Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Balık Burcu Annesi Nasıl Olur?

Aydan Şener ve Işın Karaca tipik bir balık burcu annesidir. Balık burcu kadınları annelik planladıklarında nasıl bir anne olacaklarını de merak edebilirler. Bu nedenle sizlere balık burcu annelerinin ön plana çıkan özelliklerinden söz edelim. Öncelikle tüm burçlar arasında en şefkat dolu annelerin balık anneleri olduğunu belirtmek isteriz. Çok iyi ve temiz kalpli olmaları, anne olduklarında da şefkatlerinin iki katına çıkmasını beraberinde getirir.

Genellikle son derece hassas bir yapıya sahip olurlar ve bir o kadar da duygusaldırlar. Aslında annelik döneminde bu konuda biraz sıkıntı yaşayabilirler. Çünkü çocukları ile ilgili durumları gözlerinde biraz fazla büyüttüklerini söyleyebiliriz. Buna bağlı olarak da kendilerini hiç gerek olmadığı halde yıpratabilirler. Duygusal olmaları annelik dönemini çok yoğun bir şekilde geçirmelerini de beraberinde getirir.

Balık Burcu Anneleri Çok Duygusaldır!

Çocukları ile kurdukları bağ çok güçlü olur ve onların tüm ihtiyaçlarını karşılamak, her istediklerini vermek balık burcu annelerinin karakteristik özellikleri arasında yer alır. Disiplinli bir anne olmazlar. Çok katı kurallar uygulayan bir anne modeli balık burcu insanlarına göre değildir. Çocuklarını kurallarla büyütmek yerine sevgi ve şefkati fazlasıyla vererek büyütmeye çalışırlar.

Aslında çocukların yaşlarının küçük olduğu dönemlerde bu durum biraz çocuklar tarafından da kullanılır. Çünkü sevimlilikle balık burcu annelerine her şeyi yaptırabilirler. Çocuklarının yaptığı hataları balık anneleri çok kolay kabullenir ve affeder. Balık burcu insanlarının hayal güçleri çok geniştir. Bu yüzden çocukları için her zaman yaratıcı etkinlikler düzenleyebilirler.

Aynı zamanda çocuklarının hobiler bulmasına yardımcı olur ve onların yeteneklerini diğer annelere nazaran çok daha erken dönemde keşfedebilirler. Bu açıdan balık annelerinin çocuklarının daha şanslı olduklarını belirtebiliriz. Balık anneleri için çocukları her zaman bir gurur kaynağı olur.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık