Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Deniz Akkaya ile Astroloji Röportajı

Bu hafta konuğumuz Türkiyenin başarılı top modeli Güneşin kızı Aslan burcu Deniz Akkaya 

Spor seni çok daha özel ve dinamik bir kadın haline getirdi hayranlıkla takipteyim. 

1- Öncelikle neler yapıyorsun? Yeni projelerinden bahsedermisin bize?  

Şenay’cığım öncelikle spor ve onun etkileri ile ilgili söylediklerin için çok teşekkür ederim.

Keza bu konuda fikirlerimin seninle ilgili karşılıklı olduğunu bilmeni istiyorum.
Bu ara artık tabi yaz sezonuna girdik Şenay’cığım. Ben kendimi aşmak, kendime yeni hedefler koymak aslında yeni bir sabaha, her sabaha, yeni heyecanla uyanmak üzerine bir hayat felsefesi olan bir insanım; sen de çok iyi biliyorsun. Şu an biraz önce senin de aslında röportaja başlarken söylediğin gibi sporla hayatım hep içiçe oldu ama şu an çok daha farklı bir boyuta geldi. Bu konuyla ilgili önümüzdeki kışa yapmak istediğim şeyler var. Onun için hazırlanıyorum. He daha ne kadar hazırlanıcaksın? İyinin üstü, daha iyisi var. Kendimizle yarışımız bakalım aslında bu süreç bu hayal sonunda bazı hayallerimizin olduğu süreç nereye götürecek, biraz da yolda görücez.
 
Öncelikle inanılmaz bir fiziksel performans ve güçle kendimi sınadığım bir dönemdeyim. Hazırlık aşamasındayız 1.si bu 2.si öncelikle hayat sadece tek boyutlu bir şey değil. Eğlenmeyi de biliyorsun ben küçüklüğümden beri çok seven yani ergenliğimden beri gece hayatının da içinde bir fiil olan biri olarak bir ara keyiften verdiğim partilerimi iş ciddiye binince artık bir şirket kurup farklı bir boyuta taşımak istedim. Ordaki heyecanım da beni enteresan bir şekilde öyle bir boyuta getirdi ki , artık festival yapacak, organizasyonlar yapacağımız bir şirketle güçlerimizi birleştirdik. Bu yaza ve yaz sonrasında kışa festivaller yapacağız, onun için çalışıyorum.

2- Aslan burcusun burcunun sende yansıyan en önemli özelliğini nasıl tanımlarsın? 

Aslan burcu’yum zor biliyorsun. Aslan’lar için aslında zor bir ortam var. Neden? Hele gerçek bir Aslan’san kesinlikle sen daha iyi anlatırsın ama Aslan’ların tahammül edemediği şeylerdir; ikiyüzlülük, riyakarlık, içten pazarlıklı hareketler. 
Maalesef dünya şu an insanın insanla sınandığı bir dönemde. Bu söylediklerim en büyük sınavlar olmuş. Sabretmeyi, tevekkül etmeyi, tevekkülle olaylara yaklaşmayı öğrendiğim bir dönemdeyim. Bir Aslan olarak çok zorlanıyorum ama herkesi olduğu gibi kabul edip olmamışı da, hamı da yerinde bırakıp yola devam etmeyi öğrendiğim bir süreçteyim. Aslan olmanın zor yanları bu dönemde bunlar, kanımca tabii gerçek bir Aslan’san . 

3- Meslek hayatında yapmak istediğin en büyük hayalini bizler ile paylaşırmısın? 

2 şey var. İnsanlara sosyal medyadan sağlıklı yaşam ve aslında 42 yaşında bu sene 42 yaşına girecek bir kadın olarak hayatınızın her döneminde eşsiz olabileceğinizi, gösterdiğiniz ilham veren bir kadın olarak 2 hayalim var. 1.si bu işle ilgili olarak bu işi farklı bir boyuta taşıyıp bir televizyon formatına dönüştürmeyi ve farklı bir boyutta daha fazla insana el vermeyi hayal ettiğim bazı hayallerim, niyetlerim var.  Bir diğeri de Türkiye’de çok büyük bir müzik festivali yapmak istiyorum. Artı şimdi söylemiyim farklı bir festival niyetimiz var önümüzdeki sene için. Onların üzerinde çalışıyoruz. Hayaller bitmiyor. 

4- Hayatta en büyük pişmanlığın nedir?   

Pişmanlık demiyelim ama sosyal medya tabii ben modellik yaptığım dönemde bu kadar faal değildi bunu Güzide Duran’la da birlikte çok konuşuyoruz. Yurtdışına gitmemiş olmamın bence pişmanlığını zaman zaman yaşıyorum. Çünkü ben Dünya insanıyım. Onu şimdi bugün yaptığımız bu işlerde çok daha net anlıyorum ve görüyorum.

5- Astroloji gök bilim senin için ne anlama geliyor? Astroloji hayatının neresinde?  
 
Evet Astroloji maalesef ülkemizde doğru algılanmıyor. Doğru bir yere oturtulmuyor. Astroloji çok önemli yani şöyle anlatabilirim. En güzel tarifinin bu olduğunu düşünüyorum.Sabahları hepimiz evden çıkarken meteoroloji’ye bakıyoruz. Ben meteoroloji’ye inanmıyorum gibi bir şeydir astroloji’ye inanmıyorum demek. Siz evden çıkarken neden bakarsınız meteorolojinin verdiği bilgilere, önlem almak için. Bence astroloji’de hayatımızın dümeninde dururken bize yol gösteren, hayatımızdaki virajlarda viraj alırken bizi dengede tutan çok önemli bilgiler silsilesi. Bu bilgiden mahrum etmek kendini öyle işte rüzgara karşı öyle, öylesine yol açmak. Rüzgara karşı yelken almak  gibi bir şey diye görüyorum ben 

6- Hayatında keşfetmekten keyif aldığın şeyler nelerdir?  

Keşfetmek çok değerli aslında bir uğraş, hobi .Yeni işler, yeni hayatlar, yeni kültürler, yeni insanlar, yeni beyinler, yeni tertemiz beyinler hiç yapmadığın işler ve atladığın engin sularda kendi tarafında kendinde hiç görmediğin güzellikler, yetenekler, bence bunlar keşfetmek için harika şeyler.

7-  Seni en çok ne sinirlendirir? 

Beni en çok riyakarlık, ikiyüzlülük ve samimiyetsizlik ; en önemlisi samimiyetsizlik sinirlendiriyor. 

8-  En çok anlaştığın burçlar hangileridir? 

Enteresan bir şekilde en iyi anlaştığım burç yine Aslan Burcu, enteresan. Ne onla ne onsuz diyelim, en yakın kız arkadaşlarımın hepsi Aslan Burcu.

9-  Deniz Akkayayı 3 cümle ile ifade edermisin?

Güçlü, istikrarlı ve hayat dolu 3 kelimeyle anlatacak olsak bence bunlar

10- Aşk mı Sevgi mi?

Hayatımda artık geldiğim şu noktada evet sevgi demek isterdim ama ben Aşk kadını’yım. O yüzden Aşk’ın olmadığı yerde Sevgi’nin olmasının da çok önemi olmuyor galiba, en azından benim hayatımda 

Bu güzel röportaj için güzel dostum Deniz Akkayaya  teşekkür ediyor ve bizi anlatan bu güzel sözle Aslan burcunun genel özelliklerini de siz değerli okuyucularımızla paylaşıyorum.  

Kurtlarla korkmadan uyudu, Çünkü kurtlar aralarında bir ASLAN olduğunu biliyordu. R.M. Drake

ASLAN: BURCU GENEL OZELLIKLERI  23 Temmuz & 23 Ağustos

Yin-Yang: Yang

Element: Ateş

Nitelik: Sabit

Yönetici Gezegeni: Güneş

Bedende temsil ettikleri: Kalp omurga  kan dolaşım sistemi omuz ve bel

Rengi: Turuncu

Günü: Pazar

Metali: Altın

Kokuları: Misk-Portakal Çiçeği-Gül

Özellikleri: Güneşin cömert mert yüce gönüllü heyecanlı lider yaradılışlı sanatsal konularda yetenekli aktör ve aktrist çocukları. Açık sözlü güvenilir hayattan ne istediğini bilen karşılarına çıkan engellerin aşılmak için olduğunun bilinci ile mücadele etmekten vazgeçmeyen insanlardır. Aşk ve romantizmde sahiplenici, duyarlı, dürüst ve isteklidirler. İnatçı ve dik kafalı davranışları yüzünden ilişkilerinde problemler yaşayabilirlern Aslan’ların sağlık sorunları kalp problemleri, omuriliğe bağlı sağlık sorunları olabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık