Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kova Burcu Annesi Nasıl Olur?

Eğer burcunuz kova ise ve yakın zamanda anne olmayı planlıyorsanız “acaba kova burcunun annesi nasıl olur” sorusunun yanıtını da merak edebilirsiniz. Öncelikle bu burcun annelerinin diğer annelerden çok daha farklı olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Çünkü kova burcu insanları mantık insanıdır. Her ne kadar gelenek ve göreneklerine bağlı olsalar da akılcı olmayan ya da mantıkla özdeşleşmeyen hiçbir bilgiyi hayatlarına geçirmezler.

Dolayısıyla çocuklarını da her daim bu çerçevede yetiştirmeye özen gösterirler. Toplumda çok bilinen çocuk yetiştirme yöntemlerini uygulayan bir kova burcu annesi bulmanız çok zor. Onlar her zaman alışılagelen yöntemler yerine akılcı yöntemleri ve mantıklı buldukları yöntemleri uygularlar. Öğrendikleri ve bildikleri her şeyi çocuklarına da öğretmek için biraz sabırsız olduklarını da söyleyebiliriz.

Kova Burcu Anneleri Sıra Dışıdır!

Kova burcu annelerinin çocukları yaşıtlarından genellikle bir adım önde olur. Çünkü anneleri onlara sürekli olarak öğrenmeye yönelik olarak davranır ve dolayısıyla çocuklar da çok fazla bilgi alarak ve öğrenerek büyürler. Çocuklar ile yakın bir arkadaşlık ilişkisi kurdukları da dikkatlerden kaçmıyor. Bu burcun insanları aslında disiplinlidir ancak çok kuralcı olmadıkları için çocukları ile arkadaşlık çerçevesinde bir ilişki de kurabilirler.

Sorunları çözme yöntemleri konusunda da diğer annelerden farklı yaklaştıklarını belirtelim. Haksızlık karşısında kova burcu insanları asla kayıtsız kalamaz. Bu yüzden çocukları haksızlık yaptığında da uyarırlar ve yapmaması gerektiğini uygun dille anlatmayı, sorunları bu şekilde çözmeyi isterler. Kova burcu anneleri çok iyi bir dileyicidir. Çocuklarını dinlemeyi severler bu yüzden çocuklar da annelerini aynı zamanda bir sırdaş olarak görür.

Son olarak kova annelerinin çocuklarının büyüdükçe kendi sorunlarını kendisinin çözmesini de ister. Bu yüzden kimi zaman yol göstermek yerine sadece destek olmayı da tercih edebilirler. Kova burcu anneleri özetle farklı annelerdir ancak bir o kadar da iyi bir anne olurlar.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık