Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Astroloji ve Eşcinsellik Analizi

Eşcinsellik ve Astroloji, anne karnında iki aya kadar cenin dişidir. Küçük beyinden gelen salgı iki aydan sonra da beden erkek geliştiği halde dişi olarak kalıyorsa kişi eşcinsel olarak dünyaya gelecektir. Konunun tıbbi olarak açıklaması budur.  Tabi ki pek çok kişi bu yerleşimlere sahip haritalar ile dünyaya merhaba dese de cinsel kimliğini saklama eğiliminde de olabilir. Gizli Gay’ler içinde haritada ki diğer yerleşimler bu durumu dış dünyaya karşı saklamalarına neden olur. Şimdi gelelim Astronomik olarak gezegen yerleşimlerinin Astrolojik olarak değerlendirilmesine her zaman söylediğim gibi anne karnında gerçekleşen tutulmalar ve hamile kalma döneminin astrolojik olarak belirlenmesinin önemi burada da kendini ortaya koymaktadır. Unutmamalıyız ki Astroloji RAB tarafından bize çizilmiş olan ruhsal ve fiziki hayat planının yol göstericisidir.


Astrolojide Eşcinsellik Analizi

Doğum haritasında Venüs “Romantik ilişkiler yöneticisi” ve Jüpiter Güneş’in önünde yerleşmişler ve her iki gezegen Mars AKREP (Tutkuların yöneticisi) ile görünüm yapıyorlarsa, erkeğin seks ilgisi kendi cinsine yönelik olacaktır. Bir kadın doğum haritasında Mars ve Venüs erkeksi burçlarda “Koç, Aslan, Yay, İkizler, Terazi, Kova” yerleşmiş ise, bu kadının mizacında lezbiyen istekler ortaya çıkacaktır.
Önemli astrologlardan Caster, eşcinsellik olayında anahtar rolün Uranüs ve Neptün de olduğunu ileri sürmektedir. Görünümden etkilenen Uranüs ile sivrilmiş bir Venüs bulunan haritanın sahibinde eşcinsellik eğilimi olacaktır.

Astrolojide yaptığımız binlerce analiz bize eşcinsellik veya cinsel tercih farklılıklarında geri hareketli (R) Mars ile Venüs’ün de önemli rol oynadığını göstermiştir. 7.ci veya 8.ci evde geri hareketli Mars, Akrep gibi cinsellik içeren burca yerleşen Venüs ile sert görünüm yaparsa, kişinin cinsel tercihleriaşırı uçlarda veya kendi cinsine yönelik olacaktır. Pek çok GİZLİ GAY analizinde bu verilerin aynı açı ile yerleşimi de oldukça hayret verici şekilde aynı konumdadır.


Astroloji Tarihinde Eşcinsellik

Batı astrolojisinin babası sayılan Ptolemy, Eşcinsellik olayını araştırdığı çeşitli analizlerin sonuçlarını klasik eseri olan “Tetrabiblos” da açıklamıştır. Bir erkek doğum haritasında romantik ilişkiler yöneticisi Venüs ile Jüpiter Güneş’in çevresinde yerleşirse ve gezegenler tutkuların yöneticisi Mars ile görünüm ilişkisi kurarsa kişi hemcinsi erkeklere ilgi duyacaktır. Benzer şekilde bir kadın doğum haritasında Mars ve Venüs erkeksi burçlarda “Koç, Aslan, Yay, İkizler, Terazi, Kova” yerleşirse lezbiyen olacaktır. Mars ya da Satürnün ve Retro Venüs ile mevcut olan açıları da bu konuyu apaçık ortaya koymaktadır. Ptolemy eserinde ayrıca Merkür ile Venüs arasındaki ilişkiye de dikkat çekmektedir. Bu işaret de genç erkeklere olan hayranlığın simgesi sayılmakta ve “Hermaphroditos” kavramında ifade edilmektedir. Bunun anlamı kişilikte hem erkek hem de dişi yaradılışın yer almasıdır. Eşcinsellik olayının Hint (Vedic) astrolojisinde de incelendiğini görmekteyiz. Bu işlem için “Navamsa” (Evlilik ve Gezegen güçleri haritası) kullanılmaktadır.

Frank Ocean (Christopher Lonny Edwin Breaux doğumlu; 28 Ekim 1987 Doğumlu doğum saati bilinmiyor. Güneş burcu AKREP Ay burcu OĞLAK Haritanın genelinde su grubunun hakimiyeti dikkat çekmekte. Gey olduğunu açıklayan başarılı rep çi bir çok kesimin tepkisini alsa da başarılı müzik çalışmaları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık