Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kova Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Bulundukları her ortamda zekaları ile kendilerini hemen fark ettiren kova burcu kadınlarına aşık olmak çok kolaydır. Sıra dışı ruhları ve araştırmacı özellikleri ile kendilerini sürekli geliştiren kova burcu kadınlarına aşık olmak için işte 5 neden!

1. Zeka!

Bu burcun kadınları son derece kıvrak bir zekaya sahiptir. Kolay kandıramazsınız ve kolay ikna olmazlar. Parlak zekaları ile her konuya farklı açılardan da yaklaşmayı başarırlar. Zekalarının yanı sıra bilgiye ve mantığa da çok fazla önem vermeleri kova kadınlarının her ortamda kendilerini fark ettirmelerini sağlar.

2. Sosyallik!

Bu burcun kadınları son derece sosyaldir. Sosyal yaşantıları da erkekler için bir cazibe noktasına dönüşebilir. Çünkü arkadaş ortamlarının aranan isimleri olmaları ile birlikte sohbetlerinin de son derece keyifli olduğunu belirtebiliriz. Fakat arkadaş seçiminde de bir o kadar titizdirler. Bir kova kadınının hayatına girmeniz kolay olmaz.

3. Yardımseverlik!

Eğer çevrenizde herkesin yardımına koşan bir kadın görüyorsanız kova olma ihtimali çok yüksektir. Çünkü kova kadınları son derece yardım severdir. Özellikle çocuklar ve hayvanlar konusunda hassastırlar ve korumacı davranırlar. Bu da kova kadınlarını çok çekici kılar. Tavsiye vermek konusunda da çok iyidirler.

4. Kararlılık!

Kova kadınlarını pek kararsız kalmışken göremezsiniz. Her konuda çok kararlı ve bir o kadar da tutarlıdırlar. Verdikleri karardan caymaları imkansız derecesinde zordur. Ancak hırslı bir yapıya da sahiptirler. Yanlış karar aldıklarında ve başarısız olduklarında bunu kabullenmeleri bir hayli zaman alır.

5. Dürüstlük!

Her durumda dürüst davranır ve sonuçlarına da katlanırlar. Kova kadınları ihanet etmez ve yalan söylemez. Bu da erkeklerin gözünde kova kadınlarını zaten çok farklı kılıyor. Bir kova kadınına arkanızı rahatlıkla dönebilirsiniz çünkü asla insanları sırtından vurmazlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık