Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Balık Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Elbette her burcun kadını özeldir ve farklıdır. Ancak balık burcu kadınları bazı özellikleri ile erkekleri kısa sürede kendine aşık edebilir. Bu özelliklerin neler olduğunu merak ediyorsanız arkanıza yaslanın ve içeriğimizi okumaya başlayın!

1. Yardımseverlik!

Balık burcu kadını her zaman yardımınıza koşar. Kendi sıkıntılarını dahi geri plana atabilir ve birlikte olduğu erkeğin sıkıntılarını her daim öncelikli tutar. Bir balık kadını ile birlikteyseniz yardımınıza ihtiyacınız olduğunda asla yalnız hissetmeyeceğinizden her daim emin olursunuz.

2. Güçlü Sezgiler!

Evet, balık burcu kadını çok duygusaldır. Ancak sezgilerinin de bir o kadar güçlü olduğunu belirtebiliriz. Bu nedenle ilişki ile ilgili gereksiz tartışmalar pek yaşamazsınız. Sorunu sezer ve kendi içerisinde hallederler. Partnerlerine bu sorunu yansıtmadıkları için tartışmasız keyifli bir ilişki yaşamanın tadını doyasıya çıkarmak da mümkün olur.

3. Empatiyi Öğretir!

Balık burcu insanları asla kısa mesaj yazmaz. Bunun nedeni her konuyu çok derinlemesine işliyor ve yaşıyor olmalarıdır. Bu yönleriyle aslında birlikte olduğu erkeğe empati kurmayı da öğretirler. Eğer empati kurma konusunda uzmanlaşmak ve çevrenizle olan ilişkilerinizi düzenlemek isterseniz bir süre balık kadını ile aşk yaşamanız yeterli olur. Her konuya bambaşka açılardan da bakmayı muazzam bir şekilde öğrenebilirsiniz.

4. Etkileyici Bakışlar!

Balık burcu kadınlarını aslında sadece gözlerinden dahi tanıyabilirsiniz. Çünkü son derece etkileyici bakışlara sahip olurlar. Bir bakışları ile ne düşündüklerini ve ne hissettiklerini size anlatabilirler. Bu bakışlar aynı zamanda erkekleri bir mıknatıs gibi balık burcu kadınlarına çeker.

5. Sakinlik!

En alevli tartışmalarınızda dahi sakinliklerini korumayı başarırlar. Balık burcu kadınlarını bağırırken ya da tartışmalar esnasında eşyaları atarken görmeniz neredeyse imkansızdır. Bu yüzden tartışmaların daha da büyümesine izin vermezler. Duygusal yapıları ve üstün empati güçleri de bunda etkilidir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık