Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Asena ile Astroloji Röportajı

Bu hafta sevgili Asena köşemizde konuğumuz.

Nasılsınız diyerek sorularıma başlamak istiyorum.

1.) Asena dans evlilik ve şimdi ise iş sektöründesin çalışmaların nasıl gidiyor neler yapıyorsun kısaca bizlerle paylaşır mısın?

İyiyim çok teşekkür ederim, kendi dünyamızda yeni yeni dünyalar güzellikler ve yararlılıklar üretmeye çalışıyorum, buradaki genç kızlarımıza yada evlenmek isteyen tüm hanımlarımıza elimden geldiğince Türkiye'yi yaşatmaya çalışıyorum düğünleri,nişanları, kına vb. aktiviteleriyle.

2.) Yay burcusun ve Astrolojiyi hayatında çok doğru kullanan isimlerden birisin. Gökyüzü enerjileri ile hayatında dönüm noktası olan bir deneyimin oldu mu? Olduysa bizlere ile paylaşır mısın?

Astroloji benim için bir yaşam biçimi benim her hareketime ve düşünceme rehberlik eden bir kılavuz bu kılavuzuma çok saygılı ve sevgi doluyum her söylediği ve gösterdiği bilgiyi ve ilmi doğru değerlendirip yaşamsal hayatımı daha dengede ve sakinlikte tutuyorum. Bana en büyük hediyesi Eşimle 2016 yılında başladığım yeni hayatımdır.

3.) En büyük korkun ve en büyük arzun nedir?

En büyük korkum ülkemin,çocukların,doğanın,yaşlı insanların ve kadınların zarar görmesi artı ilerleyen zamanda gerek çocuklarımıza gerekse kadınlarımıza yapılan tacizlerin,cinayetlerin ve sapıklıkların önlenememesi
Arzum ise herkesin birlik ve beraberlik içersinde merhamet ve sevgiyle içinde bir ufacık kötülük ve hainlikle barındırmadan birbirine sahip çıkıp  bir koruma iç güdüsüne ulaşmasıdır.

4.) Eşin Astroloji ile ilgili mi? Burçlarınızın en güçlü ve zayıf yönlerini nasıl tanımlarsın ikiniz için?

Aslında tanıştığımızda değildi ama artık benden dolayı herşeyi takip edip uygulamaya çalışıyor. Benim en güçlü yönüm hep pozitif ve çalışkan olmam. En zayıf yönüm herkezi kendim gibi sanıp inanmam. Eşimin en güçlü yönü çok zeki ve iç güdülerinin çok güçlü olması. En zayıf yönü kararsızlık.

5.) Asena’yı üç cümle ile tanımlar mısın?

Athos, Porthos ve Aramis.

6.) En büyük pişmanlığın nedir?

Bunlar çoook uzayabilir oyüzden bunları kendi içimde tutmayı tercih ediyorum.

7.) Hayat felsefen nedir?

İyi, çalışkan ve güvenilir bir birey olmak.

8.) Türkiye de Astrolojinin hak ettiği yerde olduğunu düşünüyor musun?

Asla düşünmüyorum çünkü Astroloji dendiği zaman aslında yüzyılca geriye bakarsak bizim yaşamımızda yani eski alimler ve bilim adamlarının çoğu Türk.Dünyada bir sürü iz bırakmış  bilgi bırakmış ve uygulama yapmış hatta bu sayede birçok fen,matematik ve kimyada gökbilimle ilgili dersler vermiş büyük Alimlerimiz olmasına rağmen bize bırakılan herşeyin yani mirasların takipçisi  biz değilde başkalarının olması

9.) Burcunun en sevdiğin yönü nedir?

Herkesin bir yay burcu insanına ihtiyaç duyduğu hissi

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık