Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Koç Burcu Marlon Brando

Tam bir ATEŞ Burcu 100 Yılın en iyi oyuncusu olarak kabul edilen sinema tarihine adını altın harfler ile yazdıran Marsın oğlu Koç burcu Marlon Brando 
3 Nisan 1924 sabah 5 doğumlu. Batı Astrolojisine göre çıkardığımız doğum haritasında Güneş burcu Koç  Yükselen burcu Yay Ay burcu Koç tam bir ATEŞ Parçası! 

Güneş Ay Merkür Şiron Koç burcunda yerleşimde. ‘’DOĞUM HARİTASINDA 1.Ev (Koç Burcunun evi): Kişilik, maske, dışa gösterdiğimiz yüz, beden, sağlık, kişisel farkındalık, sağlık ile ilişkilidir.’’ Brando’nun Doğum haritasında 1nci evde bulunan büyük iyilik Jüpiter  yine ateş gurubu olan yönetici olduğu Yay burcunda. Mistik gezegen Neptün’de Aslan burcunda.

Doğum haritasında aileyi temsil eden 4ncü evdeki gezegen yerleşimleri onun çok küçük yaşlardan itibaren hayatı boyunca etkili olan ailesi ile sorunlar yaşadığını ve yaşlılık döneminde geçirdiği zor zamanları ortaya koymakta.

Asi bir ruha sahip emir almaktan aşırı disiplinden rahatsızlık duyan kendine göre yöntemler ile adalet disiplin arayışında olan bir tabiatı onu küçük yaşlardan itibaren sıra dışı bir karakter olarak fark edilir kıldı. Yükselen burcunun yerleşimi onun karizmatik yüz hatları ile insanların hafızasında unutulmaz bir yere sahip olan görünümünün sebebini astrolojik olarak ortaya koymakta. Fiziksel yapısı karakterinde ki liderlik ve özellikle mesleğinde kendini tam anlamı ile ortaya koyabiliyor olması  büyük başarı ve trajediler ile dolu hayatının şifreleri açıkça haritasında görülmekte.

The Godfather onun ruhunun savaşçı analitik doğasının beyaz perdeye yansıdığı içindeki ateşin gücün dışa vurumu diyebiliriz.  Fakat haritasında ki diğer yerleşimler Finansal ve duygusal konularda inişli çıkışlı başkalarına verdiği önceliklerden dolayı neredeyse yok saydığı kişisel hayatı ve başkaları için feda ettiklerini yaptığı mücadeleleri bu alanlarda yapmaması tüm dünyanın hayranlık duyduğu bu usta oyuncunun AŞK hayatında çok ta mutlu bir yaşam geçirmediğini ortaya koymakta. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık