirliğini sonuçlandırmak veya bir hayali gerçekleştirmek olsun, şimdi doğal bir sonuca ulaşmak için ikinci bir şans elde ediyorUZ. Yılın bu zamanının bu balıkların en bol olduğu zaman olduğunu gören ilk Yerli Amerikalılar tarafından Mersin Balığı olarak bilinen (her ne kadar ne yazık ki havyar endüstrisi için aşırı kullanım nedeniyle artık neslinin tükenmesine yakın olmalarına rağmen), Ağustos ayının Dolunayı duygusal olarak derin sularda cevaplar için 'balık tutmak'' gibi derinliklere ulaştıracak bizleri. 

Koç

Dolunay etkisi - Beklentiler: Ağustos, Kova burcunda arka arkaya nadir görülen ikinci bir Dolunay getirir. Dolunaylar genellikle tamamlanma veya kapanma anlamına geldiğinden, geçen ay tam olarak başaramadıysanız, bu bir şeyi kapatmak için kesin bir işarettir. Bu, yeni niyetler koyabilmeniz için bir hedefi veya hırsı tamamlamak veya en sevdiğiniz arkadaşlarınız ile ilişkilerinizi güçlendirmek,  son kullanma tarihi geçmiş diğer bağlantılara ne zaman veda etme zamanının geldiğini bilmek anlamına gelebilir. Teknolojinizin şimdi yükseltilmesi gerekebilir ve telefonların veya dizüstü bilgisayarların aniden onarılması gerekebilir veya tamamen çalışmayı durdurarak donanımınızı güncellemenizi ve en son uygulamaları indirmenizi isteyebilir. Gelecek oluyor ve bu Dolunay geçmişte kalmamanız için bağlantı kurmanız için bir uyandırma çağrısı.

Boğa 

Dolunay Etkisi Ne Beklemeli: Bir kariyer sorununun şimdi tekrar gözden geçirilmesi gerekebilir. Son altı aydır yavaş yavaş gelişen bir şey olduğundan, sizin için olağandışı çalışma biçimlerinin ortaya çıkma olasılığı var. Bireysellik, bu Dolunay Işınları altındaki oyunun adıdır, ancak ay mesajı aynı zamanda bir takım olarak çalışabilme ve işbirliği yapabilme ile ilgilidir. Bu, aynı mesajı size arka arkaya gönderen ikinci Dolunay olduğundan, sizi dinlemenin ve harekete geçmenin zamanı geldi çünkü bu sizin adınızı seslenen 'yeni normaliniz'. Aşk hayatınızda ise affedici olmalısınız.

İkizler

Dolunay Etkisi Ne Beklenmeli: Medya, seyahat, maneviyat veya yayıncılıkla ilgili büyük planlar söz konusu olduğunda, şimdi bundan kaçınmanın zamanı değil. Aynı burçta art arda iki Dolunay, bu alanlardan biri veya birkaçı hakkında çılgın gibi görünse de bir karar vermeniz gerektiğini doğruluyor. Bu bir "şimdi ya da asla" anı. Hukuki bir mesele kesin olarak çözülebilir ve her şey olağandışı, beklenmedik şekillerde ortaya çıkabilir, ancak çözüm ne kadar "dışarıda" olursa, sonuç o kadar "siz" olur. Bunu yalnız yapmak zorunda değilsiniz, ihtiyacınız olduğunda destek yanınızda olacaktır, bu nedenle planlarınız ve planlarınız için yardım, rehberlik veya yardım istemekten çekinmeyin.

Yengeç

Dolunay Etkisi Beklentiler: Birbirleriyle bağ kurma ama her şeyi ayrı tutma arzusu, özellikle romantik veya finansal taahhütler söz konusu olduğunda, bu ay kulağa tuhaf gelse de uygulanabilir bir fikir. Aynı burçtaki iki Dolunaydan ilkinin ortaya çıktığı geçen ay bu durum hakkında bazı öngörüler veya sezgiler edinmiş olacaksınız ve bu ay yapmanız gerekenleri teyit ediyor. Arkadaşlarla yapılan finansal işbirlikleriyle veya beklediğinizden daha derin ve daha samimi bir arkadaşlıkla bağlantılı olabilecek bir senaryo. Farklı, olağandışı veya sıra dışı hissettiren şey, şimdi kendinizi savunmasız ve açıkta hissetmenize neden olabilir, ancak bu ay ışığı ve bu yıl, sadece kendinize karşı dürüst olarak, tuhaflığı kucaklamak ve konfor alanınızın dışında olmanın faydasını hissetmekle ilgilidir.

Aslan

Dolunay Etkisi  Beklentiler: Kimi tanıdığınız, sevdiğiniz, nefret ettiğiniz, hayran olduğunuz, korktuğunuz ya da hakkında başka herhangi bir güçlü duyguya sahip olduğunuz  her şey şimdi çok önemli. İlişkiler beklenmedik bir şekilde tuhaflaşabilir ve arkadaşlıklar bu ay sona erebilir veya tamamen farklı bir şeye dönüşebilir. Geçen ay ortaklık bölgenizdeki Dolunay'dan bu yana bunun hakkında bir sezginiz var ve bu ay aynı bölgedeki nadir ikinci Dolunay bazı şeyleri doğruluyor. Ekstra duygusal bir zaman olabilir, ancak duygularınız konusunda kendinize de sevdiğiniz insana da dürüst olacaksınız ve oldukça harika olabilir. Sonuç olarak, ister mutlu bir şekilde bekar olun, ister adınıza konuşulsun, ilişkilerinizin alışılmışın dışında, olağandışı ve kendi ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış olması sorun değil. 'Normal' diye bir şey yoktur, yalnızca sizin ve size en yakın olanların işine gelen şeyler vardır. Şimdi aşkla savaşma değil aşka teslim olma zamanı sizler için.

Başak

Dolunay Etkisi  Ne Beklenmeli: Bu, Kozmos'tan pruvadan, kendinize şu anda yapıyor olabileceğinizden çok daha iyi bakmanız için sizi teşvik eden ikinci bir uyarı çekimidir. Alışılmadık diyetler ve sağlık rutinleri, onlara makul bir şekilde yaklaştığınız, vücudunuzda yeterince besin aldığınız, yeterince egzersiz yaptığınız ve gerektiği gibi işlev görecek kadar dinlendiğiniz sürece iyidir. Vücut şekli veya sağlık söz konusu olduğunda 'herkese uyan tek bir beden' yoktur, bu nedenle bu Dolunay (ikinci ve son kez) araştırmanızı yapmanızı ve gerçekten sizin için çalışan bir sistem bulmanızı önerir. Aynı şey, başkalarıyla birlikte çalışmanın veya problem çözmeye kendi benzersiz yaklaşımınızı eklemenin, her yönden daha sağlıklı bir çalışma şekli olabileceği iş durumunuz için de geçerlidir.

Terazi

Dolunay Etkisi Ne Beklenmeli: Geçen ay tamamlanmaya yakın olan ancak tam olarak orada olmayan yaratıcı bir projeye son rötuşları şimdi yapabilirsiniz. Bir sanat, dans veya müzikal çaba veya sınavda ikinci bir girişim, kalabalığı takip etmek yerine işleri kendi benzersiz şekilde yaparak başardığınızı görebilir. Bir romantizm şimdi de çiçek açıp büyüyebilir veya geçen ay bir romantizmi sona erdirmek için yanlış bir adım atmış olabilirsiniz ve asla işe yaramayacak bir şeyi gerçekten bırakmanın zamanı gelebilir. Aynı burçta arka arkaya bu nadir ikinci Dolunay sizin için nasıl olursa olsun, en iyisinin beklenmedik şekilde harika şekillerde henüz gelmediğinin farkında olun.

Akrep

Dolunay Etkisi  Beklentiler: Bu ayın Dolunayı, nerede ve nasıl yaşadığınızı düşünmenizi sağlamak için geçen ayki Dolunay alışılmadık bir şekilde aynı bölgeye indiğinden bu yana ikinci ve son bir uyandırma çağrısıyla ev bölgenize çarpıyor. Bu ay ışığı hakkında, doğru zamanda tam olarak doğru yerde olduğunuzu veya alternatif olarak ilerleme zamanının geldiğini ortaya çıkarabilecek bir karma duygusu var. Bu aynı zamanda, son zamanlarda işte çok fazla zaman geçirdiyseniz, kişisel yaşamınızda dengeyi bulmakla da ilgilidir. Şimdi farklı ve muhtemelen beklenmedik bir yaşam yoluna girmeye, arkadaşlarınızla birlikte yaşamaya, kendi başınıza hareket etmeye, boşta kalmak yerine serbest dönmeye karar verebilirsiniz. Zaten ev ve aile söz konusu olduğunda genellikle 'normal' davranmıyorsunuz, bu nedenle bu ay bu alanlarda beklenmeyen şeyleri iyi bir şekilde bekleyin.

Yay

Dolunay Etkisi  Beklentiler: Bu ay Dolunay zamanında konuşurken veya iletişim kurarken normalden daha duygusal bir ses duyacaksınız. Kardeşler, eğitim, komşular veya ulaşımla ilgili sorunlar artık daha fazla ses çıkarmanıza neden olabilir veya duygularınızı bir blog, vlog veya yazma projesine kanalize ederek bazı şeyleri açıklığa kavuşturabilirsiniz. Bu, Dolunay'ın aynı burçta meydana geldiği ve nadir görülen bir fenomen olan geçen ayın devamı. Bunu, kalbinize yakın, ancak daha önce dinlendiğinizi veya duyulduğunuzu hissetmemiş olabileceğiniz bir konuyu kapatmanın son rötuşlarını yapmak olarak düşünün.

Oğlak

Dolunay Etkisi Ne Beklemeli: Bir süredir aklınızda olan parayla ilgili bir sorunun bu ay kapanması gerekiyor. Bunun işaretlerini Temmuz ayındaki Dolunay ile gördünüz, ancak daha sonra sonuçlandırıldığını düşündüğünüz şey, şimdi aynı bölgede Ağustos Dolunayının ışınları altında yeniden ortaya çıkabilir ve dikkatinizi çekebilir. Kazançlar veya tasarruflarla ilgili olabilir, ancak geçen yıl bu zamana kıyasla daha tuhaf ve hatta biraz eksantrik olan değerlerinize odaklanmanız da olasıdır. İnsanlara yaptıklarından veya sahip olduklarından ziyade kim oldukları için değer vermek, şu anda sizin için gelen ay mesajıdır ve bu, kendinizi nasıl gördüğünüz ve değer verdiğiniz için eşit derecede geçerli olan bir mesajdır.

Kova

Dolunay Etkisi Beklentiler: Geçen ay kendinizi yeniden keşfetmeyle ilgili ay notunu almadıysanız, bu ay devam edebilmeniz için kişisel işlerinizle ilgilenmeniz için ikinci ve son bir hatırlatma getiriyor. Bu sizin için çok şey olan büyük bir yıl ve duygular aşırı hissedebilir. Kendi burcunuzda art arda nadir görülen ikinci bir Dolunay sonucunda bu ay kim olduğunuzu, ne istediğinizi ve hayatta nereye gittiğinizi yeniden değerlendiriyor olabilirsiniz. Bu, geçen ayki 'test çalışmasından' sonra bazı kararlar alma ve bunlara bağlı kalma ayıdır. Doğru hissettiren şey, muhtemelen şimdi sizin için doğru olacaktır.

Balık

Dolunay Etkisi Beklentiler: Bir şeyleri başkalarından saklamakta iyisiniz ama kendinizden saklamakta pek iyi değilsiniz, bu yüzden bu ay bazı güçlü duygular ortaya çıkabilir. Sonunda iyi bir şey olacak çünkü bu sizi kendinize ve yaptığınız şeyleri yapma nedenlerinize farklı bir açıdan bakmaya zorlayacaktır. Geçen ayki Dolunay size bazı ilk bilgiler verdi ve bu ayın aynı burçtaki Dolunayı size duygusal olarak iyileşmeniz için biraz zaman ve kapanış vermenize yardımcı olacak. Artık çok sezgisel olduğunuzu fark edebilirsiniz, bu yüzden ne kadar tuhaf görünürse görünsün içgüdülerinize güvenin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık