Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

22 Ağustos 2021 Kova Mavi Dolunayı İle Enerjinizi Temizleyin

22 Ağustos 2021, yılın ikinci Kova Dolunayı'nı getiriyor bizlere. Aynı burçta arka arkaya iki Dolunay olması nadirdir, ancak burada kozmik gökyüzümüzde akan güçlü Kova enerjisine işaret eder.

Kova, dünyanın duygularını (suyu) alıp havanın gücünü kullanarak dönüştürerek temizlenmiş ve yenilenmiş olarak dünyaya geri döndürme yeteneğine sahip olan su taşıyıcısı ile temsil edilir.

Ne zaman güçlü bir Kova enerjisine sahip olsak, yoğun enerjileri değiştirmek ve temizlemek için Evrenden ek destek alırız. Bu Ağustos Dolunayının, önceki Kova Dolunayı'nda deneyimlediğimiz enerjilerle birlikte Temmuz ayında da çalıştığını görebiliriz.


Bu ritüel, kendi içinizdeki su taşıyıcıyı kucaklamanıza yardımcı olmak için  artık sizlere hizmet etmeyen bağları temizleyebilmeniz için vedik felsefe ve yazma eserlerinde ki uygulamalardan biridir. 

Kova Dolunay Bağ Kesme Çalışması Ağustos 2021
İhtiyacınız olacak malzemeler

Aura temizleme aracı seçimi  3 Adet işlenmemiş kristal
Rose Quartz – Pembe – Kalbin taşı. Duyguları sakinleştirmek, olumsuzlukları gidermek ve barışı teşvik etmek için kullanılır.
Malakit – Zengin Yeşil – Enerjiyi emer ve duyguları yüzeye çeker ve kalbi iyileştirir.
Amazonit – Krem damarlı yeşil – Duygusal travmayı yatıştırır, endişe ve korkuyu hafifletir.
Nefes çalışması kalp çakrası için Sankritçe adı ANAHATA CHAKRA
alp çakrasını iyileştirmenin çok basit bir başka yöntemi de çevrenizi ona karşılık gelen rengin rezonansıyla doldurmaktır. Yeşil enerji güçlüdür! Bu yüzden evinizi yeşil yumuşak mobilyalarla doldurun, yeşil kumaşlar giyin ve tabii ki rengin bolca tezahür ettiği doğada dışarıda vakit geçirin.

Olumlamalar, bilinçaltı zihni yeniden programlamak ve kendiniz veya çevrenizdeki dünya hakkında belirli şeylere inanmanız için sizi teşvik etmek için kullanılır. Arzu ettiğiniz, genel mutluluğunuzu etkileyen ve etkileyecek gerçekliği yaratmanıza yardımcı olmada son derece faydalıdırlar.

Kendinizi kabul ettiğinizle ilgili sadece olumlu bir onay vermek, kendinize ve başkalarına sunduğunuz sevgi ve şefkati önemli ölçüde artıracaktır.


Kameri Nefes Tekniği 

Omurganız dik olarak bir sandalyede veya bağdaş kurarak yere oturun. Gözlerinizi kapatın ve düşüncelerinizi sakinleştirmeye çalışın. Yavaş ve derinden nefes alın. Dört saniye boyunca nefes alın, dört veya sekiz saniye boyunca nefesinizi tutun ve dört saniye nefes verin. Bu alıştırma yalnızca sol burun deliğini kullanıyor, sağ burun deliğinizi bir şekilde kapatın. Nefes alırken içinizden Toren veya Kadeş veya benzeri bir Işık ismini titreştirin. Yirmi kez tekrarlayın. Daha fazla veya daha az yapmayın. Bu alıştırmayı en az on hafta boyunca yapın.
Sürahi/Şişe su


1.)Bu çalışma için malzemelerinizi önünüzde bulundurun ve tercih ettiğiniz 3 kristali kullanarak auranızı temizleyerek başlayın. Auranızı temizlerken aşağıdakileri okuyun:

“ Artık bana hizmet etmeyen tüm enerjiyi temizliyor ve özgürleştiriyorum. Artık taşımam gereken tüm enerjiyi temizliyor ve şifalanıyorum. Kendimi ışığın gücüyle koruyor ve koruyorum. Güvendeyim, korunuyorum, arındım, parlıyorum.”
Ardından, çevrenizi ve kristallerinizi temizleyin, yaptığınız gibi aşağıdakileri okuyun:

“Alanımı ışık ve sevgi dolu enerjiyle temizliyorum. Sevgi ve ışık şimdi beni çevreliyor. Alanımı sevgi ve barışla temizliyorum. Sevgi ve barış şimdi etrafımı sarıyor. Alanımı sınırsız beyaz bir ışıkla temizliyorum. Güvendeyim. ben korunuyorum Burada sadece iyiler yaşar."
2.) Rahat olun ve Kozmik Kristal Meditasyonunuza başlayın . Bu meditasyon için 3 kristale ihtiyacınız olacak. Bu meditasyonda, bu çalışmanın geri kalanında sizi desteklemeye yardımcı olacak olan enerji alanınızı yeniden şarj etmek ve temizlemek için yönlendirileceksiniz.

3.) Meditasyonunuzu bitirdikten sonra, kaleminizi ve kağıdınızı alın ve serbest bırakmak ve bırakmak istediğiniz 1-3 kordon bağını yazın. İşte başlamanıza yardımcı olacak bir kılavuz Boşlukları sizler yaşadıklarınıza göre doldurun.

“__________'ya bağlı/tuttuğumun farkındayım, bu bağlanma bağı benim için sağlıksız çünkü ________. Bana __________ öğrettiği için bu bağa teşekkür ediyorum ama artık bırakmanın zamanı geldi. Gitmesine izin vermek istiyorum. Bu kordondan kurtulmak ve özgür olmak istiyorum.”
4.) Kağıtlarınızı katlayın ve su sürahinizin içine bırakın. Şimdi kendi su taşıyıcınız olacak ve bu takıntıların enerjilerini dönüştüreceksiniz.

Sürahiyi iki elinizle tutarak ve bir lavabonun veya bahçenin üzerinde durarak aşağıdaki dokuz defa okuyun. Dokuzuncu tekrarda suyunuzu boşaltın ve Dünya'ya geri verin.

“Ağustos Dolunayı altında, artık yüksek amacıma hizmet etmeyen tüm enerjileri kestim. Sevgiyle, ışıkla ve olumlu niyetle bağdaşmayan, bana bağlı tüm bağların şimdi serbest bırakılmasını istiyorum. Teşekkürler. Teşekkürler. Teşekkürler."
Gerekirse, kağıtların herhangi birini güvenle  toprak ya da akan suya atın.

6.) Bu çalışmayı bir bardak su veya yatıştırıcı bir fincan bitki çayı ile uygulayın. 
Suyunuza doğru 88 kez EL HALİM 998 kez EL HAFIZ 184 Kez EL MUKADDİM 287 Kez ER RAUF esmalarını okuyarak tüm yaşamsal alanlarınızda şifa bulmaya niyet ederek suyunuzu için. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık