Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Oğlak Burcu Annesi Nasıl Olur?

Annelik kutsal bir değer olmasının yanı sıra her anne bir diğeri gibi değildir. Burçlar ise genel karakter belirlemesi sebebi ile nasıl bir anne olunacağı konusunda bize biraz daha bilgi sunar. Oğlak burcu kadının nasıl bir anne olacağı konusunda merakınız mı var? Sevdiğinizin evlendikten sonra anneliğinin nasıl olacağını merak ediyorsanız onun genel burç özelliklerini inceleyerek bunu aşağı yukarı öğrenebilirsiniz. Ya da kendi burcunuzun nasıl bir anne olacağı ile ilgili olarak da özelliklerine bakarak genel bir tahmin oluşturmanız mümkün.

Oğlak burcuna sahip olan kadının nasıl bir anne olacağı ile ilgili yaklaşık olarak bilgi edinebilmek için burcun genel karakteristik özelliklerini inceleyerek buna net kararlar verebilirsiniz. Genel hatlara bakılarak varılacak olan sonuçlar neticesinde oğlak burcu kadınının nasıl bir anne olacağına dair izlenimleri değerlendirerek kendiniz, sevdiğinizi ya da sevdikleriniz ile ilgili de fikir sahibi olabilirsiniz.

Sevecen Anne

Eşine sadık olan oğlak burcu kadını çocuklarına karşıda son derece sevecen ve oldukça neşeli olur. Onların iyiliğini her daim isteyen oğlak burcu annesi ayrıca aşısı derece de de sahiplenme iç güdüsüne sahiptir. Bu sevecenlik ve sahiplenme kimi zaman çocuklar için zorlu bir durum olarak görülebilir.

Bu zorlu durum ise genel olarak ergenlik çağında çatışmaların yaşanmasına sebep olabilecek olan durumların yaşanmasına neden olabilir.  Sahiplenme içgüdüsü ile emredici tutumlara girmesi ergenlik ve sonrasında anne ve çocuk arasında genel ilişki açısından sıkıntı yaratsa da oğlak burcu kadının genel özelliklerine hâkim olan çocuklar ile anne bu durumu da kolaylıkla atlatacaktır.

Öğretmek için Var Olmak

Oğlak burcu kadınının anneliğinde genel bir felsefe ile öğretmek için var OLMADIR. Oğlak burcu kadının nasıl bir anne olacağı ile ilgili olarak net bir şey söylenecek ise o da öğretmek için var olma denebilir. Anneliği sonuna kadar yaşamak isteyen oğlak burcu hem iyiyi hem kötüyü hem doğruyu hem de yanlışı çocuğuna aktarmak ve her daim yeni bir şeyler öğretmek ister.

Oğlak burcu kadını anneliğinde her ne kadar öğretmek için varım dese de bir zaman sonra artık çocuğundan da bir şeyler öğrenmek ister. Çocuğundan bir şeyler öğrenme isteği ile de onunla uzun sohbetlere girmek ve genel olarak birçok konu hakkında düşüncesini öğrenmek ister. Bu ise uzun vadede çocuk ve anne ilişkisinin çok sağlam olmasını sağlayacak olan bir detay olup çocuğun anne ile kurduğu özel bir iletişi olarak yer almasına sebeptir.

Sert bir mizaca sahip olmasının yanı sıra genel olarak ailesi için bu tutumu kırabilecek bir kadın ve anne olan oğlak burcu hem çocukları hem de eşi için neşeli ve tutumlu bir felsefe içine de girebilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık